quote:Op vrijdag 1 april 2011 14:26 schreef ErikT het volgende:
[..]
Dit heeft absoluut veel effect en is erg belangrijk. Maar in 3 havo (ik heb 3 van die klassen), kan het ook wel eens helpen je tanden te laten zien. Gooi er maar eens iemand uit. Vooral aan het begin moet het echt wel even duidelijk gemaakt worden wie de baas is, anders nemen ze een loopje met je. Maar, om het verhaal compleet te maken, dit pikken ze veel sneller van je als je ook een goede band met ze opbouwt. Dat maakt je een gerespecteerde autoriteit ipv een gehaat dictator.
quote:Op vrijdag 1 april 2011 18:15 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Termen als gerespecteerde autoriteit, baas enz. denk ik pas aan als al het andere niet lukt. Die verstandshouding wil ik zoveel mogelijk zien te verkomen.
Kom je gezellig bashen? ONZ is 1 deur verder.quote:Op vrijdag 1 april 2011 18:21 schreef Ausputzert het volgende:
Ik moet altijd een beetje lachen om docenten op een middelbare school, die de illusie koesteren dat ze serieus worden genomen.
Door de leerlingen dan. Het is net zoals veel trainers in het profvoetbal die denken dat ze buitengewoon serieus worden genomen door de voetballers.quote:Op vrijdag 1 april 2011 18:21 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Kom je gezellig bashen? ONZ is 1 deur verder.
Klinkt inderdaad erg leuk. Moeite van het experimenteren waard.quote:Op maandag 4 april 2011 22:09 schreef Razztwizzle het volgende:
Wél leuk: a.s. vrijdag van 9:00 tot 21:00 intensieve examentraining (á la Leiden) . Eindexamenleerlingen mochten zich opgeven voor een top-3 van vakken, en ik ga mij dus van 9:00 's morgens tot 21:00 's avonds samen met 9 enorm gemotiveerde (maar in Engels nogal zwakke
) V6-leerlingen verdiepen in de wonderbaarlijke wereld van de examenteksten Engels. Met gezamenlijke lunch, buffet en na afloop een borrel. Ik vind het een leuk experiment!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |