De burgervent krijgt een loon, dit hier is gewoon een online spot. Niet te vergelijkenquote:Op vrijdag 1 april 2011 20:50 schreef very het volgende:
[..]
Stel:
jij gaat naar de mac gaat en wil een burger bestellen. De verkoper begint tegen je te preken over dat vet eten slecht voor je is (alsof je dat niet al weet). Vervolgens komen zijn collega's één voor één je dat ook nog even vertellen. Een paar uur later zit je nog steeds zonder burger, maar steeds meer collega's die jou even komen wijzen op het feit dat een burger vet is....zou jij dan niet geïrriteerd raken?
(en vind je stiekem ook niet dat ik HIER toch best wel een beetje een valide punt maak?)
Thanks voor de link btw
Die gouden guns zijn een beloning voor mensen die veel COD spelen.quote:Op vrijdag 1 april 2011 20:50 schreef very het volgende:
[..]
Een paar uur later zit je nog steeds zonder burger, maar steeds meer collega's die jou even komen wijzen op het feit dat een burger vet is....zou jij dan niet geïrriteerd raken?
Wat boeit mij het nou hoe iemand, die ik verder niet ken, ergens online op een willekeurige server aan zijn gouden wapen of icoontje komt? Ik speel het toch voor mezelf? Niet voor een of andere onbekende? Ik zou in dat geval genoeg zelfvoldoening krijgen van het feit dat ik zelf een doel heb behaald. En dat is het nou net, het doel om dat helemaal zelf te halen heb ik dus totaal niet.quote:Op vrijdag 1 april 2011 23:01 schreef n0ir het volgende:
[..]
Die gouden guns zijn een beloning voor mensen die veel COD spelen.
Zou jij niet gefrustreerd raken als je 240 uur besteed om een bepaald doel te bereiken, maar iemand anders speelt vals en behaalt dat doel zonder er werk in te steken?
quote:Op vrijdag 1 april 2011 17:02 schreef very het volgende:
Beste FOKkers!
Ik speel nou al een flinke tijd COD Black Ops, maar ik weet zeker dat ik nooit genoeg zal spelen om de laatste prestige te halen. Maar toch wil ik graag gouden wapens hebben.
Wanneer ik hierover google, kom ik veel verschillende dingen tegen waarvan 9 van de 10 keer dingen fake zijn (of erger).
Is er hier iemand die mij heel simpel uit kan leggen hoe ik dit voor elkaar krijg? Ik heb namelijk geen idee welke van de zoekresultaten ik wel kan vertrouwen en welke niet.
Bvd,
Gr,
very
*edit:
Is het heeeeel misschien mogelijk de persoonlijke voorkeuren achterwege te laten en alleen te reageren als je daadwerkelijk een antwoord/toevoeging hebt? Zo makkelijk dit....
Jij wilt het spel verneuken voor anderen en noemt ons kinderachtigquote:Op zaterdag 2 april 2011 15:29 schreef very het volgende:
Als je met de FAIL het oproepen tot relevante reacties bedoeld, dan ja...dat is inderdaad een hopeloze zaak en naïef van me om op te hopen.
Met al die kinderachtige fokkers gaat dat natuurlijk niet gebeuren.
Over facepalms gesproken...quote:Op zaterdag 2 april 2011 18:59 schreef Patrickovik het volgende:
[..]
Jij wilt het spel verneuken voor anderen en noemt ons kinderachtig
[ afbeelding ]
Omdat het misschien een onderdeel is van het spel, waar anderen veel tijd en moeite in hebben gestoken om te behalen? Waarom denk je dat je zoveel moeite moet doen om de gouden wapens te behalen?! OJA! daar moet je goed voor zijn.quote:Op zondag 3 april 2011 11:48 schreef very het volgende:
[..]
Over facepalms gesproken...
Op wat voor manier verneuk ik precies het spel voor anderen dan?
Volgens mij heeft het namelijk TOTAAL GEEN effect op hoe jij je game speelt.
En zo wel, dan hoor ik het graag van je.
Dus omdat iemand anders, die je niet kent, met een gouden wapen rondloopt, is voor jou het spel verneukt? Terwijl je eigenlijk niet eens weet of diegene het verdient heeft, of een prestige hack gebruikt heeft?quote:Op zondag 3 april 2011 12:14 schreef Patrickovik het volgende:
[..]
Omdat het misschien een onderdeel is van het spel, waar anderen veel tijd en moeite in hebben gestoken om te behalen? Waarom denk je dat je zoveel moeite moet doen om de gouden wapens te behalen?! OJA! daar moet je goed voor zijn.
Maar deze uitleg zal wel te moeilijk voor je zijn omdat je echt zo dom bent als het achtereind van een koe.
Psst:
Als je al die tijd die je in dit topique had gestoken in je spel, had je allang gouden wapens gehad
Ik heb het spel niet eens, maar kereltjes zoals jij verneuken het spel welquote:Op zondag 3 april 2011 12:26 schreef very het volgende:
[..]
Dus omdat iemand anders, die je niet kent, met een gouden wapen rondloopt, is voor jou het spel verneukt? Terwijl je eigenlijk niet eens weet of diegene het verdient heeft, of een prestige hack gebruikt heeft?
Aaaah...zielig mannetje.
Wat zal jij het zwaar hebben tijdens een gemiddelde online match, aangezien er 10000en rondlopen met een prestige hack. Nou zal niemand ooit zeker weten dat jij er wél 10437 uur in hebt gestoken
Waar je je al niet druk om kan maken zeg. Huilie!
En leuk van je dat je denkt te weten hoe het gesteld is met mijn intelligentie. Niet dat het me boeit, want iemand die hierom loopt te janken is wat mij betreft bij voorbaat al kansloos.
Er valt niks meer uit te leggen van jouw kant, kerel.quote:Op zondag 3 april 2011 12:41 schreef Patrickovik het volgende:
[..]
Ik heb het spel niet eens, maar kereltjes zoals jij verneuken het spel wel. Ik ga verder niet meer uitleggen dat het triest is om te hacken want daar ben je toch te stom voor gezien deze reactie
Dat waren nog eens tijdenquote:Op vrijdag 1 april 2011 17:31 schreef SoldMayor het volgende:
Ik heb helaas 9 dagen van me leven verneukt met dit spel. Ben bijna prestige 10.
Als ik net zoveel tijd in BO zou hebben zitten als in MW2.. dan zou ik met BO uiteindelijk ongveer prestige 23 zijn. Als da zou kunne.
Held! ga nu maar gamenquote:Op zondag 3 april 2011 12:46 schreef very het volgende:
[..]
Er valt niks meer uit te leggen van jouw kant, kerel.
Je bent gewoon klaar geluld.
[ afbeelding ]
Jammer inderdaad. Ik had graag alle onzin berichten verwijderd gezien, en gewoon antwoord gekregen op mijn vraag.quote:Op zondag 3 april 2011 18:19 schreef dekkered het volgende:
Is er nou serieus geen enkel modje aanwezig op GAM?
Nee jij moet de policy lezen, Hacks is niet toegestaan (omdat het namelijk volgens Activision illigaal is, en illigale dingen mogen niet besproken worden op GAM)quote:Op zondag 3 april 2011 18:24 schreef very het volgende:
[..]
Jammer inderdaad. Ik had graag alle onzin berichten verwijderd gezien, en gewoon antwoord gekregen op mijn vraag.
Ik weet niet of je hier vaak te vinden bent, maar dan kunnen ze bijna elk topic binnen GAM wel sluiten.quote:Op zondag 3 april 2011 18:27 schreef dekkered het volgende:
[..]
Nee jij moet de policy lezen, Hacks is niet toegestaan (omdat het namelijk volgens Activision illigaal is, en illigale dingen mogen niet besproken worden op GAM)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |