abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 15 april 2011 @ 14:12:08 #251
15942 Marie79
Trotse mama van...
pi_95541565
Hmz... schoolkeuzes, wij gaan ons daar binnenkort maar eens in verdiepen dus bedankt voor je link DF het klinkt nog zo 'groot' (als in: volwassen) om over dat soort dingen na te gaan denken

Maarten gaat toch zo langzamerhand weer minder poepen (2 á 3 keer per week noem ik niet veel). Nu ook weer vanaf zondag niet meer gepoept, vanmorgen wel even staan persen, maar er zat alleen een heel klein beetje poep tussen zijn billen... Nog maar heel even afwachten en anders een beetje lactulose éénmalig door zijn drinken.
18-11-2008 Maarten Alexander
  vrijdag 15 april 2011 @ 14:18:47 #252
12913 GreatWhiteSilence
Bite me! (Not you, Annicka!)
pi_95541866
Ik kom er net achter dat Annicka het verschil kent tussen links en rechts, ook bij mij als ik tegenover haar sta. Dat ze het bij zichzelf weet snap ik wel, ik vertel dat wel eens als we op de fiets zitten, maar dat ze het ook bij mij aan kan wijzen als ze tegenover mij staat, dat heeft ze niet van mij... :?
Man, unlike the animals, has never learned that the sole purpose of life is to enjoy it. (Samuel Butler)
  vrijdag 15 april 2011 @ 14:49:30 #253
22740 Grijs
en eigenwijs
pi_95543193
De kinderen spelen de laatste dagen steeds verstoppertje en Marlien wil dan ook graag meedoen. Gelukkig vinden Daan en Judith dat wel leuk, want het is zo schattig om te zien hoe ze meedoet:
Als ze moet verstoppen zoekt ze een plekje uit waar juist een van de andere kinderen zich had verstopt, ze doet dan haar vingertje voor de mond en zegt dan 'sssstt', totdat het tellen is afgelopen. Dan komt ze tevoorschijn en roept: "Daar ben ik!" En blij dat ze dan is :D.
Als zij mag tellen telt ze keurig met de ogen dicht tot 10 en gaat dan zoeken. Ze loopt de anderen meestal straal voorbij, die dan ook de grootste lol hebben.

Laatst was ze aan het aftellen: Drie... een... twee!
"Het meeste werk is onbegonnen werk
...eenmaal begonnen wordt het al snel minder"
- [i]Rikkert Zuiderveld[/i]
  vrijdag 15 april 2011 @ 21:57:37 #254
15942 Marie79
Trotse mama van...
pi_95561840
Wat leuk van je oudsten zo spelen met Marlien :)

Wij waren vanavond na het eten even naar de speeltuin aan het einde van de straat. Later kwam ons buurmeisje van 6 ook spelen, zij helemaal knuffelen met Maarten en dingen voordoen. Ze klom over zo'n hangbrug (zo'n open constructie met touwen) heen en Maarten wilde dat ook proberen... Hij deed het heel voorzichtig en heel goed, ik ben echt trots op hem dat hij dat zomaar deed! O+
18-11-2008 Maarten Alexander
pi_95573066
Wow, dat is wel knap inderdaad!

Grijs, wat ontzettend lief O+ Wel echt een voordeel van grotere broers en zussen, die peuter van mij begrijpt het principe 'spelletje' echt nog niet :D

GWS: wat knap :o Ik vind het al knap dat Leander 80% van de tijd de goede kant op gaat als je roept 'links!' :D
pi_95589313
wij zijn naar de kermis geweest!! Ze is in de botsautos geweest. Ik vond het helemaal niets, maar zij wilde meer, meer, meer.. En op zo'n trampoline dat je heel hoog kan..
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  zaterdag 16 april 2011 @ 19:45:51 #257
15942 Marie79
Trotse mama van...
pi_95590755
Wat gaaf! Daar is Maarten nog véél te klein voor :P
18-11-2008 Maarten Alexander
  zaterdag 16 april 2011 @ 22:13:34 #258
255392 De_Taartjesfee
Hoardin' like a hoarder
pi_95598080
Mijn dochter heeft vanmiddag buiten onze tuin gespeeld. Er waren wat andere kindjes langs de laan aan het spelen in een grote zandhoop en ze wilde zo graag meespelen dat ik heb gezegd dat dat mocht. Er was nog een meisje van haar leeftijd bij en nog een stuk of 5 oudere kinderen.
Toen ging ze samen met dat meisje bloemetjes plukken langs de laan. En toen renden ze ineens richting de (drukke!) weg :X Toen ik ze zei dat ze als de bliksem terug moesten komen renden ze nog verder weg. Toen dacht ik dat ik van ellende dood zou gaan :X
Gelukkig kwamen ze toen wel terug. Toen heb ik haar maar weer achter het hek opgesloten.
Eerst beter leren luisteren..dan stukje bij beetje wat meer vrijheid.
:X
I`m not weird. I`m limited edition.
  zaterdag 16 april 2011 @ 22:19:31 #259
80382 manny
30 is best veel
pi_95598392
Mijn duo heeft vandaag voor het eerst dansles gehad.
Pien was meteen in haar element,deed onwijs leuk mee,reageerde leuk op de juf.Floor vond het allemaal spannend en deed met vlagen mee. Na de zomervakantie gaan ze echt van start. Eerst even 4 jaar worden en de wenperiode op school overleven.
proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg
  zaterdag 16 april 2011 @ 22:58:50 #260
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_95600620
Agos de flensjes op dansles O+

Taartjesfee :X Vreselijk lijkt me dat. Linde schrikt altijd erg van hard rijdende auto's en ze is toen juist eens van schrik richting de weg gerend waar die auto was :X Zoiets vergeet je niet snel...

Tico de kermis was hier 2 weken voor de deur en de dames konden er ook geen genoeg van krijgen :D Leuk he om ze zo te zien genieten.

Wij gaan morgen naar Buurman & Buurman in het theater. Ben zo benieuwd hoe ze het vindt. Laatste keer waren we naar Sesamstraat en dat was geweldig. Het jammere is alleen dat ze de laatste paar dagen echt super moeilijk is. Continue grenzen opzoeken. Slaan, brutaal doen... Pff heftige fase dit. Vind het nu wel dubbel om zoiets leuks te gaan doen, maar misschien doet het haar juist wel goed even alleen met papa en mama wat leuks doen en alle (positieve) aandacht :)
  zaterdag 16 april 2011 @ 23:47:21 #261
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_95603497
Sasha vond Buurman & Buurman edht helemaal leuk! Was zijn eerst theater en hij was behoorlijk onder de indruk, maar het was echt leuk! :Y
***
  zondag 17 april 2011 @ 07:50:26 #262
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_95611306
Wij zijn vrijdag op de geitenboerderij geweest. Mijn dame liep kokhalzend door de stallen en verkondigde dat ze 'ech wel liever naar de winkel ging, want dit stinkt zo schrikkelijk!!' :')
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
  zondag 17 april 2011 @ 07:53:31 #263
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_95611315
quote:
17s.gif Op vrijdag 15 april 2011 14:49 schreef Grijs het volgende:
De kinderen spelen de laatste dagen steeds verstoppertje en Marlien wil dan ook graag meedoen. Gelukkig vinden Daan en Judith dat wel leuk, want het is zo schattig om te zien hoe ze meedoet:
Als ze moet verstoppen zoekt ze een plekje uit waar juist een van de andere kinderen zich had verstopt, ze doet dan haar vingertje voor de mond en zegt dan 'sssstt', totdat het tellen is afgelopen. Dan komt ze tevoorschijn en roept: "Daar ben ik!" En blij dat ze dan is :D.
Als zij mag tellen telt ze keurig met de ogen dicht tot 10 en gaat dan zoeken. Ze loopt de anderen meestal straal voorbij, die dan ook de grootste lol hebben.

Laatst was ze aan het aftellen: Drie... een... twee!
Zo grappig, Yade doet precies hetzelfde met verstoppen! Ik moet dan zo vreselijk lachen, zo lief.

Taartjesfee, schrikken! Bah! We wonen op een hoekhuis en YAde mag inprincipe naast ons huis spelen, dus uit de tuin. Maar dat durft ze niet. :D Alleen als wij in de tuin zijn trouwens, ze mag niet buitenspelen zonder ons. Ach het kind komt nog steeds haar bed niet zelf uit tenzij we zeggen dat het mag. :D
pi_95611691
quote:
0s.gif Op zondag 17 april 2011 07:50 schreef Memmel het volgende:
Wij zijn vrijdag op de geitenboerderij geweest. Mijn dame liep kokhalzend door de stallen en verkondigde dat ze 'ech wel liever naar de winkel ging, want dit stinkt zo schrikkelijk!!' :')
_O-

Ik laat Leander tegenwoordig ook in de speeltuin :o
Wij hebben een achtertuin die grenst aan de speeltuin, Het is een vrij grote speeltuin, met een pleintje en een grasveld. Je kan er aan 3 kanten uit. Eén kant is zo ver weg dat hij het eng vindt, één kant weet hij niet (haha) en de andere kant, dan loopt hij langs onze schutting, dus dan zie ik hem én onderweg komt hij de tuin van zijn vriendje tegen en daa duikt hij dan altijd in.
Daarbij weet hij tot hoever hij mag elke kant op en dat gaat tot nu toe heel goed...

Dus ik laat hem nu soms alleen in de speeltuin en kijk elke 3 minuten oid even om de hoek.

Wel eng...
pi_95613859
Chris gaat ook niet alleen spelen. Het plantsoen om de hoek is omringd door straten, waar soms best hard gereden wordt. En hier voor huis weten ze het gaspedaal ook wel te raken. Met een straat van 5 huizen lang :N
Maar tegenwoordig sms is wat andere mama's en regelen we thee/koffie, en wil ik best wel mee :P

Kermis is hier ook weer in de stad. Waarschijnlijk gaan we dinsdag even kijken. Kijken of onze held verder komt dan de draaimolen.

Leuk, de flensjes op dansles, en allemaal naar het theater :)
Hier is binnenkort weer een kidsfestival in de schouwburg. Kijken of we deze keer wat voorstellingen kunnen bezoeken.
pi_95614848
Hier mag ze op het speelplein overal naartoe.
Het is wel zo groot dat ik haar niet overal kan zien door de speeltoestellen maar ik ben er wel bij :Y
  zondag 17 april 2011 @ 12:41:18 #267
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_95616341
Jen speelt in de tuin en niet voor. Daar vind ik haar te klein voor. We gaan wel eens naar de speeltuin ofzo, maar nooit alleen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_95617769
Wij hebben een speeltuin recht voor de deur..en wonen in een straat die rondloopt, dus geen suto's die voorbij sjeezen. Maar toch gaat ze voorlopig nog niet alleen naar buiten. Vind ik dr nog veel te klein voor en ik geloof ook niet dat ze het zelf leuk zou vinden aangezien ik ook altijd mee nara buiten moet als ze in de tuin speelt
pi_95618011
mijnes mag ook niet alleen uit de tuin. ook niet alleen in de tuin ftm..... ik zie haar gerust in staat om via de doorgangetjes van de katten opeens bij de buren te staan ofzo.

ze ligt nu op bed ;( voor de tweede keer vandaag al. ze voelt zich echt niet lekker. ze heeft wat koorts (38.6) maar wil onder geen beding een paracetamolletje. ah well, morgen langs de huisarts stond om te beginnen al op het programma (ik en ravi wegens allergieen). maken we er een familieuitje van
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  zondag 17 april 2011 @ 14:05:07 #270
15942 Marie79
Trotse mama van...
pi_95619136
Ten eerste, TF wat een schrik... Dat is ook mijn grootste angst, dat Maarten ineens wegrent een drukke weg op. Op het moment als hij wegloopt, moet ik hem gelijk achterna, want als ik hem roep, gaat hij alleen maar harder rennen

Wij zijn vanmorgen (net als de rest van West-Friesland e.o. leek wel) naar Sprookjeswonderland geweest, het was het eerste weekend weer open. Lekker op de fiets heen, ze hebben er flink verbouwd, de ingang is heel anders. Het is echt heel mooi geworden. Wat nieuwe attracties erbij! Helemaal top. Genoten van het mooie weer, tussen de middag patatjes gegeten... Wat wil een mens nog meer? O+
18-11-2008 Maarten Alexander
pi_95624323
half allerfreepilletje en 3 kwartiertjes later is ze helemaal beter :X
ja, we gaan morgen op familieuitje naar de huisarts *O*
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL zondag 17 april 2011 @ 19:23:58 #272
147316 crew  DJMO
#trut
pi_95633245
hier ook niet buiten de tuin hoor. Jan luistert nog veel te slecht, of maakt er een spelletje van door idd ook weg te rennen als je hem roept. Omdat hij nogal vernuftig is in het vinden van een uitweg; heeft mijn schoonvader behalve het buitenste, gammele, hek, een stevige houten schutting met een hek met twee stroefgaande knippen aan de buitenkant gemaakt. vooralsnog is dit wel Jan-proof. in het hekwerk met van dat geplastificeerde draad zit een klein gat (kattengrootte) en ik vraag me af hoe lang het duurt voor jan dat doorheeft en probeert naar de buren te ontsnappen :') In de rest van de tuin staat inmiddels een schutting van 1.80m hoog dus daar komt hij niet overheen :D

vraagje: Jan reageert (reageerde) heel heftig op muggen als baby en dreumes. Zegt dit (bij voorbaat) iets over een evt. allergie voor bv bijen/wespen? Ik ben als de dood dat hij gestoken wordt door die krengen en er allergisch voor blijkt te zijn zonder dat ik iets in huis heb om hem te helpen
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_95633986
Ha, precies mijn dilemma gisteren.
Mijn buurmeisje (14) kwam vragen of M. meedeed met schat zoeken. Ze is geweldig met kinderen, let ontzettend goed op, houdt M. aan de hand en tilt hem op bij bruggetjes, maar toch he, ze is nog maar 14. Er zal toch wat gebeuren. M. rent ook wel eens bij ons de straat op of rukt zich los, ik bedoel, wij hebben hem ook niet altijd onder controle.
Mijn oplossing was om met ze mee te lopen. Mijn buurmeisje snapte het wel, maar vond ook dat ze toch al zeven kinderen bij zich had, zag het probleem niet zo. En verdomd! M. heeft de hele weg haar hand stevig vast gehouden en week niet van haar zijde.

Wat fijn dat jullie zo'n leuke dag hadden, Marie!

Geen idee DJMO, het lijkt me dat bijengif anders werkt dan wat muggen inspuiten, maar eerlijk gezegd weet ik het niet.
  zondag 17 april 2011 @ 20:04:46 #274
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_95635298
Bodpa, sommige kinderen hebben dat. Mijn nichtje is ook heel goed met kindjes. Altijd geweest. Ze trekt het ook aan, kindjes komen altijd op haar af. (en ze doet nu opleiding tandartsassistente bij de schooltandarts, hoe geweldig!)
En hoe grote schat ik cil ook vind, vandaag is de eerste keer dat ze een half uurtje alleen met leyla bleef terwijl leyla sliep. Priscil heeft wel een klik met haar zusjes, maar jen luistert ook totaal niet naar haar, tot haar frustratie.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  zondag 17 april 2011 @ 20:11:26 #275
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_95635723
Wat een fail!!! Jen ligt al een tijdje te roepen enzo, maar daar moet je nooit op reageren dan gaat ze helemaal niet slapen. Komt ze dr bed uit, das opzich raar. Dus ik nog boos jen ga slapen! Dus m zo van waarom wil je niet slapen? "poep". Zucht.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_95636433
Ja, zij heeft dat echt. Ze is een soort zwaan-kleef aan op het speelplein. Echt super om te zien hoeveel voeling ze met kinderen heeft en hoe goed ze oplet dat ze niets overkomt.

Wat goed van Jen!
  zondag 17 april 2011 @ 20:24:32 #277
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_95636555
Ja ze heeft nu iets gevonden dat ze dr bed uit mag...
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_95636648
Heeft ze echt gepoept? M. doet het wel met plassen, idd ook om tijd te rekken.
  zondag 17 april 2011 @ 20:26:58 #279
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_95636701
Ja echt gepoept.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_95636764
*O*
  zondag 17 april 2011 @ 20:28:41 #281
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_95636828
En nu natuurlijk de grootste strijd.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_95656250
Tico is ze snel weer gaan slapen?

Tyler had gisteren moeite met in slaap komen, heeft hij anders nooit. Denk dat hij buikpijn had, hij had 6/7 keer gepoept.
Verder ubervrolijk. Nu ook, hij heeft een 7/8 (?) broek aan en vind dat wel raar, telkens ff voelen of het wel goed zit. Hij geniet nu van de teletubbies en ligt telkens in een deuk.
  maandag 18 april 2011 @ 09:43:59 #283
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_95656397
Hou op schei uit.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_95656735
Sterkte vandaag :*

Hier al 2 driftbuien gehad. 1 op school omdat hij niet meer "los" mee mag en thuis omdat ik niet snapte wat hij bedoelde.
  maandag 18 april 2011 @ 10:19:48 #285
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_95657380
Kan iemand mij alsjeblieft garanderen dat mijn dochter weer lief gaat doen als ze naar school gaat? ;(
Ik ben stom en niet lief, omdat:
- Ik haar spijkerbroekenlegging niet gewassen had
- Ze haar ándere roze legging aanwilde
- Ze NIET van bloesjes houdt
- Ze haar boterham dubbelgevouwen wil en NIET in stukjes want da's voor baby's
- Ze haar boterham in stukjes wil - net zoals Morrissie
- K3 heel stom is en Mega Mindy leuk
- Ze niet haar Mega Mindy pak aanwil, want ze moet K3 dansen
- Zeemeerminnen óók prinsessen zijn hoor
- ...
- ...
enzo enzo enzo :O
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
  maandag 18 april 2011 @ 10:43:35 #286
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_95658135
Ik zeg toch, schei uit..

Het drama begint hier gewoon met opstaan al..

Driftbui 1 begint bij het smeren van de boterham. God ik ben blij als ik dr op het kdv heb afgegeven.. Dan heb ik er al een dag opzitten hoor.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  maandag 18 april 2011 @ 10:58:30 #287
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_95658649
Als ik dit zo hoor, prijs ik mezelf gelukkig. Yade wordt weleens boos, maar driftbuien heeft ze eigenlijk niet. Hoogstens even boos springen en stampen, bij de deur zitten en een minuut later is ze alweer klaar.

Ik durf de luier snachts nog steeds niet, niet om te doen. :D Maar ze was weer droog. Toch maar eens proberen denk ik... We waren naar de Elf Fantasy Fair geweest, en ook daar droog gebleven. Mooi dat ze het vond, speciale jurk laten maken voor madam en ze vond hem geweldig. Ook nog een mevrouw verkleed als Sneeuwwitje (een van Yade haar lievelings Disney figuren) samen op de foto en haar dag kon niet meer stuk. Knut heeft haar nog een roze draak gekocht (Draakie aldus Yade) en die zijn nu onafscheidelijk. Maf kind. Loopt ze hier met haar zwaard van hout en een draak. :D Verder zijn we een heel normaal gezin...




Yade deed dat ook trouwens. Op bed, half uur later gepoept. En dan ging ze echt niet meer slapen hoor. Het lijkt wel als Yade 1 minuut geslapen heeft, ze weer opgeladen is ofzo.
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL maandag 18 april 2011 @ 12:46:14 #288
147316 crew  DJMO
#trut
pi_95662790
toen ik Jan net ging halen bij de psz zat hij al zo rustig, haast timide, te wachten op z'n stoeltje, in de supermarkt vraag ik nog aan hem gaat het wel? langerregekte zielige Jaaaa was z'n antwoord, om zich een seconde later helemaal leeg te kotsen :{ hij is in een half uur tijd vijf keer over z'n nek gegaan, tot er niets meer uit kwam, en heeft 39,1 koorts. Heb 'm nu op de bank in z'n onderbroek en met een handdoek / luchtig dekbed over 'm heen. Ook gelijk een paracetamol gegeven, hij voelt zich zo overduidelijk ziek dat ik het met liefde zelf was geweest. Arm joch -O-
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
  maandag 18 april 2011 @ 12:54:23 #289
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_95663055
Lennon gaat bij ons wel af en toe naar buiten (buiten de poort) met Twan. Gaan ze samen voetballen in het park en dat gaat eigenlijk prima. Naar buiten (in de achtertuin) mag Lennon wel alleen, maar dan gaat wel de poort op slot en kan hij nergens naar toe.

Succes, met de driftige kindjes :* Lennon heeft af en toe ook een driftbuitje, gaat dan demonstratief op zn buik op de grond liggen en als wij er geen aandacht aan besteden, staat hij binnen paar minuten weer op. Dan is het niet leuk voor hem. :D Hij gaat dan vrolijk wat anders doen. Voorlopig werkt dit nog goed, gelukkig.

Yade O+

DJMO, beterschap voor Jan!
Make love, not war ☮
pi_95667313
Yade, wat een mooie outfit!

beterschap DJMO!

Ik ben zo blij met mijn makke kippie :P
Al geeft het af en toe wat gedoe met weerbaarheid :{
Komt ook wel weer goed..

Vanochtend op het KDV stonden er 6 kindjes voor het raam te zwaien, en vervolgens 6 kindjes bij de deur te wachten. Chris liep helaas voor hun direct door naar zijn vriendje. Maar geloof dat hij wel geliefd is. En toen ook nog een positief gesprek over zijn ontwikkeling met de leidsters. En mijn dag was goed begonnen :Y
pi_95672242
Een goed begin van de dag Deepfreeze! Lekker is dat he!

Sterkte met de twee dames Memmel en Tico, wat zou je ze af en toe toch wat willen doen. En wat zijn de dagen dan lang!

Mooie jurk Yade!

Beterschap voor Jan DJMO, M. heeft ook net twee spuugdagen achter de rug. Zo zielig.

Ik geloof mijn ogen niet. M. tekent en ik hoor hem 'Mm" zeggen en naar zijn tekening wijzen. Mamma kijk! MM! Heeft ie echt eerlijk waar een M getekend. Wanneer begint die interesse in letters? Hij tekent ook al een tijdje cirkels met cirkels erin.
pi_95675515
Lotte is vandaag bij het CB geweest, een extra afspraak omdat ze de vorige afspraak niet zo goed meewerkte ;) Ze is nu bijna 2 jaar en 10 maanden.

Was 14,5 kg en 94 cm lang. Werkte best goed mee gelukkig en heeft zelfs al de helft van de ogentest gedaan. Het onderdeel oogafdekken vond ze niet echt wat, komt volgende keer wel :)

Ze vond d'r lekker kletsen, leuk meedoen. De benadering van deze arts scheelde wel heel veel hoe ze meewerkte t.o.v. de vorige arts. overstappen was dus een goede zet!


  Frontpage Koningin/Leukste user IRL maandag 18 april 2011 @ 19:11:13 #293
147316 crew  DJMO
#trut
pi_95679635
het lijkt *klopt af* een vijf minuten virusje geweest te zijn :? Na een paracetamol was na een kleine 2 uurtjes z'n koorts gezakt tot 38,1 en was hij weer helemaal 't heertje. Heeft buiten rondgelopen, "normaal" gegeten etc. Pas tegen naar bed gaan vond ik 'm weer een beetje zielig worden (qua stemmetje zeg maar). *HERSTEL* ik heb 'm naa beneden, naar de bank gehaald. Ik ging tijdens ;t typen van deze post even kijken, en hij lag heel sufjes met zijn ogen weggedraaid. Ook koorts lijkt is weer stijgende, heb 'm net weer een paracetamol gegeven. en dan heb ik 'm liever in m'n directe nabijheid, zeker nu z'n vader vissen is ...

Pff ik heb respect voor moeders met een peuter, baby én een baan. Ik vond het vanmiddag drama om Geert te voeden/verzorgen en voor jan tegelijk te zorgen...

Mooie curve Lotte! En de ogentest ook al half gedaan ^O^
Bodpa: Ga je wel eens met hem naar MacDonalds? ;)
Yade wat een mooi meisje ben je zo O+

Memmel, Tico .. zijn jullie dames weer wat opgedroogd? ;) sterkte :*
Diaan: ik probeer Jan nu ook te negeren als hij zich op de grond gooit, werkt idd een stuk beter dan zelf ook boos te worden. :@

[ Bericht 1% gewijzigd door DJMO op 18-04-2011 19:48:55 (post geupdate) ]
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_95684370
zo, de dame is (net als ik en haar broertje) bij de huisarts geweest en heeft nu een hooikoortsdrankje :) en een virus. maar die had ze al. net als ravi en ik ;(
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_95685408
Beterschap voor de zieke kindjes!
Simmu, hopelijk werkt het drankje goed!
Fake it till you make it...
pi_95685542
ik hoop het! ze heeft *ook* een virusje, die hebben ravi en ik ook ;( maar gek genoeg is ravi het 'ergste' zeg maar. terwijl die als enige gewoon vrolijk is en goed eet en drinkt en slaapt en . ja, tsja, je merkt helemaal niks aan hem en wij voelen ons heel sneu
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  maandag 18 april 2011 @ 21:07:54 #297
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_95686693
Ik zag een foto van ravi, ik denk dat leyla ook dat virusje heeft. Ogen dicht, hoesten en dr keel is rood en nu ook steeds een bloedneus van de snot. Maar antibiotica werkt toch niet bij een virus?
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_95687019
quote:
0s.gif Op maandag 18 april 2011 21:07 schreef Ticootje het volgende:
Ik zag een foto van ravi, ik denk dat leyla ook dat virusje heeft. Ogen dicht, hoesten en dr keel is rood en nu ook steeds een bloedneus van de snot. Maar antibiotica werkt toch niet bij een virus?
nope... virusje is uitzieken!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  maandag 18 april 2011 @ 21:16:27 #299
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_95687240
Tja... Is gewoon vervelend. Volgens mij is ze nog geen week niet verkouden geweest.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_95687277
quote:
0s.gif Op maandag 18 april 2011 21:07 schreef Ticootje het volgende:
Ik zag een foto van ravi, ik denk dat leyla ook dat virusje heeft. Ogen dicht, hoesten en dr keel is rood en nu ook steeds een bloedneus van de snot. Maar antibiotica werkt toch niet bij een virus?
nope, maar het ging bij ravi flink richting keelontsteking. hij heeft dus nu nog geen ab, woensdag herbekijken we de situatie
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')