abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_94900644
Leuk BE!! :Y
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  vrijdag 1 april 2011 @ 13:58:17 #32
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_94901061
Fijn BE! Wel gek he, een grote school uitkiezen voor je kindje!

Ook handig btw, Knut is jarig vandaag en Yade gaat logeren bij mijn ouders morgen omdat we een groot familiefeest hebben tot laat en zondag Knuts verjaardag. :') Gelukkig lijkt Yade verder wel ok, en als ze geen hoge koorts heeft, mag ze nog logeren. Ze kijkt er al zo naar uit.
pi_94903757
Is het die op de Karnemelksloot BE? Vond Sasha het ook leuk?
pi_94904493
Hier een waakpeuter (qua hoesten kan ze best door voor hond ;)). Beetje verhoging volgens mij, maar wel goed te pas so far...
Fake it till you make it...
pi_94905465
Yade, beterschap!!

Nijna, ook beterschap voor jou peuter.

BE, fijn dat je een goed gevoel erbij hebt!

Ik heb vanochtend iets gedaan, waarvan ik niet verwacht had dat het zou kunnen gebeuren de komende jaren: Ik heb Chris achter gelaten bij smaland (ikea).. :P
Mijn mormeltje, dat toch best verlegen is, en de kat uit de boom kijkt. En een half jaar geleden op het KDV zelf nog wel sputterde bij het afscheid. Nu koos hij echt zelf om daarheen te gaan. Keek niet eens meer om. Hij wordt groot. O+
En mama met bieper liep wat verloren door de ikea, omdat we eigenlijk voor de lunch gingen :D
  vrijdag 1 april 2011 @ 16:16:09 #36
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_94906425
quote:
Op vrijdag 1 april 2011 15:07 schreef bodpa09 het volgende:
Is het die op de Karnemelksloot BE? Vond Sasha het ook leuk?
Ja, die ja! Ze hebben gewoon openbaar en Montessori, maar in de toekomst gaat het openbaar wrsch naar Goverwelle en blijft de Montessori daar.
Sasha vond het idd wel erg leuk. Ging na even de kat uit de boom gekeken te hebben meteen met kraaltjes spelen. :)
***
pi_94906593
DF hoe vond hij het in Smaland?

De logopediste maakt zich zorgen om het erg weinige praten van Tyler. Er zit amper verbetering in.
We moeten iig een gehoortest doen om te kijken of daarmee iets niet in orde is Maandag kan ik bij de huisarts terecht.
pi_94906919
Heb je ook het idee dat hij minder hoort? Chris was ook laat met praten, en ging in sprongen vooruit, dus misschien heeft Tyler ook niet zo'n haast. Maar wel goed dat ze het even nakijken.

Chris vond het echt leuk. Lekker in de ballenbak geweest.. Na een half uur heb ik hem maar opgehaald. Een positieve ervaring in ieder geval.
pi_94915093
Auw oorontsteking en ook nog keelontsteking. Stoere meid heb je dat ze evengoed nog best vrolijk is Sil!

Chirs alleen spelenn bij de Ikea, stoer hoor :Y

Inderdaad wel goed dat ze het even nakijken Ingrid, beter teveel als te weinig gechecked :)

Dana was net in de speeltuin en er was ook een groepje grotere jongetjes (tussen de 5 en de 7 jaar) en mevrouw wou alles nadoen wat de stoere jongens ook deden. En toen ze wegging riep ze ook heel hard : Daaaahaag jongetjes, tot de volgende keer :D
pi_94915607
Bla, wat lief :Y
pi_94920989
Ja ik vond het zo cute! Ze zegt ook over alle jongetjes die ze tegenkomt dat dat dr grote vriend is.
  zaterdag 2 april 2011 @ 10:06:30 #42
15942 Marie79
Trotse mama van...
pi_94934796
:z Omdat ik nu nog een beetje zo op de bank zit... :D
Vanmorgen om 6.15 was Maarten wakker, hem nog even toegedekt en gezegt dat hij nog wat moest slapen, werden we (Maarten eerst) pas om 9.15 weer wakker! En nu al zo'n lekker weer, dus we zitten nu aan het ontbijt en gaan zo maar eens aankleden en dan straks maar spelen in de speeltuin!
18-11-2008 Maarten Alexander
  zaterdag 2 april 2011 @ 10:09:39 #43
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_94934835
Bla wat super schattig!

Heerlijk Marie! Hier was Jazzy om 8 uur echt wakker, Yade pas om half 9! Maar we hebben een vast ritueel zaterdagochtend.
Jazzy fles, Yade uit bed, Knut boodschappen doen ik Yade ontbijt geven en beide dames in bad doen, keuken opruimen en tegen de tijd dat Knut terug is, ligt Jasmin te slapen en Yade aan het spelen, kunnen de boodschappen ingeruimd worden en kunnen we lunchen. :D

Yade lijkt een stuk beter vandaag, alleen begint haar zusje nu met verhoging en hoesten. -.- Ach kan Yade alsnog bij mijn ouders logeren. Mijn broertje brengt haar morgen terug en dat vindt ze helemaal een geweldig idee. :D
  zaterdag 2 april 2011 @ 20:01:04 #44
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_94951346
Hele dag droog, zonder ongelukjes! *O*
*trots*
***
pi_94951433
*O* Wat goed zeg!
En fijn dat Sasha het zo leuk vond op school!
pi_94953422
Goed zeg!

Hier nog totaal geen interesse, dreumes wel... die roept "lassuh" als ze geplast heeft. Dus de timing kan nog wel wat oefening gebruiken, maar ze is enthousiast over het potje. Dan maar oefenen met de jongste ;)
Fake it till you make it...
pi_94953983
Nah, hier vandaag wel 3x schone kleding.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  zaterdag 2 april 2011 @ 21:25:41 #48
15942 Marie79
Trotse mama van...
pi_94955223
*O* voor Sasha *O*

Wij tot aan het naar bed gaan voor de middagslaap ook geen natte luier gehad... Daarna weer wel, maar ook hier is het begin van droge luiers er :)
18-11-2008 Maarten Alexander
pi_94959253
Goedzo Sasha ^O^ *O*
pi_94969885
Jooo. wat goed :o *O*
pi_94970007
En wat goed van Maarten! *O*

Heeft iemand hier ervaring met een liesbreuk? M. begon tijdens het eten vrijdagavond opeens te gillen, huilen en naar zijn onderbuik te grijpen. Even gekeken, had ie een flinke bobbel boven zijn lies, keihard en rood. Ik mocht er niet aankomen en ook zijn benen niet omhoog doen. Ik wist niet goed of het nou een balletje was of iets anders, maar de buurvrouw (verpleegkundige) zei dat we maar even langs de HAP moesten. Eenmaal daar was de zwelling weg. Desondanks denkt de arts toch aan een liesbreuk. M. heeft nergens last meer van, waardoor ik nu erg begin te twijfelen of het toch geen balletje was. Hoewel het natuurijk niet normaal is dat het zo'n zeer doet en het vrij hoog zat.
pi_94970225
ik heb enkel 'ervaring' met een liesbreuk bij baby's (kiro) en volwassenen (mijn pa). het klopt dat een liesbreuk enkel nu en dan zeer doet, of zelfs niet zeer doet maar wel opspeelt. kiro hoefde er niet direct aan geopereerd te worden en pap kwam ook op een wachtlijst. ik had begrepen dat het doorgaans niet urgent is. wel in de gaten blijven houden, want <beetje warrig hier> het kan problemen met de darmen veroorzaken.
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  zondag 3 april 2011 @ 09:32:15 #53
267540 Books
Vorige Mibosmama's
pi_94970274
Ik heb er zelf geen ervaring mee maar mijn vader wel. Die heeft twee keer een acute liesbreuk gehad en ik heb mijn vader nog nooit zo over de grond zien kruipen de eerste keer. Hij omschreef het als weeen. Ambu kwam en pas na de derde dosis morfine kregen ze het een beetje onder controle. Hij was binnen twee uur geopereerd en wel weer op zaal. Het sloot bij mijn vader niet dus de bobbel bleef en werd steeds groter zeg maar. Tweede keer herkende hij het (was aan de andere kant overigens) en is hij meteen bellend naar het ziekenhuis gereden. Huisarts had gebeld naar de EHBO dat hij eraan kwam met mijn moeder en toen werd hij ook meteen geopereerd. Dus ja dat jou mannetje het zo uitschreeuwde is wel logisch tenminste in mijn oren. Balletjes komen niet in de buurt van de lies toch? Zitten meer naar binnen dacht ik ooit eens ergens gelezen te hebben.

Mijn zusje is met anderhalf geopereerd aan een liesbreuk maar daar was ze al mee geboren en die hebben ze gesloten met anderhalf. Die kwam en ging maar ik weet niet of ze je daar nu nog zo lang mee zouden laten lopen. Dat is tenslotte al 28 jaar geleden zo'n beetje.
  zondag 3 april 2011 @ 10:53:24 #54
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_94971301
Een vriend van me heeft een liesbreuk gehad, (ik mocht ook kijken :X.) maar daar verdween de bobbel niet voordat hij eraan geholpen was. Weet niet of er verschil tussen kinderen en volwassenen zit, maar als je twijfelt gewoon teruggaan naar de huisarts hoor!
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_94972329
Dankjulliewel! Ik moet morgen sowieso langs mijn eigen huisarts, ben benieuwd wat hij zegt.
pi_94991107
Goed Maarten en Sasha!

Liesbreuk weet ik niks van.. Alleen gehoord dat het ontzettend pijn doet :X

Chris heeft een nieuw favoriet filmpje gevonde op youtube: :P
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL zondag 3 april 2011 @ 20:34:45 #57
147316 crew  DJMO
#trut
pi_94993159
geen ervaringen met liesbreuk hier ..

Hij is grappig DF, doet mij denken aan dat programma op telekids dat regelrecht gejat lijkt te zijn van thomas de trein:
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_94994061
Chugginton is hier ook een hit.
Goed gejat programma ;)
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL zondag 3 april 2011 @ 21:42:25 #59
147316 crew  DJMO
#trut
pi_94998319
quote:
1s.gif Op zondag 3 april 2011 20:48 schreef Deepfreeze het volgende:
Chugginton is hier ook een hit.
Goed gejat programma ;)
beter goed gejat dan ... wat was het ook alweer? ennieway, als ik 't overaal bekijk, vind ik chuggington leuker, meer op leren gericht dan thomas de trein..
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
  zondag 3 april 2011 @ 21:50:25 #60
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_94998953
Toen Morris de eerste keer in het zkh lag, kwam er een baby bij hem op de kamer die ook een liesbreuk had. Kindje krijste de hele dag door. In eerste instantie was hij niet urgent, maar toen hij last ging krijgen hebben ze hem direct geopereerd. Lijkt mij dan dat je er dus geen last van hoeft te hebben.
Sneu hoor Bodpa, geef hem maar een dikke knuffel!
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')