Moest je dit nu echt zeggen?quote:Op donderdag 31 maart 2011 13:08 schreef Bastard het volgende:
[..]
Het is nog te vroeg om paniek te gaan zaaien.
We hebben de tsunami, de reactor, lybie.. wacht maar als het straks komkommertijd gaat worden
Wat denk je zelf?quote:Op vrijdag 8 juli 2011 22:23 schreef semexo het volgende:
We gaan nochtans nog steeds elk jaar door het puinspoor van Tempel-Tuttle en de komeet van Halley, en ondanks dat deze de orbit van de aarde al vele jaren geleden gepasseerd zijn hebben we nog steeds elk jaar een meteorietenregen van deze kometen.
Wat zal er dan gebeuren als een komeet de orbit van de aarde nog maar enkele dagen gepasseerd is?
quote:Op zondag 17 april 2011 11:07 schreef HunterSThompson het volgende:
Wat een paniekzaaierij weer in dit topic. Jullie lijken wel een stel middeleeuwers.
zouden de zwaartekracht van aarde de staart naar zich toe trekken?quote:Op zaterdag 9 juli 2011 17:01 schreef AVerstraten het volgende:
In complotland is nooit iets toevallig.
In dit diagram zie je de positie van Elenin op het moment dat hij de aarde het dichtst benadert:
http://img718.imageshack.us/img718/1968/elenindistance.jpg (copy/paste deze link)
De horizontale afstand tussen de aarde en Elenin is 34 miljoen kilometer. Maar de baan van Elenin ligt ook nog eens 4 miljoen kilometer onder die van de aarde.
De staart van een komeet is altijd van de zon af gedraaid. Uit het diagram blijkt dat het onmogelijk is dat de aarde door de staart van Elenin heen gaat (als dat wel zo was zou dat overigens ook totaal geen probleem zijn).
Nee. Voor het wegdraaien van de staart zijn twee factoren verantwoordelijk: de zonnewind en de stralingsdruk van de zon.quote:Op zondag 10 juli 2011 00:02 schreef Captain_Ghost het volgende:
[..]
zouden de zwaartekracht van aarde de staart naar zich toe trekken?
Ik dacht dat de tweede staart een spoor van gassen was?quote:Op zondag 10 juli 2011 00:19 schreef AVerstraten het volgende:
[..]
Nee. Voor het wegdraaien van de staart zijn twee factoren verantwoordelijk: de zonnewind en de stralingsdruk van de zon.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |