Een specialist die commercieël kan denken, zal altijd beter verkopen dan welke verkoper dan ook. Want die snapt de klant.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 23:46 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Gast, kom OP!? Hoe kan je zo marketen?
Ik market ook, maar veel subtieler. En ik weet meer waar ik over praat dan mijn sales- en aanverwanten-collega's.
Dat weet ik, maar ik doe al het werk en zij cashen...quote:Op dinsdag 29 maart 2011 23:47 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Een specialist die commercieël kan denken, zal altijd beter verkopen dan welke verkoper dan ook. Want die snapt de klant.
En met die vouten, ik let er ff niet op, zit in teveel schermen tegelijk te typen
veel plezierquote:Op dinsdag 29 maart 2011 23:49 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar ik doe al het werk en zij cashen...
Is goed, ik ben pleite. Filmpje kijken over de neef van de president van PDVSA.![]()
Dat is verrotquote:Op woensdag 30 maart 2011 00:40 schreef missbehavin het volgende:
Godverdomme, of je hebt even een nachtmerrie.. over je ex e.a.
Letterlijk misselijk wakker nu...
quote:¤ 15 voor een Pleasure Bag van de Condoomfabriek (waarde ¤ 30)
We doen hét (bijna) allemaal, de één misschien wat vaker dan de ander, maar hoe je het wendt of keert, we doen het allemaal (wel eens). Spijtig genoeg nog steeds niet altijd met condoom, want zo'n ding is natuurlijk ook maar een saai, vervelend rubberen dingetje. Daarom dankzij Groupon: ¤ 15 voor een Pleasure Bag met allerlei verschillende soorten smaakjescondooms (met ribbels en noppen) van de Condoomfabriek (waarde ¤ 30)
Jawel, je hebt het goed gelezen: een Pleasure Bag vol met spannende attributen. Je krijgt 1x Handboeien, 3x Ribbel Condoom, 3x Noppen Condoom, 3x BubbleGum Condoom, 1x Fles siliconen glijmiddel (100ml), 3x Appel condoom
3x Cola condoom, 3x Passievrucht condoom, 3x Kers condoom, 3x Aardbei condom en 1x een Condoomfabriek Tas. Alle condoomverpakkingen zien er creatief uit en zijn gemaakt door een grafisch ontwerper, het is gewoon al leuk om ze voor de fun uit te pakken.
Alle condooms van de Condoomfabriek zijn voorzien van het CE keurmerk. Je kunt op hun website van alles bestellen, je hebt het dan al de volgende dag in huis. Het siliconen glijmiddel bijvoorbeeld vergroot de seksuele ervaring en lustgevoelens, het maakt je liefdesleven intenser en spannender, net als alle grappig uitziende producten van de Condoomfabriek, dus... spread the love!
Condoomfabriek
Enorm spannend, maar vooral leuk
http://condoomfabriek.nl/
Al 2 weken lang gezeik en gezeur. Sterkte ermee!quote:Op woensdag 30 maart 2011 06:18 schreef Calimero-Gedrag het volgende:
Ik heb lekker 2 weken een vriendin.![]()
![]()
Goedemorgen lieverd!quote:Op woensdag 30 maart 2011 06:21 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Al 2 weken lang gezeik en gezeur. Sterkte ermee!
Nou, knul tochquote:Op woensdag 30 maart 2011 06:18 schreef Calimero-Gedrag het volgende:
Ik heb lekker 2 weken een vriendin.![]()
![]()
Elke ochtend 5:15 begint mijn lichaam zeer te doen en wil het uit bed.quote:Op woensdag 30 maart 2011 06:37 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nou, knul toch!
Tal! Wat ben jij er dan vroeg bij
Klinkt heerlijkquote:Op woensdag 30 maart 2011 06:40 schreef Tally het volgende:
[..]
Elke ochtend 5:15 begint mijn lichaam zeer te doen en wil het uit bed.
Dan zit ik ongeveer beneden tot bijna 7 uur en duik ik mijn bed weer in.
Zo ook vandaag!
Nog even. Ben ik er vanafquote:
Ja, dan kan je hele nachten wakker liggenquote:
Dat zal wel mee vallen. En dan zal het in ieder geval niet van de pijn zijn!quote:Op woensdag 30 maart 2011 06:54 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja, dan kan je hele nachten wakker liggen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |