Dat zal het zijn. De meeste steden waar ik ben geweest vond ik uiteindelijk wel leuk, alleen Budapest niet. Ben wel wat leuke mensen tegengekomen, maar vooral veel onbeschofte Hongaren. Toeristen rippen doen ze overal wel, maar in Budapest was het heel extreem. Andere mensen die ik daar sprak waren ook niet positief over Budapest. Roemeense vrienden die ik heb vinden het ook een asociaal klotevolk.quote:Op zondag 24 april 2011 09:28 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Vond het wel een mooie stad, leuk gewandeld ,mooie opera gezien, vriendelijke mensen, leuk hostel. Maar misschien kwam ik wel de leuke mensen tegen en jij de stomme?
Of misschien ben ik wel de eeuwige optimist die het overal wel leuk vindt gewoon omdat het nieuw is en anders is dan thuis?
Capital City Syndrome misschien? Vraag me af wat de Hongaren (buiten Budapest) er van vinden.quote:Op zondag 24 april 2011 11:43 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat zal het zijn. De meeste steden waar ik ben geweest vond ik uiteindelijk wel leuk, alleen Budapest niet. Ben wel wat leuke mensen tegengekomen, maar vooral veel onbeschofte Hongaren. Toeristen rippen doen ze overal wel, maar in Budapest was het heel extreem. Andere mensen die ik daar sprak waren ook niet positief over Budapest. Roemeense vrienden die ik heb vinden het ook een asociaal klotevolk.
Die Roemenen komen uit Bucharest en kunnen dus wel redelijk vergelijken.quote:Op zondag 24 april 2011 12:26 schreef Individual het volgende:
[..]
Capital City Syndrome misschien? Vraag me af wat de Hongaren (buiten Budapest) er van vinden.
KLB lijkt me een geschiktere plek inderdaad.quote:Op zondag 24 april 2011 13:38 schreef Individual het volgende:
Mijn god, die verhalen in dat Budapest TRV topic!
Je bedoelt dat ze Boekarest leuker vinden? Joh! Zou dat wat met Capital City Syndrom te maken kunnen hebben? Vast niet he.....quote:Op zondag 24 april 2011 12:27 schreef Halcon het volgende:
Die Roemenen komen uit Bucharest en kunnen dus wel redelijk vergelijken.
En Praag niet. En Parijs niet. Eigenlijk ben je gewoon een zeur. Maar goed, dat weet iedereen die wel eens het ongenoegen heeft mogen smaken om je op Fok tegen te komen.quote:Op zondag 24 april 2011 11:43 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat zal het zijn. De meeste steden waar ik ben geweest vond ik uiteindelijk wel leuk, alleen Budapest niet.
Uhm, een Trappistes Rochefort 6, 8 en 10 drinken? Alleen de 10 heb ik nog niet op, maar dat komt zoquote:Op zondag 24 april 2011 21:54 schreef k_man het volgende:
Ja, laat de gezelligheid maar aan (Fogel en) mij over.
Het is een aangenaam paasweekend. Mooi weer, leuke dingen te doen, iemand op Fok afkatten... wat wil een mens nog meer?
Ach, Fogels' post komt net iets minder hard over dan die van jou. Ik snap het niet hoor. Kunnen jullie niet gewoon genieten van de aanwezigheid van DAM en Halcon? Als het verleden ons dan toch iets leert, is het toch wel dat we elk moment (van DAM zeker) moeten koesteren. Het is altijd maar een kwestie van tijd voordat we het weer een tijdje zonder moeten stellen.quote:Op zondag 24 april 2011 21:54 schreef k_man het volgende:
Ja, laat de gezelligheid maar aan (Fogel en) mij over.
Voor zover ik kan zien zijn het twee verschillende users, k_man.quote:Op zondag 24 april 2011 22:53 schreef k_man het volgende:
Hmm, goed punt. Alhoewel ik het niet tegen DAM had, maar tegen Halcon. Of zeg je nu dat de één de ander is?
Een baan in Lille zou ik echt niet afslaan.quote:Op zondag 24 april 2011 10:56 schreef Individual het volgende:
[..]
![]()
Niet dat ik een kenner ben en er zijn maar weinig plaatsen die ik niet leuk vind, maar elke baan vanaf Brussel tot Parijs heb ik afgeslagen!
Als je een analist bent is er genoeg te doen. Vooral Brussel heeft een tekort aan goede analisten. Twee dozijn baantjes in die regio aangeboden al dit jaar. Ik heb gekozen voor een klein eiland voor de kust van Normandie.quote:Op maandag 25 april 2011 10:58 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Een baan in Lille zou ik echt niet afslaan.
Praag viel me deze keer 100% mee. Parijs vind ik ook een kutstad inderdaad. Heeft niks met het zijn van een zeur te maken. Alsof iedereen alle steden leuk vindt...quote:Op zondag 24 april 2011 21:12 schreef k_man het volgende:
[..]
En Praag niet. En Parijs niet. Eigenlijk ben je gewoon een zeur. Maar goed, dat weet iedereen die wel eens het ongenoegen heeft mogen smaken om je op Fok tegen te komen.
De avond stappen in Praag daarna viel me 100% mee, was uiteindelijk gewoon een leuke avond. Avond stappen begint bij mij niet om 11.00 uur 's ochtends op een vrijdagochtend.quote:Op maandag 25 april 2011 12:37 schreef k_man het volgende:
[..]
Je was er inderdaad buitengewoon lovend over.
Want? Budapest heeft niets met TRV te maken en TRV is alleen voor positieve kritieken?quote:Op zondag 24 april 2011 15:28 schreef Fogel het volgende:
[..]
KLB lijkt me een geschiktere plek inderdaad.
Het klachtgehalte is dusdanig hoog dat het wat mij betreft daar beter past en al helemaal omdat de klacht zo groot is dat het blijkbaar een eigen topic nodig heeft ipv een post in een centraal Budapest of Hongarije topic.quote:Op maandag 25 april 2011 12:46 schreef Halcon het volgende:
[..]
Want? Budapest heeft niets met TRV te maken en TRV is alleen voor positieve kritieken?
Een klacht over Budapest is wel gerelateerd aan Budapest / Hongarije. Zeker ook omdat bv. een groot deel van de klacht gaat over Hongaren.quote:Op maandag 25 april 2011 13:21 schreef Fogel het volgende:
[..]
Het klachtgehalte is dusdanig hoog dat het wat mij betreft daar beter past en al helemaal omdat de klacht zo groot is dat het blijkbaar een eigen topic nodig heeft ipv een post in een centraal Budapest of Hongarije topic.
En het heeft een eigen KLB-achtig topic nodig in TRV ipv een post in een centraal topic omdat....?quote:Op maandag 25 april 2011 13:22 schreef Halcon het volgende:
[..]
Een klacht over Budapest is wel gerelateerd aan Budapest / Hongarije. Zeker ook omdat bv. een groot deel van de klacht gaat over Hongaren.
Er anders mensen gaan zeuren dat het centrale topic wordt "vervuild" met "geklaagd" over Gypsypest.quote:Op maandag 25 april 2011 13:24 schreef Fogel het volgende:
[..]
En het heeft een eigen KLB-achtig topic nodig in TRV ipv een post in een centraal topic omdat....?
K_manquote:Op maandag 25 april 2011 13:34 schreef Individual het volgende:
Ik ga maar niet klagen over Gypsies. De laatste keer dat ik over een bepaalde groep ('Indianen') klaagde kreeg ik een Fok!haatstalker achter me aan!
Mijn topic over gypsies werd ook al geslotenquote:Op maandag 25 april 2011 13:34 schreef Individual het volgende:
Ik ga maar niet klagen over Gypsies. De laatste keer dat ik over een bepaalde groep ('Indianen') klaagde kreeg ik een Fok!haatstalker achter me aan!
Ik ken dat topic niet, maar je zal je punt goed moeten onderbouwen met een laag KLB/ONZ gehalte. Modjes kunnen daar niet goed tegen. (en terecht) Mijn indianentopic wordt scherp door de modjes in de gaten gehouden om teveel bagger te voorkomen.quote:Op maandag 25 april 2011 13:41 schreef Halcon het volgende:
[..]
Mijn topic over gypsies werd ook al gesloten
Was gewoon netjes onderbouwd. En zo raar is het niet, zelfs het OM heeft weleens gezegd dat criminaliteit onderdeel is van de zigeunercultuur.quote:Op maandag 25 april 2011 13:46 schreef Individual het volgende:
[..]
Ik ken dat topic niet, maar je zal je punt goed moeten onderbouwen met een laag KLB/ONZ gehalte. Modjes kunnen daar niet goed tegen. (en terecht) Mijn indianentopic wordt scherp door de modjes in de gaten gehouden om teveel bagger te voorkomen.Ze hebben wel een functie hoor.
Zoals gezegd: Praag viel mee en Bratislava was geweldig.quote:Op maandag 25 april 2011 13:52 schreef Individual het volgende:
Laten we weer teruggaan naar de mooie dingen van TRV! Why can't we all just get along?
Leuke mensen, leuk nachtleven, schone stad, geen zwervers, hippies en romaquote:Op maandag 25 april 2011 19:01 schreef Fogel het volgende:
Wat is er zoal in Bratislava te zien/doen?
quote:Op maandag 25 april 2011 19:02 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Leuke mensen, leuk nachtleven, schone stad, geen zwervers, hippies en roma
Een verademing als je het vergelijkt met Budapest
Ben je samen met Halcon geweest?quote:Op maandag 25 april 2011 19:02 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Leuke mensen, leuk nachtleven, schone stad, geen zwervers, hippies en roma
Een verademing als je het vergelijkt met Budapest
Geen enkel probleem hier met aparte reis-klaagtopics in TRV.quote:Op maandag 25 april 2011 13:21 schreef Fogel het volgende:
Het klachtgehalte is dusdanig hoog dat het wat mij betreft daar beter past en al helemaal omdat de klacht zo groot is dat het blijkbaar een eigen topic nodig heeft ipv een post in een centraal Budapest of Hongarije topic.
Kan je ook gewoon typen in plaats van met infantiele smilies te komen?quote:
Wat ik anders had getyped heb ik al duidelijk gemaakt door wat ik in de quote vet heb gemaakt in combinatie met die smiley.quote:Op maandag 25 april 2011 19:59 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Kan je ook gewoon typen in plaats van met infantiele smilies te komen?
Ok, dan begrijp ik niet wat je bedoelt. Toch maar proberen wat duidelijker te zijnquote:Op maandag 25 april 2011 21:14 schreef Maarten-Pieter het volgende:
[..]
Wat ik anders had getyped heb ik al duidelijk gemaakt door wat ik in de quote vet heb gemaakt in combinatie met die smiley.
Vandaar dus dat we daar geen last hebben gehad van zigeuners.quote:Op maandag 25 april 2011 19:15 schreef ultra_ivo het volgende:
Die keer dat ik in Bratislava was werd de stad ontsierd door jagende neo-Nazi's.
Waarom jagen die op jou?quote:Op maandag 25 april 2011 23:51 schreef ultra_ivo het volgende:
Ik voel me toch eerder onveilig bij jagende neo-nazi's. Met zigeuners had ik in Roemenië geen enkel probleem.
Misschien moet je gewoon eens argumenten i.p.v. alleen smileys te posten.quote:Op maandag 25 april 2011 21:14 schreef Maarten-Pieter het volgende:
[..]
Wat ik anders had getyped heb ik al duidelijk gemaakt door wat ik in de quote vet heb gemaakt in combinatie met die smiley.
Maar ook Parijs heeft toch wel leuke kanten?quote:Op dinsdag 26 april 2011 11:47 schreef Fogel het volgende:
Zelfs met een goed humeur blijft Parijs een stad waar ik liever niet ben.
'quote:Op dinsdag 26 april 2011 11:46 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik verbaas me altijd over de haat tegenover bepaalde steden. Nu ben ik wel een beetje een treehugging hippie, maar helpt een positieve houding ook niet gewoon om een stad leuk te maken? Als je ergens rondloopt met een kuthumeur dan zie je toch ook alleen maar de negatieve dingen?
Het lijkt me best vervelend om zo'n kuthumeur een paar dagen te handhaven zodat je alleen maar de negatieve dingen van een land of een stad ziet.
Maar dan blijf je toch niet hangen? Als het je stad niet is?quote:Op dinsdag 26 april 2011 12:04 schreef Halcon het volgende:
[..]
'
Ik kwam met een uitstekend humeur aan in Budapest. Net leuke dagen gehad in Praag en Bratislava en Budapest zou ook geweldig worden. Dat viel helaas vies tegen. Het is niet zo dat ik daar met een kuthumeur gearriveerd bent, Budapest heeft me uiteindelijk een kuthumeur gegeven.
Ik had daar iets te doen, vandaar dat ik er moest (moeten is relatief natuurlijk) blijven.quote:Op dinsdag 26 april 2011 12:17 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Maar dan blijf je toch niet hangen? Als het je stad niet is?
Dan ga je toch ergens anders heen waar (je denkt dat) het wel leuk is?
Vaak genoeg.quote:Op dinsdag 26 april 2011 13:10 schreef ultra_ivo het volgende:
Heb je ooit wel eens Halcon of Diego hier aangetroffen met een goed humeur?
Oei wat fraaiquote:Op zondag 24 april 2011 23:50 schreef flipsen het volgende:
Halcon is natuurlijk gewoon CherryMoonTrax, samen met DAM waren dat vroeger toch wel de gangmakers hier
Terug van een weekendje Villa la Angostura, de hondjes heel de dag aan het spelen met andere hondjes en wij lekker in een luxe hotelkamer met een lekker grote jaccuzi. Zodat we uitgerust woensdag kunnen vertrekken
Discriminerende opmerkingen? Waar?quote:Op dinsdag 26 april 2011 16:32 schreef UIO_AMS het volgende:
Zo is het wel genoeg qua discriminerende opmerkingen aan het adres van Roma / zigeuners.
Alles. Het feit dat je het tussen haakjes zet, zegt al genoeg.quote:
Ik zet het tussenhaakjes omdat ik een Engelstalige term gebruik.quote:Op dinsdag 26 april 2011 17:12 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Alles. Het feit dat je het tussen haakjes zet, zegt al genoeg.
Prima als je een topic opent over een bestemming die je niet bevalt. Niet prima als je zogenaamde gezegden post die stammen uit de tijd dat het nog gemeengoed was om hele bevolkingsgroepen over één kam te scheren.
Verdere op- en aanmerkingen op moderaties kun je kwijt in het feedback-topic, maar niet hier.
Als iemand is geinteresseerd met het goede CV stuur me een PM. Ik zal je niet in de weg staan.quote:Location: FRANCE
Role: URGENT SAP FICO, SD, MM Consultants - France
Rate: 600/day
Duration: 6+mths
START: ASAP
Het zal wel moeilijk zijn om goede SAP mensen te vinden die in Frankrijk willen wonen.quote:
450 euro netto per dag doe ik het ook wel voor. Ik spreek matig Frans en vraag me ook af waar het addertje onder het gras zit.quote:Op donderdag 28 april 2011 00:04 schreef Fogel het volgende:
Mhhh, Frankrijk... dan in 600 inderdaad niet genoeg motivatie. Maargoed, ik kan geen SAP en van die 600 hou je netto vast ook niet zo verrekte veel over.
Denk dat je blij mag zijn met 350-400 netto daar.quote:Op donderdag 28 april 2011 00:06 schreef Halcon het volgende:
[..]
450 euro netto per dag doe ik het ook wel voor. Ik spreek matig Frans en vraag me ook af waar het addertje onder het gras zit.
Met een goede accountant wel.quote:Op donderdag 28 april 2011 00:04 schreef Fogel het volgende:
Mhhh, Frankrijk... dan in 600 inderdaad niet genoeg motivatie. Maargoed, ik kan geen SAP en van die 600 hou je netto vast ook niet zo verrekte veel over.
Denk geen addertje. Ze zijn gewoon desperaat. Waarom ze SAP zo enorm goed betalen heb ik nooit begrepen. Niet dat ik klaag ofzo. Een goede vriend van me is leraar op een openbare suburban middelbare. Lijkt me veel moeilijker, maar slechts een fractie van het salaris.quote:Op donderdag 28 april 2011 00:06 schreef Halcon het volgende:
450 euro netto per dag doe ik het ook wel voor. Ik spreek matig Frans en vraag me ook af waar het addertje onder het gras zit.
Goede vlucht Flipsen!quote:Op woensdag 27 april 2011 16:44 schreef flipsen het volgende:
Ik vlieg maar weer eens naar BsAs, en morgen naar Amsterdam, chau!
Precies, het kan nog veel gekker. Neemt niet weg dat het contrast met veel andere banen een beetje groot is. (zusters, leraren, politie, leger en zelfs politici)quote:Op donderdag 28 april 2011 08:24 schreef UIO_AMS het volgende:
¤ 600 per dag? Dat is een uurtarief van ¤ 75. Dat is niet overdreven veel voor SAP-consultants.
Voor wat ik doe moet je inderdaad de nodige jaren op de schoolbanken zitten, maar de combinatie van wat ik doe en wat ik ervoor krijg is nogal scheef. Ik doe dingen die ik anders waarschijnlijk ook wel gedaan had, alleen nu dus voor een aardig salaris.quote:Op donderdag 28 april 2011 00:43 schreef Individual het volgende:
Als je ziet hoeveel miljoenen omgaan in een SAP integratie (die lui hebben goede verkopers)..
Big execs met weinig verstand en veel geld.. Kip zonder kop.![]()
BI maakt een enorm verschil voor het succes van je bedrijf en groeit als kool.
Laat maar weer eens zien dat je tegenwoordig geen fancy uni/MBA/PhD nodig hebt voor een goed leven. Je moet het alleen maar willen (en 'geluk' hebben). Wat Fogel doet (denk ik) heb je dat (opleiding) dus wel nodig.
Dat is precies de reden dat zoveel mensen als ZZP'er aan de slag gaan tegenwoordig.quote:Op donderdag 28 april 2011 09:15 schreef Blik het volgende:
Ik heb wel eens een paar maanden voor 2000 euro per dag ergens gezeten. Maar normaler is 1000 a 1250 per dag (en dat met ruim 2 jaar ervaring)
helaas gaat al dat geld rechtstreeks naar mijn werkgever en krijg ik er een schamel loon voor terug
Ik ben nu bezig bij een project bij Neerlands grootste telecom-bedrijf. En je wilt niet weten hoeveel externen daar rondlopen. En dan wel een persbericht de deur uitdoen dat er 5000 man de deur uit moeten...quote:Op donderdag 28 april 2011 10:01 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Dat is precies de reden dat zoveel mensen als ZZP'er aan de slag gaan tegenwoordig.
Ik ben een van de weinige niet inleen-mensen van mijn afdeling.Ter compensatie.
we hebben wel vrij veel feestjes op het werk om iets te vieren. Prijs gewonnen, deadline gehaald, boek uit, etc. Die zijn wel met wijn. Maar, als we ergens naar toe gaan is het meer iets lekkers te eten dan wijn meenemen. Vanmiddag weer zo'n feestje, een belangrijke dataset prijs gewonnen. Zo komt een mens nooit aan het werk!quote:Op donderdag 28 april 2011 10:23 schreef Fogel het volgende:
Ik heb een SAS ticket geboekt! (met bonuspunten, dat dan weer wel)
Ik vlieg morgen even heen en weer voor een concert
@Jagärtrut: als onze collegas van de sociale wetenschappen (ik werk in een multi-disciplinaire onderzoeksomgeving) langskomen hebben ze altijd een paar dozen wijn bij zich... nemen jullie dat ook mee als jullie ergens heen gaan?
Tof! Klinkt erg goed.quote:Op donderdag 28 april 2011 11:03 schreef Fogel het volgende:
http://www.bergenfest.no/DIX290411ID.html
Omdat ik niet wil.quote:Op donderdag 28 april 2011 13:59 schreef UIO_AMS het volgende:
Waarom zit nog niet iedereen op facebook?
Waarom zou iedereen daar op moeten zitten?quote:Op donderdag 28 april 2011 13:59 schreef UIO_AMS het volgende:
Waarom zit nog niet iedereen op facebook?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |