Ah, vandaar... dan is het inderdaad zo...quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:27 schreef Trevland het volgende:
[..]
Dat wel maar iets met uitzend contract en pas vanaf januari via deze dus nog niet zo veel dagen
wie heb je zwanger geprikt?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:32 schreef Koen66 het volgende:
zwanger laten prikken op je 12e en het dan ook niet door hebben
met n beetje pech zelfs op haar elfde..quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:32 schreef Koen66 het volgende:
zwanger laten prikken op je 12e en het dan ook niet door hebben
Ik weet niet... zag laatst een lijst over jonge moeders, en bijna al die jonge tienermoedertjes bleken slachtoffer van incest te zijn geweest...quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:32 schreef Koen66 het volgende:
zwanger laten prikken op je 12e en het dan ook niet door hebben
Dat weet je nooit van te voren he?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:34 schreef pgrferrari het volgende:
Sowieso seks op je 12e.
Zal wel een gevalletje misbruik zijn geweest.
Dat is zeker wel humorquote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:32 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]haha alleen met de juiste muziek. Laatst hadden we op mijn stage een disco voor de kids, en die dj zette ineens n onwijs lekker nummer op
dus mijn collega en ik ineens helemaal los
en we hebben het daarna aan de meiden geleerd
we maken sletten van die 7 jarigen
eneehm weet ik nog niet.. Meestal ben ik de weekends bijenzo.. En ik ben n planologische ramp dus ik weet nooit iets van tevoren
Soms is het wel fijn maar soms dus nietquote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:33 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Ah, vandaar... dan is het inderdaad zo...
Ik d8 waarom ligt haar moeder in het ziekenhuis?quote:Moeder en dochter liggen nog in het ziekenhuis en maken het goed.
Hoe dichter bij de nul...quote:
drank, sex en drugs schijnt normaal te zijn tegenwoordig op je 12equote:
nee idd.. Kids worden er steeds vroeger meequote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:35 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Dat weet je nooit van te voren he?
als ze 12 zijnquote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:35 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Dat weet je nooit van te voren he?
Ik denk dat de regio ook mee te maken heeft, natuurlijk zijn er uitzonderingenquote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:37 schreef Koen66 het volgende:
[..]
drank, sex en drugs schijnt normaal te zijn tegenwoordig op je 12e
quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:37 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
nee idd.. Kids worden er steeds vroeger meesad but true.. Op stage ook wel eens tienjarigen bij elkaar uit bed geplukt
wtf?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:37 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
nee idd.. Kids worden er steeds vroeger meesad but true.. Op stage ook wel eens tienjarigen bij elkaar uit bed geplukt
Bij jullie gebeurt t ook. Op de hooizolder ofzoquote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:37 schreef Trevland het volgende:
[..]
Ik denk dat de regio ook mee te maken heeft, natuurlijk zijn er uitzonderingen
Laat ze dit zien:quote:Op dinsdag 29 maart 2011 13:38 schreef Koen66 het volgende:
[..]zal m'n 8 jarige zoon ook maar vast gaan voorlichten
Mja, hij gelooft nu nog in Sinterklaas
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |