Haiquote:
Ik heb bij VeryCherry gekeken en daar kom je wel veel verschillende jurkjes tegen.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 10:09 schreef ColdFeet het volgende:
Sarabi! Ik heb besloten dat ik ook op jacht ga naar een LBD voor die bruiloft binnenkort. Wat ben jij zoal tegengekomen bij je zoektocht? Ik hou wel echt van klassieke jurkjes, zoals die eerste.
Ik wil niet zo'n super-curvy topvintage-jurkje denk ik. Ik heb daar niet de voorgevel voorquote:Op dinsdag 29 maart 2011 10:12 schreef Sarabi het volgende:
Ik heb bij VeryCherry gekeken en daar kom je wel veel verschillende jurkjes tegen.
Ookal zie je daar wel vooral die meer sexy jurkjes die ze ook bij TopVintage hebben.
Kan niet zo heel goed advies geven want ik kwam ze eigenlijk per ongeluk tegen en toen heb ik besloten dat ik een LBD nodig had
Eerst kijken hoe ze mij staanquote:Op dinsdag 29 maart 2011 10:15 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik wil niet zo'n super-curvy topvintage-jurkje denk ik. Ik heb daar niet de voorgevel voorZaterdag maar eens hard op jacht dan.
Welke ga jij uiteindelijk kopen?
FFT, bij deze maatschappij had je toch best een goed gevoel?
Ik hoop ook dat verycherry een beetje snel is - heb er een kadootje voor m'n moeder besteld.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 10:20 schreef Sarabi het volgende:
Eerst kijken hoe ze mij staanen dan beslissen
Heb nog geen berichtje gehad dat ze al onderweg zijn![]()
Wil hem toch eigenlijk wel aan op mijn verjaardagsfeestje vrijdag
wat is het geworden?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 10:30 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik hoop ook dat verycherry een beetje snel is - heb er een kadootje voor m'n moeder besteld.
Wat voor iets heb je besteld?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 10:30 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik hoop ook dat verycherry een beetje snel is - heb er een kadootje voor m'n moeder besteld.
Oh echt? Ik heb het gisteravond pas besteldquote:Op dinsdag 29 maart 2011 10:33 schreef Sarabi het volgende:
Wat voor iets heb je besteld?
Ik lees dat ze pakketjes alleen op dinsdag en vrijdag versturen, dus ben benieuwd of ik op tijd was gisteren om vandaag verstuurd te worden
Maar dat past misschien in een envelop? Die versturen ze volgens mij elke dag, zodra het geld binnen is.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 10:36 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Oh echt? Ik heb het gisteravond pas besteld
Ik heb een topje voor haar besteld
Ah ja, het is idd enveloppe-post. Pfoe hee.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 10:36 schreef Sarabi het volgende:
Maar dat past misschien in een envelop? Die versturen ze volgens mij elke dag, zodra het geld binnen is.
Nee. Eigenlijk niet. Ben weer vergeten wat te regelen op kantoorquote:
Kan gebeuren maar wel vervelendquote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:04 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Nee. Eigenlijk niet. Ben weer vergeten wat te regelen op kantoor
IKEAquote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:04 schreef Sarabi het volgende:
Hmm weet iemand toevallig waar ik ergens goedkope lijstjes kan vinden voor posters.
Mijn vriend heeft een paar mooie filmposters die ik wel in de woonkamer wil hangen, maar dan wel graag in een lijst.
De maten zijn volgens mij 61 x 91,5 cm.
klopt! Was leuk gesprek door de tel. Wacht nu op de bus. Kuchend en echt niet lekker aan t worden..heb ik weer. Maar goed, ik ga volhouden want tis nogal zonde andersquote:Op dinsdag 29 maart 2011 10:15 schreef ColdFeet het volgende:
[..]FFT, bij deze maatschappij had je toch best een goed gevoel?
ah je gaat nu alweer buikdansen!quote:Op dinsdag 29 maart 2011 10:34 schreef Sarabi het volgende:
Brr heb trouwens een beetje de bibbers voor vanavond
Voor het eerst in een half jaar weer buikdansen terwijl de rest wel gewoon door is blijven dansen.
Ik heb een filmpje van een choreografie gevonden die ik denk dat ze aan het doen zijn.
Dus die ga ik nog even van buiten leren (gelukkig gaat dat altijd vrij snel bij mij).
Maar als ze dan toch met een andere dans bezig zijn is het een beetje jammer hahaha.
We zullen zien.
Yesquote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:29 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
ah je gaat nu alweer buikdansen!
ojeequote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:05 schreef DarkElf het volgende:
Morgenavond eens naar t ziekenhuis, vriendinnetje ligt in het ziekenhuis met weeÃĢn maar ze is pas 33 weken zwanger. Dus die ligt aan de weeÃĢnremmers iig tot donderdag.
tuurlijk, je verleert t niet zo gauwquote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:30 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Yestenminste proberen
Veel succes zometeen en niet ziek worden he
Oe.... XIII is tofquote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:32 schreef borisz het volgende:
Zo indexatie gedaan van alle strips die wrs wegmogen.
Er zit nog 1 redelijk grote serie tussen: 23 strips van Storm. Verder vooral los spul of een paar strips van bijvoorbeeld XIII, De Geuzen, Dan Cooper, Tristan, Max Faccion en nog veel meer
Succes!quote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:28 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
klopt! Was leuk gesprek door de tel. Wacht nu op de bus. Kuchend en echt niet lekker aan t worden..heb ik weer. Maar goed, ik ga volhouden want tis nogal zonde andersalleen enthousiasme wordt wat moeilijker, niet dat ik de hele tijd 'boos' kijk omdat ik niet lekker ben. Ps. Stralend weertje buiten
liefst nog een week binnenblijven zeiden ze.. liefst langer natuurlijk maar 34 weken kan .quote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:31 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
ojeehoeveel weken te vroeg mocht ook alweer?
Stormquote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:32 schreef borisz het volgende:
Zo indexatie gedaan van alle strips die wrs wegmogen.
Er zit nog 1 redelijk grote serie tussen: 23 strips van Storm. Verder vooral los spul of een paar strips van bijvoorbeeld XIII, De Geuzen, Dan Cooper, Tristan, Max Faccion en nog veel meer
Jij bent echt een ideale vrouw he?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:59 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Storm
Ik ben overigens een Thorgal-fan, daar heb ik bijna alles van
Moet je niet zo lekkenquote:
ok bijna uit de gevarenzone gelukkig. Alhoewel 38 weken nog mooier zal zijn natuurlijk.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 11:46 schreef DarkElf het volgende:
[..]
liefst nog een week binnenblijven zeiden ze.. liefst langer natuurlijk maar 34 weken kan .
nou ja we zien wel, tis een grote baby al dus wat dat betreft is dat een voordeel zeiden ze al.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:07 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
ok bijna uit de gevarenzone gelukkig. Alhoewel 38 weken nog mooier zal zijn natuurlijk.
ohja misschien daarom ook al de weeen.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:08 schreef DarkElf het volgende:
[..]
nou ja we zien wel, tis een grote baby al dus wat dat betreft is dat een voordeel zeiden ze al.
neequote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:10 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
ohja misschien daarom ook al de weeen.
lekkel lekkelquote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:09 schreef Duderinnetje het volgende:
Succes FFT! Kick some ass!
En ik zag een babi pangang in bad.![]()
En het sneeuwt in Moskou.
ok! Maar kwam wel gezond ter wereld?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:11 schreef DarkElf het volgende:
[..]
neeze had het bij haar vorige kind ook, die konden ze ook nauwelijks lang genoeg binnen houden op de een of andere manier.
quote:
Ik ben bezetquote:
yepquote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:13 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
ok! Maar kwam wel gezond ter wereld?
schouders op en proberen niet heel onzeker te zijnquote:
quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:16 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik ben bezetDat lijkt me dan niet zo ideaal voor andere mannen
Maar geloof dat Ross erg content is.
Als we die eigenschap nu eens weglatenquote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:16 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik ben bezetDat lijkt me dan niet zo ideaal voor andere mannen
Heel belangrijkquote:Maar geloof dat Ross erg content is.
Precies en tietjes vooruit!quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:17 schreef FutureFairytale het volgende:
schouders op en proberen niet heel onzeker te zijn
quote:
das goed en hopelijk n geruststelling voor aankomend kleintje.quote:
Zaterdag.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:12 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
lekkel lekkelwanneer ga je naar de sneeuw?
ja hoor, ze maken zich ook niet zo druk.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:19 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
das goed en hopelijk n geruststelling voor aankomend kleintje.
quote:GRONINGEN - Een 12-jarig meisje uit Groningen is vorige week tijdens schooltijd totaal onverwacht bevallen van een dochter.
Het gaat om een leerlinge van een basisschool in Beijum. Zij was met haar klas op schoolexcursie toen de bevalling zich aandiende. Het kind werd vervolgens met assistentie van ambulance-personeel ter wereld gebracht.
Moeder en kind liggen nog in het ziekenhuis. Zij maken het goed. Leerlingen en leerkrachten van de bassisschool zijn over de bijzondere gebeurtenis geinformeerd.
dankje (nou eh we zien wel)quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:28 schreef Stereotomy het volgende:
Heel veel succes FF!! Je word een goede stewardess!
Basisschoolquote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:29 schreef borisz het volgende:
Vorige week een oudgeval, nu is een jonggeval.
het sneeuwt ook in Uppsala. heel erg hard.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:09 schreef Duderinnetje het volgende:
Succes FFT! Kick some ass!
En ik zag een babi pangang in bad.![]()
En het sneeuwt in Moskou.
klopt. maar das bewust hoe moeilijk ook.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:39 schreef Duderinnetje het volgende:
Mooi dat er vaart achter zit Bluezz.
Hoewel het eigenlijk allemaal erg lang duurt, als de wens er eenmaal is, vind ik.
ik nu ook. Zeker omdat ik zaterdag nog zonder jas door duitsland liep. Tot eind april kan het zulk rotweer zijn. Daarna hoort het wel mooi te worden..quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:40 schreef Duderinnetje het volgende:
Doen CF.![]()
![]()
@ Jägermeister: Volgens mij is er altijd sneeuw in Plopsala, of niet?![]()
Ik zou erw erkelijk depressief van worden.
Inderdaad. Bedenktijd en zorgvuldigheid enzo.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:39 schreef DarkElf het volgende:
klopt. maar das bewust hoe moeilijk ook.
Voordat iemand zo'n besluit neemt, is daar al een heel proces aan voorafgegaan. Bij mijn moeder was het echt klaar. En toen moest ze nog officieel twee weken wachten, geloof ik. Twee weken zijn een eeuwigheid als je zo veel pijn hebt en op bent.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:39 schreef DarkElf het volgende:
[..]
klopt. maar das bewust hoe moeilijk ook.
Sneeuwquote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:35 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
het sneeuwt ook in Uppsala. heel erg hard.
Pffff, nog een maandje volhouden dus!quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:41 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ik nu ook. Zeker omdat ik zaterdag nog zonder jas door duitsland liep. Tot eind april kan het zulk rotweer zijn. Daarna hoort het wel mooi te worden..
Ik weet het hoor, ik heb het meegemaakt hoe dat gaat.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:43 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Voordat iemand zo'n besluit neemt, is daar al een heel proces aan voorafgegaan. Bij mijn moeder was het echt klaar. En toen moest ze nog officieel twee weken wachten, geloof ik. Twee weken zijn een eeuwigheid als je zo veel pijn hebt en op bent.
Maar het is wel begrijpelijk natuurlijk.
Imagine yourself in hotpants.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:34 schreef FutureFairytale het volgende:
ik voel me niet goed bij deze stijfheid en die perfecte mantelpakjes met barbie make up maken me zenuwachtig
Zijn ze ook nietquote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:35 schreef FutureFairytale het volgende:
adem.. Gewoon denken dat de andere meiden niet perfect zijn.. Adem
zo gejankt bij die film..quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:48 schreef Stereotomy het volgende:
En hee Bloes, da's weer een stap. Ken je de film 'Simon'?
Nee?quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:48 schreef Stereotomy het volgende:
En hee Bloes, da's weer een stap. Ken je de film 'Simon'?
Het is ook niet niks natuurlijk.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:44 schreef DarkElf het volgende:
[..]
Ik weet het hoor, ik heb het meegemaakt hoe dat gaat.
mijn vader moest een week wachten, op het moment erg moeilijk, achteraf gezien de juiste keus.
nope. dat is t zeker.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 12:55 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Het is ook niet niks natuurlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |