Vdv begint nu juist los te komen!quote:Op maandag 28 maart 2011 21:31 schreef Calimero-Gedrag het volgende:
Sneijder scheelt niet veel van Xavi en Iniesta V.d Vaart zit er een niveau onder.
Sneijder en Huntelaar naar de spursquote:Op maandag 28 maart 2011 21:32 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Ik vind Sneijder en Vd Vaar niet eens echt slechter. Iniesta en Xavi zijn gewoon veel meer aan dat systeem aangepast door barca.
Hij moest poepen, daarom heeft hij ook die broek aanquote:
Hoop het jongenquote:Op maandag 28 maart 2011 21:32 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Vdv begint nu juist los te komen!
Haha ja of de hele kern van het Nederlands elftal naar Ado sturen.quote:Op maandag 28 maart 2011 21:33 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Sneijder en Huntelaar naar de spurs
meeste wedstrijden gespeeld van iedereen toch?quote:Op maandag 28 maart 2011 21:33 schreef Geo3kant het volgende:
van der Vaart heeft het probleem dat hij uit de zelfde generatie als Sneijder is, die is gewoon beter en daardoor krijgt hij weinig minuten.
Sneijder > Chelsea zie ik wel gebeuren.quote:Op maandag 28 maart 2011 21:33 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Haha ja of de hele kern van het Nederlands elftal naar Ado sturen.
Dat wel, maar als ze zo gaan spelen als tegen uruguay (en dat gaat v marwijk doen denk ik) staan ze wel perfect samen.quote:Op maandag 28 maart 2011 21:33 schreef Geo3kant het volgende:
van der Vaart heeft het probleem dat hij uit de zelfde generatie als Sneijder is, die is gewoon beter en daardoor krijgt hij weinig minuten.
quote:Op maandag 28 maart 2011 21:30 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Idd, grootste etter van Europa. Typische mof.
Laten we het hopenquote:Op maandag 28 maart 2011 21:34 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Dat wel, maar als ze zo gaan spelen als tegen uruguay (en dat gaat v marwijk doen denk ik) staan ze wel perfect samen.
The Spurs en van der vaart zijn beide stijgende lijnen. Dus dat past wel momenteel. Sowieso, spurs!quote:Op maandag 28 maart 2011 21:33 schreef Calimero-Gedrag het volgende:
[..]
Hoop het jongenGun het hem echt. Geweldige speler, maar ik vind dat ie een betere club als Tottenham verdiend, Chelsea bijvoorbeeld, Arsenal ken die voor Tottenham fans niet maken
Ik blijf 1 van de weinige die gek wordt van Van Gelder zijn commentaar.quote:Op maandag 28 maart 2011 21:35 schreef Calimero-Gedrag het volgende:
DIT IS DENNIS BERGKAMP DENNIS BERGKAMP DENNIS BERGKAMP DENNIS BERGKAMP, WHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!
Ik denk dat hij Mourinho achterna gaat.quote:Op maandag 28 maart 2011 21:34 schreef Calimero-Gedrag het volgende:
[..]
Sneijder > Chelsea zie ik wel gebeuren.
Lex > Wesleyquote:Op maandag 28 maart 2011 21:33 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Haha ja of de hele kern van het Nederlands elftal naar Ado sturen.
FRANK DE BOER DIE SCHIET HEM NAAR DENNIS BERGKAMP, EN DIE SCHIET HEM ER GEWOON D'RIN. WE SPELEN NOG 90 SECONDEN DENNIS BERGKAAAAMP 2-1.quote:Op maandag 28 maart 2011 21:35 schreef Calimero-Gedrag het volgende:
DIT IS DENNIS BERGKAMP DENNIS BERGKAMP DENNIS BERGKAMP DENNIS BERGKAMP, WHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |