Ik zie het welquote:Op maandag 28 maart 2011 13:11 schreef Joysa het volgende:
[..]
De hulpkrachten bij ons hebben de training ook in een cafe gehad
Nja, Jumbo is best tof, de klantvriendelijkheid gaat alleen veel te ver imo.
Of je stuurt ze meteen naar het goede nummerquote:Op maandag 28 maart 2011 13:09 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik ga er ook niet naartoe hoor. Ik sms de wensen en klussen wel aan MPG.
Het is gewoon belangrijk om te weten hoe je dingen goed wegscant, derving fatsoenlijk eruit halen (datum vandaag EN morgen) en verder is het hetzelfde als elke andere supermarktquote:Op maandag 28 maart 2011 13:12 schreef pgrferrari het volgende:
[..]
Ik zie het wel![]()
Achja lekker dichtbij, verdiensten zijn ook best oke.
Niet?quote:Op maandag 28 maart 2011 13:14 schreef MPG het volgende:
[..]
Of je stuurt ze meteen naar het goede nummer.
Ik ben haar secretaresse niet.
En je hebt nog wel zo'n leuk rokje voor een secretaresse!quote:Op maandag 28 maart 2011 13:14 schreef MPG het volgende:
[..]
Of je stuurt ze meteen naar het goede nummer.
Ik ben haar secretaresse niet.
Okquote:Op maandag 28 maart 2011 13:14 schreef Joysa het volgende:
[..]
Het is gewoon belangrijk om te weten hoe je dingen goed wegscant, derving fatsoenlijk eruit halen (datum vandaag EN morgen) en verder is het hetzelfde als elke andere supermarkt
Hij is te breed voor een secretaressequote:Op maandag 28 maart 2011 13:15 schreef DaMart het volgende:
[..]
En je hebt nog wel zo'n leuk rokje voor een secretaresse!
Mits vrouw, zijn ze welkomquote:Op maandag 28 maart 2011 13:10 schreef Pheno het volgende:
He, de TT moet zeggen singles naar Venlo. Overgeilde singles eigenlijk ook!
Zoiets ja. of een schuurmachine.quote:
Kassa.. met de mooie zekerheid '4e in de rij'quote:Op maandag 28 maart 2011 13:15 schreef pgrferrari het volgende:
[..]
Ok![]()
Doe je ook kassa?
Of vakkenvullen?
koenquote:
ik heb ook een polijstmachine, dan glim je lekkerquote:
Ok, ik (nog) nietquote:Op maandag 28 maart 2011 13:16 schreef Joysa het volgende:
[..]
Kassa.. met de mooie zekerheid '4e in de rij'
Wat moet JIJ in godesnaam met TWEE kapperszakenquote:Op maandag 28 maart 2011 13:14 schreef Pheno het volgende:
We hebben hier geen jumbo, albert heijn, lidl, of weet ik het wat allemaal, we hebben bij elkaar vier winkels, waar ik de apotheek ook onder schaar, als drogist. En twee kapperszaken, dat dan weer wel
quote:
4e in de rijquote:Op maandag 28 maart 2011 13:16 schreef Joysa het volgende:
[..]
Kassa.. met de mooie zekerheid '4e in de rij'
het overtollige haar voor zijn geliefde PAIQ date weghalenquote:Op maandag 28 maart 2011 13:17 schreef MPG het volgende:
[..]
Wat moet JIJ in godesnaam met TWEE kapperszaken![]()
?
Kaalharig, werkschuw tuig!
Toch wel zo'n 8x per week..quote:Op maandag 28 maart 2011 13:17 schreef MPG het volgende:
[..]
$e in de rij... Alsof je dat ooit meemaakt bij jullie
geen idee, maar als mart wil kan hij daar zijn rug laten doen!quote:Op maandag 28 maart 2011 13:17 schreef MPG het volgende:
[..]
Wat moet JIJ in godesnaam met TWEE kapperszaken![]()
?
Kaalharig, werkschuw tuig!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |