abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_94689947
090128_50772_FOK!fedDef.png
FOK!Hattrick Welkom bij het topic van FOK!Hattrick. Dit topic is voor alle FOK!kende hattrickers onder ons. Newbies zijn altijd welkom, en bij vragen helpen we graag! Er zijn veel ervaren hattrickers in dit topic te vinden, dus meestal is er wel iemand die een antwoord heeft. De federatie site: FOK!hattrick

Wat is Hattrick? Hattrick is een gratis online spel waarbij je je eigen voetbal team runt. Je traint spelers op bepaalde specialiteiten, je speelt en regelt wedstrijden. Je kan elk moment van de dag inloggen op hattrick.org om te kijken of er nog wat gebeurd is. Je begint in een van de laagste divisieís en je speelt in een competitie met nog 7 andere users. Dit zijn dus andere mensen die ook hattrick spelen. Als kampioen (en tweede) promoveer je naar een hogere of speel je play-offs. Interesse? Neem dan eens een kijkje op Hattrick.

Hattrick Supporter Als je een team hebt gekregen en je vindt Hattrick hartstikke leuk, maar je wilt toch wat meer doen met Hattrick? Dan is er Hattrick Supporter. Je betaalt per jaar 29,70 euro en je krijgt een paar leuke extra's waardoor Hattrick nog leuker wordt. Zo kan je persberichten uitgeven, een eigen logo kiezen, en natuurlijk kan je lid worden van onze geweldige federatie!

De Federatie Als je supporter bent, wordt dan ook lid van onze federatie en wees er trots op dat je een FOK!ker bent! De FOK!Federatie is anders dan de meeste federaties op Hattrick aangezien wij ons eigen forum hebben op FOK! Daarnaast organiseren we nog een aantal andere leuke dingen:

Cup We hebben al sinds jaar en dag de FOK!Cup Dit houdt in dat we een toernooi spelen tijdens de vriendschappelijke wedstrijden op woensdag. De FOK!Cup begint altijd ongeveer in ronde 5 van een nieuw Hattrick seizoen. De inschrijvingen starten een paar weken eerder. Cup topic. Huidige stand

Awards De awards worden uitgereikt aan mensen met bijzondere prestatie. Dit kunnen zowel positieve als negatieve prestaties zijn. Iedereen hier kan stemmen op bepaalde categorieën en degene met de meeste stemmen krijgt een heel seizoen een award. Hier valt dan ook niet onder uit te komen. Award topic.

Vinnie Jones / Gary Lineker De naam zegt het al. Welk team krijgt de meeste rode/gele kaarten en veroorzaakt de meeste blessures om de felbegeerde Vinnie Jones award binnen te slepen. Degene die de minste kaarten en blessures veroorzaakt verdient de Gary Lineker award. VJ/GL topic. Huidige stand

Gouden Schoen De gouden schoen wordt uitgereikt aan het team dat de topscoorder in huis heeft. Deze wordt berekend aan de hand van de divsie waar je in zit en het aantal hattricks die de speler gescoord heeft. Iedereen die aan de VJ/GL award mee doet, doet automatisch mee voor de gouden schoen. Huidige stand

TeauTeau Bij de Fok!Hattrick TeauTeau is het de bedoeling om uitslagen te voorspellen van wedstrijden van mede FokHattrick leden. Wekelijks worden door de organisatie 5 wedstrijden uitgekozen om je voorspellingen op los te laten. De winnaar van het klassement verdient uiteraard een award! TeauTeau topic. Huidige stand

Team van de Maand Als laatste hebben we ook nog het team van de maand. Dit team vult een vragenlijstje in, en deze wordt dan hier neergezet. Laatste team van de maand: FC Bifröst.

Winnaars 091216_50772_FOK!Cup.png 091216_50772_VJGL.png 091216_50772_FOK!%20Gouden%20Schoen.png 091216_50772_FOK!%20Teauteau.png Klikbaar.

IRC Iedere (woensdag- en) zondagavond tijdens de wedstrijden zit een groep FOK!Hattrickers met elkaar te chatten. Dit gaat een stuk interactiever dan via het forum. De chat is heel makkelijk te bezoeken. Ga naar de FOK!hattrick site, klik dan op chat, kies een nickname en je kunt de fokhatrrick chat in. Je kan ook IRC-software downloaden. Als je handmatig verbinding wil maken kan dat ook. Mac OSX gebruikers kunnen Colloquy downloaden, mIRC is er voor Windows gebruikers. De IRC server is arethusa.tweakers.net en het kanaal is #fokhattrick.

LinksUitgebreide info-site van Het Antwoord Genootschap! • HT-Box, Een handige training en blessure tool site! • Alltid Hattrick, de statistieksite bij uitstek! • Wij zijn cool! • Informatie omtrent teamgeest drops. • Startkabel site voor Hattrick; vele links! • Site met alle (U20) NT spelers die er te koop staanSite om je Jeugd Opleding bij te houden. Begin zo vroeg mogelijk met het bijhouden, dan is het minder werk!

Mirrors Hattrick geblokt op je werk/school/bij je vriendin? Probeer één van de volgende adressen eens! • www.hattrick.orgwww.hattrick.wswww.hattrick.interia.plwww.hattrickonline.com

Oude topics Omdat we uiteraard ook waarde hechten aan de geschiedenis van onze fed, hebben we ook een overzicht van alle hattricktopics op FOK!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Topic statistieken Klik op de link om te zien welke FOK!kende hattrickers de meeste posts hebben of wat het spamrecord is van de hattrickende FOK!kers. Hattrick op FOK! statistieken

Deze openingspost Als je het topic sluit doordat je reactie 301 hebt geplaatst, word je vriendelijk verzocht een nieuw topic te openen. De OP is dan hier te vinden.

Tevens word je verzocht even je eigen laatste topic post te editen en een linkje te plaatsen naar t nieuwe topic. bvd
  zondag 27 maart 2011 @ 21:49:59 #2
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94689962
FIPO!! *O* *O* *O* *O*
quote:
3s.gif Op zondag 27 maart 2011 21:48 schreef Outpost76 het volgende:

[post van koek uit t vorige topic]

Drasss een +1 qua zeuren over de ME!

Jij zou deze dingen bij houden zei je dus bij deze! :P
en
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 21:48 schreef DeHovenier het volgende:
0-2 -O-

[ afbeelding ]
Nog een +1 Drassss. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94690002
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 21:49 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Nog een +1 Drassss. :P
Ik had gewoon moeten PICcen en counteren :(
Children of the night. What music they make.
pi_94690004
De OP en de Wiki zal ik morgen even bijwerken. Hopen dat het dan wel goed gaat met de plaatjes.
  zondag 27 maart 2011 @ 21:50:39 #5
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_94690015
Prima uitslag, TS op tevreden, op naar woensdag
Ik ben van pindavlees
pi_94690028


Over naaipotten gesproken :D _O_
pi_94690053
Het is net een orgie hier.
  zondag 27 maart 2011 @ 21:51:27 #8
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_94690074
De kampioen is bij mij ook bekend...263 hatstats, mooi verdeeld
Ik ben van pindavlees
pi_94690109
Ik heb lekker genaaid... met een counterpic bij de degradant van vorig seizoen en tevens de grootste concurrent een punt weggehaald... 2-2 na 2-0 achter te hebben gestaan met goals in de 82e en 83e minuut _O-
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_94690182
hmmz maar eens even kijken hoe ik volgende week kan winnen..
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  zondag 27 maart 2011 @ 21:53:53 #11
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94690220
Nieuw topic dus weer ff de vraag en link :

Goed mensen die naar een bbq meet willen in Pijnacker klik ff en geef je voorkeur door :

http://www.doodle.com/h3g2hxne83rceuce
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94690241
Hoi :W
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_94690262
1-3 winst. Tegenstander van volgende week haalde ook 225 hatstats deze week thuis.

pi_94690348
hoezo hattrick draait gewoon om middenveld. Own hem overal, behalve 1 sublvl middenveld, en verlies gewoon met 1-2.. Zijn aanval is gemiddeld meer dan een lvl lager dan mijn verdedigigen, en mijn aanval is centraal en links 2 sublvls'hoger, en rechts 1 sublvl lager..

Snap er niets meer van.. Heb wel spijt van mijn pic ! :P
pi_94690432
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 21:56 schreef elby1988 het volgende:
hoezo hattrick draait gewoon om middenveld. Own hem overal, behalve 1 sublvl middenveld, en verlies gewoon met 1-2.. Zijn aanval is gemiddeld meer dan een lvl lager dan mijn verdedigigen, en mijn aanval is centraal en links 2 sublvls'hoger, en rechts 1 sublvl lager..

Snap er niets meer van.. Heb wel spijt van mijn pic ! :P
Ben je gek. Gewoon 64 hatstats punten minder en gewoon winnen :P Dat is pas effectief.
pi_94690479
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 21:57 schreef Drassss het volgende:

[..]

Ben je gek. Gewoon 64 hatstats punten minder en gewoon winnen :P Dat is pas effectief.
rat! :P
  zondag 27 maart 2011 @ 21:59:17 #17
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_94690578
Misschien woensdag nog een bekerronde pakken met PIN. Dan kan ik m wel winnen. Met PIC zit ik net onder zijn mid. Overige linies zijn voor mij.

Maar dan maar eens kijken of ik zondag kan winnen met PIC...
Ik ben van pindavlees
pi_94690634
Waar maken jullie die grafieken? :P
  zondag 27 maart 2011 @ 22:00:07 #19
113650 maniack28
Dresden Dolls O+
pi_94690641
Nog steeds 1-0 voor, 3 counterevents tegen gehad, allemaal mis... zou het dan toch?
Cause I'd rather continue my trip to the top of the mountain then freeze to death in the valley.
pi_94690658
quote:
19s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:00 schreef TwenteFC het volgende:
Waar maken jullie die grafieken? :P
Via FoxTrick. :)
  zondag 27 maart 2011 @ 22:00:47 #21
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94690682
quote:
19s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:00 schreef TwenteFC het volgende:
Waar maken jullie die grafieken? :P
Die maken we niet die krijg je van hattrick en Foxtrick. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 22:02:55 #22
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_94690805
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 21:59 schreef Flappekz het volgende:
Misschien woensdag nog een bekerronde pakken met PIN. Dan kan ik m wel winnen. Met PIC zit ik net onder zijn mid. Overige linies zijn voor mij.

Maar dan maar eens kijken of ik zondag kan winnen met PIC...
Nee ik ga toch de gok nemen met PIC :Y
Ik ben van pindavlees
pi_94690840
Nu nog even mijn toekomstige goed leider, Sybrand, binnen halen voor een ton en de avond is helemaal geslaagd.
  zondag 27 maart 2011 @ 22:03:59 #24
113650 maniack28
Dresden Dolls O+
pi_94690877
quote:
Oemoemenoe kwam in de 72e minuut op gelijke hoogte (1-1). Een gelukkige vrije schop van Dragan Stevi werd door de muur van richting veranderd.
:'(
Cause I'd rather continue my trip to the top of the mountain then freeze to death in the valley.
pi_94690894
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:03 schreef maniack28 het volgende:

[..]

:'(
Balen...
  zondag 27 maart 2011 @ 22:04:25 #26
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_94690904
Mooie match: 328036224
Ik ben van pindavlees
pi_94691040
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:04 schreef Flappekz het volgende:
Mooie match: 328036224
Heb je die op het forum gevonden toevallig :P
pi_94691059
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:04 schreef Flappekz het volgende:
Mooie match: 328036224
:D
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  zondag 27 maart 2011 @ 22:07:10 #29
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_94691094
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:06 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Heb je die op het forum gevonden toevallig :P
:Y
Ik ben van pindavlees
pi_94691296
quote:
79:07
De manier van spelen veranderde toen de spelers van Dikkerds het rustiger aan gingen doen en zich terugtrokken op eigen helft om de tegenstander op te vangen.
78:45
Jesse Groener breidde de voorsprong van de bezoekers uit door een volley binnen te schieten na een pass van rechts: 0-3.
En we zijn klaar :)
  zondag 27 maart 2011 @ 22:11:46 #31
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_94691424
3-0 gewonnen.
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
  zondag 27 maart 2011 @ 22:12:27 #32
113650 maniack28
Dresden Dolls O+
pi_94691477
Komaan, 7 minuten nog... op naar die 2-1 dammit!
Cause I'd rather continue my trip to the top of the mountain then freeze to death in the valley.
pi_94691494
Zucht...
pi_94691521
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:12 schreef Drassss het volgende:
Zucht...
Mooie avatar geert.
pi_94691557
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:13 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Mooie avatar geert.
Pijn in mijn hart.
pi_94691614
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:04 schreef Flappekz het volgende:
Mooie match: 328036224
wel terechte uitslag overigens.. ;)
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  zondag 27 maart 2011 @ 22:14:21 #37
161918 NelisZ
Boemerangkind
pi_94691615
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:13 schreef Drassss het volgende:

[..]

Pijn in mijn hart.
_O-
Lack of planning on your part does not constitute an emergency on my part!
Zeetakje: "Smiles per gallon is more important than miles per gallon"
Hattrick: Raging Bulls United (764020)
HT jeugd: Dolle Stiertjes (1449195)
pi_94691636
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:12 schreef Drassss het volgende:
Zucht...
ziet er goed uit Drassss :P
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_94691659
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:13 schreef Drassss het volgende:

[..]

Pijn in mijn hart.
Het had een stuk erger gekund hoor :P
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_94691691
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:15 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Het had een stuk erger gekund hoor :P
Onmogelijk
pi_94691698
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:15 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Het had een stuk erger gekund hoor :P
waarom heb je dat dan niet gedaan? :P
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  zondag 27 maart 2011 @ 22:16:02 #42
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_94691732
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:12 schreef Drassss het volgende:
Zucht...
hihihihihi
Ik ben van pindavlees
pi_94691768
quote:
In de 86e minuut maakte het thuisteam een fout aan de rechterkant van het veld, die door Benji Hawtin van Dikkerds werd afgestraft. Hij breidde hiermee de voorsprong uit tot 0-4.
En dat is 4 :)
  zondag 27 maart 2011 @ 22:17:06 #44
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94691802
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:13 schreef Drassss het volgende:

[..]

Pijn in mijn hart.
Wees blij dat Gijs_ zo lief is geweest er geen echte foto van Geert voor te gebruiken. :D
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94691808
Zo.. 1-2 de uitslag.. Vind het toch onterecht, maar misschien ben ik ook wat bevooroordeeld ;-0


Trouwens.. 2 "normale" velddoelpunten tegen..
  zondag 27 maart 2011 @ 22:17:51 #46
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94691857
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:15 schreef MrMoon het volgende:

[..]

waarom heb je dat dan niet gedaan? :P
Ja dat vraag ik me ook af. :D
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94691871
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:17 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Wees blij dat Gijs_ zo lief is geweest er geen echte foto van Geert voor te gebruiken. :D
Het probleem is gewoon dat ik elk seizoen dat verdomde kreng ga winnen :')
pi_94691872
Gaat snel opeens.

quote:
In de 87e minuut stelde een fout in de linkerverdediging van de thuisploeg Yoann Vernon in staat om de bal te onderscheppen. Hij omspeelde de keeper eenvoudig en tikte 0-5 binnen.
pi_94691940
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:15 schreef MrMoon het volgende:

[..]

waarom heb je dat dan niet gedaan? :P
quote:
10s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:17 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Ja dat vraag ik me ook af. :D
Ik kijk ook niet graag tegen die kop aan... en Drasss post zoveel...
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_94691969
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:15 schreef Drassss het volgende:

[..]

Onmogelijk
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_94691975
En dat is 6

quote:
De indraaiende corner van Willy Wisenhütten kwam terecht bij de tweede paal, waar Ainrs Valters volledig vrij was gelaten. Hij kon eenvoudig inkoppen: 0-6.
pi_94692048
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:19 schreef IPeePie het volgende:
En dat is 6

[..]

^O^
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_94692068
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:19 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Fuck..
  zondag 27 maart 2011 @ 22:21:20 #54
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94692093
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:18 schreef Drassss het volgende:

[..]

Het probleem is gewoon dat ik elk seizoen dat verdomde kreng ga winnen :')
Ieder seizoen worden er andere awards verzonnen dus misschien is ie er volgend seizoen niet eens bij. ;)
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94692138
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:21 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Ieder seizoen worden er andere awards verzonnen dus misschien is ie er volgend seizoen niet eens bij. ;)
Volgend seizoen nemen we die award in ieder geval wel weer op. Al is het om drassss te stangen... :')
  zondag 27 maart 2011 @ 22:22:14 #56
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94692158
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:18 schreef Gijs_ het volgende:

[..]



[..]

Ik kijk ook niet graag tegen die kop aan... en Drasss post zoveel...
_O- gewoon een beetje censuur ten bate van jezelf! :D :D
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 22:22:46 #57
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94692192
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:22 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Volgend seizoen nemen we die award in ieder geval wel weer op. Al is het om drassss te stangen... :')
Ik had in mn agenda al een reminder gezet ja! :')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94692198
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:22 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

_O- gewoon een beetje censuur ten bate van jezelf! :D :D
Juist! :)
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_94692214
quote:
10s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:22 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Ik had al in mn agenda een reminder gezet ja! :')
_O-
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  zondag 27 maart 2011 @ 22:23:19 #60
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94692231
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:19 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
10x beter! :Y :Y
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94692232
quote:
10s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:22 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Ik had in mn agenda al een reminder gezet ja! :')
Vuile slet.
pi_94692233
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:18 schreef Gijs_ het volgende:

[..]



[..]

Ik kijk ook niet graag tegen die kop aan... en Drasss post zoveel...
_O- _O- _O-
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_94692275
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:22 schreef RealBizkit666 het volgende:

[..]

Volgend seizoen nemen we die award in ieder geval wel weer op. Al is het om drassss te stangen... :')
eensch :P
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  zondag 27 maart 2011 @ 22:23:57 #64
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94692277
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:22 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Juist! :)
Ik vind dat linkse censuur en dat past niet op Fok! :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 22:24:13 #65
113650 maniack28
Dresden Dolls O+
pi_94692304
Ik voel me met 1-1 toch een beetje genaaid... wat jullie? Veel beter dan dit had ik het ook niet kunnen doen trouwens (behalve vorig seizoen niet skilltraden, dan had ik nu een betere aanval gehad ;) )

Cause I'd rather continue my trip to the top of the mountain then freeze to death in the valley.
  zondag 27 maart 2011 @ 22:24:14 #66
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94692305
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:23 schreef Drassss het volgende:

[..]

Vuile slet.
:9
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94692343
Ondanks z'n opa's :)

pi_94692364
quote:
10s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:23 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Ik vind dat linkse censuur en dat past niet op Fok! :P
Is lelijk zijn tegenwoordig ook al uiting van je politieke kleur? :?
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  zondag 27 maart 2011 @ 22:26:24 #69
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94692466
quote:
11s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:24 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Is lelijk zijn tegenwoordig ook al uiting van je politieke kleur? :?
Dat weet ik niet. Ik weet nl niet of jij lelijk bent. :+

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94692546
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:26 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Dat weet ik niet. Ik weet nl niet of jij lelijk bent. :+

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee, maar dat ik niet graag naar zijn lelijke kop kijk heeft niet direct relatie met mijn politieke voorkeur :P
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  zondag 27 maart 2011 @ 22:28:16 #71
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94692595
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:27 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Nee, maar dat ik niet graag naar zijn lelijke kop kijk heeft niet direct relatie met mijn politieke voorkeur :P
Dat snapte ik wel maar zo zei je t niet. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94692675
quote:
12s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:28 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Dat snapte ik wel maar zo zei je t niet. :P
Nee, dat besefte ik me ook toen ik het postte... ik hoopte dat het over het hoofd gezien werd, maar dat hoef ik hier ook eigenlijk niet te hopen :P
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  zondag 27 maart 2011 @ 22:30:36 #73
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94692746
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:29 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Nee, dat besefte ik me ook toen ik het postte... ik hoopte dat het over het hoofd gezien werd, maar dat hoef ik hier ook eigenlijk niet te hopen :P
Klopt dr is altijd wel een azijn zeiker die zo iets opmerkt. :+
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 22:31:00 #74
161918 NelisZ
Boemerangkind
pi_94692784
quote:
11s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:24 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Is lelijk zijn tegenwoordig ook al uiting van je politieke kleur? :?
Nee, maar wel de mate waarin je statistiek begrijpt, en als je er helemaal niks van snapt mag je bij de PVV:

Lack of planning on your part does not constitute an emergency on my part!
Zeetakje: "Smiles per gallon is more important than miles per gallon"
Hattrick: Raging Bulls United (764020)
HT jeugd: Dolle Stiertjes (1449195)
  zondag 27 maart 2011 @ 22:31:51 #75
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94692827
Ik ga trouwens met mn 5-5-0 niet eensch de grootste nederlaag (in mijn poule) oplopen vandaag. En dat terwijl mn verdedigers op t middenveld staan en andersom. :')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 22:32:56 #76
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_94692886
quote:
10s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:31 schreef Outpost76 het volgende:
Ik ga trouwens met mn 5-5-0 niet eensch de grootste nederlaag (in mijn poule) oplopen vandaag. En dat terwijl mn verdedigers op t middenveld staan en andersom. :')
Sebastien vindt het idd helemaal niet leuk op die positie :{
Ik ben van pindavlees
pi_94693058
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:31 schreef NelisZ het volgende:

[..]

Nee, maar wel de mate waarin je statistiek begrijpt, en als je er helemaal niks van snapt mag je bij de PVV:

Godnondeknetter.... wat een koe.
  zondag 27 maart 2011 @ 22:36:38 #78
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94693068
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:31 schreef NelisZ het volgende:

[..]

Nee, maar wel de mate waarin je statistiek begrijpt, en als je er helemaal niks van snapt mag je bij de PVV:

:') Ze mag dan looks hebben maar snugger is ze niet. :')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 22:37:19 #79
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_94693110
Kutzooi, 4-1.

Gaat een lastig seizoen worden :').
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_94693111
Ik had het moeilijker verwacht. Eerste competitiewedstrijd in Hattrick met mijn nieuwe team met 9-0 gewonnen (ok het was een bot-team). Hoop dat ik het tegen andere tegenstanders toch wat moeilijker heb anders is er ook zo weinig aan qua competitie althans.
  zondag 27 maart 2011 @ 22:37:26 #81
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94693117
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:32 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Sebastien vindt het idd helemaal niet leuk op die positie :{
Snap ik maar ik moet wel wil ik degraderen in deze poule. :D
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94693125
Ik ga de laptop uitzetten.

Heerlijk slapen na de mooie winst.

Tot morgen :W
  zondag 27 maart 2011 @ 22:38:22 #83
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94693169
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:37 schreef vanpers het volgende:
Ik ga de laptop uitzetten.

Heerlijk slapen na de mooie winst.

Tot morgen :W
Gefeliciteerd en slaap lekkert! :W
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94693205
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:37 schreef vanpers het volgende:
Ik ga de laptop uitzetten.

Heerlijk slapen na de mooie winst.

Tot morgen :W
Ik ook! :W
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_94693225
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:39 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Ik ook! :W
ik ook :W
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  zondag 27 maart 2011 @ 22:39:25 #86
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94693226
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:37 schreef roysonny123 het volgende:
Ik had het moeilijker verwacht. Eerste competitiewedstrijd in Hattrick met mijn nieuwe team met 9-0 gewonnen (ok het was een bot-team). Hoop dat ik het tegen andere tegenstanders toch wat moeilijker heb anders is er ook zo weinig aan qua competitie althans.
In de VIII is er ook niet veel aan. :@ Das ff een zure appel waar je door heen moet bijten. :Y
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 22:39:48 #87
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94693249
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:39 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Ik ook! :W
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:39 schreef MrMoon het volgende:

[..]

ik ook! :W
Slaap lekker samen! :W
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94693261
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:39 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

In de VIII is er ook niet veel aan. :@ Das ff een zure appel waar je door heen moet bijten. :Y
Dan moet je gewoon naar een actieve/goede competitie gaan :)
  zondag 27 maart 2011 @ 22:40:42 #89
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94693308
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:39 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Dan moet je gewoon naar een actieve/goede competitie gaan :)
Oja dat kan tegenwoordig he! :D

Leg jij hem dat eens uit daar ben je bekender mee dan ikke. :Y
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94693345
quote:
14s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:40 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Oja dat kan tegenwoordig he! :D

Leg jij hem dat eens uit daar ben je bekender mee dan ikke. :Y
Tsja, het kan alleen in het tussenseizoen natuurlijk. Maar behalve dat is het heel simpel, gewoon naar een andere VIII gaan, en daar de plek van een bot team innemen.
  zondag 27 maart 2011 @ 22:42:46 #91
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94693416
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:41 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Tsja, het kan alleen in het tussenseizoen natuurlijk. Maar behalve dat is het heel simpel, gewoon naar een andere VIII gaan, en daar de plek van een bot team innemen.
Hmzzz dan blijft t dus die zure appel waar hij nu door heen bijten moet.... Zit m (en mij) even blij te maken met een dooie mus....
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94693434
Mja het is gewoon te hopen dan dat ik promoveer en dan maar mee kan in de VII. Zoals je zegt even een zure appel dan maar.

Goed trainen etc
pi_94693444
quote:
11s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:42 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Hmzzz dan blijft t dus die zure appel waar hij nu door heen bijten moet.... Zit m (en mij) even blij te maken met een dooie mus....
Dacht je dat je midden in het seizoen kon switchen? Zou leuk zijn, switchen met een net eigenaarloos team dat #1 staat :P
  zondag 27 maart 2011 @ 22:43:43 #94
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_94693461
quote:
14s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:37 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Snap ik maar ik moet wel wil ik degraderen in deze poule. :D
En nu wissel je m ook nog! :{w
Ik ben van pindavlees
  zondag 27 maart 2011 @ 22:46:45 #95
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94693617
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:43 schreef roysonny123 het volgende:
Mja het is gewoon te hopen dan dat ik promoveer en dan maar mee kan in de VII. Zoals je zegt even een zure appel dan maar.

Goed trainen etc
Tja er zit idd niets anders op....
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 22:47:58 #96
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94693685
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:43 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Dacht je dat je midden in het seizoen kon switchen? Zou leuk zijn, switchen met een net eigenaarloos team dat #1 staat :P
Joh weet ik veul. Had me er totaal niet in verdiept omdat ik er niks mee te maken had. Nu ik er volgend seizoen ook speel was t wel interessant om even te weten wat en hoe. ;)
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 22:48:43 #97
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94693719
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:43 schreef Flappekz het volgende:

[..]

En nu wissel je m ook nog! :{w
Ja jij klaagt dus ik denk verlos m uit zn lijden en nou is dat ook weer niet goed..... :@
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 22:49:14 #98
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94693744
4 op rij! *O* *O* *O* *O*
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 22:49:27 #99
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_94693757
quote:
10s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:48 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Ja jij klaagt dus ik denk verlos m uit zn lijden en nou is dat ook weer niet goed..... :@
Hehe, da's ook weer zo :P

Ik ga tukken! :W
Ik ben van pindavlees
  zondag 27 maart 2011 @ 22:51:52 #100
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94693878
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:49 schreef Flappekz het volgende:

[..]

Hehe, da's ook weer zo :P

Ik ga tukken! :W
Slaap lekkert! :W
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 22:54:14 #101
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94694020
Nog 30 minuten wachten op men speler...
  zondag 27 maart 2011 @ 22:55:26 #102
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94694102
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:54 schreef Drassss het volgende:
Nog 30 minuten wachten op men speler...
id?
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 22:56:26 #103
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94694152
quote:
5s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:55 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

id?
303258746
pi_94694275
Overigens ben ik nu mijn tegenstanders zo aan het bekijken. En 1 ploeg heeft een veel beter middenveld als mij zelf.
Middenveld matig (heel laag)

Tegenover dat van mij:
Middenveld waardeloos (hoog)

Nou maak op de andere dingen wel weer redelijk veel dingen goed maar dan nog. Dit is wel een hele pittige tegenstander. Hoe kan ik deze het beste aanpakken. Mijn middenveld nog beter maken? Dus b.v. 253 of 352 gaan spelen (ik train scoren). Of gewoon 343 (zoals ik vandaag ook deed) en dan de winst hopen te pakken op de andere posities waar ik weer beter ben?

Zijn stats:
quote:
Middenveld matig (heel laag)
Rechterverdediging waardeloos (laag)
Centrale verdediging zwak (laag)
Linkerverdediging waardeloos (hoog)
Rechteraanval waardeloos (hoog)
Centrale aanval waardeloos (zeer hoog)
Linkeraanval waardeloos (zeer hoog)
Mijn stats:
quote:
Middenveld waardeloos (hoog)
Rechterverdediging slecht (hoog)
Centrale verdediging slecht (zeer hoog)
Linkerverdediging zwak (laag)
Rechteraanval slecht (heel laag)
Centrale aanval slecht (laag)
Linkeraanval slecht (laag)
  zondag 27 maart 2011 @ 22:59:45 #105
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94694320
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:56 schreef Drassss het volgende:

[..]

303258746
Was dat voor waailap! :') :')

Hoe deed je ook al weer op een pagina naar 1 woord zoeken?
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 23:00:05 #106
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94694337
Dat verschil is te groot dus je middenveld verbeteren acht ik vrij kansloos ;)

Je kan beter gaan denken aan counter, maar daar moet je wel de spelers voor hebben.
pi_94694342
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:58 schreef roysonny123 het volgende:
Overigens ben ik nu mijn tegenstanders zo aan het bekijken. En 1 ploeg heeft een veel beter middenveld als mij zelf.
Middenveld matig (heel laag)

Tegenover dat van mij:
Middenveld waardeloos (hoog)

Nou maak op de andere dingen wel weer redelijk veel dingen goed maar dan nog. Dit is wel een hele pittige tegenstander. Hoe kan ik deze het beste aanpakken. Mijn middenveld nog beter maken? Dus b.v. 253 of 352 gaan spelen (ik train scoren). Of gewoon 343 (zoals ik vandaag ook deed) en dan de winst hopen te pakken op de andere posities waar ik weer beter ben?

Zijn stats:

[..]

Mijn stats:

[..]

Met een counter moet je al een heel eind kunnen komen... hij heeft alles in zijn middenveld geinvesteerd
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  zondag 27 maart 2011 @ 23:01:01 #108
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94694377
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:59 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Was dat voor waailap! :') :')

Hoe deed je ook al weer op een pagina naar 1 woord zoeken?
Waailap met goed leiderschap. Die mag even 4/5 seizoenen op de woensdag ballen en wanneer ik wil vlammen met pic/mots strategie gaat hij coach worden :)

Ctrl F.. dat is gewoon zoeken op je scherm.
pi_94694469
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 22:47 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Joh weet ik veul. Had me er totaal niet in verdiept omdat ik er niks mee te maken had. Nu ik er volgend seizoen ook speel was t wel interessant om even te weten wat en hoe. ;)
Dan komen wij volgend seizoen bij elkaar in de competitie :)
  zondag 27 maart 2011 @ 23:03:15 #110
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94694490
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:00 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Met een counter moet je al een heel eind kunnen komen... hij heeft alles in zijn middenveld geinvesteerd
Lijkt mij idd ook. Al zou ik wel de verdedigers op verdedigend zetten voor het hoogste verdedigen resultaat. :Y
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 23:03:26 #111
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94694502
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:02 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Dan komen wij volgend seizoen bij elkaar in de competitie :)
Dan gaat het Prent vs Prent worden :D
pi_94694537
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:03 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Lijkt mij idd ook. Al zou ik wel de verdedigers op verdedigend zetten voor het hoogste verdedigen resultaat. :Y
Altijd of alleen in die wedstrijd?
  zondag 27 maart 2011 @ 23:04:20 #113
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94694552
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:01 schreef Drassss het volgende:

[..]

Waailap met goed leiderschap. Die mag even 4/5 seizoenen op de woensdag ballen en wanneer ik wil vlammen met pic/mots strategie gaat hij coach worden :)

Ctrl F.. dat is gewoon zoeken op je scherm.
Oh dat goed leiderschap had ik ff gemist. :P

Top thx! Moet toch inm weer eens op zoek naar van den Bosch spelertjes. :Y
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 23:05:30 #114
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94694619
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:02 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Dan komen wij volgend seizoen bij elkaar in de competitie :)
Lijkt me leuk. :Y Zeker nu je zelf kan kiezen in welke div je wil zitten. All1 zal het voor jou niet leuk zijn als ik voor ±30 miljoen aan spelers koop. :')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 23:05:48 #115
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94694634
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:04 schreef roysonny123 het volgende:

[..]

Altijd of alleen in die wedstrijd?
All1 in die wedstrijd. ;)
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94694654
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:05 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Lijkt me leuk. :Y Zeker nu je zelf kan kiezen in welke div je wil zitten. All1 zal het voor jou niet leuk zijn als ik voor ±30 miljoen aan spelers koop. :')
Het lijkt me niet verstandig die 30M te verbrassen in de VIII, beter doe je het rustig aan :P
  zondag 27 maart 2011 @ 23:06:11 #117
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94694655
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:04 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Oh dat goed leiderschap had ik ff gemist. :P

Top thx! Moet toch inm weer eens op zoek naar van den Bosch spelertjes. :Y
Gewoon om de 3 dagen even de transfermarkt doorzoeken... alhoewel ik het soms ook vergeet/niet doe. Nu heeft het bij mij ook weinig zin. Mijn selectie is compleet dus ik moet niet eens nieuwe trainees willen :D
  zondag 27 maart 2011 @ 23:06:56 #118
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94694685
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:03 schreef Drassss het volgende:

[..]

Dan gaat het Prent vs Prent worden :D
Die Prent van mij is zo een waailap dat ie echt niet in t 1e gaat komen hoor! :')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 23:08:15 #119
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94694749
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:06 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Het lijkt me niet verstandig die 30M te verbrassen in de VIII, beter doe je het rustig aan :P
Ik verbras dan niks. Ik wil proberen of ik 3 seizoenen achter elkaar kampioen kan worden. :+
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 23:09:03 #120
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94694803
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:06 schreef Drassss het volgende:

[..]

Gewoon om de 3 dagen even de transfermarkt doorzoeken... alhoewel ik het soms ook vergeet/niet doe. Nu heeft het bij mij ook weinig zin. Mijn selectie is compleet dus ik moet niet eens nieuwe trainees willen :D
Een betere trainie is altijd welkom dus ik zou gewoon blijven zoeken als ik jou was. :Y
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94694866
quote:
10s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:08 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Ik verbras dan niks. Ik wil proberen of ik 3 seizoenen achter elkaar kampioen kan worden. :+
Ja, maar dat soort spelers heb je in de VIII niet nodig, dus verspil je salaris.
  zondag 27 maart 2011 @ 23:10:37 #122
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94694874
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:09 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Een betere trainie is altijd welkom dus ik zou gewoon blijven zoeken als ik jou was. :Y
Ja oke.. als het echt een super speler is... maargoed lui en zo :P
  zondag 27 maart 2011 @ 23:12:26 #123
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94694968
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:10 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Ja, maar dat soort spelers heb je in de VIII niet nodig, dus verspil je salaris.
Klopt maar om een speler te verkopen omdat ie niet goed genoeg meer is omdat ik promoveer en voor het kampioenschap wil mee doen is ook zonde want dan verlies ik er ook geld op. ;) (tiefus wat een lange zin. :') )
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 23:13:55 #124
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94695034
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:10 schreef Drassss het volgende:

[..]

Ja oke.. als het echt een super speler is... maargoed lui en zo :P
Dat lui en zo ken ik ergens van maar kan t nog niet helemaal plaatsen. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94695052
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:12 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Klopt maar om een speler te verkopen omdat ie niet goed genoeg meer is omdat ik promoveer en voor het kampioenschap wil mee doen is ook zonde want dan verlies ik er ook geld op en das ook zonde. ;) (tiefus wat een lange zin. :') )
Hoezo verlies je geld op verkopen? :P

Ik zie je al aankomen met reusachtige spelers in de VIII :P
  zondag 27 maart 2011 @ 23:17:37 #126
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94695220
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:14 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Hoezo verlies je geld op verkopen? :P

Ik zie je al aankomen met reusachtige spelers in de VIII :P
Doordat spelers een bepaalde periode bij je team moeten zitten (marges ed dus) en aan t einde van een seizoen zijn spelers altijd veel minder waard dan in t midden van t seizoen.

Ik weet nog niet wat haalbaar is. Dat zie ik tzt wel. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94695310
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:17 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Doordat spelers een bepaalde periode bij je team moeten zitten (marges ed dus) en aan t einde van een seizoen zijn spelers altijd veel minder waard dan in t midden van t seizoen.

Ik weet nog niet wat haalbaar is. Dat zie ik tzt wel. :P
Dat geldt ook voor nieuwe aankopen.

Maar goed, ik kan niet wachten :P
  zondag 27 maart 2011 @ 23:21:38 #128
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94695394
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 23:22:34 #129
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94695425
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:19 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Dat geldt ook voor nieuwe aankopen.

Maar goed, ik kan niet wachten :P
Mja ik heb dan toch bijna all1 maar nieuwe aankopen? :')

Ik eigenlijk ook niet maar moet wel. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 23:22:58 #130
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94695445
Nou... tijd voor die bidwar.
  zondag 27 maart 2011 @ 23:23:23 #131
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94695459
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:22 schreef Drassss het volgende:
Nou... tijd voor die bidwar.
lol
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 23:24:22 #132
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94695513
Ik heb echt stervende hekel aan managers die niet op de 1000 bieden.
  zondag 27 maart 2011 @ 23:24:46 #133
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94695529
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:24 schreef Drassss het volgende:
Ik heb echt stervende hekel aan managers die niet op de 1000 bieden.
:')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 23:26:31 #134
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94695589
Ik snap deze gast niet:

quote:
Je begin is erg slecht...... Waarom 5-5-0? Vanwege de training ofzo? Op deze manier degradeer je nog naar de achtste klasse...... Dat wil je toch niet?????
Ik heb m nou al 10x verteld wat ik aan t doen ben. |:( Leuk als ie geïnteresseerd is in mn team maar als ie mn reacties niet leest.....
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 23:27:17 #135
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94695627
:P lekker betrokken is hij wel.
  zondag 27 maart 2011 @ 23:28:56 #136
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94695681
Speler binnen en geen TS hit :)
pi_94695912
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:28 schreef Drassss het volgende:
Speler binnen en geen TS hit :)
Voor hoe veel?
pi_94695959
quote:
4s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:21 schreef Outpost76 het volgende:
vj/gl update is er! *O*

[Hattrick] VJ/GL Seizoen 18: Inschrijven en discussiëren
En wie staat er 1e! :D
  zondag 27 maart 2011 @ 23:41:54 #139
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94696238
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:34 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Voor hoe veel?
62k
  zondag 27 maart 2011 @ 23:51:53 #140
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_94696662
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:35 schreef IPeePie het volgende:

[..]

En wie staat er 1e! :D
Jij niet :P
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
  zondag 27 maart 2011 @ 23:53:00 #141
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94696710
lama
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 23:53:52 #142
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94696740
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:41 schreef Drassss het volgende:

[..]

62k
Das heul netjes voor een fc. :Y
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  zondag 27 maart 2011 @ 23:56:45 #143
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94696849
quote:
14s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:53 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Das heul netjes voor een fc. :Y
Hij is nog maar zwak ervaring he ;)
  zondag 27 maart 2011 @ 23:58:07 #144
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94696895
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:56 schreef Drassss het volgende:

[..]

Hij is nog maar zwak ervaring he ;)
Vandaar. :') Goffer volgens mij kan ik beter gaan slapen. Ik sla en hier en op hattrick (via gb berichten) de plank mis.... :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94697294
quote:
1s.gif Op zondag 27 maart 2011 23:51 schreef ScudRaket het volgende:

[..]

Jij niet :P
Zullen we weer een jeugdfriendly doen?
  maandag 28 maart 2011 @ 07:40:26 #146
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_94702022
3-0 gewinnt, woensdag makkie in de beker. It koe minder..
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
pi_94702952
Gister postte iemand een match predictor, maar ik kan 'm niet meer vinden :(

Weet iemand waar ik die kan vinden?
pi_94703790
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 09:07 schreef IPeePie het volgende:
Gister postte iemand een match predictor, maar ik kan 'm niet meer vinden :(

Weet iemand waar ik die kan vinden?
Dat was gewoon HO! toch?
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 28 maart 2011 @ 09:49:34 #149
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94703798
Ik gok iets op HO IPeePie.. maar zo spannend zal het niet zijn ;)

1150 op de ranglijst momenteel :)
pi_94704426
Nee, iemand postte een link naar een website :P.

Ik wil hem gebruiken om uit te rekenen wat de kans op het afmaken van een kans is. Misschien weet iemand hier wel hoe dat berekend wordt?
pi_94704559
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 10:13 schreef IPeePie het volgende:
Nee, iemand postte een link naar een website :P.

Ik wil hem gebruiken om uit te rekenen wat de kans op het afmaken van een kans is. Misschien weet iemand hier wel hoe dat berekend wordt?
Deze http://www.fantamondi.it/HTMS/index.php?page=predictor&lang=en ?

Even topic op hele pagina en ctrl + f ;)
Maar uitrekenen wat de kans is op het afmaken van een kans kun je daar ook niet mee...
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 28 maart 2011 @ 10:19:44 #152
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94704622
Ik moet maar eens een alarm zetten voor vanavond. Ik vergeet nou al sinds woensdag om een speler op de tl te zetten. |:(
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94704651
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 10:17 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Deze http://www.fantamondi.it/HTMS/index.php?page=predictor&lang=en ?

Even topic op hele pagina en ctrl + f ;)
Maar uitrekenen wat de kans is op het afmaken van een kans kun je daar ook niet mee...
Bedankt!

Zie je de kolom "score chance" ? :P
  maandag 28 maart 2011 @ 10:26:03 #154
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94704777
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 10:19 schreef Outpost76 het volgende:
Ik moet maar eens een alarm zetten voor vanavond. Ik vergeet nou al sinds woensdag om een speler op de tl te zetten. |:(
Lekker bezig Possie ^O^
  maandag 28 maart 2011 @ 10:27:01 #155
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94704809
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 10:26 schreef Drassss het volgende:

[..]

Lekker bezig Possie ^O^
Ja he! :') :')
.
.
:@
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94704913
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 10:20 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Bedankt!

Zie je de kolom "score chance" ? :P
Ja, die zie ik wel. Maar ervaring speelt bijvoorbeeld ook mee, niet alleen stats.

Waarschijnlijk had ik vorig seizoen op basis van dat ding ook behoorlijk kans om te scoren, al met al alleen wel 30+ kansen gemist. :)
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 28 maart 2011 @ 10:39:23 #157
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94705226
Hmm misschien maak ik toch nog een kansje om niet kansloos 8ste te worden. 3 ploegen zijn gelijkwaardig slecht en de rest steekt er duidelijk bovenuit.

Woensdag maar weer in de beker vlammen :)
pi_94705748
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 10:39 schreef Drassss het volgende:
Hmm misschien maak ik toch nog een kansje om niet kansloos 8ste te worden. 3 ploegen zijn gelijkwaardig slecht en de rest steekt er duidelijk bovenuit.

Woensdag maar weer in de beker vlammen :)
Heb je dat handmatig nagekeken?

Alltid doet niet meer veel geloof ik.
  maandag 28 maart 2011 @ 11:04:17 #159
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_94705893
zondag gewonnen :) tijd voor de beker >:)
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
  maandag 28 maart 2011 @ 11:04:27 #160
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94705901
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 10:59 schreef vanpers het volgende:

[..]

Heb je dat handmatig nagekeken?

Alltid doet niet meer veel geloof ik.
Lijkt er idd op :

quote:
Temporarily unavailable
The stats are down temporarily.
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 11:04:55 #161
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94705918
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 11:04 schreef The_Hives het volgende:
zondag gewonnen :) tijd voor de beker >:)
Jij wel! :o :o Kijk maar uit straks promoveer je nog! :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 11:10:13 #162
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94706077
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 10:59 schreef vanpers het volgende:

[..]

Heb je dat handmatig nagekeken?

Alltid doet niet meer veel geloof ik.
Jep, handmatig.

Alltid heeft wat problemen ja.. ze zijn er mee bezig.
pi_94707864
Gisteren verdient gewonnen op PIN.

Mijn tegenstander van aankomende zondag heeft geheel onterecht gewonnen op PIC.
  maandag 28 maart 2011 @ 13:18:37 #164
231633 Xummon
of toch niet?
pi_94710578
did you guys miss me?
Vreuger toen de kratte beer nog van hout ware moste wae nog zoepe um de kachel aan te hoije
  maandag 28 maart 2011 @ 13:20:28 #165
231633 Xummon
of toch niet?
pi_94710680
godver 3 van mijn topspelers in de lappenmand :(
Vreuger toen de kratte beer nog van hout ware moste wae nog zoepe um de kachel aan te hoije
  maandag 28 maart 2011 @ 13:30:41 #166
161918 NelisZ
Boemerangkind
pi_94711139
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 13:18 schreef Xummon het volgende:
did you guys miss me?
:N
Lack of planning on your part does not constitute an emergency on my part!
Zeetakje: "Smiles per gallon is more important than miles per gallon"
Hattrick: Raging Bulls United (764020)
HT jeugd: Dolle Stiertjes (1449195)
  maandag 28 maart 2011 @ 15:16:01 #167
81028 ScudRaket
Fanatiek nachtbaggeraar
pi_94715299
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 13:30 schreef NelisZ het volgende:

[..]

:N
:P
If it has a grass wicket, play cricket! (Nee, dit slaat niet op het spelletje!)
Lullo scrotum ejaculatio est.
Hattrick: Ladderzatsquad (208243)
pi_94716013
net geregistreerd :)
wat zijn de absolute do's and don'ts voor een n00b
pi_94716200
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 15:31 schreef spiedermann het volgende:
net geregistreerd :)
wat zijn de absolute do's and don'ts voor een n00b
Even de beginnersguide lezen op hagonline.org is een absolute do en dan weet je gelijk alle do's and don'ts ;)
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 28 maart 2011 @ 15:36:09 #170
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94716201
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 15:31 schreef spiedermann het volgende:
net geregistreerd :)
wat zijn de absolute do's and don'ts voor een n00b
Een do:

www.hagonline.org
  maandag 28 maart 2011 @ 15:37:01 #171
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94716234
Gijs is ook al vlugge Japie :P

Ik had even een 20 minuten kansloos momentje en zocht via de transfermarkt naar naam spelers. Help ik gewoon even 3 familie team managers met nieuwe spelers :o
  maandag 28 maart 2011 @ 15:38:50 #172
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_94716314
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 15:37 schreef Drassss het volgende:
[..]

Ik had even een 20 minuten kansloos momentje en zocht via de transfermarkt naar naam spelers. Help ik gewoon even 3 familie team managers met nieuwe spelers :o
Dat is wel behoorlijk kansloos inderdaad :P
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
  maandag 28 maart 2011 @ 15:39:27 #173
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94716336
Verdomd nog één:

@Moon, 317858221
pi_94716730
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 15:39 schreef Drassss het volgende:
Verdomd nog één:

@Moon, 317858221
merci _O_

wordt mn eerste controversiële speler :P
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 28 maart 2011 @ 15:49:21 #175
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94716814
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 15:48 schreef MrMoon het volgende:

[..]

merci _O_

wordt mn eerste controversiële speler :P
Die is nog best leuk als verdediger b-traine + spec lijkt me. Ook lekker jong dus over 2 seizoenen mooi wat cash erbij.
pi_94716878
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 15:49 schreef Drassss het volgende:

[..]

Die is nog best leuk als verdediger b-traine + spec lijkt me. Ook lekker jong dus over 2 seizoenen mooi wat cash erbij.
jep.. moet alleen even een plekje voor em vrijmaken.. want ik heb op dit moment 8 trainees en ik speel op zondag 352 en op woensdag 532.. en die 352 is nodig om te kunnen overleven in deze divisie..
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 28 maart 2011 @ 15:52:08 #177
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94716963
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 15:50 schreef MrMoon het volgende:

[..]

jep.. moet alleen even een plekje voor em vrijmaken.. want ik heb op dit moment 8 trainees en ik speel op zondag 352 en op woensdag 532.. en die 352 is nodig om te kunnen overleven in deze divisie..
Kleinigheidje ;)
pi_94717045
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 15:52 schreef Drassss het volgende:

[..]

Kleinigheidje ;)
uhm... nou... ik zal eens even zien, welke spelers eventueel in aanmerking komen voor een verkoop.. :P
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 28 maart 2011 @ 15:55:26 #179
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94717137
Samengevat heb ik gewoon 5 spelers gevonden, maar geen één Prent :')
pi_94717193
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 15:55 schreef Drassss het volgende:
Samengevat heb ik gewoon 5 spelers gevonden, maar geen één Prent :')
netjes :)
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 28 maart 2011 @ 16:49:29 #181
231633 Xummon
of toch niet?
pi_94719947
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 13:30 schreef NelisZ het volgende:

[..]

:N
:'(
Vreuger toen de kratte beer nog van hout ware moste wae nog zoepe um de kachel aan te hoije
  maandag 28 maart 2011 @ 18:22:54 #182
126462 Flappekz
Met pöntjes
pi_94724118
:W
Ik ben van pindavlees
pi_94724254
:W
pi_94725444
Wat is HT toch een vervelend spel. Ik ben nu al uren aan het denken over m'n opstelling :')
  maandag 28 maart 2011 @ 18:54:52 #185
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94725551
Het gaat al goed met de meet data! Dr komen er evt 3 _O-

http://www.doodle.com/h3g2hxne83rceuce
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 18:56:19 #186
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94725612
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 18:52 schreef IPeePie het volgende:
Wat is HT toch een vervelend spel. Ik ben nu al uren aan het denken over m'n opstelling :')
* Possie voelt een koei aankomen! O-)
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94725636
quote:
12s.gif Op maandag 28 maart 2011 18:56 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

* Possie voelt een koei aankomen! O-)
* IPeePie is het daar niet mee eens :P
  maandag 28 maart 2011 @ 18:59:54 #188
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94725783
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 18:56 schreef IPeePie het volgende:

[..]

* IPeePie is het daar niet mee eens :P
* Possie vraagt zich af hoe IpeePie weet wat andere voelen aankomen..... :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94725892
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 18:59 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

* Possie vraagt zich af hoe IpeePie weet wat andere voelen aankomen..... :P
* IPeePie vraagt zich af hoe Possie weet waar IPeePie het niet mee eens is
  maandag 28 maart 2011 @ 19:19:15 #190
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94726877
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 19:01 schreef IPeePie het volgende:

[..]

* IPeePie vraagt zich af hoe Possie weet waar IPeePie het niet mee eens is
:')

* Possie gaat geen ouwe koeien uit de sloot halen. :7

Edit :

Ik doelde niet op dat 3u geneuzel trouwens IPeePie. T was zomaar een loze opmerking. Dat van 3u weten we nu wel en is inm lame. ;)

[ Bericht 7% gewijzigd door Outpost76 op 28-03-2011 19:37:07 ]
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 19:21:19 #191
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94726984
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 19:19 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

:')

* Possie gaat geen ouwe koeien uit de sloot halen. :7
Als we dat bij jou zouden doen kan de Mac Donalds een jaar lang gratis hamburgers weggeven :D :P
  maandag 28 maart 2011 @ 19:33:35 #192
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94727669
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 19:21 schreef Drassss het volgende:

[..]

Als we dat bij jou zouden doen kan de Mac Donalds een jaar lang gratis hamburgers weggeven :D :P
Ik maak zelden een koei! :D

Een koei is 1 domme fout maken en heeft niets, met wat jullie wanbeleid vinden, te maken. :+

Daarnaast zat ik maar een beetje te dollen met IPeePie.... Nou verpest jij het door de plank mis te slaan.... :@ ;( (net als bij je koei stem voor de awards trouwens. :Y O-) )
.
.
:P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 19:37:35 #193
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94727931
Possie zet je die speler nu op de tl? ):O :P
  maandag 28 maart 2011 @ 19:38:13 #194
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94727975
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 19:37 schreef Drassss het volgende:
Possie zet je die speler nu op de tl? ):O :P
_O- Vind je dat ook een koei? :D Mja dan heb ik er wel 1 gemaakt laatst. _O-
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 19:40:39 #195
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94728112
quote:
10s.gif Op maandag 28 maart 2011 19:38 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

_O- Vind je dat ook een koei? :D Mja dan heb ik er wel 1 gemaakt laatst. _O-
Ik vond het maar saai dat iedereen op de Hovenier stemde dus vandaar dat ik gewoon de standaard naam die bij Koei past intikte :P ( voor mijn gevoel ).
  maandag 28 maart 2011 @ 19:42:20 #196
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94728219
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 19:40 schreef Drassss het volgende:

[..]

Ik vond het maar saai dat iedereen op de Hovenier stemde dus vandaar dat ik gewoon de standaard naam die bij Koei past intikte :P ( voor mijn gevoel ).
Iedereen??? Je was de 2e die stemde!! _O-

Wel jammer want nu was t niet unaniem. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 19:45:35 #197
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94728405
quote:
10s.gif Op maandag 28 maart 2011 19:42 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Iedereen??? Je was de 2e die stemde!! _O-

Wel jammer want nu was t niet unaniem. :P
Ja, maar daarvoor hoorde ik iedereen al ouwehoeren dat Hovenier hem wel zou gaan winnen ( toen de koei bekend werd gemaakt door hemzelf ) vandaar ;)
  maandag 28 maart 2011 @ 19:49:19 #198
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94728599
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 19:45 schreef Drassss het volgende:

[..]

Ja, maar daarvoor hoorde ik iedereen al ouwehoeren dat Hovenier hem wel zou gaan winnen ( toen de koei bekend werd gemaakt door hemzelf ) vandaar ;)
Ow sow. Mja t was dan ook echt koei waardig. :Y
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94728697
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 19:49 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Ow sow. Mja t was dan ook echt koei waardig. :Y
die stem van Drassss voor jou was meer een koei oeuvre stem (die je wel verdient hebt door de jaren heen :P ) ;)
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 28 maart 2011 @ 19:51:29 #200
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94728732
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 19:50 schreef MrMoon het volgende:

[..]

die stem van Drassss voor jou was meer een koei oeuvre stem (die je wel verdient hebt door de jaren heen :P ) ;)
Dat dus :P
  FOK!fossiel maandag 28 maart 2011 @ 19:53:57 #201
10 RemCOW
SG Special power! :D
pi_94728913
M'n eerste wedstrijd in III gewonnen *O* Helaas wel een van m'n vleugels +3 :(
Beter een gat in je hand, dan een hand in je gat
Let's have fun ---- Life will suck soon enough
Hattrick: 206761
pi_94729111
Ok, de knoop is doorgehakt. Het wordt een 3-5-2 i.p.v. een 4-5-1 :')
  maandag 28 maart 2011 @ 19:57:54 #203
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94729197
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 19:50 schreef MrMoon het volgende:

[..]

die stem van Drassss voor jou was meer een koei oeuvre stem (die je wel verdient hebt door de jaren heen :P ) ;)
Nah ik snap er echt geen hol van! :D Ik heb zelden een echte koei gemaakt. Dus de oeuvre verdien ik imo dan ook niet. Ik heb m ook nog nooit gewonnen! :7 8-)
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 19:59:07 #204
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94729278
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 19:53 schreef RemCOW het volgende:
M'n eerste wedstrijd in III gewonnen *O* Helaas wel een van m'n vleugels +3 :(
_O_ _O_ Doe je netjes! ^O^ Al is die +3 wel pijnlijk.....

Jammer ook dat je je kampioenschap zo laat gemeld hebt hier. Als je t eerder had gedaan had je nu vermoedelijk een award! :Y :Y
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94731641
quote:
10s.gif Op maandag 28 maart 2011 19:57 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Nah ik snap er echt geen hol van! :D Ik heb zelden een echte koei gemaakt. Dus de oeuvre verdien ik imo dan ook niet. Ik heb m ook nog nooit gewonnen! :7 8-)
Als er awards georganiseerd worden ben jij per definitie een genomineerde voor de koei, als niemand een domme fout maakt win jij hem sowieso :P
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_94731650
:r al meer als een seizoen op zoek naar jeugdscout die van Groningen heten zonder enig resultaat...
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_94731672
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:34 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Als er awards georganiseerd worden ben jij per definitie een genomineerde voor de koei, als niemand een domme fout maakt win jij hem sowieso :P
dat dus :)
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 28 maart 2011 @ 20:36:47 #208
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94731804
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:34 schreef MrMoon het volgende:
:r al meer als een seizoen op zoek naar jeugdscout die van Groningen heten zonder enig resultaat...
Ben ik blij dat die 3 van mij nooit zullen sterven, zodat ik nieuwe moet zoeken :')
pi_94731973
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:36 schreef Drassss het volgende:

[..]

Ben ik blij dat die 3 van mij nooit zullen sterven, zodat ik nieuwe moet zoeken :')
kan ik me goed voorstellen, Geert :P
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 28 maart 2011 @ 20:40:25 #210
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94732044
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:39 schreef MrMoon het volgende:

[..]

kan ik me goed voorstellen, Geert :P
Hoi :W

Mijn transfer zoekmachine staat al seizoenen op Nederlanders dus dat klopt eigenlijk wel.
pi_94732152
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:40 schreef Drassss het volgende:

[..]

Hoi :W

Mijn transfer zoekmachine staat al seizoenen op Nederlanders dus dat klopt eigenlijk wel.
ik maak daar eigenlijk totaal geen gebruik van.. ik speur gewoon wekelijks naar van Groningen spelers en meer niet..
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 28 maart 2011 @ 20:44:12 #212
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94732281
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:42 schreef MrMoon het volgende:

[..]

ik maak daar eigenlijk totaal geen gebruik van.. ik speur gewoon wekelijks naar van Groningen spelers en meer niet..
Bij mij komen er zelfs geen belgen in ~O>
  maandag 28 maart 2011 @ 20:45:49 #213
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94732389
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:34 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Als er awards georganiseerd worden ben jij per definitie een genomineerde voor de koei, als niemand een domme fout maakt win jij hem sowieso :P
Snap niks van jullie beredenering........... :? Jullie vinden me dus dom ofzow? :?

Edit :

Ow en Gijs mij niet de schuld geven van je eigen fout bij de awards he! :D Kijk maar naar de uitslag die ik geplaatst had. Je hebt m zelfs gequote dus kan je zien dat ik niks stiekem heb veranderd! Je hebt op eigen houtje die Ryo awards door elkaar gegooid. ;)
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94732413
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:44 schreef Drassss het volgende:

[..]

Bij mij komen er zelfs geen belgen in ~O>
bij mij ook niet :)
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 28 maart 2011 @ 20:50:22 #215
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94732696
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:44 schreef Drassss het volgende:

[..]

Bij mij komen er zelfs geen belgen in ~O>
Bij mij straks wel hoor. Win ik tenminste die Geert niet. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 20:51:09 #216
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94732748
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:46 schreef MrMoon het volgende:

[..]

bij mij ook niet :)
Eigenlijk is het nu ook wel makkelijk.

- Je hebt je spelers bij de bookmarks staan die interessant zijn.
- Je kijkt alleen naar nieuwe 17/18 jarige op de tl
- Je kijkt naar talentjes in de jeugdopleidingen...

That's it :P
  maandag 28 maart 2011 @ 20:53:31 #217
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94732912
quote:
Speler met ID 302489762 is voor het laatst gezien toen hij vijf ballen in vijf minuten erin legde. Achter de bingomolen in Huize Weltevree is hij de beste. Zijn gloriedagen zijn duidelijk voorbij.
_O- _O-
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94732982
quote:
11s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:45 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Snap niks van jullie beredenering........... :? Jullie vinden me dus dom ofzow? :?
nee hoor, we snappen je keuzes alleen niet altijd én we vinden het leuk om met je te dollen.. :P
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_94733049
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:54 schreef MrMoon het volgende:

[..]

nee hoor, we snappen je keuzes alleen niet altijd én we vinden het leuk om met je te dollen.. :P
En hier kan ik me weer volledig bij aansluiten! :P
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
pi_94733089
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:51 schreef Drassss het volgende:

[..]

Eigenlijk is het nu ook wel makkelijk.

- Je hebt je spelers bij de bookmarks staan die interessant zijn.
- Je kijkt alleen naar nieuwe 17/18 jarige op de tl
- Je kijkt naar talentjes in de jeugdopleidingen...

That's it :P
precies.. :)
alhoewel ik altijd zoek naar 17/18 jarigen eens per week ongeacht of ze op de tl staan of niet..
HT: FC Dinamo Assen (504765)
pi_94733129
quote:
11s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:45 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Edit :

Ow en Gijs mij niet de schuld geven van je eigen fout bij de awards he! :D Kijk maar naar de uitslag die ik geplaatst had. Je hebt m zelfs gequote dus kan je zien dat ik niks stiekem heb veranderd! Je hebt op eigen houtje die Ryo awards door elkaar gegooid. ;)
Je hebt helemaal gelijk, inderdaad mijn fout... dom! ;) Ook verwarrend hé, twee awards met bijna dezelfde naam.
Doe haastig als je tijd hebt, dan heb je tijd als je haast hebt
www.hattrick.org - FC Bifröst (1011663)
Fokhattrick.org!
  maandag 28 maart 2011 @ 20:57:05 #222
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94733148
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:54 schreef MrMoon het volgende:

[..]

nee hoor, we snappen je keuzes alleen niet altijd én we vinden het leuk om met je te dollen.. :P
Zit ik hier met een hoge bloeddruk omdat jullie me zitten te dollen! :o
.
.
Goffer waarom ga ik er toch altijd zo serieus op in.... |:( |:( :') Das wel een award waard. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94733225
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:57 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Zit ik hier met een hoge bloeddruk omdat jullie me zitten te dollen! :o
.
.
Goffer waarom ga ik er toch altijd zo serieus op in.... |:( |:( :') Das wel een award waard. :P
de hapsnap award :P
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 28 maart 2011 @ 20:58:54 #224
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94733261
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:56 schreef MrMoon het volgende:

[..]

precies.. :)
alhoewel ik altijd zoek naar 17/18 jarigen eens per week ongeacht of ze op de tl staan of niet..
Oh dat doe ik elke maand...

Ik ga maar om de 3 dagen de tl af opzoek naar 17 jarige. Beviel me wel dat ik 5 andere managers daarmee kon helpen :)
  maandag 28 maart 2011 @ 20:59:16 #225
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94733288
quote:
7s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:56 schreef Gijs_ het volgende:

[..]

Je hebt helemaal gelijk, inderdaad mijn fout... dom! ;) Ook verwarrend hé, twee awards met bijna dezelfde naam.
Geen punt! :D Ik moest zelf ook ff 3x kijken wie t nou fout had. :P Volgende keer maar geen Ryo 1 en 2. :D
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 20:59:26 #226
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94733306
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:57 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Zit ik hier met een hoge bloeddruk omdat jullie me zitten te dollen! :o
.
.
Goffer waarom ga ik er toch altijd zo serieus op in.... |:( |:( :') Das wel een award waard. :P
Dat meen je niet? :P Ik zit nog net niet met een fles bier in men hand die posts te tikken hehe.
  maandag 28 maart 2011 @ 20:59:48 #227
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94733332
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:58 schreef MrMoon het volgende:

[..]

de hapsnap award :P
_O- _O-
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 21:03:35 #228
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94733600
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 20:59 schreef Drassss het volgende:

[..]

Dat meen je niet? :P Ik zit nog net niet met een fles bier in men hand die posts te tikken hehe.
Dat van die bloeddruk meen ik idd niet. :P

Ik ga er all1 wel altijd te serieus op in doordat hullie geen PI gebruiken. Dan kan ik nie goed inschatten hoe hullie t bedoelen. Het zijn maar woorden he en daar kan je geen gevoel aan lezen of de stemming van de persoon die t typt aan afzien. ;)
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94733637
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:03 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Dat van die bloeddruk meen ik idd niet. :P

Ik ga er all1 wel altijd te serieus op in doordat hullie geen PI gebruiken. Dan kan ik nie goed inschatten hoe hullie t bedoelen. Het zijn maar woorden he en daar kan je geen gevoel aan lezen of de stemming van de persoon die t typt aan afzien. ;)
smilies zeggen je niks?
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 28 maart 2011 @ 21:05:34 #230
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94733751
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:04 schreef MrMoon het volgende:

[..]

smilies zeggen je niks?
Niet helemaal. Die worden vaak ook te pas en te onpas gebruikt dus zijn ze hun betekenis kwijt. :Y
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 21:06:03 #231
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94733792
quote:
3s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:03 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Dat van die bloeddruk meen ik idd niet. :P

Ik ga er all1 wel altijd te serieus op in doordat hullie geen PI gebruiken. Dan kan ik nie goed inschatten hoe hullie t bedoelen. Het zijn maar woorden he en daar kan je geen gevoel aan lezen of de stemming van de persoon die t typt aan afzien. ;)
Ga er maar vanuit dat ik bijna nooit bloed serieus ben :')
  maandag 28 maart 2011 @ 21:07:48 #232
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94733909
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:06 schreef Drassss het volgende:

[..]

Ga er maar vanuit dat ik bijna nooit bloed serieus ben :')
Ik helaas te vaak. :') Zeker als ik denk dat men me dom vind oid. :@ Ik moet me er niks van aantrekken mja zo zit ik helaas niet in elkaar. |:( |:(

Zit veel te veel te denken over van alles en nog wat dat ik met regelmaat zelf de weg kwijt raak. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94733944
quote:
10s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:07 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Ik helaas te vaak. :') Zeker als ik denk dat men me dom vind oid. :@ Ik moet me er niks van aantrekken mja zo zit ik helaas niet in elkaar. |:( |:(
):O
HT: FC Dinamo Assen (504765)
  maandag 28 maart 2011 @ 21:09:02 #234
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94733991
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:08 schreef MrMoon het volgende:

[..]

):O
:')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 21:10:06 #235
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94734055
Mijn stem heb je Possie!
  maandag 28 maart 2011 @ 21:15:10 #236
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94734425
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:10 schreef Drassss het volgende:
Mijn stem heb je Possie!
Onthoud t maar voor de volgende keer. Ik ga t iig niet zelf onthouden.... :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 21:17:14 #237
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94734565
quote:
10s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:15 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Onthoud t maar voor de volgende keer. Ik ga t iig niet zelf onthouden.... :P
Die staat al standaard bij mijn antwoorden dus dat komt wel goed :P
  maandag 28 maart 2011 @ 21:21:24 #238
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94734875
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:17 schreef Drassss het volgende:

[..]

Die staat al standaard bij mijn antwoorden dus dat komt wel goed :P
:?
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 21:22:21 #239
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94734943
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:21 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

:?
:P dol met je... Dat ik je altijd standaard nomineer voor een koe.
  maandag 28 maart 2011 @ 21:23:19 #240
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94735004
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:22 schreef Drassss het volgende:

[..]

:P dol met je... Dat ik je altijd standaard nomineer voor een koe.
Ow ik dacht dat je t had over dat award waar Moon mee kwam. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 21:25:11 #241
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94735159
quote:
10s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:23 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Ow ik dacht dat je t had over dat award waar Moon mee kwam. :P
Die krijg je er gratis bij.
  maandag 28 maart 2011 @ 21:26:24 #242
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94735243
Net op 538 Lange Frans aan de helium _O- (voor Warchild) en dan zn liedje "zingen" Had ie ervoor het publiek verteld wat het refrein was zodat hij tijdens t refrein nog een nieuwe teug kon nemen. Tijdens t refrein was t dus stil. :') Echt helemaal niemand die zong uit t publiek! _O-
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 21:26:43 #243
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94735260
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:25 schreef Drassss het volgende:

[..]

Die krijg je er gratis bij.
*O* *O* Weer 2 awards dus! :D
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 21:35:13 #244
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_94735880
Mijn keeper is denk ik te slecht, hij heeft goed in keepen maar geen verdedigen. Haalt ook maar 2 sterren (zegt niet zoveel, maar toch). Investeren in een betere?
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  maandag 28 maart 2011 @ 21:35:54 #245
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94735929
Top een oud div genoot wil een van den Bosch verdediger voor me trainen! *O* Morgen rond 19.00 op de tl dus.
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 21:37:47 #246
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94736088
quote:
11s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:35 schreef Fir3fly het volgende:
Mijn keeper is denk ik te slecht, hij heeft goed in keepen maar geen verdedigen. Haalt ook maar 2 sterren (zegt niet zoveel, maar toch). Investeren in een betere?
Je was net begonnen toch? Goed keepen is namelijk prima voor de VIII :Y Ik denk dat zn conditie bagger is. Daardoor daalt zn prestatie nl ook flink. :Y
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94736096
quote:
11s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:35 schreef Fir3fly het volgende:
Mijn keeper is denk ik te slecht, hij heeft goed in keepen maar geen verdedigen. Haalt ook maar 2 sterren (zegt niet zoveel, maar toch). Investeren in een betere?
Ach, eentje die je ook kan gebruiken straks in VII kan je waarschijnlijk niet betalen, dus dan koop je eigenlijk een extra keeper. Ik zou het nog niet doen.

Trouwens, die van mij heeft redelijk.
  maandag 28 maart 2011 @ 21:41:25 #248
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_94736309
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:37 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Je was net begonnen toch? Goed keepen is namelijk prima voor de VIII :Y Ik denk dat zn conditie bagger is. Daardoor daalt zn prestatie nl ook flink. :Y
Ik speel nu in de VII, z'n conditie is trouwens goed. Wel zwak in vorm, maar dat komt omdat ie aan het eind van het seizoen twee week geblesseerd is geweest denk ik.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  maandag 28 maart 2011 @ 21:44:02 #249
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94736502
quote:
14s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:41 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Ik speel nu in de VII, z'n conditie is trouwens goed. Wel zwak in vorm, maar dat komt omdat ie aan het eind van het seizoen twee week geblesseerd is geweest denk ik.
Ow dan ben je al langer bezig dan ik dacht. :P Vorm zorgt ook voor een slechte prestatie. :Y

Je kan gaan kijken naar een vervanger. Ik heb all1 geen idee hoeveel geld je hebt.
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94736572
quote:
14s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:41 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Ik speel nu in de VII, z'n conditie is trouwens goed. Wel zwak in vorm, maar dat komt omdat ie aan het eind van het seizoen twee week geblesseerd is geweest denk ik.
In dat geval, koop een nieuwe :)
  maandag 28 maart 2011 @ 21:45:44 #251
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_94736625
Iets van 200.000 ofzo. Weinig dus, maar over een week of twee kan ik een trainee verkopen die me waarschijnlijk 700k oplevert.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  maandag 28 maart 2011 @ 21:49:06 #252
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94736857
quote:
11s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:45 schreef Fir3fly het volgende:
Iets van 200.000 ofzo. Weinig dus, maar over een week of twee kan ik een trainee verkopen die me waarschijnlijk 700k oplevert.
Keepers zijn duur dus voor 200k koop je idd weinig. Met die 9 ton kom je al wat in de buurt maar echt veel bijzonders zal het denk ik niet zijn helaas.

Edit:
Een 24 jarige formi keep met matig def en zwak sh heeft al een tv van 1.7 mil.
Juan Antonio Coulin (243132953)
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 21:50:56 #253
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94736990
quote:
11s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:45 schreef Fir3fly het volgende:
Iets van 200.000 ofzo. Weinig dus, maar over een week of twee kan ik een trainee verkopen die me waarschijnlijk 700k oplevert.
Hoe staat het met je trainingslinie? Allemaal 17/18 jarige?
  maandag 28 maart 2011 @ 21:53:24 #254
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_94737184
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:49 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Keepers zijn duur dus voor 200k koop je idd weinig. Met die 9 ton kom je al wat in de buurt maar echt veel bijzonders zal het denk ik niet zijn helaas.

Edit:
Een 24 jarige formi keep met matig def en zwak sh heeft al een tv van 1.7 mil.
Juan Antonio Coulin (243132953)
Ok, bedankt. Dan hou ik hem voorlopig maar en hoop ik dat z'n vorm beter wordt :P.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  maandag 28 maart 2011 @ 21:54:29 #255
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_94737277
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:50 schreef Drassss het volgende:

[..]

Hoe staat het met je trainingslinie? Allemaal 17/18 jarige?
Uiteraard. En nog twee 16 jarigen in m'n jeugd die ik gewoon in m'n hoofdteam door kan trainen.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  maandag 28 maart 2011 @ 21:59:32 #256
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94737666
quote:
14s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:54 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Uiteraard. En nog twee 16 jarigen in m'n jeugd die ik gewoon in m'n hoofdteam door kan trainen.
Mooi!

Ik zou namelijk niet te snel investeren in een keeper wanneer je in de 8 balt. Dat is naar mijn mening zonde. Tevens hoeft hij echt geen verdedigen te hebben en is sh ook geen must.

Eerst zorgen dat je geld gaat verdienen en je team op de verschillende posities langzaam versterken. Je merkt vanzelf wel wanneer je keeper niet goed genoeg is ( teveel tegendoelpunten doh! ) :P en dan pak je die plek ook aan etc etc.
pi_94738234
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:59 schreef Drassss het volgende:

[..]

Mooi!

Ik zou namelijk niet te snel investeren in een keeper wanneer je in de 8 balt. Dat is naar mijn mening zonde. Tevens hoeft hij echt geen verdedigen te hebben en is sh ook geen must.

Eerst zorgen dat je geld gaat verdienen en je team op de verschillende posities langzaam versterken. Je merkt vanzelf wel wanneer je keeper niet goed genoeg is ( teveel tegendoelpunten doh! ) :P en dan pak je die plek ook aan etc etc.
Wat vind je beter, geld verzamelen totdat je in één keer een team kan kopen waarmee je uit VIII promoveert, en mee kan in VII? Of positie per positie verbeteren?
  maandag 28 maart 2011 @ 22:07:30 #258
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94738332
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 21:59 schreef Drassss het volgende:

[..]

Mooi!

Ik zou namelijk niet te snel investeren in een keeper wanneer je in de 8 balt. Dat is naar mijn mening zonde. Tevens hoeft hij echt geen verdedigen te hebben en is sh ook geen must.

Eerst zorgen dat je geld gaat verdienen en je team op de verschillende posities langzaam versterken. Je merkt vanzelf wel wanneer je keeper niet goed genoeg is ( teveel tegendoelpunten doh! ) :P en dan pak je die plek ook aan etc etc.
Hij speelt in de VII (7 dus) ;) Verder ben ik t wel met je eensch. :Y
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 22:08:35 #259
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94738413
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:06 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Wat vind je beter, geld verzamelen totdat je in één keer een team kan kopen waarmee je uit VIII promoveert, en mee kan in VII? Of positie per positie verbeteren?
100% per positie. Dat geld op potten heeft geen nut. ;)
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94738957
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:08 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

100% per positie. Dat geld op potten heeft geen nut. ;)
Maar wel wachten tot je een speler kan betalen die ook mee kan in de VII, of ook nog een tussenspeler kopen?
  maandag 28 maart 2011 @ 22:20:03 #261
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94739312
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:15 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Maar wel wachten tot je een speler kan betalen die ook mee kan in de VII, of ook nog een tussenspeler kopen?
Als je een versterking kan kopen zou ik t gewoon doen. All1 zet 1 level hoger weinig zoden aan de dijk. Geleidelijk aan krijg je meer geld te besteden en kan je dus ook betere spelers kopen. Zodoende kan je dan ook die eerste versterkingen vervangen enz enz enz. ;)
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94739589
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:20 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Als je een versterking kan kopen zou ik t gewoon doen. All1 zet 1 level hoger weinig zoden aan de dijk. Geleidelijk aan krijg je meer geld te besteden en kan je dus ook betere spelers kopen. Zodoende kan je dan ook die eerste versterkingen vervangen enz enz enz. ;)
Jij was toch diegene die zei dat je bij elke verkoop verlies leed? :P
  maandag 28 maart 2011 @ 22:24:46 #263
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94739678
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:23 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Jij was toch diegene die zei dat je bij elke verkoop verlies leed? :P
Dat doe je ook vaak. Wat heeft dat hier mee te maken?
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 22:31:08 #264
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94740158
Investeren in je team is belangrijk. Het gevaar is dat je of te dure spelers koop ( leefdtijd 19/20 ) of te oude 27+. Op die spelers maak je verlies dus belangrijk is om spelers te kopen in de categorie 21 t/m 26 ongeveer. Die blijven enigszins in waarde.

Ik wil trouwens niet zeggen dat je elke euro moet gebruiken, maar probeer altijd iets achter de hand te houden om bijvoorbeeld een blessure op te vangen of personeel te kunnen aannemen.

[ Bericht 0% gewijzigd door Drassss op 28-03-2011 22:39:09 ]
pi_94740560
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:24 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Dat doe je ook vaak. Wat heeft dat hier mee te maken?
Jouw advies leidt ertoe dat er veel gekocht en verkocht moet worden, en er dus veel verlies gemaakt gaat worden.

quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:31 schreef Drassss het volgende:
Investeren in je team is belangrijk. Het gevaar is dat je of te dure spelers koop ( leefdtijd 19/20 ) of te oude 27+. Op die spelers maak je verlies dus belangrijk is om spelers te kopen in de categorie 21 t/m 26 ongeveer. Die blijven enigszins in waarde.

Het wil trouwens niet zeggen dat je elke euro moet gebruiken, maar probeer altijd iets achter de hand te houden om bijvoorbeeld een blessure op te vangen of personeel te kunnen aannemen.
Ok :)
  maandag 28 maart 2011 @ 22:37:37 #266
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94740566
ze kunnen tegenwoordig al zakken als ze 26 zijn of reusachtig of hoger hebben qua stat. All1 is dat laatste nog niet voor IPeePie van toepassing denk ik. Als je dus een 26 jarige speler koopt en die 1 seizoen bij je laat spelen is ie 27 als je m verkoopt en dus al een stuk van zn waarde kwijt. Het beste is imo spelers kopen van 21 a 23 en verkopen als ze 24 a 25 zijn all1 zijn die in de aankoop een heel stuk duurder.
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 22:38:26 #267
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94740617
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:37 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Jouw advies leidt ertoe dat er veel gekocht en verkocht moet worden, en er dus veel verlies gemaakt gaat worden.

Nee hoor. Als je volgt wat ik hier boven heb gepost verlies je niet veel en soms maak je zelfs winst. :Y
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 22:39:50 #268
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94740714
quote:
4s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:37 schreef Outpost76 het volgende:
ze kunnen tegenwoordig al zakken als ze 26 zijn of reusachtig of hoger hebben qua stat. All1 is dat laatste nog niet voor IPeePie van toepassing denk ik. Als je dus een 26 jarige speler koopt en die 1 seizoen bij je laat spelen is ie 27 als je m verkoopt en dus al een stuk van zn waarde kwijt. Het beste is imo spelers kopen van 21 a 23 en verkopen als ze 24 a 25 zijn all1 zijn die in de aankoop een heel stuk duurder.
Wat ik er eigenlijk bij moest zeggen is dat ik altijd inkoop bij 21/22 en verpats bij 25/26 ;)

Dat probeer ik nu ook nog te doen met mijn familieteam.
  maandag 28 maart 2011 @ 22:40:47 #269
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94740761
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:39 schreef Drassss het volgende:

[..]

Wat ik er eigenlijk bij moest zeggen is dat ik altijd inkoop bij 21/22 en verpats bij 25/26 ;)
Ah dan zijn we t dus met elkaar eensch! :D :D
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94740784
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:38 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Nee hoor. Als je volgt wat ik hier boven heb gepost verlies je niet veel en soms maak je zelfs winst. :Y
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:39 schreef Drassss het volgende:

[..]

Wat ik er eigenlijk bij moest zeggen is dat ik altijd inkoop bij 21/22 en verpats bij 25/26 ;)

Dat probeer ik nu ook nog te doen met mijn familieteam.
Dat wordt nog even sparen dan :)
  maandag 28 maart 2011 @ 22:41:43 #271
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94740827
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:41 schreef IPeePie het volgende:

[..]



[..]

Dat wordt nog even sparen dan :)
Hattrick is geen korte termijn spel idd. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94740955
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:41 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Hattrick is geen korte termijn spel idd. :P
Daar erger me ik al over sinds het begin :P

Die competitiewedstrijd mag nou ook wel plaatsvinden trouwens. Heb ik zo veel tijd besteed aan een opstelling, moet ik nog een dag of 5 wachten :(.
  maandag 28 maart 2011 @ 22:44:46 #273
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94741018
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:41 schreef IPeePie het volgende:

[..]



[..]

Dat wordt nog even sparen dan :)
Vandaar het ook langzaam versterken van je team en het inkopen van jonge spelers om niet elke 2 seizoenen weer een nieuw team te moeten kopen ;)
  maandag 28 maart 2011 @ 22:46:01 #274
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94741098
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:43 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Daar erger me ik al over sinds het begin :P

Die competitiewedstrijd mag nou ook wel plaatsvinden trouwens. Heb ik zo veel tijd besteed aan een opstelling, moet ik nog een dag of 5 wachten :(.
Dat zal hoop ik en denk ik echt niet veranderen! :D

5 dagen? :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94741141
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:46 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Dat zal hoop ik en denk ik echt niet veranderen! :D

5 dagen? :P
De meeste mensen lezen dit morgen pas. Je moet ook rekening houden met hun :P
  maandag 28 maart 2011 @ 22:46:49 #276
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94741159
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:43 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Daar erger me ik al over sinds het begin :P

Die competitiewedstrijd mag nou ook wel plaatsvinden trouwens. Heb ik zo veel tijd besteed aan een opstelling, moet ik nog een dag of 5 wachten :(.
Woensdag beker *O*
  maandag 28 maart 2011 @ 22:47:24 #277
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94741198
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:46 schreef IPeePie het volgende:

[..]

De meeste mensen lezen dit morgen pas. Je moet ook rekening houden met hun :P
_O- _O- _O- Dan nog zien ze de datum staan bij je post en denken ze t zelfde als ikke net. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 22:47:45 #278
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94741226
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:46 schreef Drassss het volgende:

[..]

Woensdag beker *O*
Heulemaal niet! :{ :{ :{
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94741290
quote:
15s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:47 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Heulemaal niet! :{ :{ :{
  maandag 28 maart 2011 @ 22:53:25 #280
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94741629
Met een beetje geluk heb ik volgende week woensdag een teamgeest die in de wolken is dus dan kan ik voor het eerst in de geschiedenis van de club ronde 4 van de beker halen! :)
pi_94741673
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:53 schreef Drassss het volgende:
Met een beetje geluk heb ik volgende week woensdag een teamgeest die in de wolken is dus dan kan ik voor het eerst in de geschiedenis van de club ronde 4 van de beker halen! :)
*O*
  maandag 28 maart 2011 @ 22:54:59 #282
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94741724
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:54 schreef IPeePie het volgende:

[..]

*O*
Maar je zult zien dat ik een lelijke grafploeg loot :P
pi_94741798
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:54 schreef Drassss het volgende:

[..]

Maar je zult zien dat ik een lelijke grafploeg loot :P
lelijker dan die van mij wordt het niet; de rijkste ploeg van nederland.
  maandag 28 maart 2011 @ 22:56:45 #284
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94741856
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:54 schreef Drassss het volgende:

[..]

Maar je zult zien dat ik een lelijke grafploeg loot :P
Als je door gaat naar ronde 3. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 23:00:13 #285
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94742096
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 22:56 schreef IPeePie het volgende:

[..]

lelijker dan die van mij wordt het niet; de rijkste ploeg van nederland.
True _O- , dat is gewoon ellendig.

Mijn doel is eigenlijk ronde 6 of 7. Ik pic gewoon alles in de competitie dus aan mijn TS zal het niet liggen. Hooguit aan mijn 2 bejaarde Cm's :')
pi_94742237
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 23:00 schreef Drassss het volgende:

[..]

True _O- , dat is gewoon ellendig.

Mijn doel is eigenlijk ronde 6 of 7. Ik pic gewoon alles in de competitie dus aan mijn TS zal het niet liggen. Hooguit aan mijn 2 bejaarde Cm's :')
"T was nog een masochist ook. Ik had hem een berichtje gestuurd of hij misschien rustig aan kon doen, toen kwam hij met een 2-5-3 :')
Toch vind ik het wel leuk ooit tegen hem gespeeld te hebben :)

Als je alles pict in de competitie, haal je het dan nog om te handhaven?
  maandag 28 maart 2011 @ 23:03:06 #287
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94742296
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 23:02 schreef IPeePie het volgende:

[..]

"T was nog een masochist ook. Ik had hem een berichtje gestuurd of hij misschien rustig aan kon doen, toen kwam hij met een 2-5-3 :')
Toch vind ik het wel leuk ooit tegen hem gespeeld te hebben :)

Als je alles pict in de competitie, haal je het dan nog om te handhaven?
Hahahahaha had ik ook gedaan als ik hem was! :D

Ligt helemaal aan het team dat je hebt staan. Daar is zo niks zinnigs over te zeggen. ;)
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94742507
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 23:03 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Hahahahaha had ik ook gedaan als ik hem was! :D

Ligt helemaal aan het team dat je hebt staan. Daar is zo niks zinnigs over te zeggen. ;)
Het was meer de vraag of het Drassss zou lukken :)
Zelf ben ik dat, zelfs met een slecht ls coach, wel van plan dit seizoen. M'n middenveldrating van een pic vorige wedstrijd, huidige wedstrijd ook pic is namelijk hoger dan pin vorige wedstrijd, huidige wedstrijd ook pin. Verder zijn de verschillen erg groot in m'n competitie, behalve een paar counterteams, maar daar heb ik m'n middenveld niet echt nodig :')
  maandag 28 maart 2011 @ 23:08:00 #289
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94742563
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 23:02 schreef IPeePie het volgende:

[..]

"T was nog een masochist ook. Ik had hem een berichtje gestuurd of hij misschien rustig aan kon doen, toen kwam hij met een 2-5-3 :')
Toch vind ik het wel leuk ooit tegen hem gespeeld te hebben :)

Als je alles pict in de competitie, haal je het dan nog om te handhaven?
Ik ga me niet handhaven denk ik. Er zijn max 2/3 teams gelijkwaardig de eerste 45 minuten van de wedstrijd. Daarna ben ik de lul met mijn 2 bejaarde CM"s :P

Het is jammer dat je niet de tactiek na 45 min kan aanpassen, want dan zou ik de 1e helft volle gas op de aanval gaan en me vervolgens als een echte Duitser 100% ingraven :P

Edit: Dus vleugelaanval en daarna pressie..
  maandag 28 maart 2011 @ 23:10:22 #290
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94742672
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 23:06 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Het was meer de vraag of het Drassss zou lukken :)
Zelf ben ik dat, zelfs met een slecht ls coach, wel van plan dit seizoen. M'n middenveldrating van een pic vorige wedstrijd, huidige wedstrijd ook pic is namelijk hoger dan pin vorige wedstrijd, huidige wedstrijd ook pin. Verder zijn de verschillen erg groot in m'n competitie, behalve een paar counterteams, maar daar heb ik m'n middenveld niet echt nodig :')
Ah dat had ik niet begrepen. :P

Met een slecht ls coach hoef je dat denk ik echt niet te doen. Heeft volgens mij weinig nut. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 23:10:56 #291
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94742705
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 23:10 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Ah dat had ik niet begrepen. :P

Met een slecht ls coach hoef je dat denk ik echt niet te doen. Heeft volgens mij weinig nut. :P
Nut wel alleen veel minder ;)
  maandag 28 maart 2011 @ 23:12:37 #292
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94742793
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 23:10 schreef Drassss het volgende:

[..]

Nut wel alleen veel minder ;)
Vraag me af of een slecht ls coach je ts wel kan vast houden.
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94742871
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 23:12 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Vraag me af of een slecht ls coach je ts wel kan vast houden.
Ik heb het uitgerekend aan de hand van die tabel die circuleert. Je TS kan nooit hoger dan 6 komen op de wedstrijddag, maar je hebt alsnog een hogere middenveldrating.
  maandag 28 maart 2011 @ 23:15:00 #294
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94742908
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 23:14 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Ik heb het uitgerekend aan de hand van die tabel die circuleert. Je TS kan nooit hoger dan 6 komen op de wedstrijddag, maar je hebt alsnog een hogere middenveldrating.
Dan zou ik er idd gewoon voor gaan. :Y Ik speel ook all1 pic. Heb er all1 niks aan. :')
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94743029
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 23:15 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

Dan zou ik er idd gewoon voor gaan. :Y Ik speel ook all1 pic. Heb er all1 niks aan. :')
Hulde aan pic! :P
  maandag 28 maart 2011 @ 23:20:15 #296
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94743165
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 23:17 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Hulde aan pic! :P
lol! :D Voor mij is t een poging om mn middenveld omlaag te halen. Zo ga ik vanaf komende zondag ook all1 maar counter spelen. (met mn 5-5-0 en max redelijk heel laag c def. :') )
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
  maandag 28 maart 2011 @ 23:22:23 #297
271872 Drassss
Oklahoma!
pi_94743270
Misschien leuk om te lezen. De nieuwe bondscoach heeft een eigen topic waar hij de regels/doelen en meer informatie aan ons toereikt over het Nederlands team. Prima uitleg en misschien voor beginners best interessant + leerzaam.

Topic is te lezen in het forum Nederland
pi_94743372
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 23:22 schreef Drassss het volgende:
Misschien leuk om te lezen. De nieuwe bondscoach heeft een eigen topic waar hij de regels/doelen en meer informatie aan ons toereikt over het Nederlands team. Prima uitleg en misschien voor beginners best interessant + leerzaam.

Topic is te lezen in het forum Nederland
Hebben jullie eigenlijk gestemd voor u20 BC?

Mijn stem ging naar Seabert :P
pi_94743400
quote:
10s.gif Op maandag 28 maart 2011 23:20 schreef Outpost76 het volgende:

[..]

lol! :D Voor mij is t een poging om mn middenveld omlaag te halen. Zo ga ik vanaf komende zondag ook all1 maar counter spelen. (met mn 5-5-0 en max redelijk heel laag c def. :') )
Blijf nou gewoon in VII :P
  maandag 28 maart 2011 @ 23:27:42 #300
144926 Outpost76
Possie is goed
pi_94743526
U20 en t nationale team op hattrick boeien me echt geen hol. :P
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 23:24 schreef IPeePie het volgende:

[..]

Blijf nou gewoon in VII :P
Nee man! :D Het is toch gaaf om te proberen om 3x op rij kampioen te worden! :D Als alles lukt is een 4e keer misschien ook nog wel een optie. Dat ligt er dan all1 even aan hoeveel geld ik heb tzt. :P
zondag 24 juli 2011 18:23 schreef charmed_angel het volgende:
Outpost je bent een held _O_
pi_94743653
quote:
1s.gif Op maandag 28 maart 2011 23:27 schreef Outpost76 het volgende:
U20 en t nationale team op hattrick boeien me echt geen hol. :P

[..]

Nee man! :D Het is toch gaaf om te proberen om 3x op rij kampioen te worden! :D Als alles lukt is een 4e keer misschien ook nog wel een optie. Dat ligt er dan all1 even aan hoeveel geld ik heb tzt. :P
Tsja, dan zou ik liever niet degraderen :P.

Maar goed, ieder z'n ding xD

Ik ga slapen :W
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')