Dat zei ik ook al meteenquote:Op zondag 19 juni 2011 20:33 schreef Specularium het volgende:
Die Rogier (groene capuchon) zou trouwens zo de zoon van Theo Maassen kunnen zijn.
Jaquote:Op zondag 19 juni 2011 21:18 schreef alors het volgende:
Maar die jongen die Rogier speelde, nogmaals, erg knap, tis blijkbaar zijn eerste rol op tv.
http://www.imdb.com/name/nm4495815/
Groot talent.quote:Op zondag 19 juni 2011 21:18 schreef alors het volgende:
Maar die jongen die Rogier speelde, nogmaals, erg knap, tis blijkbaar zijn eerste rol op tv.
http://www.imdb.com/name/nm4495815/
Ben ook benieuwd naar het echte verhaal, nog niks kunnen vindenquote:Op zondag 19 juni 2011 21:27 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Dat zei ik ook al meteen![]()
![]()
Maar heeft iemand een linkje naar het echte verhaal?
Indrukwekkend zeg, heftig ook
Lijkt mij nogal duidelijk, gezien alle overeenkomsten. (en met name die 240 uur taakstraf die omgezet zijn naar 23 maanden celstraf).quote:Op zondag 19 juni 2011 21:52 schreef computergirl het volgende:
hoe weet je dat dat het echte verhaal is golfer?
Het verhaal is ook gewoon flink aangepast. Deze gozer is 20 ofzoquote:Op zondag 19 juni 2011 22:11 schreef chufi het volgende:
Wat me verbaasd in het verhaal is dat het slachtoffer nog maar 14 jaar was ... Zo zag ie er niet uit
Dat homo aspect kan ook weggelaten zijn in dat artikel.quote:Op zondag 19 juni 2011 21:50 schreef golfer het volgende:
De echte zaak had niks met homo's te maken.
http://www.volkskrant.nl/(...)zinloos-geweld.dhtml
Maar natuurlijk.....quote:Op maandag 20 juni 2011 00:56 schreef Ronaldsen het volgende:
Dat homo aspect kan ook weggelaten zijn in dat artikel.
Dat artikel wilde ik ook net plaatsen, wat een vreselijk verhaal,,quote:Op maandag 20 juni 2011 01:01 schreef golfer het volgende:
[..]
Maar natuurlijk.....
Maar voor jou nog een keer het verhaal:
http://www.volkskrant.nl/(...)rd-Joep-fataal.dhtml
Inderdaad, maar nu wetende dat er een 14 jarige jongen is doodgeslagenquote:Op maandag 20 juni 2011 01:39 schreef wonderer het volgende:
Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet denk dat een rechter in deze zaak tot dezelfde uitspraak zou zijn gekomen. Het ging immers niet om een 14-jarige jongen, en de reden van Alans agressie ging ook iets dieper dan sarrende tieners en alcohol.
Maar goed.
Er zijn zat veertienjarigen die een goed pak slaag kunnen gebruiken om ze wat manieren te leren, maar op het hoofd slaan is wel een beetje drastisch.quote:Op maandag 20 juni 2011 01:42 schreef roos85 het volgende:
[..]
Inderdaad, maar nu wetende dat er een 14 jarige jongen is doodgeslagen![]()
Dat je het als volwassene het in je hoofd laat om een kind te slaan, dat is echt te triest voor woorden... 23 maanden is dan belachelijk laag...
Je hoeft niet zo minachtend te reageren, er staat niet expliciet vermeld of die Ier een homo is of niet.quote:Op maandag 20 juni 2011 01:01 schreef golfer het volgende:
[..]
Maar natuurlijk.....
Maar voor jou nog een keer het verhaal:
http://www.volkskrant.nl/(...)rd-Joep-fataal.dhtml
sommige zijn zeker te brutaal voor woorden, maar je hebt gewoon als volwassene van (andermans) kinderen af te blijven... en zeker iemand op het hoofd slaan is werkelijkquote:Op maandag 20 juni 2011 02:18 schreef wonderer het volgende:
[..]
Er zijn zat veertienjarigen die een goed pak slaag kunnen gebruiken om ze wat manieren te leren, maar op het hoofd slaan is wel een beetje drastisch.
Dat de Ier in de serie homo was, wil niet zeggen dat de ekte dader dat was...quote:Op maandag 20 juni 2011 07:47 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Je hoeft niet zo minachtend te reageren, er staat niet expliciet vermeld of die Ier een homo is of niet.
Maar echt, zelfde trekjes in z'n gezicht, heel eng.quote:Op zondag 19 juni 2011 20:33 schreef Specularium het volgende:
Die Rogier (groene capuchon) zou trouwens zo de zoon van Theo Maassen kunnen zijn.
Vooral in de 'mindere' momenten. Maar je snapt wel wat ik bedoel.quote:Op maandag 20 juni 2011 12:41 schreef RedGuy het volgende:
[..]
Maar echt, zelfde trekjes in z'n gezicht, heel eng.
Dat was waarschijnlijk om de nalatigheid van het ziekenhuis in het echte verhaalquote:Op maandag 20 juni 2011 21:27 schreef Aneurysma het volgende:
Ik vond het wel zonde dat het verhaal zo aangepast was eigenlijk, dat haalt toch een hoop weg vind ik. Verder wel een grappig detail dat de dokter tegen de eerste homo die in elkaar werd geslagen wél zei dat ze rekening moesten houden met inwendige bloedingen. [ afbeelding ]
Ik denk eerder dat daar de nadruk opgelegd werd om Rogiers dood plausibel te maken. Uiteindelijk zou het enorm uit de lucht komen vallen als het niet eerst uitgelegd werd bij Benno.quote:Op maandag 20 juni 2011 21:39 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dat was waarschijnlijk om de nalatigheid van het ziekenhuis in het echte verhaal
een beetje te nuanceren.
Toen wist ik eigenlijk al de rest van het verhaalquote:Op maandag 20 juni 2011 21:27 schreef Aneurysma het volgende:
Ik vond het wel zonde dat het verhaal zo aangepast was eigenlijk, dat haalt toch een hoop weg vind ik. Verder wel een grappig detail dat de dokter tegen de eerste homo die in elkaar werd geslagen wél zei dat ze rekening moesten houden met inwendige bloedingen. [ afbeelding ]
Kloptquote:Op donderdag 23 juni 2011 12:11 schreef Nober het volgende:
De eerste aflevering ging over de eerste aflevering van Moordvrouwen, althans ze kwamen wel erg overeen.
Maar dan vond ik Moordvrouwen toch beter omdat het realistischer was dan de Van God Los inspiratie op die zaak.quote:
Volgens mij was het de derde aflevering van moordvrouwen.quote:Op donderdag 23 juni 2011 12:11 schreef Nober het volgende:
De eerste aflevering ging over de eerste aflevering van Moordvrouwen, althans ze kwamen wel erg overeen.
Om wat voor reden dan? Zodat je kunt begrijpen waarom die 2 jongens homo zijn?quote:Op woensdag 22 juni 2011 00:14 schreef Specularium het volgende:
Die wijven waren volgens mij expres erg vies.
Ik kan alleen die 4de afl. van Moordvrouwen terugkijken (met die Thea Moear die geen moord heeft gepleegd) op Net5 site, die eerste 3 niet.quote:Op donderdag 23 juni 2011 12:56 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Volgens mij was het de derde aflevering van moordvrouwen.
En daar werd natuurlijk met de echte moordenares gesproken, Van God Los is er alleen op gebaseerd.
Ja het verhaal bij Moordvrouwen is eenzijdig, bij Van God Los is het slechts op iets gebaseerd, maar wordt het wel van alle kanten bekeken dus is het op die manier juist weer vollediger.quote:Op donderdag 23 juni 2011 18:40 schreef Nober het volgende:
[..]
Ik kan alleen die 4de afl. van Moordvrouwen terugkijken (met die Thea Moear die geen moord heeft gepleegd) op Net5 site, die eerste 3 niet.
Maar idd, bij Moordvrouwen hoor je die dader(s), en dan is het verhaal toch wel wat anders dan in Van God Los. Desalniettemin kijk ik Van God Los toch wel, tot noch toe was die eerste wel 't best (van de vier) vind ik.
http://www.herhaling.nl/Van-God-los/1034/quote:Op zondag 26 juni 2011 20:00 schreef Eleentje86 het volgende:
Iemand enig idee waar je alle afleveringen terug kan kijken?Ik kan er maar 2 zien...
Hey thanks maar bij mij blijft maar staan:de video wordt geladen...Doen ze het bij jou wel??quote:Op zondag 26 juni 2011 20:05 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
http://www.herhaling.nl/Van-God-los/1034/
Bij mij doet hij het wel ja. Doet deze het ook niet bij jou http://tvblik.nl/van-god-los ?quote:Op zondag 26 juni 2011 20:09 schreef Eleentje86 het volgende:
[..]
Hey thanks maar bij mij blijft maar staan:de video wordt geladen...Doen ze het bij jou wel??
Alvast harstikke bedankt!
Ja die doet het wel.Maar die daarvoor doen het nietquote:Op zondag 26 juni 2011 20:11 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Bij mij doet hij het wel ja. Doet deze het ook niet bij jou http://tvblik.nl/van-god-los ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.know'm sayin?
×
word? word.
Ja het was niet echt een kosjere zaak van de kant van de gemeente is wel een beetje weinig aandacht voor geweest in de aflevering. Bleef een beetje bij verwijten ipv harde feiten. Wel jammer, vond de strafeis ook bizar hoog.quote:Op maandag 27 juni 2011 01:48 schreef zeebeschuit het volgende:
Die wethouder is echt... Kwam later ook weer in opspraak omdat 'ie van corruptie werd verdacht e.d.
Je moet eigenlijk die zembla-aflevering over 'm kijken. Heb veel begrip voor deze ondernemer...
quote:Op zondag 3 juli 2011 20:25 schreef PiRANiA het volgende:
Dit is nu een reeks:
Topicreeks: Van God Los (de serie)
dat wilde ik net zeggen, wc verfrisser snuivenquote:
Vooral dat jochie niet, te braaf gezichtjequote:Op zondag 3 juli 2011 20:37 schreef Snoopy1982 het volgende:
Die kids vind ik niet echt overtuigend acteren
zo heel typisch iddquote:Op zondag 3 juli 2011 20:52 schreef alors het volgende:
ah daar zijn de panterleggings, het enige wat nog ontbrak
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |