Maar nu is het wel heel duidelijk zichtbaar, en alle dictators verdrijven lijkt me een utopie.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 23:49 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
Het zal met vlagen altijd blijven hangen, misschien soms zelfs niet meer zichtbaar zijn, maar altijd aanwezig. Tot alle dictators verdreven zijn.
Ik zeg ook niet dat dat dit jaar nog gebeurt, maar op den duur wil iedereen vrij zijn.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 23:56 schreef Mr_Memory het volgende:
[..]
Maar nu is het wel heel duidelijk zichtbaar, en alle dictators verdrijven lijkt me een utopie.
Je ziet nu al een tweedeling waar het Westen zijn handen wel of niet aan wil branden.![]()
Nee, volgens mij loopt dit aardig uit de hand.
quote:Op vrijdag 25 maart 2011 23:58 schreef ChristianLebaneseFront het volgende:
De grote vraag is wat de rol van moslimextremisten zal zijn. Al die dictaturen hadden 1 ding in gemeen: ze noemden hun burgers moslimterroristen.
Of jij bent zo naïef om in verdeel-en-heers politiek te geloven.quote:Op zaterdag 26 maart 2011 00:11 schreef ChristianLebaneseFront het volgende:
[..]
Je bedoeld het vast goed, maar je bent echt naief Papierversnipperaar.
Erg moeilijk om daar een uitspraak over te doen. Aan de ene kant heb je jonge Saudi's die in het buitenland gestudeerd hebben en democratie hebben ervaren.. En aan de andere kant de Wahhabisten, die de Sharia-staat zelf wel prima vinden, maar natuurlijk geen voorstander zijn van het Saudische buitenlandbeleid.quote:Op zaterdag 26 maart 2011 00:12 schreef Mr_Memory het volgende:
CLF daar heb je wel een punt, bijna al die landen houden de moslimextremisten zoveel mogelijk buiten de deur.
Maar wat gebeurd er als de pleuris uitbreekt in SA?
Om jou een klein beeld te geven van de situatie in het MO:quote:Op zaterdag 26 maart 2011 00:14 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Of jij bent zo naïef om in verdeel-en-heers politiek te geloven.
Volgens de NDP of die Monitor stichting zeker?quote:Op zaterdag 26 maart 2011 00:29 schreef ChristianLebaneseFront het volgende:
[..]
Om jou een klein beeld te geven van de situatie in het MO:
[ afbeelding ]
Dat zijn 16 miljoen mensen in Egypte die Al-Qaeda wel zien zitten. En 2,5 miljoen mensen in Jordanie.
Dan hebben we het nog niet eens over de rest van de landen in Noord-Afrika.
Bron staat erbij: Pew Research Centerquote:Op zaterdag 26 maart 2011 00:34 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Volgens de NDP of die Monitor stichting zeker?
Dit.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 23:47 schreef Papierversnipperaar het volgende:
De revoluties gaan de hele wereld over. Dat noemen we globalisatie.
Geen, wat heeft de oppositie te bieden? Loze kreten zat maar kunnen ze dat ook waarmaken?quote:Op vrijdag 25 maart 2011 23:39 schreef Mr_Memory het volgende:
We zijn hier nu al weken bezig met diverse opstanden in het Midden-Oosten.![]()
Maar wordt het allemaal niet een beetje teveel, zijn de gevolgen nog wel te overzien?
Tot nu is er heibel in:
-Bahrein
-Egypte
-Irak
-Iran
-Jemen
-Jordanië
-Libië
-Syrië
-Tunesië
-?
En dan ook nog de eeuwige vete tussen Palestina vs Israel.![]()
Het toppunt is "nu" natuurlijk Libië, met een interventie van de NAVO.
De gevolgen van deze onrusten zijn enorm op de finacieële- en olie markt.
Maar waar zal het eindigen, en wat is volgens jullie de toekomst voor deze landen?
Israël is een radioactief woordquote:Op zaterdag 26 maart 2011 01:51 schreef boekenplank het volgende:
[..]
Geen, wat heeft de oppositie te bieden? Loze kreten zat maar kunnen ze dat ook waarmaken?
Over Israel hou ik wijselijk mijn mond, want dat ligt op de 1 of andere manier nogal moeilijk in Nederland. Kut Marokkaan, kanker Turk daar doen ze in Nederland niet zo moeilijk over, maar wee je gebeente als je over Joden begint.
Je denkt toch niet dat ik mijn alu-hoedje ooit afzet he?quote:Op zaterdag 26 maart 2011 07:18 schreef truepositive het volgende:
http://www.davidicke.com/(...)e-rothschild-zionism
Pak je alu-hoedje maar alvast........
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |