Drink zequote:Op vrijdag 25 maart 2011 22:14 schreef Vortix het volgende:
Heuj, zo bier.
Veel plezier vanavond jongens en meisjes!
Ben toch een beetje teleurgesteld in je hoor Pumatje, dacht nu krijg ik een hele les, maar nee hoor, nu heb ik al mijn vrienden al staan te vertellen dat het een Centurion is, mijn maandinkomen ingezet, nou, daar sta ik danquote:Op vrijdag 25 maart 2011 22:12 schreef Pumatje het volgende:
Crap!
there goes my selfconfidence!
je hebt gewoon he-le-maal gelijk.. maargoed
als iemand me verbeteren mag.. ben jij het
ik haal die 2 wel altijd door elkaar..
Is niet zo gek, hebben wel wat vanelkaar. Ik zag het door de lange schietbuis en dat apparaat op de monding. Meestal zie ik het aan die kisten op de zijkant van de toren, maar die waren niet echt duidelijk te zien in het clipje.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 22:12 schreef Pumatje het volgende:
Crap!
there goes my selfconfidence!
je hebt gewoon he-le-maal gelijk.. maargoed
als iemand me verbeteren mag.. ben jij het
ik haal die 2 wel altijd door elkaar..
Have funquote:Op vrijdag 25 maart 2011 22:15 schreef Pumatje het volgende:
ik ga zo maar eens langs mijn vriendin...
bardame is ze nu...
geil
heb ook niet echt duidelijk opgelet in de video..quote:Op vrijdag 25 maart 2011 22:18 schreef AchJa het volgende:
[..]
Is niet zo gek, hebben wel wat vanelkaar. Ik zag het door de lange schietbuis en dat apparaat op de monding. Meestal zie ik het aan die kisten op de zijkant van de toren, maar die waren niet echt duidelijk te zien in het clipje.
Ik heb op de 4440 nog les gegeven, maar je kreeg vanaf 1989 de gemodificeerd versie, wel de 4442, zelfde type, maar wat aanpassingen, die is, geloof ik nog in dienst of niet, ik meen dat Mores die voor ogen heeft.quote:
Ze zijn zeker op afstand lastig uitelkaar te houden.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 22:22 schreef Pumatje het volgende:
[..]
heb ook niet echt duidelijk opgelet in de video..
komt mede doordat ik geen geluid hier heb, en dacht het na 3 seconden al te weten.
ik vind ze erg lastig uit elkaar te houden, idd die kisten vallen erg op, en zo is makkelijker onderscheid te maken.
Klopt, de 4442 rijdt nog steeds rond.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 22:24 schreef Clan het volgende:
[..]
Ik heb op de 4440 nog les gegeven, maar je kreeg vanaf 1989 de gemodificeerd versie, wel de 4442, zelfde type, maar wat aanpassingen, die is, geloof ik nog in dienst of niet, ik meen dat Mores die voor ogen heeft.
Dat was dan ook de reden dat we naar de 42 gingen, met dubbel lucht achter ging het een stuk beter.quote:Trouwens was die 4440 een luxe truck tegenover die vorige DAF's, maar had veel minder kracht in het veld dan zijn voorgangers .
Die 4442 was toch die truck met die druk in de achteras, daar heb ik helaas nooit op kunnen rijdenquote:Op vrijdag 25 maart 2011 22:24 schreef Clan het volgende:
[..]
Ik heb op de 4440 nog les gegeven, maar je kreeg vanaf 1989 de gemodificeerd versie, wel de 4442, zelfde type, maar wat aanpassingen, die is, geloof ik nog in dienst of niet, ik meen dat Mores die voor ogen heeft.
Trouwens was die 4440 een luxe truck tegenover die vorige DAF's, maar had veel minder kracht in het veld dan zijn voorgangers de 328, 314 en 326.
Niet alle trucks in Bosnië waren die 4442, daar waren er te weinig van, us ze reden ook met die 4440 rond, Mores heeft idd met die oude bak gereden.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 22:29 schreef AchJa het volgende:
[..]
Klopt, de 4442 rijdt nog steeds rond.
Net het filmpje van Mores ff gekeken, dat zijn idd 4442's.
[..]
Dat was dan ook de reden dat we naar de 42 gingen, met dubbel lucht achter ging het een stuk beter.
Nee klopt, die had veel meer kracht dan die 4440, dat weet je wel met hellingtrekken en remmenquote:Op vrijdag 25 maart 2011 22:33 schreef Mores het volgende:
[..]
Die 4442 was toch die truck met die druk in de achteras, daar heb ik helaas nooit op kunnen rijden
Ik wilde net zeggen, die stonden volgens mij in Sanctici en bij jullie op de Stafquote:Op vrijdag 25 maart 2011 22:35 schreef Clan het volgende:
[..]
Niet alle trucks in Bosnië waren die 4442, daar waren er te weinig van, us ze reden ook met die 4440 rond, Mores heeft idd met die oude bak gereden.
Een chill nummer ( ik neem aan relaxed ), deze bijvoorbeeld...quote:Op vrijdag 25 maart 2011 22:39 schreef FadetoGreen het volgende:
Wat is een chill liedje van duran duran? Heb ik nog nooit naar geluisterd xD
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |