Oh My God Zaliger?quote:
Mooi verhaal.quote:Op woensdag 23 maart 2011 20:58 schreef Isdatzo het volgende:
Yo, viel Spaß. En niet naar de fiets vragen hè!
Ik zou eens beginnen met te bedenken of het nou wel zo handig vaart op een veldjequote:Op woensdag 23 maart 2011 21:14 schreef kanovinnie het volgende:
Morgenavond ben ik van plan om kanoers in de scherming/donker op de foto te zetten terwijl ze met ballen enzo gooien.
Zijn er nog dingen waarover ik moet nadenken voordat ik zoiets ga beginnen? Het veldje waar we op varen is verlicht met 2 bouwlampen zoals je ze op de bouwplaats ziet.
quote:Op woensdag 23 maart 2011 21:16 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik zou eens beginnen met te bedenken of het nou wel zo handig vaart op een veldje.
quote:Op woensdag 23 maart 2011 21:16 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik zou eens beginnen met te bedenken of het nou wel zo handig vaart op een veldje.
Is dat zo?quote:Op woensdag 23 maart 2011 21:21 schreef Isdatzo het volgende:
Ik waarschuw je alvast, de keer dat wij probeerden te voetballen in het kanaal bleek geen doorslaand succes.
Mijn duitse collega's snappen de grap inmiddelsquote:Op woensdag 23 maart 2011 21:04 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja, dat snappen ze daar ook niet. Je opa's fiets terugvragen hè. En die Duitser ons maar maf aankijken![]()
.
Doe je goed!quote:Op woensdag 23 maart 2011 21:23 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Mijn duitse collega's snappen de grap inmiddels
Ik heb zo'n vermoeden...quote:geen idee of ze hem leuk vinden![]()
Zoooo je bent op dreef!quote:
Ik snap hem niet.quote:Op woensdag 23 maart 2011 21:23 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Mijn duitse collega's snappen de grap inmiddelsgeen idee of ze hem leuk vinden
![]()
Ik draai net warmquote:
Duitsers en fietsen. Wat snap je nietquote:[..]
Ik snap hem niet.
Ik kan Mexicaantje wel begrijpen hoor..quote:Op woensdag 23 maart 2011 21:26 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik draai net warm.
[..]
Duitsers en fietsen. Wat snap je niet![]()
.
Linda maakt 'Duitsers en fiets'-grapjequote:Op woensdag 23 maart 2011 21:28 schreef Mexicaantje. het volgende:
ik wist dat hele fietsengedoe niet manmaar google ftw
Of:quote:Op woensdag 23 maart 2011 21:29 schreef Timmos het volgende:
[..]
Ik kan Mexicaantje wel begrijpen hoor..
[ afbeelding ]
+
[ afbeelding ]
=![]()
![]()
![]()
Wel fijn dat Google de generatiekloof dichtquote:Op woensdag 23 maart 2011 21:28 schreef Mexicaantje. het volgende:
ik wist dat hele fietsengedoe niet manmaar google ftw
welke vraagquote:Op woensdag 23 maart 2011 21:37 schreef kanovinnie het volgende:
En nu serieus reageren op mijn vraag. Anders sluit ik FOK! af en kom ik nooit meer terug.
ISO 25600, f/2.8 en hopen dat je aan 1/100 komquote:Op woensdag 23 maart 2011 21:37 schreef kanovinnie het volgende:
En nu serieus reageren op mijn vraag. Anders sluit ik FOK! af en kom ik nooit meer terug.
quote:
quote:Op woensdag 23 maart 2011 21:14 schreef kanovinnie het volgende:
Morgenavond ben ik van plan om kanoers in de scherming/donker op de foto te zetten terwijl ze met ballen enzo gooien.
Zijn er nog dingen waarover ik moet nadenken voordat ik zoiets ga beginnen? Het veldje waar we op varen is verlicht met 2 bouwlampen zoals je ze op de bouwplaats ziet.
Hehe, heb een f/1.8quote:Op woensdag 23 maart 2011 21:38 schreef Timmos het volgende:
[..]
ISO 25600, f/2.8 en hopen dat je aan 1/100 kom?
dan zou ik toch de raad vanquote:Op woensdag 23 maart 2011 21:39 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
[..]
[..]
Hehe, heb een f/1.8
Ik wil juist beweging in mijn foto's. Dus statief mee en kijken of het wat is
echt opvolgenquote:Op woensdag 23 maart 2011 21:16 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik zou eens beginnen met te bedenken of het nou wel zo handig vaart op een veldje.
Speelveld, kanopolo, water dus.quote:Op woensdag 23 maart 2011 21:40 schreef Ynske het volgende:
[..]
dan zou ik toch de raad van
[..]
echt opvolgen
is dat een sport voor mensen die niet kunnen kiezen?quote:Op woensdag 23 maart 2011 21:41 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Speelveld, kanopolo, water dus.
Ik dacht dat het kanovinnie was!quote:Op woensdag 23 maart 2011 21:41 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Speelveld, kanopolo, water dus.
quote:Op woensdag 23 maart 2011 21:42 schreef Ynske het volgende:
[..]
is dat een sport voor mensen die niet kunnen kiezen?
Praat jij zo over Anquote:Op woensdag 23 maart 2011 21:31 schreef freud het volgende:
Morgen weer vroeg mijn paard van stal halen om noeste arbeid te verrichten in den groote stad.
Da's heul geen zelfportret hequote:
Ik denk dat je die 1.8 wel nodig gaat hebben, en hoop dat je het redt met 50mm (?). Zelfs met bouwlampen kan zoiets nog behoorlijk donker zijn. En anders kan je nog altijd shutter priority pakken en die op 1/125 zetten oid. Zou dan ook geen statief gebruiken maar proberen mee te pannen met de beweging van de spelers/balquote:Op woensdag 23 maart 2011 21:39 schreef kanovinnie het volgende:
Hehe, heb een f/1.8
Ik wil juist beweging in mijn foto's. Dus statief mee en kijken of het wat is
Mijn plan was juist om een scherpe achtergrond met vage spelers te krijgen.quote:Op woensdag 23 maart 2011 22:37 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Ik denk dat je die 1.8 wel nodig gaat hebben, en hoop dat je het redt met 50mm (?). Zelfs met bouwlampen kan zoiets nog behoorlijk donker zijn. En anders kan je nog altijd shutter priority pakken en die op 1/125 zetten oid. Zou dan ook geen statief gebruiken maar proberen mee te pannen met de beweging van de spelers/balAnders krijg je allemaal wazige kano's.
Klopt. Het viel me vandaag op dat er toch wel heel mooi licht was.quote:Op woensdag 23 maart 2011 22:46 schreef Ener-G het volgende:
Ohh, ja dan gewoon statief, diafragma dichtknijpen zodat je zo groot mogelijke DOF krijgt, iso zo laag mogelijk, en aperture priority. Of shutter priority en dan varieren met de sluitertijd in hoe 'wazig' je het hebben wil. Wat die waardes zijn weet je pas als je met je statief naast het speelveld staat en het licht kan meten.
Daar is opzich geen kunst aan, kwestie van trial and error.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |