Trustenquote:Op woensdag 23 maart 2011 22:33 schreef Cobra4 het volgende:
Ik ga maar eens slapen.....
Sorry Maitje.
Thxquote:
Cobra kennen we inmiddels persoonlijk en is een erg goede vriend van ons allebei geworden...quote:Op woensdag 23 maart 2011 22:36 schreef EllaN het volgende:
[..]
Nee hoor, valt me alleen op hoe vaak jij en ER verwijzingen naar jullie seksleven maken.
quote:Op woensdag 23 maart 2011 22:39 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Cobra kennen we inmiddels persoonlijk en is een erg goede vriend van ons allebei geworden...
En ER en ik zijn beiden erg puberaal in grapjes enzo. Is echt niet dat we de blits willen maken ofzo, is puur en alleen grappig bedoeld.
die heb ik gister met mn pa 2 6packs ingekochtquote:Op woensdag 23 maart 2011 21:48 schreef Clan het volgende:
[..]
Binnenkort komt Brand Meibok weer op de markt, dat is pas een lekker biertje
Klopt. Kan zelf zo zijn dat als er een HOLK bloeding is dat je een paar uur met je vuist in iemands wond zit, bijvoorbeeld als er lange medevac tijd isquote:Op woensdag 23 maart 2011 22:51 schreef kanovinnie het volgende:
Vraagje:
Volgend iemand die alles weet stoppen "soldaten" pas met reanimeren als de dokter/arts/medic er is.
Hij zei letterlijk: In het leger reanimeren ze alleen niet als de kop van de romp af ligt.
Klopt dat? Ik ga er van uit dat hij zoals altijd weer eens een ruime fantasie had.
Volgens diegene moet het ambulancepersoneel altijd blijven reanimeren, tot er een arts is.quote:Op woensdag 23 maart 2011 22:53 schreef hoogvlieger het volgende:
[..]
nope. Kan zelf zo zijn dat als er een HOLK bloeding is dat je een paar uur met je vuist in iemands wond zit, bijvoorbeeld als er lange medevac tijd is
quote:Op woensdag 23 maart 2011 22:53 schreef hoogvlieger het volgende:
[..]
Klopt. Kan zelf zo zijn dat als er een HOLK bloeding is dat je een paar uur met je vuist in iemands wond zit, bijvoorbeeld als er lange medevac tijd is
Kan me voorstellen dat als iemand al koud is of in Rigor Mortis is of onthoofd is, dat je dan geen poging meer doet. Tenminste, dat weet ik uit 8 jaar burger EHBO ervaring.quote:Op woensdag 23 maart 2011 22:55 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Volgens diegene moet het ambulancepersoneel altijd blijven reanimeren, tot er een arts is.
Maar er komt toch nooit een arts naar een ongeval toe? Lijkt mij dat als iemand dood is, het ambulancepersoneel dat constateert en diegene in het ziekenhuis door een arts laten onderzoeken?
Maar toen ik dat zei kwam hij dus met die legeropmerking aan. Dacht ik meteen, vanavond ff checken in DEF
Dat snap ik ja, lijkt me niet meer dan normaal.quote:Op woensdag 23 maart 2011 22:58 schreef Lotusss het volgende:
[..]
[..]
Kan me voorstellen dat als iemand al koud is of in Rigor Mortis is of onthoofd is, dat je dan geen poging meer doet. Tenminste, dat weet ik uit 8 jaar burger EHBO ervaring.
Maar als het bloed nog vloeit en het slachtoffer nog enigszins kans maakt, dan moet je net zo lang doorgaan met reanimeren totdat de professionele hulp (meestal ambulance) zegt dat je mag stoppen (zodat zij overnemen).
Het ambulancepersoneel stopt officieel pas als een arts de persoon doodverklaart. En de "time of death" dus officiële doodverklaring wordt dus pas gegeven in het ziekenhuis, door een arts.quote:Op woensdag 23 maart 2011 23:00 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dat snap ik ja, lijkt me niet meer dan normaal.
Maar wanneer stopt het ambulancepersoneel? Volgens mijn kennis pas als de arts het slachtoffer doodverklaart.
Het lijkt mij sterk dat de ambulancepersoneel zo lang moet blijven reanimeren tot de arts er is. Dat kan natuurlijk wel een half uur/uur/paar uur duren.
Dus hij had in principe gelijk?quote:Op woensdag 23 maart 2011 23:08 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Het ambulancepersoneel stopt officieel pas als een arts de persoon doodverklaart. En de "time of death" dus officiële doodverklaring wordt dus pas gegeven in het ziekenhuis, door een arts.
Volgens de regels is het ambulancepersoneel niet bevoegd om te besluiten of een persoon niet meer levensvatbaar is. Bij rampen en andere uitzonderlijke situaties zal het misschien anders liggen.quote:Op woensdag 23 maart 2011 23:09 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dus hij had in principe gelijk?
Al kan ik me voorstellen dat het ambulancepersoneel ook door heeft wanneer de strijd gestreden is.
Dat bepaald het ambulancepersoneel, ik heb ooit iemand met zijn hersens uit zijn pan staan te reanimeren, zolang het slachtoffer nog ademt ben je dat verplicht, we zijn net zolang doorgegaan met reanimeren tot hij definitief dood was, en daar was geen arts bij alleen ons militair medisch personeel.quote:Op woensdag 23 maart 2011 23:00 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dat snap ik ja, lijkt me niet meer dan normaal.
Maar wanneer stopt het ambulancepersoneel? Volgens mijn kennis pas als de arts het slachtoffer doodverklaart.
Het lijkt mij sterk dat de ambulancepersoneel zo lang moet blijven reanimeren tot de arts er is. Dat kan natuurlijk wel een half uur/uur/paar uur duren.
Ik weet het nog nietquote:Op woensdag 23 maart 2011 23:48 schreef Thaboel het volgende:
Nope! Mk weet niet hoe het met jou zit maar ik kan niet wachten op eind april!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |