Heb ook eens zo'n ding gezocht voor iemand, geloof dat die een euro of 12/13 zijn bij dx, die slikken tot 32 GB, voordeel is dat als je dan 2 gewone SD hebt je deze dus makkelijk kan wisselen en je niet 2/3 van die ''lompe'' CF kaarten hoeft te hebbenquote:Op zondag 27 maart 2011 23:17 schreef Iemand91 het volgende:
Ok, daar kan ik eens naar kijken. Maar ik lees net m'n post even door en zie dat die niet klopt.
Ik bedoelde wat per GB goedkoopst was CF/CFII of (Micro)SD. En dat laatste met adapter.
En of zo'n adapter bestaat (geloof het wel) en ook fijn werkt (snelheid).
Ik had die hunt al verwacht voor maandag. Maar ik blijf niet wakker, zit toch nooit wat interessants tussen.quote:Op maandag 28 maart 2011 00:12 schreef UncleSam het volgende:
Houd de ibood hunt vannacht in de gaten voor gadgets!
Daar wordt trouwens wel voor gewaarschuwd hoor, want PayPal is veel minder veilig dan bijvoorbeeld ING, bij PayPal hoeven ze alleen je gebruikersnaam en password te weten en je bent de sjaak.quote:Op maandag 28 maart 2011 08:57 schreef Mirel het volgende:
Een vraagje over Paypal. Ik wilde zaterdag iets kopen, dus heb ik geld van mijn ING rekening gezet over naar m'n Paypal rekening. Dan moet ik dus het hele weekend wachten tot maandag na 10 uur oid voordat de transactie verwerkt is door ING.
Een vriend vertelde me dat zijn Paypal rekening op een andere manier gekoppeld is aan zijn gewone rekening. Wanneer hij iets bestelt mbv zijn Paypal, dan wordt het geld gelijk van zijn normale rekening afgeschreven.
Waar kan ik die optie vinden?
Eh... en de ING werkt niet met gebruikersnaam en password wil je zeggen? Of bedoel je omdat de TAN-codes nog een 'line of defence' zijn? Nou... die functie kun je ook inschakelen bij PayPal hoor.quote:Op maandag 28 maart 2011 13:03 schreef l30n het volgende:
[..]
Daar wordt trouwens wel voor gewaarschuwd hoor, want PayPal is veel minder veilig dan bijvoorbeeld ING, bij PayPal hoeven ze alleen je gebruikersnaam en password te weten en je bent de sjaak.
Ik krijg em alleen niet besteld. Ik weiger in te loggen in paypal om $0 te betalen.quote:BudgetGadgets.com Freebies
Freebies - Soft Silicone Anti-dust Plug Dock Socket Protective Cap for Apple iPhone 4
Now again you have chance to get this item for only $0.00 with free shipping as usual.
Please use coupon BGFR8901299 to checkout this item, you will get it for only $0.00 with free shipping! It's limited to the first 500 people of each day, one freebie per user please.
NOTE: If there are showing "no longer valid" when you enter the coupon, that means the coupon has been used for 500 people within today, you can trying next day. Good luck to you!
Zoiets?quote:Op vrijdag 25 maart 2011 18:09 schreef RobertNL het volgende:
Ik zoek: http://www.dealextreme.com/p/mini-usb-to-micro-usb-adapter-41527
[ afbeelding ]
maar dan voor Mini usb male -> USB female
(En het zou helemaal geweldig zijn als het 1 was die van 1 mini ook meteen split naar 2 gewone USB)
Kan hem zo snel niet vinden
Waar kan je die code inschakelen :$ ?quote:Op maandag 28 maart 2011 13:18 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Eh... en de ING werkt niet met gebruikersnaam en password wil je zeggen? Of bedoel je omdat de TAN-codes nog een 'line of defence' zijn? Nou... die functie kun je ook inschakelen bij PayPal hoor.
whahah wel een nette uitvindingquote:
De ING werkt met een gebruikersnaam like 7ioaplse daarentegen log je bij PayPal in met je e-mailadres die iedereen kent. PayPal heeft gn TAN codes, simpelweg omdat het te duur is om die honderden miljoenen mensen over de wereld SMS'jes te kunnen sturen, PayPal is gratis te gebruiken, daarentegen betaal je voor ING jaarlijks een bedrag. PayPal was zaterdag ook bij Kassaquote:Op maandag 28 maart 2011 13:18 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Eh... en de ING werkt niet met gebruikersnaam en password wil je zeggen? Of bedoel je omdat de TAN-codes nog een 'line of defence' zijn? Nou... die functie kun je ook inschakelen bij PayPal hoor.
Nope, ligt niet aan ING.quote:Op maandag 28 maart 2011 15:07 schreef Re.active het volgende:
Ik heb mijn rekening ook gekoppeld aan pp, (ing) maar toch moet ik altijd geld storten richting paypal want de manier waarbij PayPal het van je rekening boekt werkt bij mij ook niet.
Is dat echt een ING issue? ik heb ook een ABN rekening, zou het daar wel mee werken als ik die koppel? Want dat wachten is echt vervelend. Al heb ik me zelf gewoon aangeleerd elke maand 100,- naar PayPal te boeken zodat ik daar altijd wel wat te besteden heb. Maar toch, het zou leuk zijn als het gewoon vlekkeloos werkt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |