Dat zou ik ook moeilijk kunnen hebbenquote:Op woensdag 23 maart 2011 23:42 schreef Silenus het volgende:
Maar ik heb dus juist verloren met triviant.Al vinden ze me wel een prima kerel ja.
En nu maar hopen dat ze niets iets met chinese letters erop zet wat achteraf iets anders blijkt te zijn dan dat jij denkt dat het isquote:Op donderdag 24 maart 2011 10:35 schreef kastanova het volgende:
Zo. Ik ga waarschijnlijk weer een nieuwe poging wagen wat betreft "de tofste first date éver."
Meid die ik ongeveer tegelijkertijd tegenkwam met het huidige dinnetje waarbij ze dus nét buiten de boot viel.
Hadden we eerst al afgesproken dat we alsnog een keer met zijn vieren (zij, ik, dinnetje, beste vriendin) een avond volledig los zouden gaan, daarna las ik dat ze ook in de running was voor een eigen tatoeage-shop.
Heb haar gisteren gevraagd en als alles door gaat, gaat onze eerste date bestaan uit een paar uur durende tatoeage-sessie waarbij ze mij als ontgroening gaat gebruiken.
Been there, done that, (origineel) verjaardagscadeautje van een exquote:Op donderdag 24 maart 2011 10:44 schreef Wicked-Game het volgende:
En nu maar hopen dat ze niets iets met chinese letters erop zet wat achteraf iets anders blijkt te zijn dan dat jij denkt dat het is
Ja, en hopen dat ze al een beetje ervaring heeft.quote:Op donderdag 24 maart 2011 10:44 schreef Wicked-Game het volgende:
[..]
En nu maar hopen dat ze niets iets met chinese letters erop zet wat achteraf iets anders blijkt te zijn dan dat jij denkt dat het is
Ja, wat voor lichaamsdeel IS dat in godsnaam?quote:Op donderdag 24 maart 2011 11:11 schreef Chawi het volgende:
Kasta, ik ben nog steeds aan het uitvogelen waar precies die tatoeage staat..en lees ik het nu goed, heb je een eerste date terwijl je al een dinnetje hebt ?
Yep. Din weet er van en gaat ook mee.quote:Op donderdag 24 maart 2011 11:11 schreef Chawi het volgende:
Kasta, ik ben nog steeds aan het uitvogelen waar precies die tatoeage staat..en lees ik het nu goed, heb je een eerste date terwijl je al een dinnetje hebt ?
Je wil gewoon een trio. Ik geloof namelijk nog steeds niet dat het mogelijk is.quote:Op donderdag 24 maart 2011 11:16 schreef kastanova het volgende:
[..]
Yep. Din weet er van en gaat ook mee.
Ik ontkracht in mijn eentje de mythe dat er geen échte vrouw-man vriendschappen zonder bijbedoelingen kunnen bestaan.
Wie gaat dan als eerste buiten de pot pissen?quote:Op donderdag 24 maart 2011 11:16 schreef kastanova het volgende:
[..]
Yep. Din weet er van en gaat ook mee.
Ik ontkracht in mijn eentje de mythe dat er geen échte vrouw-man vriendschappen zonder bijbedoelingen kunnen bestaan.
*buzzer af laat gaan...quote:Op donderdag 24 maart 2011 11:18 schreef Silenus het volgende:
[..]
Je wil gewoon een trio. Ik geloof namelijk nog steeds niet dat het mogelijk is.
Is van de vriendin.quote:Op donderdag 24 maart 2011 11:13 schreef Schilderijtje het volgende:
![]()
Die roze badjas, helemaal geweldig...
Nee, doe je goed, dan maar in roze badjas...quote:Op donderdag 24 maart 2011 11:20 schreef kastanova het volgende:
[..]
Is van de vriendin.
Ze heeft van die doorschijnende gordijnen hangen en ik wil de dorpsgemeenschap hier niet teveel shockeren.
Ja, voor vrouwen kan het wel. Maar mannen hebben toch altijd de gedachte dat er misschien ooit weer geneukt gaat worden. Zullen ze alleen nooit toegeven.quote:Op donderdag 24 maart 2011 11:19 schreef Schilderijtje het volgende:
[..]
*buzzer af laat gaan...
Het bestaat wel degelijk, heb genoeg platonische relaties gehad met mannen.
Zo anatomisch incorrect is het toch niet?quote:Op donderdag 24 maart 2011 11:16 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ja, wat voor lichaamsdeel IS dat in godsnaam?
Weer?quote:Op donderdag 24 maart 2011 11:21 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ja, voor vrouwen kan het wel. Maar mannen hebben toch altijd de gedachte dat er misschien ooit weer geneukt gaat worden. Zullen ze alleen nooit toegeven.
Nee hoor, lekkere spierballen....quote:Op donderdag 24 maart 2011 11:22 schreef kastanova het volgende:
[..]
Zo anatomisch incorrect is het toch niet?.
[ afbeelding ]
Nee leek mij ook nietquote:Op donderdag 24 maart 2011 11:22 schreef kastanova het volgende:
[..]
Zo anatomisch incorrect is het toch niet?.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |