quote:Op donderdag 24 maart 2011 20:38 schreef gamezz het volgende:
[..]
zoek zijn adres op, je hebt z'n volledige naam al
en kijk op google maps welke AH het dichtst bij is
Inderdaad, gewoon de Albert Heijn proberen die het dichtst bij zijn huis is. Als hij daar niet is nummertje twee proberen etc..quote:Op donderdag 24 maart 2011 20:38 schreef gamezz het volgende:
[..]
zoek zijn adres op, je hebt z'n volledige naam al
en kijk op google maps welke AH het dichtst bij is
Alhoewel, als ik dezelfde werktijden krijg vind ik het niet erg ^^quote:Op donderdag 24 maart 2011 20:41 schreef Dimens het volgende:
[..]
Inderdaad, gewoon de Albert Heijn proberen die het dichtst bij zijn huis is. Als hij daar niet is nummertje twee proberen etc..
Maar ik zou daar gewoon doen alsof je boodschappen aan het doen bent, niet zeggen dat je daar wilt werken. Zo meteen vraagt hij of je mee wilt komen en leidt hij je naar zijn baas toe waar je meteen een sollicitatie gesprek krijgt. Zit je met een baan waar je niet op zit te wachten, niet verstandig lijkt mij
Zal ik niet doen als ik jou was, een relatie en samen werken gaan niet echt samen. Dan heb je ook nog eens de kans dat Albert Heijn dit niet wilt en dat waarschijnlijk jij dan ontslagen zal worden als jullie iets krijgen of dat je mag blijven als jullie afstand van elkaar doen etc..quote:Op donderdag 24 maart 2011 21:01 schreef Untiteld het volgende:
[..]
Alhoewel, als ik dezelfde werktijden krijg vind ik het niet erg ^^
Heb toch nog geld nodig :'D
Jammerquote:Op donderdag 24 maart 2011 21:04 schreef Dimens het volgende:
[..]
Zal ik niet doen als ik jou was, een relatie en samen werken gaan niet echt samen. Dan heb je ook nog eens de kans dat Albert Heijn dit niet wilt en dat waarschijnlijk jij dan ontslagen zal worden als jullie iets krijgen of dat je mag blijven als jullie afstand van elkaar doen etc..
Gewoon dus doen alsof je daar gaat winkelen en als je hem dan ziet zet je een lief lachje op en pak je wat je "nodig" hebt. Daarna loop je terug naar hem en zeg je zo van"Jij bent toch [insert name] die bij mij op school zit?" en begin je een gesprek.quote:Op donderdag 24 maart 2011 21:07 schreef Untiteld het volgende:
[..]
JammerIk zeg wel gewoon: Hee, jij zit toch ook op [school]? En dan: GEEF ME VRDMME JE NUMMER.
quote:Op donderdag 24 maart 2011 21:15 schreef Dimens het volgende:
Als je die eenmaal hebt en er een einde aan het gesprek is gekomen loop je weg en schud je nog even extra je heupen bij het weg lopen als je deze natuurlijk hebt.![]()
Blijkbaar wel een 'goede' jongenquote:Op donderdag 24 maart 2011 20:35 schreef Untiteld het volgende:
[..]
Hij heeft alleen Facebook, en daar staat het niet op ):
Als je semi-lekker tot lekker bent en hij is niet autistisch, zit je sowieso goed.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 20:21 schreef Untiteld het volgende:
[..]
Ja maar het was in een smal gangetje bij de kluisjes tussen de dringende bruggers, het had best gekunt, en van zo dichtbij had ik gewoon even de neiging om hem aan te raken :'D
Ik vind 'hoi' zeggen tegen een persoon die je niet echt kent ook een beetje raar
Ik ben een meisje en ik wil weten hoe een jongen niet gillend weg rentquote:Op donderdag 24 maart 2011 21:22 schreef gamezz het volgende:
Het valt me trouwens op dat hier vooral jongens posten, maar de echte versier tips moet je natuurlijk van meisjes krijgen Untiteld
Om een jongen gillend weg te laten rennen moet je wel iets heel vreemds doen.quote:Op donderdag 24 maart 2011 21:24 schreef Untiteld het volgende:
[..]
Ik ben een meisje en ik wil weten hoe een jongen niet gillend weg rentDus jongens zijn handig, hihi, ik weet nu ook waar zijn kluisje zit, laat dat nou net mijn nieuwe pauze plek worden.
Zou ik niet doen, je moet hem ook niet gaan stalken. Niet overal gaan volgen en kijken en giechelen en zo. Op de middelbare school had ik ook wel eens zoiets en daar werd ik wel gek van.quote:Op donderdag 24 maart 2011 21:24 schreef Untiteld het volgende:
[..]
Ik ben een meisje en ik wil weten hoe een jongen niet gillend weg rentDus jongens zijn handig, hihi, ik weet nu ook waar zijn kluisje zit, laat dat nou net mijn nieuwe pauze plek worden.
Ik moet gewoon op hem afstappen dus :"D Ik vind het engquote:Op donderdag 24 maart 2011 21:26 schreef gamezz het volgende:
[..]
Zou ik niet doen, je moet hem ook niet gaan stalken. Niet overal gaan volgen en kijken en giechelen en zo. Op de middelbare school had ik ook wel eens zoiets en daar werd ik wel gek van.
Ik weet natuurlijk niet hoe het met andere jongens zit, maar ik houd wel van duidelijkheid, in plaats van al dat vage gedoe. Dan is in een keer op iemand afstappen toch een stuk beter dan een tijdlang in de buurt van zijn kluisje rond te hangen.quote:Op donderdag 24 maart 2011 21:29 schreef Untiteld het volgende:
[..]
Ik moet gewoon op hem afstappen dus :"D Ik vind het eng![]()
Als ik hem morgen ergens rustig zie (zonder vrienden groepje er om heen) ga ik er gewoon op af stappenBlauwtje lopen is niet het einde van de wereld toch? Toch bijna iedereen weet al dat ik hem leuk vind
Ik loop liever een blauwtjequote:Op donderdag 24 maart 2011 21:29 schreef Untiteld het volgende:
[..]
Ik moet gewoon op hem afstappen dus :"D Ik vind het eng![]()
Als ik hem morgen ergens rustig zie (zonder vrienden groepje er om heen) ga ik er gewoon op af stappenBlauwtje lopen is niet het einde van de wereld toch? Toch bijna iedereen weet al dat ik hem leuk vind
Ja, gewoon op hem afstappen. Wat maakt een blauwtje uit, dan weet jij in ieder geval genoegquote:Op donderdag 24 maart 2011 21:29 schreef Untiteld het volgende:
[..]
Ik moet gewoon op hem afstappen dus :"D Ik vind het eng![]()
Als ik hem morgen ergens rustig zie (zonder vrienden groepje er om heen) ga ik er gewoon op af stappenBlauwtje lopen is niet het einde van de wereld toch? Toch bijna iedereen weet al dat ik hem leuk vind
Met jouw uiterlijk moet dat wel lukken, maar ga eens met hem praten, alleen in zijn buurt staan en naar hem staren komt niet echt goed over.. Met praten kom je al een heeel eindquote:Op donderdag 24 maart 2011 21:24 schreef Untiteld het volgende:
[..]
Ik ben een meisje en ik wil weten hoe een jongen niet gillend weg rentDus jongens zijn handig, hihi, ik weet nu ook waar zijn kluisje zit, laat dat nou net mijn nieuwe pauze plek worden.
Mannen (nouja, jongens) houden niet zo van complimentjes, dat is overbodig.quote:Op donderdag 24 maart 2011 21:57 schreef Untiteld het volgende:
Ik geef hem in eerste instantie gewoon een complimentje ofzo, en dan ga ik gewoon ergens over lullen :'D
Aarghh, hoe moet ik dan een gesprek beginnen? :'Dquote:Op donderdag 24 maart 2011 21:59 schreef fs180 het volgende:
[..]
Mannen (nouja, jongens) houden niet zo van complimentjes, dat is overbodig.
Ik hoop gewoon stiekem dat TS dat ene leuke meisje bij mij op school is en dat het hele verhaal over mij gaat hehequote:Op donderdag 24 maart 2011 21:22 schreef gamezz het volgende:
Het valt me trouwens op dat hier vooral jongens posten, maar de echte versier tips moet je natuurlijk van meisjes krijgen Untiteld
Zie je. Die snapt er dus weer helemaal niks van.quote:Op donderdag 24 maart 2011 21:59 schreef fs180 het volgende:
[..]
Mannen (nouja, jongens) houden niet zo van complimentjes, dat is overbodig.
Whaha, ik hoop dus dat die jongen ergens mee leest :'Dquote:Op donderdag 24 maart 2011 22:04 schreef Baalhaar het volgende:
[..]
Ik hoop gewoon stiekem dat TS dat ene leuke meisje bij mij op school is en dat het hele verhaal over mij gaat hehe
Als ze het aan ons vraagt komt ze er gewoon achter wat jongens leuk en niet leuk vinden. Natuurlijk is dit voor elke jongen anders maar alsnog weten we het beter dan de meiden
We zijn er minder gevoelig voor, dat betekend niet dat ze niet werken.quote:Op donderdag 24 maart 2011 21:59 schreef fs180 het volgende:
[..]
Mannen (nouja, jongens) houden niet zo van complimentjes, dat is overbodig.
Ben ik het niet mee eensquote:Op donderdag 24 maart 2011 22:15 schreef Untiteld het volgende:
Ik denk nu dat ik dit ga zeggen: 'Hii, ik bega hier misschien een hele grote afgang, maar voor alles is een eerste keer. Je lijkt me best wel leuk, mag ik misschien je nummer?' Of is dat te wanhopig? :'D
Wat zijn jongens eigenlijk moeilijk, meisjes vinden het meestal gewoon leuk als een jongen interesse toont :'D
Dus jongens vinden het ook gewoon leuk? Als is het op een achterlijke manier?quote:
Nee ik ben die jongen niet ik zeg het maar meteen want zou het zielig vinden om je voor de gek te houden.quote:Op donderdag 24 maart 2011 22:06 schreef Untiteld het volgende:
[..]
Whaha, ik hoop dus dat die jongen ergens mee leest :'D
Nou zeg jij het eens, hoe zou jij het leuk vinden als een meisje op je afstapt? Ik verzamel nu echt meningen, dan kan ik een beetje inzien wat wel en niet te doen is :'D
Ps. Je bent toch niet toevallig die ene jongen he? :'D :'D
Ja, athans ik welquote:Op donderdag 24 maart 2011 22:19 schreef Untiteld het volgende:
[..]
Dus jongens vinden het ook gewoon leuk? Als is het op een achterlijke manier?
Nu verwachten wij wel een linkje naar je Hyves, dat weet je?quote:Succes ermee! En als bedankje dat ik dit hele stuk via mijn iphone heb moeten typen verwacht ik wel r&r op mijn profielfoto, hehe
Ja, maar ik zie hem alleen op school (tot nu toe) en als ik hem op school aanspreek is het toch raar om te zeggen: Ik zag jou bij de kluisjes? Ik moet gewoon de Killer gespreksopener hebben en dan lukt het :'Dquote:Op donderdag 24 maart 2011 22:22 schreef Baalhaar het volgende:
[..]
Nee ik ben die jongen niet ik zeg het maar meteen want zou het zielig vinden om je voor de gek te houden.
Begin het gesprek gewoon lekker casual, rustig overkomen en iets zoals "hey ik zie je altijd bij de kluisjes staan hoe heet je?"
Het hoeft niet zo'n flitsende interessante openingszin ts zijn daar wordt je heus niet op afgerekend.
Vervolgens geef je 1 compliment, niet meer dat komt weer raar over en zorg ervoor dat het gesprek niet stil valt hierna want dat wordt een beetje ongemakkelijk.
Dus volg het meteen op met welke les heb je hierna, heb je nog toetsen, waar st a je altijd in de pauze, een van die dingen.
Aangezien die verlegen is moet je niet verwachten dat het gesprek grotendeels van zijn kant komt, maar als het goed is zie je aan zijn houding wel of hij je ziet zitten.
Ohja, dit klint misschien een beetje raar maar geloof me het werkt. Oefen thuis voor de spiegel wat je gaat zeggen!
Toen ik "het mooiste meisje van de school" wilds versieren had ik ook thuis geoefend wat ik zou zeggen, laten we zeggen een goede voorbereiding is het halve werk niet
Succes ermee! En als bedankje dat ik dit hele stuk via mijn iphone heb moeten typen verwacht ik wel r&r op mijn profielfoto, hehe
Je kan nog zo'n goede openingszin hebben, als hij je niet ziet zitten, gaat het niets worden.quote:Op donderdag 24 maart 2011 22:28 schreef Untiteld het volgende:
[..]
Ja, maar ik zie hem alleen op school (tot nu toe) en als ik hem op school aanspreek is het toch raar om te zeggen: Ik zag jou bij de kluisjes? Ik moet gewoon de Killer gespreksopener hebben en dan lukt het :'D
Dus gewoon een gesprek en niet direct, maar wat zeg je tegen een vreemde om een gesprek te beginnen? Complimentje geven en dan vragen waar hij het gekocht heeft? :'D Das, raar, tenzij hij unisex kleding draagt.. Snik ik weet niks fantastisch/geweldigs ):quote:Op donderdag 24 maart 2011 22:32 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Je kan nog zo'n goede openingszin hebben, als hij je niet ziet zitten, gaat het niets worden.
Eigenlijk maakt het dus vrij weinig uit waar je mee begint, hoeft allemaal niet zo moeilijk te zijn. Als hij je wel ziet zitten en je hebt gewoon een normaal gesprek dan komt 't wel goed.
Trouwens, jongens moeilijk noemen, omgekeerde wereld hier.
Gvd zeg dat hele stuk en dan begint zij haar antwoord met "ja maar".quote:Op donderdag 24 maart 2011 22:28 schreef Untiteld het volgende:
[..]
Ja, maar ik zie hem alleen op school (tot nu toe) en als ik hem op school aanspreek is het toch raar om te zeggen: Ik zag jou bij de kluisjes? Ik moet gewoon de Killer gespreksopener hebben en dan lukt het :'D
Het is ook lastig om met een vreemde een gesprek te beginnen, maar als je je eigen gewoon normaal gedraagt en hij ziet je zitten dan komen jullie er samen wel uit.quote:Op donderdag 24 maart 2011 22:35 schreef Untiteld het volgende:
[..]
Dus gewoon een gesprek en niet direct, maar wat zeg je tegen een vreemde om een gesprek te beginnen? Complimentje geven en dan vragen waar hij het gekocht heeft? :'D Das, raar, tenzij hij unisex kleding draagt.. Snik ik weet niks fantastisch/geweldigs ):
leuk,zo een verhaal over namen...quote:Op donderdag 24 maart 2011 23:07 schreef Untiteld het volgende:
Ik weet het! Hij heeft dus een wel aparte naam dus:
'Hii, ik heb jouw op Facebook en je hebt een best wel bijzondere naam en ik vroeg me af hoe je dat uitspreekt' (natuurlijk weet ik dat allang, omdat ik het aan iedereen vraag).
En als hij antwoord herhaal ik het en dan is hij blij dat ik het als enige gelijk goed uitspreek en dan vraag ik waar de naam vandaan komt enz.. :'D
Doen of niet doen?
Ik doe het even voor:quote:Op donderdag 24 maart 2011 22:11 schreef Dimens het volgende:
[..]
We zijn er minder gevoelig voor, dat betekend niet dat ze niet werken.
Vooral op internet vragen wat jij meot zeggen tegen iemand die je leuk vindt, niet spontaan zelf iets bedenken of zeggen, nee luister wat anderen vinden, want als jij in het echt zo onzeker bent zal hij liever een relatie met fok aangaan dan met jou.quote:Op donderdag 24 maart 2011 23:07 schreef Untiteld het volgende:
Ik weet het! Hij heeft dus een wel aparte naam dus:
'Hii, ik heb jouw op Facebook en je hebt een best wel bijzondere naam en ik vroeg me af hoe je dat uitspreekt' (natuurlijk weet ik dat allang, omdat ik het aan iedereen vraag).
En als hij antwoord herhaal ik het en dan is hij blij dat ik het als enige gelijk goed uitspreek en dan vraag ik waar de naam vandaan komt enz.. :'D
Doen of niet doen?
Nee jij helptquote:Op donderdag 24 maart 2011 23:16 schreef fs180 het volgende:
[..]
Vooral op internet vragen wat jij moet zeggen tegen iemand die je leuk vindt, niet spontaan zelf iets bedenken of zeggen, nee luister wat anderen vinden, want als jij in het echt zo onzeker bent zal hij liever een relatie met fok aangaan dan met jou.
Dus zeg eerst gewoon eerst hoi, en dan stel je je voor etc.
slotjequote:Op donderdag 24 maart 2011 23:27 schreef bascross het volgende:
Het boeit geen fuck wat je zegt, zolang je er goed uitziet.
quote:Op donderdag 24 maart 2011 23:27 schreef bascross het volgende:
Het boeit geen fuck wat je zegt, zolang je er goed uitziet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |