Wat zijn jouw bronnen? Waar heb jij dit alles gelezen?quote:Op dinsdag 22 maart 2011 23:05 schreef deelnemer het volgende:
[..]
De Koran is zelf ook niet bestand tegen serieuze kritiek. Het hele geloof komt erop neer dat de Koran zijn eigen goddelijke oorspong bewijst. Daarop rust de overtuiging dat Mohammed een profeet is (hoe zou hij ander zo'n prefect boek hebben kunnen nalaten) en de Koran zelf verteld je vervolgens over Allah en wat hij van je wil. Maar zo goddelijk oogt de Koran niet.
Dat in de Koran staat dat je andere geloven moet respecteren, wordt elders weer tegengesproken. Mohammed had een haat / liefde verhouding met Christenen. Het Christendom vormt de basis / achtergrond van zijn eigen geloof. Maar hij raakte later in conflict met christelijke gemeenschappen, met name in Medina. Ze hebben hem ook verraden. Er staat keiherde dingen in de Koran en tolerante. Het is onduidelijk.
Ja, want dit is inmiddels topic nummer zoveel.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 23:11 schreef nuaanmelden het volgende:
Ik kom er wel weer vanaf. Hoop ikHe is mission impossible.
Dat kan ook bijdragen aan zijn aantrekkelijkheid. Wat je niet kunt krijgen, is extra lekker. Net als de appelboom in het paradijs, de enige boom waarvan ze niet mochten eten.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 23:11 schreef nuaanmelden het volgende:
[..]
Ik kom er wel weer vanaf. Hoop ikHe is mission impossible.
Exclusiviteit. Je bent bang dat je viendje weer wegloopt. Loslaten hoort bij het leven. Dat is een levensles. Je moet je niet laten leiden door je onzekerheid.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 23:23 schreef nuaanmelden het volgende:
Ik wil geen onbereikbare man voor altijd. Gewoon een man die niet toegankelijk is voor iedereen, maar uiteindelijk wel voor mij.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |