Ja, helpt niet.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:05 schreef Kluts het volgende:
[..]
Heb je je pc al een keer uit en aan gezet?
Thanks, iigquote:
Schoolmail. Maar die doet het gewoon. Alleen in Outlook loopt ie te kutten.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:05 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Welke emailprovider heb je? Want dan klinkt het alsof hun uitgaande server op zijn gat ligt.
Mail in Outlook moet je verzenden d.m.v je internetprovider thuis. Ook al is het schoolmail. Of is het web-access?quote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:07 schreef Samzz het volgende:
Schoolmail. Maar die doet het gewoon. Alleen in Outlook loopt ie te kutten.
Web-acces die ik heb doorgelinkt naar Outlook.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:10 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Mail in Outlook moet je verzenden d.m.v je internetprovider thuis. Ook al is het schoolmail. Of is het web-access?
Je Outlook zegt dat hij de outgoing server niet kan bereiken, dat probleem ligt bij die server dan. Misschien is zijn adres verandert, dan werkt het via webaccess wel, maar via Outlook niet.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:07 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja, helpt niet.
[..]
Thanks, iig
[..]
Schoolmail. Maar die doet het gewoon. Alleen in Outlook loopt ie te kutten.
Oke. Ik ga service point eens mailen dan.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:13 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Je Outlook zegt dat hij de outgoing server niet kan bereiken, dat probleem ligt bij die server dan. Misschien is zijn adres verandert, dan werkt het via webaccess wel, maar via Outlook niet.
Kom eens gezellig treinen als ik ook moet treinenquote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:26 schreef Watertornado het volgende:
Ik ga denk ik treinen vanavond. Bijna net zo lekker als bad.
quote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:26 schreef Watertornado het volgende:
Ik ga denk ik treinen vanavond. Bijna net zo lekker als bad.
Ziggoquote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:29 schreef Memento-Mori het volgende:
welke internetprovider heb je samzz?
Ik heb nu de laptop niet binnen bereik, maar daar ga ik zo even naar kijken, dank je!quote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:31 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
heb je als uitgaande mail poort 25? die is nml geblokkeerd, ff veranderen naar 587
Wanneer moet je treinen?quote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:28 schreef Samzz het volgende:
[..]
Kom eens gezellig treinen als ik ook moet treinen
Nu hopen dat het ook werkt bij jouquote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:31 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik heb nu de laptop niet binnen bereik, maar daar ga ik zo even naar kijken, dank je!
Morgen tussen half zes en acht, vrijdag zelfde tijdquote:
Ja, dat hoop ik ook!quote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:32 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Nu hopen dat het ook werkt bij jou
met andere emailaccounts dan @ziggo kun je niet meer over poort 25 verzenden, die is geblokkerd vanwege spamquote:
Hmmm... Handig dat ik daar ook een melding van heb gehad, danquote:Op dinsdag 22 maart 2011 18:36 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
met andere emailaccounts dan @ziggo kun je niet meer over poort 25 verzenden, die is geblokkerd vanwege spam
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |