Ik denk dat ik ook maar eens met Leverkussen ga beginnen. Ben nu bezig met Havant & Waterlooville maar ik merk bij mezelf dat ik het toch leuker vind om bij een (europese) subtopper te beginnen. Ik heb het geduld niet om een klein clubje omhoog te loodsenquote:Op maandag 21 maart 2011 20:01 schreef Jorwol het volgende:
Gaat nog best goed met Leverkusen, sta na 27 wedstrijden tweede achter FC Bayern, ze staan 9 punten voor met een wedstrijd minder gespeeld, dus de titel kan ik wel vergeten, maar zolang ik tweede word ben ik tevreden.
Aan het eind van het seizoen zal ik wel even wat screens posten!
Ik heb besloten toch maar weer eens bij Feyenoord aan de slag te gaan. Altijd leuk om je favoriete club naar successen te helpen.quote:Op maandag 21 maart 2011 19:36 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Geen dank er bestond altijd een site die voor jou een club koos, misschien is dat wat voor je!
4-1-2-2-1, soort 4-3-3 dus.quote:Op maandag 21 maart 2011 20:31 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Ik denk dat ik ook maar eens met Leverkussen ga beginnen. Ben nu bezig met Havant & Waterlooville maar ik merk bij mezelf dat ik het toch leuker vind om bij een (europese) subtopper te beginnen. Ik heb het geduld niet om een klein clubje omhoog te loodsen
Wat voor tacktiek speel je zo ongeveer?
Kunnen worden jaquote:Op maandag 21 maart 2011 22:15 schreef VonHinten het volgende:
^--- Sorry hoor, maar als de nummer twee van de 18 wedstrijden slechts 8 weet te winnen dan MOET je kampioen kunnen worden.
Leuke spelmaker, jammer dat we een paar attributes niet kunnen zienquote:Op maandag 21 maart 2011 22:20 schreef Moron het volgende:
Held!Wijst een contract af van Man City om bij Groningen te komen voetballen.
[ afbeelding ]
Aaah, zeikerdquote:Op maandag 21 maart 2011 22:46 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Leuke spelmaker, jammer dat we een paar attributes niet kunnen zien
Update nodig gehad voor al die competities erbij?quote:Op dinsdag 22 maart 2011 13:04 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
na 4 seizoenen eindelijk kampioen van de Eredivisie met Vitesse Delft. Knvb Beker voor de 2e keer gewonnen. Volgend jaar de CL in!
Ooh en ik bedoelde natuurlijk wel 4 seizoenen Eredivisie (dus seizoenen in hoofdklasse, topklasse en eerste divisie niet mee geteld
Leeds, Havant & Waterlooville, Atletico en Ajax.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 17:18 schreef Lange_Lans het volgende:
Ik ben totaal inspiratieloos. Gisteren nog eens opgestart maar kan me er niet meer toe zetten. Iemand een leuk team voor mij? Maakt niet uit wat. Heb deze FM de leukste games gekend met Palermo, Blackburn en Swansea. Waar heb jij een leuke game gekend?
Frankrijk = Saint Etienne, leuke ploeg veel talent en aanvallend heel sterk, koop er een LC bij en je zit goed.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 17:41 schreef Lange_Lans het volgende:
Ajax denk ik niet dat ik doe. Vanwege mijn voorliefde voor Philips zeg maar.![]()
Atletico heb ik naar gekeken, maar vind ik minder interessant. Leeds heb ik al eens gedaan in een vorige versie.
Ik denk dat ik eens in Frankrijk begin. Monaco ofzo. Of Sochaux. Of misschien Duitsland. Kaiserslautern of Gladbach. Hmmm.
Ik vind mijn game bij Leverkusen erg leuk, heb verder erg leuke games gehad met Feyenoord (maar ik neem aan dat je daar ook niet op zit te wachtenquote:Op dinsdag 22 maart 2011 17:41 schreef Lange_Lans het volgende:
Ajax denk ik niet dat ik doe. Vanwege mijn voorliefde voor Philips zeg maar.![]()
Atletico heb ik naar gekeken, maar vind ik minder interessant. Leeds heb ik al eens gedaan in een vorige versie.
Ik denk dat ik eens in Frankrijk begin. Monaco ofzo. Of Sochaux. Of misschien Duitsland. Kaiserslautern of Gladbach. Hmmm.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |