En toch heeft 50% van de huishoudens in Nederland "groene stroom".quote:Op maandag 21 maart 2011 19:34 schreef mlg het volgende:
Sowieso had die man erna een punt dat Nederlanders niet bereid zijn om 500 euro per maand te betalen, om de groene energie met 5% te laten toenemen.
Nee, deze leugen kwam ik toevallig tegen en ik ergerde me eraan.quote:Op maandag 21 maart 2011 19:30 schreef RemcoDelft het volgende:
Wat wil je bereiken met dit topic? Een verkapte anti-kernenergie-blaat?
Yes, I know. So what?quote:Om te beginnen: een "energie deskundige" is geen politicus!
Vandaar dit topic.quote:En als er ergens veel gelogen wordt, is het wel door politici.....
Leuk, kom met voorbeelden.quote:Met onze bekende grijze draaikont Wouter als grootste voorbeeld...
Tweede leugen gedetecteerd.quote:Op maandag 21 maart 2011 19:36 schreef Holograph het volgende:
De kans dat een wiek van een windmolen afbreekt en vervolgens als een boemerang over Amsterdam gaat is groter dan de kans op een nucleaire ramp in Nederland.
Lijkt me duidelijk, toch?quote:Op maandag 21 maart 2011 20:04 schreef mlg het volgende:
Maar je hebt nog nergens een leugen verworpen. Ik zou zeggen, begin ermee.
Fukushima bewijst het tegendeel. Die man moet geweten hebben dat het geen hele waarheid was, dus is het een leugen.quote:Rationeel gesproken kan geen van de 439 kerncentrales die nu in bedrijf zijn en ook geen van de kerncentrales in komende decennia bij zullen komen ontploffen of anderszins externe schade aan mens en milieu aanrichten.
Ik ben er helemaal voor, elke Nederlander die zonne-panelen wil of windenergie moet maar een molen betalen of ongesubsidieerd van die panelen op z'n eigen dak plaatsen.quote:Op maandag 21 maart 2011 19:34 schreef mlg het volgende:
Sowieso had die man erna een punt dat Nederlanders niet bereid zijn om 500 euro per maand te betalen, om de groene energie met 5% te laten toenemen.

Wat bijna allemaal geimporteerde kolen of kernstroom is uit Duitsland en Frankrijk omdat ze andere regelgeving hebben, yay voor groene stroom.quote:Op maandag 21 maart 2011 19:36 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
En toch heeft 50% van de huishoudens in Nederland "groene stroom".
Mooi he, politiek
Dezelfde groene stroom word ook gewoon meerdere keren verkocht.quote:Op maandag 21 maart 2011 20:38 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Wat bijna allemaal geimporteerde kolen of kernstroom is uit Duitsland en Frankrijk omdat ze andere regelgeving hebben, yay voor groene stroom.
Natuurlijk worden we dagelijks voorgelogen door belangenverenigingen, ik vind niet dat we dit moeten toelaten. Daar moet iets van gezegd worden, dat is goed voor onze democratie. Leugens en valse argumenten zijn niet bevorderlijk en mensen gaan hierdoor een mening vormen die niet de zijne is.quote:Op maandag 21 maart 2011 20:31 schreef Bolkesteijn het volgende:
Goh, belangengroeperingen spiegelen de waarheid wat te optimistisch voor. Dat is echt een topic waard hoor.[ afbeelding ]
Ik heb volledig vertrouwen in kernenergie, een gebeurtenis als in Japan is uitzonderlijk en ging gepaard met een enorme kracht van het water, waar wellicht in het ontwerp geen rekening mee was gehouden.
Dat waarschijnlijk ook, de cijfers kloppen iig. niet. hoeveel groene er verkocht wordt en er geproduceerd wordt.quote:Op maandag 21 maart 2011 20:41 schreef Picchia het volgende:
[..]
Dezelfde groene stroom word ook gewoon meerdere keren verkocht.
He swah, check mijn nieuwe windmolen!quote:Op maandag 21 maart 2011 20:42 schreef betyar het volgende:
http://www.miracle-moon.n(...)dgenerator-wind.php5
Zou het wat zijn?
Vertaald door een Nigeriaan o.i.d.?quote:Op maandag 21 maart 2011 20:42 schreef betyar het volgende:
http://www.miracle-moon.n(...)dgenerator-wind.php5
Zou het wat zijn?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |