quote:Op zaterdag 19 maart 2011 23:26 schreef hilliebillie het volgende:
Idd huisarts, kan zijn dat hij het niet doet in het gezicht maar dan word je vanzelf wel doorgestuurd..
Hoeveel kost dat dan?quote:Op zaterdag 19 maart 2011 23:54 schreef Merel het volgende:
Plastisch chirurg laten doen! Niet huisarts of dermatoloog. Wel doorverwijzing bij de huisarts halen, maar zorg dat het gedaan wordt door iemand die het netjes doet, zeker als het in je gezicht is!
Ligt eraan wat de arts doet. Als hij het met stikstof weghaalt dan wordt het niet verdoofd. Als hij het wegsnijdt uiteraard wel.quote:Op zondag 20 maart 2011 11:58 schreef La_Vita het volgende:
Nou nou wat een moedervlekken![]()
Worden die dingen eigenlijk onder verdoving weggehaald of niet? Ik heb er een in m'n nek en wil die eigenlijk ook weg laten halen(mits gratis)
Lasertherapie bestaat ook. Is wel erg prijzig: minstens 500,- http://www.moedervlek.nl/verwijderen-laseren/quote:Op zondag 20 maart 2011 12:02 schreef .ZilveR. het volgende:
Word onder plaatselijke verdoving gewoon eruitgesneden. Daarna word de boel aan elkaar gehecht, aangezien er vrij diep en ruim gesneden moet worden.
Ik heb achteraf zoiets van ''Had ik de moedervlek maar laten zitten, die was minder opzichtig dan het litteken''. Nu moet ik er wel bij zeggen dat ik over het algemeen een hele langzame en slechte wondgenezing heb, na 3 weken de hechtingen erin, waren de wonden nog steeds niet dicht. Dit heeft natuurlijk niet meegewerkt.
Als je er echt mee zit moet je ze laten weghalen. Stoort het je niet echt, zou ik er nog eens goed over nadenken. Ik wil hier niet mee zeggen dat je het niet moeten laten doen, want ik ken ook genoeg mensen bij wie er slechts een ''potloodlijntje'' te zien is en die superblij zijn met het eindresultaat.';)
Bestaat er geen spul waarmee je ze kunt voorkomen? Begin er steeds meer te krijgen nu. Heeft met erfelijkheid te maken neem ik aan...quote:Laser behandelingen vallen meestal onder cosmetische chirurgie. Dat betekent dat deze in de meeste gevallen niet vergoed worden door de verzekering. Uiteraard is dat afhankelijk van de situatie en zal de verzekeraar soms wel moeten vergoeden. Gemiddeld kost een laserbehandeling circa ¤ 500.
Je zit niet veel in de zon/zonnebank toch?quote:Op zondag 20 maart 2011 14:45 schreef isildur1 het volgende:
[..]
Lasertherapie bestaat ook. Is wel erg prijzig: minstens 500,- http://www.moedervlek.nl/verwijderen-laseren/
[..]
Bestaat er geen spul waarmee je ze kunt voorkomen? Begin er steeds meer te krijgen nu. Heeft met erfelijkheid te maken neem ik aan...
Wat is eigenlijk de reden dat je ze wilt laten verwijderen? Zijn ze heel dik? Op de foto zijn ze amper zichtbaar namelijk...quote:Op zondag 20 maart 2011 10:54 schreef isildur1 het volgende:
[..]
Hoeveel kost dat dan?
Pic ter verduidelijking:
[ afbeelding ]
Niks, als je je verzekering ervan weet te overtuigen dat het medisch noodzakelijk is.quote:
Ijdelheidquote:Op zondag 20 maart 2011 15:43 schreef Zonnestraaltje het volgende:
[..]
Wat is eigenlijk de reden dat je ze wilt laten verwijderen? Zijn ze heel dik? Op de foto zijn ze amper zichtbaar namelijk...
Ik heb een keer één op m'n rug laten verwijderen ivm jeuk. Gewoon door de huisarts.
Stikstof? Lijkt me erg pijnlijk. Die andere 2 waren zeker gevaarlijk aan het worden of zo. Moest je ervoor betalen?quote:Op zondag 20 maart 2011 19:08 schreef Muizenbeest het volgende:
ik heb er 3 weglaten halen, 2 bij de huisarts:
1tje weglaten lepelen ofzo.. zoals bij waterwratjes (nek)
1tje weglaten snijden door huisarts (arm)
1tje bij de dermatoloog weglaten snijden (wenkbrauw)
lepelen zag je bij mij niets meer, stikstof kwam hij mee terug en dus weglaten snijden. Die van de dermatoloog is ook een litteken, bij de schoonheidsspecialist kunnen sommige het ook..
Heb er een paar van iets van 3mm op m'n lichaam. Kunnen gevaarlijk worden zei iemand tegen me..quote:Op zondag 20 maart 2011 19:14 schreef Merel het volgende:
[..]
Niks, als je je verzekering ervan weet te overtuigen dat het medisch noodzakelijk is.
Wat het een vlek in je gezicht?quote:Op woensdag 20 april 2011 13:31 schreef Leintjeuh het volgende:
Ik heb toevallig volgende week een tweede afspraak voor het weghalen van een moedervlek bij een plastisch chirurg. Het weghalen van moedervlekken in je gezicht wordt altijd 100% vergoed als je het bij de plastisch chirurg laat doen. Bij mij is er een plaatselijke verdoving geplaatst en zijn de moedervlekken er met een scherpe scalpel af gekrabt.
Een op de zijkant van mn neus, een op de rand van m'n kin, een bovenop m'n linker schouder en een links van m'n navel.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |