Open Office? Tisdat? O, je bedoelt LibreOfficequote:Op maandag 11 april 2011 16:33 schreef Kandijfijn het volgende:
Mijn office 2007 CD beschadigd, en ik kan maar niet wennen aan dat Open office
OpenOffice, ja wel aardig maar crasht nog wel eens. Voor serieus brievenwerk gebruik ik LaTeX. Onovertroffenquote:Op maandag 11 april 2011 16:46 schreef Chartreux het volgende:
[..]
Open Office? Tisdat? O, je bedoelt LibreOffice
Maar idd, MS Office voelt meer af/gepolijster dan Open/LibreOffice. Maar het kost ook een stuk minder moet je maar denken.
Probeer het eens met AbiWord, dat vind ik zelf fijner werken dan Open/Libre.
Daarmee moet je toch codes gebruiken om je opmaak te maken?quote:Op maandag 11 april 2011 16:49 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
OpenOffice, ja wel aardig maar crasht nog wel eens. Voor serieus brievenwerk gebruik ik LaTeX. Onovertroffen
Ja, 't is niet voor beginners. Het barst van de opmaakcodes. Maar als je eenmaal een beetje de slag te pakken hebt gaat het wel. Ik ga die codes ook niet steeds uitvogelen, een nieuwe brief of document is gewoon een kopietje van een ander, waar alle tekst tussen \begin{document} en \end{document} uitgesloopt is.quote:Op maandag 11 april 2011 16:50 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Daarmee moet je toch codes gebruiken om je opmaak te maken?
Klinkt meer als een progje voor designers in mijn oren.quote:Op maandag 11 april 2011 16:51 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ja, 't is niet voor beginners. Het barst van de opmaakcodes. Maar als je eenmaal een beetje de slag te pakken hebt gaat het wel. Ik ga die codes ook niet steeds uitvogelen, een nieuwe brief of document is gewoon een kopietje van een ander, waar alle tekst tussen \begin{document} en \end{document} uitgesloopt is.
Voorbeeldje:quote:Op maandag 11 april 2011 16:53 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Klinkt meer als een progje voor designers in mijn oren.
Als ik LaTeX in softwarecentrum intik krijg ik trouwens wel heul veul opties
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | \documentclass[a4paper,12pt]{article} \parskip 2.0ex \parindent 0.0pt \sloppy \pagestyle{empty} \usepackage[dutch,english]{babel} \selectlanguage{dutch} \usepackage{lastpage} \usepackage{fancyhdr} \headheight 14.5pt % Times New Roman als lettertype \usepackage{times} %************************************************************************** \begin{document} \section{Anatomy of a Software Bug} Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse commodo, erat vel varius lacinia, justo risus tempus nunc, hendrerit placerat lorem risus sed enim. Fusce ac enim diam. Vestibulum sit amet molestie risus. Vestibulum porttitor consequat leo et ultrices. Ut odio purus, molestie non dapibus in, pulvinar non neque. Ut at risus sed libero lacinia tristique non sed risus. Nunc diam urna, sollicitudin a facilisis nec, tristique blandit dui. \end{document} |
pdflatex met alle dependencies is voldoende.quote:Op maandag 11 april 2011 16:53 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Klinkt meer als een progje voor designers in mijn oren.
Als ik LaTeX in softwarecentrum intik krijg ik trouwens wel heul veul opties
Ik gebruik zelf Lyx, dat is een WYWIWYG (What You Want Is What You Get)-editor met goede documentatie.quote:Op maandag 11 april 2011 17:03 schreef Kandijfijn het volgende:
Klinkt wel interessant dat LaTeX (ook ff wat ge-googled).
Ik moet alleen eerst een onderzoek afronden na Invloed van de kantoor werkomgeving op arbeidsvreugde![]()
![]()
Later mezelf maar eens gaan verdiepen in LaTeX
Heeft je hond hem opgegeten, of is hij echt stuk. Mail naar MS, je zal vast wel tegen bezorgkosten een vervangend exemplaar krijgen.quote:Op maandag 11 april 2011 16:33 schreef Kandijfijn het volgende:
Mijn office 2007 CD beschadigd, en ik kan maar niet wennen aan dat Open office
Office backup van MS.quote:Op maandag 11 april 2011 16:33 schreef Kandijfijn het volgende:
Mijn office 2007 CD beschadigd, en ik kan maar niet wennen aan dat Open office
Mijn vriendin+CDs=rampquote:Op maandag 11 april 2011 19:10 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
Heeft je hond hem opgegeten, of is hij echt stuk. Mail naar MS, je zal vast wel tegen bezorgkosten een vervangend exemplaar krijgen.
Open Office is prima, op Base na, daarin wint MS het
tyquote:
LOLquote:Op maandag 11 april 2011 19:16 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Mijn vriendin+CDs=ramp
Alle waarschuwingen die op achterkant van CD staan ziet zij als aanbeveling
Serieus ze heeft thuis een schoenendoos waarin ze CDs bewaardquote:
Office 2007 draait overigens prima in winequote:Op maandag 11 april 2011 16:47 schreef Kandijfijn het volgende:
Ik ga nadat ik mijn scriptie heb geschreven wel eens over nadenken om eventueel over te stappen.
Windows en ik zijn nooit liefde geweest, maar MS Office en ik zijn gemaakt voor elkaar
Je kan ook gewoon je WM veranderen natuurlijkquote:Op dinsdag 12 april 2011 10:05 schreef Toryu het volgende:
Ik heb het beide niet geprobeerd en dus ook niet gestemd. Maar van wat ik er van gezien/gehoord heb, nijg ik naar Gnome.
Als 11.04 uit komt kijk ik wel hoe makkelijk ik het vnd, en als het niet bevalt switch ik naar een andere distro.
Dat doet het want van Jaunty t/m Maverick ging het OOB vlekkeloos.quote:Op dinsdag 12 april 2011 13:16 schreef Toryu het volgende:
Ik heb liever een OS wat out-of-the-box fatsoenlijk werkt.
Als je Windows bedoelt: dat was voor Windows 7 zeker niet het geval. Altijd gezeik met videodrivers en geluidskaartgeneuzel.quote:Op dinsdag 12 april 2011 13:16 schreef Toryu het volgende:
Ik heb liever een OS wat out-of-the-box fatsoenlijk werkt.
OOB wil zeggen dat in die box ook de drivers te vinden zijn he en niet dat deze achteraf allemaal 1 voor 1 toegevoegd wordenquote:Op dinsdag 12 april 2011 14:42 schreef Toryu het volgende:
Vreemd, bij mij ging de installatie van Windows 7 vlekkeloos, alle drivers werden meteen geïnstalleerd.
Hoe bedoel je dit? Unity is een optie in gnome dus gnome staat er al op. De discussie is dan ook meer dat gnome 3 er aan komt en waar dus andere distro's zich daar op focussen is Ubuntu bij gnome 2 gebleven en is met Unity aan de slag gegaan. Gnome 3 Ubuntu komt pas met v11.10 (wat dus betekend dat Ubuntu als laatste van de distro's gnome 3 krijgt)quote:Maar goed, het gaat hier over ubuntu. Als unity me niet bevalt kan ik er natuurlijk gnome opzettten.
Aangezien je eerste opmerking niet klopt lijkt me dit al niet nodig om te beantwoordenquote:Maar dan kan ik net zo goed kiezen voor een distro die standaard al Gnome heeft, zoals Fedora of Mint. Of heeft Ubuntu andere voordelen tov die distro's?
Dat weet ik niet want de discussie daar over op ubuntuforums werd overschaduwt door mensen die hun mening over unity moesten ventileren. Gnome 3 zit oas in 11.10 dus dat is wat ver weg ook om discussies over te voeren (vond ik).quote:Op dinsdag 12 april 2011 14:55 schreef Toryu het volgende:
ooooh, ik dacht dat gnome helemaal uit ubuntu gaat, en vervangen wordt unity. Maar dit is dus niet het geval, ik kan dadelijk gewoon unity uitzetten en gnome3 inschakelen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |