Vroeger gind ik ALTIJD voor intel + nvidia. Tegenwoordig schijnt dat niet meer zo belangrijk te zijn.quote:Op woensdag 6 april 2011 20:18 schreef Kandijfijn het volgende:
Rest mij de vraag waarom ze cameras er op zijn kop inzetten. En waarom niet alle software er mee overweg kan.
Maar zou idd. logischer zijn geweest voor ze Lilbl4 te gebruiken.
Ik ga binnenkort waarschijnlijk een nieuwe laptop aanschaffen, iemand nog tips over wat ik moet vermijden omdat het slecht overweg gaat met Linux?
Omdat dat makkelijker uitkomt met het snoertje ofzo. Kortom gewoon omdat het geen zak uit (zou moeten) maken.quote:Op woensdag 6 april 2011 20:18 schreef Kandijfijn het volgende:
Rest mij de vraag waarom ze cameras er op zijn kop inzetten. En waarom niet alle software er mee overweg kan.
Maar zou idd. logischer zijn geweest voor ze Lilbl4 te gebruiken.
Een broadcom wifi-chip is nog steeds niet erg handig.quote:Ik ga binnenkort waarschijnlijk een nieuwe laptop aanschaffen, iemand nog tips over wat ik moet vermijden omdat het slecht overweg gaat met Linux?
Ik verkies gnome toch echt boven unity.quote:Op woensdag 6 april 2011 20:11 schreef JoshuaL het volgende:
[..]
Ik vind Unity toch een stuk beter uitzien dan Gnome Shell.
Unity is door Ubuntu ontwikkeld, dus ik denk niet dat zij dat snel gaan opgeven. Bij een LTS-versie hadden zij hier ook zeker niet mee gekomen. Je bent niet verplicht om Unity te gebruiken, net als dat je vrij staat in de titelbalkknoppen. Ik moet sluiten rechtsboven hebben. Op andere plaatsen ben ik verplicht met andere OS'en te werken en ik kan niet zo snel schakelen dat ik op mijn werk rechtsboven sluit en thuis linksboven.quote:Op donderdag 7 april 2011 00:24 schreef KomtTijd... het volgende:
Ik heb net wat van die filmpjes zitten kijken op http://gnome3.org, en moet zeggen dat dat er inderdaad erg slick uit ziet.
Nu ik voor de zoveelste keer heb moeten rebooten omdat het Unity-dock weer eens vast liep en met geen mogelijkheid te herstarten was, begin ik het toch wel redelijk zat te worden. Het mag dan allemaal nog wel beta zijn enzo, iets zo fundamenteels hoort niet zo op het laatste nippertje aan te komen.
Zover ik weet zit die functie ook in Unity.quote:Op donderdag 7 april 2011 21:50 schreef Kandijfijn het volgende:
Weet iemand als er ook een snap functie zit in Unity? Dat is wanneer je een venster bovenaan zet of zijkant van je scherm hij maximaliseert of helft van scherm in beslag neemt. Windows functie die Gnome 3 heeft overgenomen.
quote:Op donderdag 7 april 2011 21:59 schreef JoshuaL het volgende:
[..]
Zover ik weet zit die functie ook in Unity.
Goed dat het in 11.4 werkt maar je vraagt er ook om he als je apple hardware kooptquote:Op vrijdag 8 april 2011 18:16 schreef JoshuaL het volgende:
Vandaag een Apple Wireless Keyboard & Magic Trackpad gekocht.
Helaas kreeg ik het keyboard niet *werkend in 10.10 dus heb toen maar 11.04 geïnstalleerd. Ik moet zeggen dat het echt heerlijk werkt. Multitouch is echt een fijne toevoeging aan Ubuntu.
Heb meteen een bug ontdekt met twee schermen. Compiz crashte wanneer een tweede scherm aangesloten werd en het andere gedisabled, bug gereport en het was binnen 1 uur opgelost, nu wachten totdat het in de repo zit.
Als het ook niet in 11.04 gewerkt had had ik gewoon een bug report ingediend.quote:Op vrijdag 8 april 2011 19:30 schreef wdn het volgende:
[..]
Goed dat het in 11.4 werkt maar je vraagt er ook om he als je apple hardware koopt
Waarom eigenlijkquote:Op vrijdag 8 april 2011 19:30 schreef wdn het volgende:
[..]
Goed dat het in 11.4 werkt maar je vraagt er ook om he als je apple hardware koopt
Je kunt misschien nog wel het beste even wachten tot de eersten over zijn, even de ervaringen afwachten... en pas in mei een keer gaan beginnen met de upgrade.quote:Op vrijdag 8 april 2011 21:55 schreef Amoeba het volgende:
Ik zit nog te twijfelen. Werkt Unity fijner dan Gnome? Vergt 11.04 meer van je CPU/RAM dan 10.10? M'n laptop heeft zoveel power niet namelijk... Oud paardje dat nog goed draait met Ubuntu. (:
Je hebt Gnome zo weer terug gezet? Bij 11.4 kan jezelf gewoon bij inloggen gewoon kiezen volgens mij tussen Gnome en Unityquote:Op vrijdag 8 april 2011 21:55 schreef Amoeba het volgende:
Ik zit nog te twijfelen. Werkt Unity fijner dan Gnome? Vergt 11.04 meer van je CPU/RAM dan 10.10? M'n laptop heeft zoveel power niet namelijk... Oud paardje dat nog goed draait met Ubuntu. (:
Dat heb ik ook jaren gehad met Windows Classis themequote:Op vrijdag 8 april 2011 22:28 schreef Farenji het volgende:
Zit alweer in de classic gnome, ik heb eigenlijk geen enkele behoefte aan een nieuwe UI.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |