quote:Op donderdag 24 februari 2011 10:00 schreef Estherdv het volgende:
ik ben heel blij met de filmpjes, ik krijg weer het dgk gevoel weer terug....
quote:
quote:Op zondag 6 maart 2011 10:25 schreef Flashbox het volgende:
Komt er zo aan ben me een ongeluk aan het zoeken naar het stukje, maar heb het gevonden. Nog even Knippen en uploaden.
quote:Op vrijdag 18 maart 2011 16:46 schreef BONG4002 het volgende:
Voor de liefhebber heb ik de originele Streamlock destijds opgenomen met mijn PVR en daarom is de kwaliteit ook gegarandeerd
Leuk voor op de achtergrond als screensaver wellicht.
quote:Op donderdag 17 maart 2011 09:23 schreef vuurvliegje69 het volgende:
Ik heb even lekker filmpjes gekeken, dank aan alle plaatsers!
quote:Op maandag 14 maart 2011 09:36 schreef Flashbox het volgende:
Alle beelden van voor gister avond heb ik niet meer. Had bijna geen ruimte meer op me pc,
dus heb gister avond bijna 1 TB aan opnamens van me pc verwijderd.
quote:Op maandag 14 maart 2011 16:10 schreef Zixon het volgende:
Dit filmpje werd per ongeluk op de officiële website van Secret Story
geüpload rond 15:30 en 5 minuten later was het er weer afgehaald.
quote:
Ik hoop het ookquote:Op zondag 20 maart 2011 11:07 schreef stormiot het volgende:
Thnx voor alle filmpjes. Gelezen dat er vannacht ook behoorlijk wat gebeurt is (ruzies, ontkoppeling). Hopelijk komen daar ook nog filmpjes van.
quote:Op zondag 20 maart 2011 16:07 schreef BONG4002 het volgende:
Even mijn welgemeende complimenten aan Flashbox![]()
quote:
quote:Op zondag 20 maart 2011 16:38 schreef Anneloortje het volgende:
[..]ik ben de baas ja, jullie zitten gevangen tussen jullie oortjes
Staat gewoon in de OP.quote:
quote:Op zondag 27 februari 2011 02:15 schreef bjanssen3 het volgende:
Monique een heel klein beetje in d'r blote kont te zien...
quote:Op dinsdag 1 maart 2011 17:25 schreef Flashbox het volgende:
Joanna heb je met je benen wijd gelegen dan, Monique nee gelukkig niet.![]()
quote:
quote:Op woensdag 9 maart 2011 10:04 schreef SecretStoryWous het volgende:
Heeft iemand het filmpje van de seks die moniek en maik vanacht hebben gehad??
quote:
quote:Op maandag 21 maart 2011 06:59 schreef Estherdv het volgende:
ja want het zijn korte filmpjes, zijn die er?? van zaterdag avond-ruzie?
Dus als ik het goed begrijp wil je alleen maar filmpjes posten als je er reacties op krijgt.quote:Op maandag 21 maart 2011 19:59 schreef missmistreated het volgende:
De meesten heb ik nog wel, mja ik krijg geen enkele reactie op mijn geplaatste filmpjes....
dus denk er is geen animo voor ......
[..]
quote:Op maandag 21 maart 2011 21:17 schreef Flashbox het volgende:
[..]
Dus als ik het goed begrijp wil je alleen maar filmpjes posten als je er reacties op krijgt.
Vind ik zeer kinderachtige als dat de reden is dat je ze niet post.
quote:Op dinsdag 22 maart 2011 01:52 schreef PoezeligDing het volgende:
Flash, toevallig ook filmpje in je bezit waar Karim en Gerard achter de bank liggen om Jo en Flip af te luisteren?
quote:Op dinsdag 22 maart 2011 00:43 schreef SabineeB het volgende:
Flashbox heb je misschien filmpjes van dat Laura en Alex aan het zoenen zijn, en dat Laura tegen Monique verteld dat ze met Alex heeft gezoend:)?
Het was van zondag op maandag avond/nacht ik heb geen idee hoe laat het was, de luiken waren wel al naar beneden... eerst was het op stream 1&2 later op 3&4quote:Op dinsdag 22 maart 2011 09:17 schreef Flashbox het volgende:
Even voor de duidelijkheid.
S' nachts neem ik niet op, dus alles wat s'nachts op de streams gebeurd heb ik niet. Er zijn uitzonderingen dat ik hem s'nachts wel eens aan laat staan, maar dat is alleen als er een feestje is.
Mocht je een stukje terug willen zien, en ik heb het opgenomen. Probeer dan zo duidelijk mogenlijk te zijn, wanneer het ongeveer was en op welke stream het te zien is geweest dat is voor mij ook makelijker zoeken.
Je bent een topper!quote:
dat was rond kwart voor éen snachts, ietsjes eerder.quote:Op dinsdag 22 maart 2011 11:02 schreef Mellietje19 het volgende:
[..]
[..]
Het was van zondag op maandag avond/nacht ik heb geen idee hoe laat het was, de luiken waren wel al naar beneden... eerst was het op stream 1&2 later op 3&4
Wow thanks, dit stukje had ik idd ook nog niet gezien en is zeker wel het kijken waard!quote:Op dinsdag 22 maart 2011 14:12 schreef BONG4002 het volgende:
Deze opname is nog van de beruchte nacht afgelopen weekend, waar Servio behoorlijk bezopen was en in dit gesprek is te zien tussen hem en Gerard hoe Servio probeert Gerard te overtuigen zijn boeien weer vast te doen aan Joanna.
Ik vond het wel een komische conversatie vooral de reactie van Gerard!![]()
Het was iig al erg laat die nacht en had dit fragment niet voorbij zien komen in de reguliere uitzending dus vandaar dat ik het hier even plaats.
Veel plezier ermee.
Nee dit was de eerste, er kwamen er nog een stuk of wat naquote:Op dinsdag 22 maart 2011 13:49 schreef Flow3r het volgende:
[..]
dat was rond kwart voor éen snachts, ietsjes eerder.
de kusjes staan gewoon op de site![]()
http://www.secretstory.nl/videos/961/Kusjes+in+het+donker
http://the-site.dk/phpBB3/viewtopic.php?f=4&t=1607&p=29786#p29741quote:Op dinsdag 22 maart 2011 21:33 schreef Mellietje19 het volgende:
Nope niet de andere kusjes van Laura en Alex vanavond... is er dan iemand anders die deze heeft van zondag op maandag nacht??
Topquote:
thnx!!!!!!quote:Op woensdag 23 maart 2011 11:55 schreef spapaars het volgende:
[..]
http://the-site.dk/phpBB3/viewtopic.php?f=4&t=1607&p=29786#p29741
quote:Op woensdag 23 maart 2011 14:48 schreef PC eend het volgende:
[..]
Top![]()
Heb je toevallig ook nog het deel net nadat gerard zich los maakt en nog zo kwaad is?
Ja daar ben ik ook erg benieuwd naar:)quote:Op woensdag 23 maart 2011 21:24 schreef Mellietje19 het volgende:
Heeft iemand toevallig het Laura/Alex moment opgenomen vanmiddag?? Rond een uur of half 7 Nederlandse tijd... het liefts van begin tot t eind![]()
Bedankt alvast!!!
Tnx Flash! En wat een leuke vrouw is Fenneke!quote:
Woww dat zijn aardig wat delenquote:Op donderdag 24 maart 2011 16:27 schreef missmistreated het volgende:
en de laatste van deze reeks (vanaf 4.35 stilstaand beeld, wel geluid):
ja ben ik ook heel benieuwd naar , kom maar op , ben er klaar voorquote:Op donderdag 24 maart 2011 16:35 schreef Mellietje19 het volgende:
[..]
Woww dat zijn aardig wat delenSuper!!! Heb niet de hele avond mee gekregen maar nu kan ik het eens even terug zien
![]()
Ik ben heel erg benieuwd nu naar je Alex/Laura filmpjes, want dat was jij toch ook??
Wat een mooie weergave waarin te zien is hoezeer Gerard gelijk heeft.........het is een RAT...rioolrat en niet meer dan dat, terug in de goot schoppen en wegspoelen die aartsleugenaar.quote:Op donderdag 24 maart 2011 16:27 schreef missmistreated het volgende:
en de laatste van deze reeks (vanaf 4.35 stilstaand beeld, wel geluid):
Nee alles wat ouder is dan 7 dagen gooi ik weer van me pc af. En van de dagelijkse uitzending knip ik stukjes uit die ik opneem,en die verwijder ik meestal weer gelijk dan.quote:Op zaterdag 26 maart 2011 08:05 schreef marky het volgende:
Flashbox heb jij ook nog een filmpje van de duitse versie van SST met Guido en Karim?
thnx
okquote:Op zaterdag 26 maart 2011 09:08 schreef Flashbox het volgende:
[..]
Nee alles wat ouder is dan 7 dagen gooi ik weer van me pc af. En van de dagelijkse uitzending knip ik stukjes uit die ik opneem,en die verwijder ik meestal weer gelijk dan.
Dank je! Geen tijd voor gehad. Die ga ik vandaag nog even bekijkenquote:
Helaaasquote:Op zaterdag 26 maart 2011 14:33 schreef missmistreated het volgende:
Ik heb die niet Mellie.
Bedankt FlashBox vooral voor het -ins en outs- filmpje !
Heb je het vervolg ook nog later in de keuken waar Laura volgens mij zover was dat ze met hem het bed in wildequote:
En mocht je ook de duitse uitvoering nog hebben dan zou het helemaal top zijn thnxquote:Op zondag 27 maart 2011 13:19 schreef missmistreated het volgende:
ga vandaag ff kijken voor je, marky
Thanks, hier kan ik uuuuuren naar kijken!quote:
Uit de opmerking van joanne over wat ze thuis heeft, en waarin ze weereens haar vriendje niet noemt, dat ze weet daqt het uit is.quote:
Mo zei terrecht dat er hartstikke leuke gasten op fok zitten, wacht maar tot ze de jankcomments over zichzelf leest...quote:
Thank youuquote:
Thx Flashbox!quote:Op woensdag 30 maart 2011 11:15 schreef Flashbox het volgende:
ja ik ookquote:Op woensdag 30 maart 2011 14:40 schreef Day het volgende:
[..]
Thx Flashbox!![]()
Is het misschien mogelijk om een vervolg te maken op het stukje dat mo ontdekt dat jo weg is? Wil zeker weten of jo het tegen flip gezegd heeft.
Is dat van vanmorgen, of gister avond. Als dat van vanmorgen is moet ik je teleurstellen heb de streams pas tegen 8:45/9:00 aangezetquote:Op woensdag 30 maart 2011 15:02 schreef Estherdv het volgende:
ik denk ongeveer 8.00 op stream 1...alvast thanks
Jammer Flash, ben namelijk altijd superblij met je beeldmateriaal. Maar ik kan het je allerminst kwalijk nemenquote:Op woensdag 30 maart 2011 21:30 schreef Flashbox het volgende:
Ik kijk het nog een paar dagen aan, mochten ze zo door gaan met die streamlocks ben ik er klaar mee. Ik stop dan echt met kijken, en er zullen dan ook geen filmpjes meer gemaakt worden. Het is gewoon een waardeloos programma geworden, dat ze geen kijkers hebben ligt puur aan hun zelf.
Flashbox begrijp dat je er van baalt, rond De Gouden Kooi waren er ook van dat soort momenten.quote:Op woensdag 30 maart 2011 21:30 schreef Flashbox het volgende:
Ik kijk het nog een paar dagen aan, mochten ze zo door gaan met die streamlocks ben ik er klaar mee. Ik stop dan echt met kijken, en er zullen dan ook geen filmpjes meer gemaakt worden. Het is gewoon een waardeloos programma geworden, dat ze geen kijkers hebben ligt puur aan hun zelf.
Missmistreated echt super bedankt voor al je filmpjes!!! Ga zo door! ;quote:
Yes! Had deze actie gisteravond gemist, bedankt Flash!quote:Op vrijdag 1 april 2011 13:35 schreef Flashbox het volgende:
Schuin links naar beneden vanaf het logo 5 zie je Bart op zijn muil gaan.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Geweldigquote:Op vrijdag 1 april 2011 13:35 schreef Flashbox het volgende:
Schuin links naar beneden vanaf het logo 5 zie je Bart op zijn muil gaan.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Volgens mij heb ik die....ik kijk van t weekend ffquote:Op zaterdag 2 april 2011 02:33 schreef SabineeB het volgende:
Heeft iemand misschien een filmpje van de openingsdans op de bruiloft van Laura en Alex?
Daar was ik ook heel benieuwd naar inderdaad!! Vond veel momentjes die avond wel echt super mooi om te zien ben benieuwdquote:Op zaterdag 2 april 2011 10:52 schreef missmistreated het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik die....ik kijk van t weekend ff
ja vooral dat stukje na de uitzending, ze kapten het zo af omdat de tijd om was. de reacties wou ik wel even zien.quote:Op zaterdag 2 april 2011 13:37 schreef Chelle23 het volgende:
Is er ook een filmpje met het gehele verhaal van Sharon of was er toen streamlock?
Oke ik hoop het:)quote:Op zaterdag 2 april 2011 10:52 schreef missmistreated het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik die....ik kijk van t weekend ff
Niets gebeurd, leek er op.quote:Op zondag 3 april 2011 10:19 schreef Mellietje19 het volgende:
Laura en Alex waren geloof ik ook niet geheel onschuldig vannacht.... zijn daar ook bewegende beelden van??
Ik heb hier beelden van: 03:50 - 05:50uur (hollandse tijd), ben bezig met converteren.quote:Op zondag 3 april 2011 10:19 schreef Mellietje19 het volgende:
Laura en Alex waren geloof ik ook niet geheel onschuldig vannacht.... zijn daar ook bewegende beelden van??
Super! Jammer dat je de beelden van de openingsdans niet heb kunnen vinden... misschien dat Flashbox dat nog op zijn pc heeft staan... van donderdag/vrijdag rond een uur of 11/12 Nederlandse tijd denk ikquote:Op zondag 3 april 2011 12:51 schreef missmistreated het volgende:
[..]
Ik heb hier beelden van: 03:50 - 05:50uur (hollandse tijd), ben bezig met converteren.
p.s De beelden van de openingsdans heb ik niet kunne vinden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |