Mijn vriendin komt morgen, en dan kijken we wel, waar we uitkomen en wie we tegenkomen. De drank is al in huis gehaald. Net als de pizza's voor als we honger hebben. Dat wordt een prima dagje.quote:
dat is waar ook ja! Ik heb me prima vermaakt, leuke feestjes altijd datquote:Op woensdag 4 mei 2011 14:22 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Mijn vriendin komt morgen, en dan kijken we wel, waar we uitkomen en wie we tegenkomen. De drank is al in huis gehaald. Net als de pizza's voor als we honger hebben. Dat wordt een prima dagje.
Heb je je trouwens nog vermaakt met het Koninginnendagfeest op ssr?
Het was mijn eerste ssr feest buiten de aid om...quote:Op woensdag 4 mei 2011 14:26 schreef maen het volgende:
[..]
dat is waar ook ja! Ik heb me prima vermaakt, leuke feestjes altijd datHoe vond jij het?
Ik moet morgen eerst zelf spelen (13.00 Torck-park) en daarna zullen we ook wel zien inderdaad. Vind de line-up niet heel erg sterk dus heb nog geen voorkeur. We'll see
haha ja ik denk dat het ook vooral leuk is voor leden. Die zijn al dronken voor ze daar zijnquote:Op woensdag 4 mei 2011 14:32 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Het was mijn eerste ssr feest buiten de aid om...Maar vond er eerlijk gezegd niet zo veel aan. Bandje speelde wel aardig, maar voor de rest vond ik het allemaal wat saai. (en het bier was echt niet te drinken. Wat was daar mee gebeurd?)
Wel tof dat je zelf mag spelen. De line-up is idd niet erg sterk, maar de kleine dingen bij de kleinere podia kunnen je altijd wel erg positief verrassen. Vooral het ska/reggae podium trekt mij wel. Dus daar zal ik zeker even gaan kijken. Verder hoorde ik dat de Hardheid op kabaal am gemaal de moeite wel waard is.
Ik denk idd dat het wel een tof leden feestje is. Voor de rest ook weinig bekenden voor mij. Maar Bavaria is idd niet mijn favoriete biermerk, maar dit was echt heel ranzig, zelfs voor Bavaria.quote:Op woensdag 4 mei 2011 14:44 schreef maen het volgende:
[..]
haha ja ik denk dat het ook vooral leuk is voor leden. Die zijn al dronken voor ze daar zijnNee, is heel apart sfeertje altijd, en "externen" kunnen dat niet altijd waarderen. Gewoon een kwestie van stug meefeesten en dan wordt het wel wat
en dat bier.. het is Bavaria, zegt genoeg toch?
hmm heb eigenlijk niemand anders over het bier gehoord...quote:Op woensdag 4 mei 2011 14:52 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Ik denk idd dat het wel een tof leden feestje is. Voor de rest ook weinig bekenden voor mij. Maar Bavaria is idd niet mijn favoriete biermerk, maar dit was echt heel ranzig, zelfs voor Bavaria.
Hmm. Bij ons in de groep, waren we er al vrij snel achter eigenlijk. Misschien was de rest gewoon te dronkenquote:Op woensdag 4 mei 2011 15:06 schreef maen het volgende:
[..]
hmm heb eigenlijk niemand anders over het bier gehoord...
die kans is zeker aanwezig, ik heb er ook niets van gemerkt maar ik dronk het bier tussen de whisky door zeg maar...quote:Op woensdag 4 mei 2011 15:16 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Hmm. Bij ons in de groep, waren we er al vrij snel achter eigenlijk. Misschien was de rest gewoon te dronken
Loco Loco Discoshowquote:Op woensdag 4 mei 2011 16:45 schreef Reflectionne het volgende:
Zo, ik zeg 1 keer dat het stil is en meteen heel veel reacties! Haha..
Mijn planning? Starkoo en Loco loco discoshow, verder vooral heen en weer banjeren van Markt en Centraal..
Haha die zijn echt zo vet!quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:46 schreef maen het volgende:
[..]
Loco Loco DiscoshowBen benieuwd of ze me nog kunnen verrassen aangezien ik ze al voor de tigste keer zie
weet je zo wanneer die spelen? Dan hou ik dat ook in de planningquote:Op woensdag 4 mei 2011 16:47 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Haha die zijn echt zo vet!(Had eigenlijk verwacht uitgelachen te worden met m'n planning
) Ik heb ze ook al een heel aantal keren gezien! Feest!
Ik zou even voor je in m'n agenda kijken.. 20:45u op Centraal!quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:49 schreef maen het volgende:
[..]
weet je zo wanneer die spelen? Dan hou ik dat ook in de planning(enja, ik ben te lui om het zelf op te zoeken
)
thanks! Dat past wel denk ik. tot dan!quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:51 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Ik zou even voor je in m'n agenda kijken.. 20:45u op Centraal!
Haha, weet niet of dat op 5 mei zo handig is.. Ook vrienden van thuisthuis mee enzo.. Maar even zien, wie weet welquote:Op woensdag 4 mei 2011 16:55 schreef maen het volgende:
[..]
thanks! Dat past wel denk ik. tot dan!doen we eindelijk dat biertje
haha sowieso wel de vraag of we elkaar tegenkomen natuurlijk...quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:56 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Haha, weet niet of dat op 5 mei zo handig is.. Ook vrienden van thuisthuis mee enzo.. Maar even zien, wie weet wel
Ook dat!quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:58 schreef maen het volgende:
[..]
haha sowieso wel de vraag of we elkaar tegenkomen natuurlijk...
Daar waar plaats is om te dansenquote:Op woensdag 4 mei 2011 16:58 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Ook dat!(Vooraan bij Loco Loco?
)
Leuk om te horen dat je een definitieve keuze gemaakt hebt. Heeft die meeloopdag je geholpen in het keuzeproces? Wat betreft je vraag over het op kamers gaan: ik zou in jouw situatie niet al teveel eisen stellen. Wanneer je in Wageningen woont, groei je over het algemeen gemakkelijker door naar een vaste kamer dan wanneer je op en neer reist. De kamermarkt wordt vanaf juli weer heel krap en Idealis heeft de reisurgentie afgeschaft. Misschien moet je maen trouwens maar even PM'en...quote:Op donderdag 5 mei 2011 16:50 schreef dralion13 het volgende:
Ik heb de keuze gemaakt
Het wordt Bos & Natuurbeheer
Nu maar eens naar kamers kijken
Hoe zit het nou precies met de urgentie voor mensen die ver weg wonen (Ik heb ruim 2,5 uur treintijd)
Ze sparen nu de kamers op tot juli, om zoveel mogelijk eerstejaars een kamer te kunnen bieden. Droevendaal werkt met hospiteren dus daar moet je geluk mee hebben inderdaad.quote:Op donderdag 5 mei 2011 23:49 schreef dralion13 het volgende:
Er staat op dit moment geen enkele kamer op de site van idealis, wanneer komen de meeste kamers ongeveer op de website te staan?
Ik heb me trouwens ingeschreven op 1 januari.
Droevendaal lijkt me wel heul vet om te wonen trouwens![]()
al verwacht ik niet dat ik daar direct terecht kom
Maen zit nu in het laatste jaar?
Elke dag om twaalf uur publiceert Idealis de vrijkomende kamers. Soms zijn er geen kamers en is er dus geen aanbod. Je kunt na je reactie op een kamer meteen zien op welke plek je op dat moment staat (1st, 10de, 100ste). Pas op het moment dat de inschrijvingen sluiten, is de eindstand bekend.quote:Op donderdag 5 mei 2011 23:49 schreef dralion13 het volgende:
Er staat op dit moment geen enkele kamer op de site van idealis, wanneer komen de meeste kamers ongeveer op de website te staan?
Ik heb me trouwens ingeschreven op 1 januari.
Droevendaal lijkt me wel heul vet om te wonen trouwens![]()
al verwacht ik niet dat ik daar direct terecht kom
Maen zit nu in het laatste jaar?
zeker een mooi feestje! wel wakker, ook wel bijgekomen. Alleen nu 1000last van de hooikoorts omdat ik gister de hele dag buiten ben geweest. Ach...quote:Op vrijdag 6 mei 2011 15:14 schreef bioloogje het volgende:
Zo, dat was een goed feestje gisteren, met een paar super optredens. Vooral Muyayo Rif op het salverdaplein was geweldig. Heel het plein van voor tot achter stond te springen als een gek.
Verder nog een perfecte plek gehad in een raam boven de weg, tijdens het deflle.
Zijn jullie ondertussen allemaal al een beetje wakker en bijgekomen?
En stond je vooraan bij de loco?quote:Op vrijdag 6 mei 2011 22:23 schreef Reflectionne het volgende:
Het was echt heel leukheerlijk; muziek, vrienden, bier, zon! Top dag!
Niet vooraan, ergens halverwege. Genoeg plaats om te dansen iigquote:Op vrijdag 6 mei 2011 22:36 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
En of! Ze waren ook gewoon weer leukwat jij?
Haha, ze moeten zo'n omroep systeem maken als je mensen kwijt bent.. "Maen is gevonden in de ballenbak en zoekt haar vrienden, je kunt haar opkomen halen bij de muntenbalie"quote:Op maandag 23 mei 2011 10:15 schreef maen het volgende:
ik heb me donderdag echt prima vermaakt! Nadat ik iedereen had teruggevondenen het feestje beetje op gang kwam
En goed dat je alles gehaald hebt!ik alleen mn essay helaas (wonder boven wonder dat net die voldoende bleek te zijn...)
ze moeten gewoon geen leuke jongens loslaten, waar mijn vriendinnen zich dan op gaan stortenquote:Op maandag 23 mei 2011 10:16 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Haha, ze moeten zo'n omroep systeem maken als je mensen kwijt bent.. "Maen is gevonden in de ballenbak en zoekt haar vrienden, je kunt haar opkomen halen bij de muntenbalie"
Goed dat je essay wel voldoende is toch!Jammer van de rest :/
Hahaha zo had ik het niet eens bedachtquote:Op maandag 23 mei 2011 10:37 schreef maen het volgende:
[..]
ze moeten gewoon geen leuke jongens loslaten, waar mijn vriendinnen zich dan op gaan stortenhahaha en een omroepsysteem zou wel ideaal zijn, al komt dat wat raar over
hihi, ballenbak, mooie omschrijving voor een feestje op Ceres![]()
![]()
Ik vind dit wel een toffe manier van onderzoek doen! Net als met die Zandraketten, waarvoor enkele weken geleden opgeroepen werd om die te verzamelen zodat er een landelijk dekkende databank aangelegd kon worden (oid). Op die manier betrek je het grote publiek bij wetenschappelijk onderzoek en haal je in een klap een berg aan data binnen. Ik vraag me overigens wel af of 'de burger' ook zo precies telt als bijvoorbeeld een onderzoeksmedewerker zou tellen, maar voor een aardige indicatie moet het voldoende zijn.quote:Op maandag 23 mei 2011 11:54 schreef bioloogje het volgende:
oeh en wageningen weer eens in het nieuws
frontpage.fok.nl/nieuws/444979/1/1/300/universiteit-wil-dode-vliegjes-op-nummerbord-tellen.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |