Promotie, droombaan?quote:Op woensdag 23 maart 2011 21:11 schreef Xiance het volgende:
Vanaf volgende week werk ik in apeldoorn!
tis welke elke dag 2u reizen (met het OV) maarja
Tofquote:Hardstylefeest op 30 april in Arnhem
ARNHEM - Arnhem krijgt met Koninginnedag een nieuw evenement, Beat the Bridge.
Aan de Rijnkade onder de John Frostbrug wordt vanaf 12.00 uur een dance- en hardstylefeest gehouden. Het terrein biedt plaats aan ruim 5000 bezoekers. Onder anderen Headhunterz, Pavo, Luna en Ran-D zijn vastgelegd.
De toegang is vanaf 16 jaar en legitimatie is verplicht. Het feest duurt tot middernacht.
Mweh.quote:
Ja, jammer dat het met Koninginnedag is wel, zijn er al genoeg andere leuke dingen. Zoiets hadden ze gewoon in mei moeten doenquote:
Bevrijdingsfestival?quote:Op woensdag 23 maart 2011 21:18 schreef Adelante het volgende:
[..]
Ja, jammer dat het met Koninginnedag is wel, zijn er al genoeg andere leuke dingen. Zoiets hadden ze gewoon in mei moeten doen
promotiequote:Op woensdag 23 maart 2011 21:13 schreef Adelante het volgende:
[..]
Promotie, droombaan?
Anders kan ik me niet voorstellen dat je 2 uur p/d er voor over hebt
geen vrouw is het waard uit Arnhem te vertrekkenquote:Op woensdag 23 maart 2011 21:22 schreef Xiance het volgende:
[..]
promotie
maar er spelen nog andere dingen mee
Waarom dan weer tegelijk met Koninginnedag? Echt zonde. Headhunterz.quote:
euhm.. zowiezo heb ik op bepaalde gebieden niks met vrouwenquote:Op woensdag 23 maart 2011 21:23 schreef Adelante het volgende:
[..]
geen vrouw is het waard uit Arnhem te vertrekken
Waar ligt de grens dan precies, voor welke wijken dat nieuwe betaald parkeren wel en niet geldt? Als dat betekent dat er bijvoorbeeld minder auto's in mijn wijk staan, waardoor ik gemakkelijker kan parkeren, heb ik er best 120 euro voor over per jaar.quote:Op woensdag 23 maart 2011 19:54 schreef remlof het volgende:
Ik hoef hier nog steeds niet te betalen, volgens mij is dat tot aan de Hommelse Poort. Nadeel is dat ook hier op donderdagavond en op zaterdag bijna geen parkeerplaats meer is te vinden
Moeten ze wel vaker rijden dan nuquote:Op donderdag 24 maart 2011 10:19 schreef picodealion het volgende:
Goede regeling, laat iedereen maar lekker met de bus gaan.
Ik kan geen kaartje vinden, maar wel dit: Sector indeling vergunninghoudersplaatsen in de gemeente Arnhem.quote:Op donderdag 24 maart 2011 10:04 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Waar ligt de grens dan precies, voor welke wijken dat nieuwe betaald parkeren wel en niet geldt? Als dat betekent dat er bijvoorbeeld minder auto's in mijn wijk staan, waardoor ik gemakkelijker kan parkeren, heb ik er best 120 euro voor over per jaar.
Presikhaaf is ook bagger geworden. Vier keer in het uur (lijn 5) vind ik niet kunnen, vaak ook nog eens uitvallende bussen zonder melding.quote:Op donderdag 24 maart 2011 10:25 schreef picodealion het volgende:
Ligt eraab waar je woont natuurlijk. Presikhaaf vond ik altijd wel prima, Malburgen is soms echt klote met de bus. Dan rijden ze alledrie tegelijk en kan je een half uur wachten..
thanx! Voorheen kon ik geen parkeervergunning aanvragen, viel mijn (deel van de) straat net buiten het parkeervergunninggebied, maar dat is nu dus kennelijk veranderd, want nu valt mijn huisnr er net binnen.quote:Op donderdag 24 maart 2011 10:26 schreef remlof het volgende:
Ik kan geen kaartje vinden, maar wel dit: Sector indeling vergunninghoudersplaatsen in de gemeente Arnhem.
't Is toch niet zo, dat wijkbewoners geen parkeervergunning meer kunnen aanvragen omdat die er niet meer zijn hoop ik?quote:Op donderdag 24 maart 2011 16:19 schreef voodoolady het volgende:
Volgens de gelderlander: centrum wordt tot 23.00 uur 2,50euro en de wijken spijkerkwartier, transvaal en burgemeesterswijk wordt 2 euro. Wijkbewoners krijgen waarschijnlijk een bezoekers pas waarmee met korting geparkeerd kan worden.
De wachttijd voor een vergunning is iets van 1,5 jaar. Dus succes met wachtenquote:Op donderdag 24 maart 2011 16:37 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
thanx! Voorheen kon ik geen parkeervergunning aanvragen, viel mijn (deel van de) straat net buiten het parkeervergunninggebied, maar dat is nu dus kennelijk veranderd, want nu valt mijn huisnr er net binnen.
Ik moet dus eens bellen voor een parkeervergunning, kennelijk!
[..]
't Is toch niet zo, dat wijkbewoners geen parkeervergunning meer kunnen aanvragen omdat die er niet meer zijn hoop ik?
Hangt er vanaf, voor m'n vader, die in de Tuinstraat bij Velperpoort woonde had ik een paar jaar geleden een vergunning binnen een maand of twee.quote:Op donderdag 24 maart 2011 19:01 schreef Quickie_Brat het volgende:
[..]
De wachttijd voor een vergunning is iets van 1,5 jaar. Dus succes met wachten.
Daar waar ik woon (hoewel dat wel een andere zone is dan daar waar Meneer Garisson (die morgen jarig is) voor in aanmerking zou komen) moesten we destijds 1,5 jaar wachten.quote:Op donderdag 24 maart 2011 19:04 schreef remlof het volgende:
[..]
Hangt er vanaf, voor m'n vader, die in de Tuinstraat bij Velperpoort woonde had ik een paar jaar geleden een vergunning binnen een maand of twee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |