A3. Winkel is naast de in- en uitgang daar. Net als de douches, mocht je willen douchen. Tevens ook redelijk vlakbij de parkeerplaatsen dus hoef je niet al te ver te sjouwen met je zooi.quote:Op donderdag 16 juni 2011 19:48 schreef Dicear het volgende:
Haha, ik weet het, ik zie het probleem ook niet echt, maar hij was er een beetje bezorgd over. Wat is trouwens de beste camping om te gaan zitten als je een supermarkt in de buurt wil hebben?
Nu al regen kunnen voorspellen voor 1 juli ofzo.quote:Op maandag 20 juni 2011 19:06 schreef Guard het volgende:
Het wordt niet zo warm als vorig jaar, maar de voorspellingen voor het Werchter-weekend zijn niet zo goed, zaterdag gaat het zo goed als zeker regenen... Donderdag en vrijdag wel aangenaam.
Het zijn nog redelijk lange termijn voorspellingen, dus misschien trekt het nog wel bij.
Absoluut. 39C is gewoon te warmquote:Op maandag 20 juni 2011 19:09 schreef Cliffy het volgende:
Minder warm dan vorig jaar vind ik echt niet erg, 20-25 graden vind ik prima
Bedankt! Ik zal het tegen mijn maten zeggen.quote:Op zondag 19 juni 2011 19:43 schreef Migwi het volgende:
Lekker kort dag, maar iemand die nog een combiticket (klassiek ticket uiteraard) wilt overnemen?
Diegene met wie ik zou gaan kan niet meer mee, en alleen gaan, tja, dat is niet mijn ding.
Doe ik mijn campingticket (voor vanaf de woensdag) er gratis bij.
Oh, en ik heb ook nog 60 food&drink coupons voor 141 euro gekocht, die wil ik dus ook kwijt als 't even kan.
[..]
A3. Winkel is naast de in- en uitgang daar. Net als de douches, mocht je willen douchen. Tevens ook redelijk vlakbij de parkeerplaatsen dus hoef je niet al te ver te sjouwen met je zooi.
Een zachte straal en meestal niet al te warm. In de ochtend staat er altijd een lange rij (vooral rond 10 uur). Misschien kun je het best even douchen aan het begin van de avond (tijdens Bruno Mars of Kaiser Chiefsquote:
Dan ben je er rap bij.quote:
Klinkt goedquote:Op dinsdag 21 juni 2011 15:13 schreef Dark_Angelus het volgende:
Voor iemand die nog geen ticket heeft.
Ik heb een buddy die nog kaarten te koop heeft en daarbij heb ik nog een hotelbed over in Leuven.
En ik heb een parkeerplaats backstage dus we kunnen heen en weer pendelen
Bummer.quote:
Jej! Had de voorraad poncho's die ik over had na Pinkpop alweer klaargelegd, maar het ziet er idd steeds beter uit. Duimen dat het zo blijft.quote:Op woensdag 22 juni 2011 09:24 schreef Guard het volgende:
de weersverwachtingen worden al beter voor volgende week
Echt? Ben gewend dat je gewoon alle campings op kunt. Mijn vriend gaat al jaren naar Werchter, maar die weet dit soort dingen niet, interesseert hem nietquote:Op woensdag 22 juni 2011 10:03 schreef Piles het volgende:
Je kan toch helemaal niet naar een andere camping? Je hebt maar een bandje voor 1
quote:Op woensdag 22 juni 2011 12:26 schreef daankes het volgende:
Gister met pijn en moeite mijn combi ticket verkocht![]()
herkansing voor school op de maandag, en moet die in het weekend lerenquote:
Ehm, ik meen dat er voor de A campings de afgelopen jaren alleen douches bij A3 waren (iemand die 't zeker weet?), en die staan dan gewoon buiten A3 zodat iedereen ze kan gebruikenquote:Op woensdag 22 juni 2011 10:02 schreef mieknok het volgende:
Zijn er eigenlijk op elke camping douches, of moet je dan naar een andere camping?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |