ik hoor ze ook in dit filmpje nietquote:Op woensdag 16 maart 2011 21:32 schreef MangoTree het volgende:
Gunshots during Gaddafi's speech
Sweat began dripping from his forehead
Cut off by His speech
Ging het zo gister? Toen had ik die knallen niet gehoord.
quote:[ ... ]
Discontinue the broadcasting of all of the Gaddafi regimes satellite channels, in particular the Jamahirya satellite channel, that are being broadcast by your satellites.
[ ... ]
Nee.quote:
Ik weet het niet hoor.quote:Op woensdag 16 maart 2011 21:21 schreef MangoTree het volgende:
Russian military exposes the globalists, United States and NATO for attempting to deceive the world.
Russian satellites confirm the western media attempted to deceive the world with their claim that Libya was bombing it's own people.
RT News
RT is a 24/7 English-language news channel. From our central Moscow headquarters and bureaus all over the world, we are set to show you how any story can be another story altogether. Broadcasting over six continents and 100 countries, our coverage focuses on international headlines, giving an innovative angle set to challenge viewers worldwide.
werd paar weken geleden ookal om gevraagd om nilesat te vragen te stoppen met Lybian State TV uit te zenden , heb toen ook gemaild , maar ik zie nieuwe email adressen staan .. gooi ik er nog wel paar emails uitquote:Op woensdag 16 maart 2011 21:42 schreef svann het volgende:
Email-verzoek aan providers om Libische staatstelevisie van de satelliet te halen:
https://www.facebook.com/(...)53226449493&comments
Ik vind het een heel vaag bericht. We hebben toch beelden gezien, weliswaar misschien niet van directe beschietingen maar wel overvliegende straaljagers.quote:Op woensdag 16 maart 2011 21:47 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
Ik weet het niet hoor.
Waar is dan die no-fly-zone voor, van zowel de Golfstaten als de EU?
vanaf het begin tot 0:12 hoor ik 5 klappen.quote:Op woensdag 16 maart 2011 21:37 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
ik hoor ze ook in dit filmpje niet
Ze hebben GILL anti-tankwapens nodigquote:Op woensdag 16 maart 2011 22:04 schreef Clondijk het volgende:
De zgn. Palmaria's het is dat ze ze op een grote afstand neerzetten anders zou je denken dat die tankwagen er gevaarlijk dichtbij staat om toevallig geraakt te worden.
[ afbeelding ]
Zonder NFZ of de FAFL denk ik niet dat ze deze jongens uitschakelen of buitmaken.
Ghadaffi was toch aan het verliezen, waarom zouden de rebellen dan hulp nodig hebben? /ironiequote:Op woensdag 16 maart 2011 22:21 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
Het is echt hopen op interventie van de Arabische wereld, of een ammo drop in ieder geval. Het westen is te verdeeld en gaat volgens mij gewoon echt niks doen.
Als hij alles vernietigd wat hij tegenkomt, rebellen inclusief, wat moet hem dan nog tot val brengen?quote:Op woensdag 16 maart 2011 22:26 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
De rebellen winnen ook, ongetwijfeld.
Punt is wel dat ik wens dat er zo weinig mogelijk slachtoffers vallen, en laat Ghadaffi nou net een handje hebben van het laten verdwijnen van oppositie. Hij gaat niet opgeven zonder slag of stoot, en ik zie em zelfs nog complete vernietiging aanbrengen aan alles wat hij onderweg tegenkomt, eer dat hij ten val wordt gebracht.
Fokkers.quote:Op woensdag 16 maart 2011 22:30 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Als hij alles vernietigd wat hij tegenkomt, rebellen inclusief, wat moet hem dan nog tot val brengen?
Dat zegt niet zo veel. Zo'n houwitser is een stuk kwetsbaarder dan een tank. Ze staan op afstand en worden beschermd door andere troepen.quote:Op woensdag 16 maart 2011 22:10 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
Ze hebben GILL anti-tankwapens nodig![]()
Zodra het volk laat zien dat het ook maar een zo'n howitzer kunnen slopen, zal nog een groter deel van Ghadaffi's leger buigen voor ze.
Deze opstand zal het echter niet redden, het vrijheidsideaal moeten de Libiërs bewaren voor een eventuele toekomstige opstand, want je kan niet onder de feiten uit dat het er voor de rebellen momenteel slecht uitziet en ze zonder steun verpletterd zullen worden.quote:Op woensdag 16 maart 2011 22:32 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
Het idee van vrijheid, dat doorstaat tijd en is niet aantastbaar door wapens waar Ghadaffi over beschikt.
Bovendien is dit ideaal zo besmettelijk, dat het zich al over de hele wereld heeft verspreid en nog steeds aan het verspreiden is. Het is onontkoombaar.
Die indruk krijg ik momenteel ook, dan gaan ze heel hard roepen dat Ghadaffi zo onrechtvaardig is en dat "vrijheid" zich niet laat onderdrukken, en dan geloven ze zelf ook nog in die kreten.quote:
Het klopt wat je zegt, een howitser staat op enkele kilometers van het front omdat het (anders dan een tank) indirect vuursteun levert aan de troepen aan het front.quote:Op woensdag 16 maart 2011 22:44 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dat zegt niet zo veel. Zo'n houwitser is een stuk kwetsbaarder dan een tank. Ze staan op afstand en worden beschermd door andere troepen.
Als je een stad belegerd met infanterie an tanks, kan je met geschut lekker op afstand blijven knallen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |