Ongeacht hoe je hem ziet, zou je hem graag nog eens willen spreken? Een leuke avond met hem willen hebben?quote:Op maandag 14 maart 2011 16:39 schreef Quickie_Brat het volgende:
[..]
Hmm goeie vraag. Dat weet ik niet eigenlijk. Hij is zeker niet lelijk, maar ik voelde eigenlijk gewoon niks. Anders dan een fijn gevoel van leuk gezelschap, maar geen kriebels of warm gevoel oid.
Ja, dat wel. We konden het erg goed met elkaar vinden en raakten eigenlijk niet uitgepraatquote:Op maandag 14 maart 2011 16:39 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ongeacht hoe je hem ziet, zou je hem graag nog eens willen spreken? Een leuke avond met hem willen hebben?
Dan zeker nog eens afsprekenquote:Op maandag 14 maart 2011 16:40 schreef Quickie_Brat het volgende:
[..]
Ja, dat wel. We konden het erg goed met elkaar vinden en raakten eigenlijk niet uitgepraat
Mailt ze dit terug:quote:Haha, ohhh werk jij met die smoezen!
Ja hoor...Maar ach..ik heb tijd zat, het hoeft niet allemaal vandaag of morgen.
Heb je al gezoend met die gozer of is het een volslagen vreemdeling voor je?
quote:Ja een volslagen vreemdeling!
Niet lullig bedoeld, maar heb je in begin gemaild omdat ik je herkende
op Knuz. We zijn niet zo close dat ik alles vertel.
Succes met het verder kijken en op Knuz!
In de categorie: ok whatever, jij ook veel succes.quote:Haha, ok rustig maar. Ik was ook niet in de veronderstelling dat we zielsverwanten zijn..
Jij ook veel succes!
quote:Nee, dat snap ik ook wel. Maar het is meer hoe je overkomt in de mail.
Weet zeker dat als je realiseerd dat iemand dicht in de buurt komt jij
dicht klapt, of is het meer dat de jacht dan over is en de volgende
aan de beurt is?
Nogmaals succes en fijn weekend!
Dit strookt echt absoluut niet met het beeld dat ik van je heb.quote:Op maandag 14 maart 2011 11:28 schreef Silenus het volgende:
Haha, zat wat oude mailtjes door te lezen en vond dit.
Meisje wat ik al 2 jaar ken via internet, regelmatig contact mee gehad maar nooit gezien, schreef over elke kerel 'die ze van internet kende' een stukje in haar dagboek. Haar stuk over mij had ze me een tijdje geleden toegestuurd, maar omdat ze toen nog in dit topic postte () heb ik het destijds niet geplaatst.
[..]
Ze houdt wel van me zeg.
Wat jij toch allemaal zegt Silenus vrouwen die van kotsende half bezopen mannen houden, het leuk vinden als je weer eens aan de alchol zit. Het lijkt wel de droom van een alcholist.quote:
Vind ik nou ook. Ik vind mezelf ook echt niet seksverslaafd ofzo, anders zou ik ook wel meer neuken.quote:Op maandag 14 maart 2011 17:00 schreef Seven. het volgende:
[..]
Dit strookt echt absoluut niet met het beeld dat ik van je heb.
Dat niet alleen, het is gewoon zwaar uit zijn verband gerukt allemaal. Alsof ze van plan was om een boek te schrijven en daarom een stuk of wat puntjes eruit plukte om ze eens flink door de rode verf te halen.quote:Op maandag 14 maart 2011 17:01 schreef Silenus het volgende:
[..]
Vind ik nou ook. Ik vind mezelf ook echt niet seksverslaafd ofzo, anders zou ik ook wel meer neuken.
Nou deze houdt niet van mij hoor, dat is natuurlijk geen probleem maar ik snap alleen niet waar ze de tijd/zin vandaan haalt om mij zwart te maken bij anderen. Ik zou serieus niet weten wat ik haar misdaan heb.quote:Op maandag 14 maart 2011 17:00 schreef picardmike het volgende:
[..]
Wat jij toch allemaal zegt Silenus vrouwen die van kotsende half bezopen mannen houden, het leuk vinden als je weer eens aan de alchol zit. Het lijkt wel de droom van een alcholist.
De meeste vrouwen op een paar na dan die houden niet meer van dat jongvolwassen puberale uitgaansgedrag, dacht ik zo.
Wie zegt dat ik daar niet in geloof? Ik acht de kans klein, dat dan weer wel.quote:Op maandag 14 maart 2011 13:45 schreef Godshand het volgende:
[..]
Uit IMDB:
An offbeat romantic comedy about a woman who doesn't believe true love exists, and the young man who falls for her.
Dit gaat dus over Seven?
Ik kreeg een tijdje terug ineens een mail van een gast van RP die me echt nooooit mailde (we hadden altijd contact via smsquote:Op maandag 14 maart 2011 17:03 schreef Silenus het volgende:
[..]
Nou deze houdt niet van mij hoor, dat is natuurlijk geen probleem maar ik snap alleen niet waar ze de tijd/zin vandaan haalt om mij zwart te maken bij anderen. Ik zou serieus niet weten wat ik haar misdaan heb.
Bij zulke kinderachtige shit denk ik dan maar 'I gracefully bow out'.quote:Op maandag 14 maart 2011 17:13 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ik kreeg een tijdje terug ineens een mail van een gast van RP die me echt nooooit mailde (we hadden altijd contact via sms). Bleek dat één of andere griet zijn msn/email account gehacked had en aan al zijn vrouwelijke contacten (meer dan 100, stond in die mail) een email had gestuurd met waarschuwing over die gast, linkkjes naar website en meer van dat soort shit. Heb reply to all gedaan met de melding dat als zij genaaid waren door die vent, dat ze volgende keer iets beter op moesten passen. Die gast wond niet bepaald doekjes om zijn intenties... vond het een beetje sneu allemaal. Heb hem ook maar een smsje gestuurd, zijn reactie was dan wel weer hilarisch
Leuke postquote:Op maandag 14 maart 2011 16:54 schreef Silenus het volgende:
Ik heb nu toch iets raars.
Kreeg een weekje geleden een mailtje van ene 'Marloes Poes', op m'n gmail. Dat is gewoon mijn voor+achternaam@gmail.com. Mailtje bestond uit 'he ik zag je op knuz, wat grappig dat je daar ook op zit! Hoe is het met je?'
Nou, ik heb een tijdje met haar gemaild, zonder dat ik nou eigenlijk wist wie het was. Op een gegeven moment zei ze 'je weet niet wie ik ben he? Zegt de combinatie Marloes + studentenvereniging + Utrecht je iets?
Nou heb ik met twee Marloes'en van mijn studentenvereniging gezoend, ik speelde va banque maar gokte natuurlijk de verkeerde.Kak. Het bleek uiteindelijk een meisje te zijn waar ik op een gala in 2005 (!) mee heb gezoend. Sindsdien heb ik haar nooit meer gesproken of gezien.
Uiteindelijk wist ik ook wie ze moest zijn omdat ze vertelde dat ik zo dronken was dat ik m'n eigen naam niet eens wist en had gekotst. (Ja, dat moet op dát gala zijn geweest.)
Enfin, na een weekje radiostilte (ze was op wintersport zei ze) mailde ze me gisteren weer.
Het ging over een date die ze morgen zou hebben, dus ik mailde dit:
[..]
Mailt ze dit terug:
[..]"We zijn niet zo close", nee duh, ik heb haar vijf jaar niet gezien. En het is nou ook niet dat ik haar vroeg naar haar grootste taboes oid. Maargoed, dit teruggemaild:
[..]
In de categorie: ok whatever, jij ook veel succes.
Krijg ik weer dit terug:
[..]Raar kind natuurlijk, maargoed, ze zal vast wat issues met zichzelf hebben. Wat schetst echter mijn verbazing, ik krijg ineens een mailtej van een ander meisje waar ik af en toe wat mee mail (en die dus op mijn profiel kijkt) dat ze hele mails krijgt van 'Marloes Poes' dat ze een onbetrouwbaar kutwijf is en vooral niet met mij moet daten omdat ik toch iedereen afwerk.
![]()
Waar bemoeit die labiele gek zich mee?Ik vind het echt een raar verhaal. Dadelijk gaat dat wijf allemaal andere contacten van me lastigvallen. En als ik haar nou iets misdaan had ofzo, maar ik heb haar serieus vijf jaar niet gezien.
Verander je interesse even naar Mannen en het zijn er zo 1500quote:Op maandag 14 maart 2011 17:29 schreef picardmike het volgende:
Damn ben na bijna 1 hele dag op rp nog maar 15x bekeken.
Zo laag ga zelfs ik niet niet bij de grond. Hoe kan dat nou ik ben de zowat de enige negroide man met een scheiding in zijn krullende haar. Ik word lelijker vorig jaar scoorde ik veel meer.quote:Op maandag 14 maart 2011 17:31 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Verander je interesse even naar Mannen en het zijn er zo 1500
ff gecheckt (toch even gebruik maken van mn 3 dagen full membership he). Ik kan je zeggen dat foto 3 en 4 een stuk minder aangenaam zijn dan 1 en 2.quote:Op maandag 14 maart 2011 17:37 schreef picardmike het volgende:
Ah getver Zowie uit noord brabant, die meteen al begint over de klik.
Ja idd onder sommige knappe koppen zit een groot lichaam verborgen. Daarom wil ik liever een foto waar iemand helemaal op staat. Toch geeft Zowie aan dat ze 60 kilo weegt.quote:Op maandag 14 maart 2011 17:46 schreef VacaLoca het volgende:
Wel opmerkelijk dat grote verschil vaak tussen de profielfoto en de overige foto's.... dag en nacht soms
Wat is er mis met een groot lichaam?quote:Op maandag 14 maart 2011 17:52 schreef picardmike het volgende:
[..]
Ja idd onder sommige knappe koppen zit een groot lichaam verborgen. Daarom wil ik liever een foto waar iemand helemaal op staat. Toch geeft Zowie aan dat ze 60 kilo weegt.
Ligt eraan wat je haar geflikt hebt.quote:Op maandag 14 maart 2011 17:37 schreef kastanova het volgende:
Over vage vrouwen-acties gesproken; kan iemand me vertellen hoelang ex-vriendinnen gemiddeld haatdragend blijven?
Heb er maar weinig ervaring mee, but now I struck the mother load.
Was m'n post de vorige keer nog in een plastic zak gestopt en in de trappenhal van haar flat geflikkerd, deze keer was de trappenhal kennelijk zelfs al verboden terrein en lag de (verscheurde) envelop buiten voor de centrale ingang.
Met een stok er op tegen het weg waaien, dat dan weer wel.
Mên... En ik maar denken dat de haat mínder zou worden naarmate de tijd vorderde.
Misschien daarom juist?quote:Op maandag 14 maart 2011 17:37 schreef picardmike het volgende:
[..]
Hoe kan dat nou ik ben de zowat de enige negroide man met een scheiding in zijn krullende haar.
Niks, maar dit is Fok en dan zijn we allemaal op zoek naar vrouwen met een maatje 36 en mannen van minimaal 1.90 lang.quote:Op maandag 14 maart 2011 18:55 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Wat is er mis met een groot lichaam?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |