Je kunt ook wegblijven natuurlijkquote:Op zondag 13 maart 2011 20:05 schreef AirwiN het volgende:
Nieuw topic + Dezelfde inhoud = Niks nieuws
Ja en volgende week terug komen! Dan is het weer tijd voor hetzelfde onderwerp!quote:
Dus niet meer over borstvoeding?quote:Op zondag 13 maart 2011 20:05 schreef AirwiN het volgende:
Nieuw topic + Dezelfde inhoud = Niks nieuws
Wat specifieker?quote:Op zondag 13 maart 2011 20:08 schreef Samzz het volgende:
Heeft iemand hier verstand van virussen en antivirus software?
Singles is de stabiele basis in mijn turbulente leven, dus nee, ik blijf.quote:
ik zweer al jaren bij AVG, gratis, goed en gebruikt niet teveel van je pc tijdens t scannen.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:08 schreef Samzz het volgende:
Heeft iemand hier verstand van virussen en antivirus software?
Nope, nu weer gewoon over borsten. Vertel nog es over die prachtexemplaren van jou.quote:
Je kunt de klok erop gelijk zettenquote:Op zondag 13 maart 2011 20:08 schreef Tally het volgende:
[..]
Ja en volgende week terug komen! Dan is het weer tijd voor hetzelfde onderwerp!
Nee, dat wordt ook vervelend.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:09 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Nope, nu weer gewoon over borsten. Vertel nog es over die prachtexemplaren van jou.
quote:Op zondag 13 maart 2011 20:08 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Singles is de stabiele basis in mijn turbulente leven, dus nee, ik blijf.
nog 1 avondje en dan mag je weer lekker afleidend aan het werkquote:Op zondag 13 maart 2011 20:09 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
Het heerstte hier in de buurt wel heel erg, maar ergste is er vanaf
[..]
Zondagavond!
Nou, zusje heeft beveiliging van Microsoft Security Essentials, net als ik, nu staat deze gewoon op groen, maar, volgens de computer is er een foutmelding in de wuauclt.exe. Het enige programma dat werkt is de Antivirus monitor, nooit van gehoord, niet zelf geinstalleerd.quote:
PM dan maar?quote:
Same.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:09 schreef PeuRac het volgende:
[..]
ik zweer al jaren bij AVG, gratis, goed en gebruikt niet teveel van je pc tijdens t scannen.
Mij is Microsoft security essentials aangeraden. Tot nu toe bevalt die uitstekend.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:09 schreef PeuRac het volgende:
[..]
ik zweer al jaren bij AVG, gratis, goed en gebruikt niet teveel van je pc tijdens t scannen.
Dan zou ik mij verder geen zorgen maken als 'ie nu op groen staat.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:12 schreef Samzz het volgende:
Mij is Microsoft security essentials aangeraden. Tot nu toe bevalt die uitstekend.
Dat doe ik dus wel, want ik kan MSE niet opstarten, ik kan niet op internet en kan niks meer met de laptop doen.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:13 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Dan zou ik mij verder geen zorgen maken als 'ie nu op groen staat.
Ol had laatst ook zoiets. Heb de hele handel maar opnieuw geinstalleerdquote:Op zondag 13 maart 2011 20:12 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nou, zusje heeft beveiliging van Microsoft Security Essentials, net als ik, nu staat deze gewoon op groen, maar, volgens de computer is er een foutmelding in de wuauclt.exe. Het enige programma dat werkt is de Antivirus monitor, nooit van gehoord, niet zelf geinstalleerd.
Alles wat ik op de laptop doe, resulteert in een link naar de website van bovengenoemde monitor. Verder staan er in de taakbalk 300 pictogrammen open die niet gesloten kunnen worden en de eigenschappen van deze pictogrammen leiden naar systeempictogrammen in- of uitschakelen.
What to do? De laptop opent geen enkele site, alles wordt door de Virus monitor geblokkeerd en doorgelinkt naar hun eigen website.
Ja ik wist dat hij zou komen. Maar zo is het wel. De door-de-weekse dagen vliegen. Die andere wat minder.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:12 schreef Delan het volgende:
[..]
nog 1 avondje en dan mag je weer lekker afleidend aan het werk
Maar je zit nu wel met de shitquote:Op zondag 13 maart 2011 20:12 schreef Samzz het volgende:
[..]
Mij is Microsoft security essentials aangeraden. Tot nu toe bevalt die uitstekend.
Ik heb dat niet gedaan, m'n zusje. Mijn software werkt uitstekend en detecteert alles.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:16 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Maar je zit nu wel met de shit![]()
Je hebt een virus/malware oid op je laptop, heel erg kut. Je zult even moeten googlen op wat je zit, dan is er vast wel een oplossing te vinden. Je hebt namelijk iets gedownload wat niet goed was en MSE heeft dat niet opgepikt blijkbaar.
Dit heeft ze:quote:Op zondag 13 maart 2011 20:18 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik heb dat niet gedaan, m'n zusje. Mijn software werkt uitstekend en detecteert alles.
De rest van t artikel, incl een how-to-remove staan hier: http://news.loaris.com/nl(...)virus-monitor-virus/quote:Het spreekt vanzelf dat Antivirus Monitor uiterst dreigend en erg lastig in zijn essentie. Het enige doel van Antivirus Monitor is om zoveel geld te krijgen van onoplettende gebruikers mogelijk. Antivirus Mointor scam binnendringt van de PC via het internet door te surfen aantal besmette sites en het verkrijgen van de bijzondere aard van de trojan die zich verspreidt deze schurkenstaat. Houd in gedachten dat het proces van penetratie van Antivirus Monitor binnenkant van de aangevallen PC is nauwelijks merkbaar, maar al snel wordt het duidelijk dat de gebruiker gaat zeer vermoeiend onrust met de gecompromitteerde pc-systeem gezicht. Antivirus Monitor initieert bombarderen je met allerlei pop-up waarschuwingen dat de beschikbaarheid van bepaalde nep ongedierte en virussen op uw pc claim. Het zal regelmatig worden waarschuw je van vele virussen en problemen in verband met de kwetsbaarheid van uw veiligheid van het systeem.
Ik had 'm inderdaad net gevonden. Bedankt iigquote:Op zondag 13 maart 2011 20:19 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Dit heeft ze:
[..]
De rest van t artikel, incl een how-to-remove staan hier: http://news.loaris.com/nl(...)virus-monitor-virus/
quote:Op zondag 13 maart 2011 20:19 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Dit heeft ze:
[..]
De rest van t artikel, incl een how-to-remove staan hier: http://news.loaris.com/nl(...)virus-monitor-virus/
quote:Het spreekt vanzelf dat Antivirus Monitor uiterst dreigend en erg lastig in zijn essentie. Het enige doel van Antivirus Monitor is om zoveel geld te krijgen van onoplettende gebruikers mogelijk. Antivirus Mointor scam binnendringt van de PC via het internet door te surfen aantal besmette sites en het verkrijgen van de bijzondere aard van de trojan die zich verspreidt deze schurkenstaat. Houd in gedachten dat het proces van penetratie van Antivirus Monitor binnenkant van de aangevallen PC is nauwelijks merkbaar, maar al snel wordt het duidelijk dat de gebruiker gaat zeer vermoeiend onrust met de gecompromitteerde pc-systeem gezicht. Antivirus Monitor initieert bombarderen je met allerlei pop-up waarschuwingen dat de beschikbaarheid van bepaalde nep ongedierte en virussen op uw pc claim. Het zal regelmatig worden waarschuw je van vele virussen en problemen in verband met de kwetsbaarheid van uw veiligheid van het systeem.
ik raad je zusje daarna AVG aan, is toch wel een van de beste en deze scant echt álles wat je pc inkomt/uit gaat, dus ook bestanden vanaf msn, mail, up/downloaden van websites en torrents, etc, etc.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:19 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik had 'm inderdaad net gevonden. Bedankt iig
Microsoft Security Essentials werkt anders heel erg prima. Alleen deze troep kon ie blijkbaar niet tegenhouden.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:21 schreef PeuRac het volgende:
[..]
ik raad je zusje daarna AVG aan, is toch wel een van de beste en deze scant echt álles wat je pc inkomt/uit gaat, dus ook bestanden vanaf msn, mail, up/downloaden van websites en torrents, etc, etc.
Dat doet MSE ook, mijn zusje heeft gewoon dom gedaan en linkjes geopend en dingen geinstalleerd. Ik denk ook niet dat AVG dit virus tegen heeft kunnen houden. Hij is mij aangeraden door een computerexpert en die vertrouw ik toch meer, sorryquote:Op zondag 13 maart 2011 20:21 schreef PeuRac het volgende:
[..]
ik raad je zusje daarna AVG aan, is toch wel een van de beste en deze scant echt álles wat je pc inkomt/uit gaat, dus ook bestanden vanaf msn, mail, up/downloaden van websites en torrents, etc, etc.
herinstalleren incl format. elke scanner die je nu wilt installeren zal bij voorbaat niet betrouwbaar zijn. wil je dus echt zeker zijn, herinstall incl format doen. wellicht met de bijgeleverde dvd's, waar vaak een recovery bij zit.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:14 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dat doe ik dus wel, want ik kan MSE niet opstarten, ik kan niet op internet en kan niks meer met de laptop doen.
en ook dat komt allemaal goed! trust me!quote:Op zondag 13 maart 2011 20:14 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
Ja ik wist dat hij zou komen. Maar zo is het wel. De door-de-weekse dagen vliegen. Die andere wat minder.
Je kan altijd eerst proberen de boel te fixxen zonder alle data te wissen. Dat kan altijd nog.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:24 schreef dawg het volgende:
[..]
herinstalleren incl format. elke scanner die je nu wilt installeren zal bij voorbaat niet betrouwbaar zijn. wil je dus echt zeker zijn, herinstall incl format doen. wellicht met de bijgeleverde dvd's, waar vaak een recovery bij zit.
En dan zijn er mensen die daarop klikkenquote:Op zondag 13 maart 2011 20:26 schreef xFriendx het volgende:
Net als mensen die een virus op hun pc hebben en dan uit het niets stuurt msn een berichtje van hen naar jou met 'Hey, look what sexy pic I found of you!' en dan een linkje![]()
quote:Op zondag 13 maart 2011 20:26 schreef xFriendx het volgende:
Net als mensen die een virus op hun pc hebben en dan uit het niets stuurt msn een berichtje van hen naar jou met 'Hey, look what sexy pic I found of you!' en dan een linkje![]()
Ik probeer hem idd te repareren.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:26 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Je kan altijd eerst proberen de boel te fixxen zonder alle data te wissen. Dat kan altijd nog.
Mmmmm....quote:Op zondag 13 maart 2011 20:26 schreef Samzz het volgende:
En dan zijn er mensen die daarop klikkenVolgens mij is mijn zusje dus zoiemand.
Een clean install op z'n tijd is ook wel lekkerquote:Op zondag 13 maart 2011 20:26 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Je kan altijd eerst proberen de boel te fixxen zonder alle data te wissen. Dat kan altijd nog.
Gaat niet werkenquote:Op zondag 13 maart 2011 20:28 schreef xFriendx het volgende:
Volgens mij kan je ook nog naar systeemherstel door tijdens het opstarten op een F knop te rammen. Dan kan je bijv een week terug in de tijd en hopen dat het virus er toen nog niet was. Weet alleen niet of het ook werkt als spul in je register zit.
Mijn MacBook wil die linkjes nooit openen.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:26 schreef xFriendx het volgende:
Net als mensen die een virus op hun pc hebben en dan uit het niets stuurt msn een berichtje van hen naar jou met 'Hey, look what sexy pic I found of you!' en dan een linkje![]()
Alleen jammer dat het zoveel gedoe is.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:28 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Een clean install op z'n tijd is ook wel lekker
Maar jij zal toch wel al een vooraadje sexy pics van jezelf hebben?quote:Op zondag 13 maart 2011 20:31 schreef Q. het volgende:
[..]
Mijn MacBook wil die linkjes nooit openen.!
Valt best meequote:
CD opstarten, ff douchen en eer je aangekleed bent is je PC opnieuw geïnstalleerd.quote:
Duizenden.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:31 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Maar jij zal toch wel al een vooraadje sexy pics van jezelf hebben?
Voordat je alles weer hebt ingesteld zoals je het wil hebben, alle programma's opnieuw geinstalleerd e.d. ben je een aardig tijdje verder hoor. Daarom ben ik altijd erg zuinig op mn Windows-installaties, mn laatste Vista-installatie is 4 jaar meegegaan. Toen ik Win7 kocht vond ik het wel tijd voor een schone installatie.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:31 schreef AirwiN het volgende:
[..]
CD opstarten, ff douchen en eer je aangekleed bent is je PC opnieuw geïnstalleerd.
Dat inderdaad, van te voren alle setup-files verzamelen, en dan aan het einde weer terug zetten en heel veel scheelt het nooitquote:Op zondag 13 maart 2011 20:33 schreef Q. het volgende:
[..]
Voordat je alles weer hebt ingesteld zoals je het wil hebben, alle programma's opnieuw geinstalleerd e.d. ben je een aardig tijdje verder hoor. Daarom ben ik altijd erg zuinig op mn Windows-installaties, mn laatste Vista-installatie is 4 jaar meegegaan. Toen ik Win7 kocht vond ik het wel tijd voor een schone installatie.
Standaard instellingen, programma's pas installeren als je ze nodig hebt en dan meteen de laatste versie downloaden.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:33 schreef Q. het volgende:
Voordat je alles weer hebt ingesteld zoals je het wil hebben, alle programma's opnieuw geinstalleerd e.d. ben je een aardig tijdje verder hoor. Daarom ben ik altijd erg zuinig op mn Windows-installaties, mn laatste Vista-installatie is 4 jaar meegegaan. Toen ik Win7 kocht vond ik het wel tijd voor een schone installatie.
Dan zou een clean install wel eens de beste manier kunnen zijnquote:Op zondag 13 maart 2011 20:36 schreef Samzz het volgende:
Hmmm... dat linkje werkt niet goed, Peu. Ik moet een bestand hernoemen dat überhaupt niet in de files staat.
De laatste versie is niet per sé de beste. Voor een boel programma's blijf ik liever bij een oudere versie die wel werkt zoals ik het wil.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:36 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Standaard instellingen, programma's pas installeren als je ze nodig hebt en dan meteen de laatste versie downloaden.
Ik kijk morgen wel. Heb nu geen zin meer.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:37 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Dan zou een clean install wel eens de beste manier kunnen zijnJe zou nog een recovery kunnen proberen, maar denk niet dat het werkt.
Zoals?quote:Op zondag 13 maart 2011 20:37 schreef Q. het volgende:
De laatste versie is niet per sé de beste. Voor een boel programma's blijf ik liever bij een oudere versie die wel werkt zoals ik het wil.
Held!quote:Op zondag 13 maart 2011 20:39 schreef dawg het volgende:
sinds ik een ipad heb zeg ik: koop een apple!
Buurman!quote:
Linux werkt ook primaquote:Op zondag 13 maart 2011 20:39 schreef dawg het volgende:
sinds ik een ipad heb zeg ik: koop een apple!
Dankzij de gebruiker natuurlijk.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:40 schreef Flippiee het volgende:
Buurman!
En zijn die problemen dankzij windows 7? Die CDs heb ik hier ook nog liggen, maar nog niet geïnstalleerd op de pc.
Sinds wanneer doe jij mee aan hypes?quote:Op zondag 13 maart 2011 20:39 schreef dawg het volgende:
sinds ik een ipad heb zeg ik: koop een apple!
Nieuwschierigheid?quote:Op zondag 13 maart 2011 20:40 schreef Samzz het volgende:
Hahahaha, nu opent ie automatisch websites voor viagra
Ik vraag me serieus af wat m'n zusje heeft aangeklikt
Sinds de rest van de wereld dat ook doet?quote:
Waar is die van jou dan? Of die van mij?quote:
ik snap niks van pc's, maar heb een tijdje de linux laptop van een kennis gebruikt en vind het heerlijk. Net als dat ik Apple wel kan waarderen, maar Apple is niks meer dan een linux variantquote:
Apple ook. Nerds met een Apple denken daarmee aantrekkelijker te zijn voor de vrouwtjes.quote:
Moet toch watquote:Op zondag 13 maart 2011 20:43 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Apple ook. Nerds met een Apple denken daarmee aantrekkelijker te zijn voor de vrouwtjes.
Je hebt het in ieder geval geprobeerd.quote:
Ik ben niet de rest van de wereld. Ik weet niet hoe dat met jou zit.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:42 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Waar is die van jou dan? Of die van mij?
Ja en dan kom je automatisch op een site voor viagraquote:
Ik ben net als jij. Nou ja, zonder de boobs en zonder zusje.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:44 schreef Samzz het volgende:
Ik ben niet de rest van de wereld. Ik weet niet hoe dat met jou zit.
Seizoen is afgelopenquote:
Jij hebt ook een vagina?quote:Op zondag 13 maart 2011 20:45 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Ik ben net als jij. Nou ja, zonder de boobs en zonder zusje.
Ja daarom, volgende keer maar een W7 Ultimo primo PC scheelt mij weer euro'squote:Op zondag 13 maart 2011 20:44 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Je hebt het in ieder geval geprobeerd.
Haai Friendquote:
Whehe. Ik zag van de week op Discovery een soort gelijke programma. Wel grappig op zich.quote:
Ik wil best over op linux, maar wil wel eeen werkende Officequote:Op zondag 13 maart 2011 20:42 schreef PeuRac het volgende:
[..]
ik snap niks van pc's, maar heb een tijdje de linux laptop van een kennis gebruikt en vind het heerlijk. Net als dat ik Apple wel kan waarderen, maar Apple is niks meer dan een linux variant
Open Office!quote:Op zondag 13 maart 2011 20:46 schreef MissMSX het volgende:
Ik wil best over op linux, maar wil wel eeen werkende Office
Dat kan tegenwoordig wel he?
apple is een lifestylequote:Op zondag 13 maart 2011 20:43 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Apple ook. Nerds met een Apple denken daarmee aantrekkelijker te zijn voor de vrouwtjes.
Fifth Gear dus.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:46 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Haai Friend
[..]
Whehe. Ik zag van de week op Discovery een soort gelijke programma. Wel grappig op zich.
Nee, da's kutquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |