Als hij op geen andere manier kan lachen, dan heeft hij nu dus een probleem en zal hij het met zo'n opmerking ook nooit meer proberen. Daar heb je mooi even voor gezorgd!quote:Op zondag 13 maart 2011 13:18 schreef HetNoorderlicht het volgende:
[..]
Initiele uitleg? Kom op, die gozer lacht echt extreem eng, net een Chucky lach, zie je dat niet??? Ik vergelijk HEM er niet mee maar die foto. Bovendien heb ik geen enorme macht over hem en spreek ik niet met hem af om hem dat te vertellen.
Juist, en wat is dan het probleem met die vriendin van Richard? Als zij iets vindt, mag ze het ook gewoon zeggen dan.quote:Op zondag 13 maart 2011 13:20 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Hij heeft een vriendin dus hij kan het vast wel, hij poseert gewoon heel eng op foto's, als niemand hem zegt blijft hij dat doen en stoot hij mensen af, je kan beter de waarheid vertellen dan hem in de waan laten.
Kijk, hier heb ik dus een probleem mee.quote:Op zondag 13 maart 2011 13:23 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Nee, zij weet dat ze enorme macht over hem heeft, hij komt speciaal naar haar toe en dan zegt ze allemaal dingen die eigenlijk nergens op slaan, want Richard ziet er heel normaal uit, zonder grote neus en geestverschijning.
Raggingbull ziet er ook normaal uit, maar hij poseert gewoon eng.
Dat BDD zal mij soms ook een worst wezen. Je kan in het begin heel voorzichtig zijn, maar als zo iemand blijft doorzeuren heb ik ook wel eens de neiging om te zeggen dat het een complete faler is. Sommige mensen kunnen daar niet constant geduld voor hebben.quote:Op zondag 13 maart 2011 13:39 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Ja maar als je weet dat iemand BDD heeft dan zeg je dat niet, dan zeg je meer van "je bent een beetje bleek, misschien een zonnebankkuurtje doen?"
Raggingbull heeft als het goed is geen BDD dus tsja. Ik was gewoon echt on gemakkelijk gaan voelen door zijn blik op die foto. Dood eng.
Klopt. Daaraan zie je hoe belangrijk het is of je omgeving mee of tegen werkt.quote:Op zondag 13 maart 2011 14:04 schreef Schenkstroop het volgende:
Richard mist gewoon een paar successen met vrouwen. Ik heb vaak genoeg op fok van anderen gelezen, die eerst ook geen raad wisten. En toen de vrouwen opeens wel interesse toonden. En zij in drie maanden 2-3 chickies hadden gescoord was hun wereldbeeld in ene veranderd. Zo snel kan het gaan.
Idd gelukkig heb ik geen BDD alleen stiekem erg onzeker over mezelf.quote:Op zondag 13 maart 2011 13:39 schreef HetNoorderlicht het volgende:
Ja maar als je weet dat iemand BDD heeft dan zeg je dat niet, dan zeg je meer van "je bent een beetje bleek, misschien een zonnebankkuurtje doen?"
Raggingbull heeft als het goed is geen BDD dus tsja. Ik was gewoon echt on gemakkelijk gaan voelen door zijn blik op die foto. Dood eng.
Daar moest ik ook aan denken idd. Ik hoop dan maar voor hem dat het niet zijn standaard lach is..quote:Op zondag 13 maart 2011 13:19 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Als hij op geen andere manier kan lachen, dan heeft hij nu dus een probleem en zal hij het met zo'n opmerking ook nooit meer proberen. Daar heb je mooi even voor gezorgd!
Welke users bijv?quote:Op zondag 13 maart 2011 14:04 schreef Schenkstroop het volgende:
Richard mist gewoon een paar successen met vrouwen. Ik heb vaak genoeg op fok van anderen gelezen, die eerst ook geen raad wisten. En toen de vrouwen opeens wel interesse toonden. En zij in drie maanden 2-3 chickies hadden gescoord was hun wereldbeeld in ene veranderd. Zo snel kan het gaan.
Nice work.quote:Op zondag 13 maart 2011 14:31 schreef Halcon het volgende:
Gisteren een leuk blond, Belgisch meisje versierd.Zelf niet veel versierkunsten uit de kast moeten halen. Had dat meisje al zien dansen met haar vriendinnen en zij mij ook kennelijk. Ze stonden al wat te wijzen en te kijken. Op een gegeven moment stond ze n tijdje recht voor me en weer waren haar vriendinnen haar aan het dirigeren en aan het wijzen. Toen maar even gevraagd of het allemaal lukt en bingo.
Precies, wat kan jou het schelen...je hebt toch al een vriendin.quote:Op zondag 13 maart 2011 14:31 schreef Raggingbull het volgende:
Uhmmm.... over het algemeen als ik lach is mijn face een beetje verneukt.
Marja... weetje doet me niks.
Ik heb een vriendin waar ik gelukkig mee ben.
Ze is dan zelf wel niet echt wat je bepaald knap kan noemen maar toch ze is gewoon super.
Wat mensen tegenwoordig nog van me vinden zal me echt worst wezen.
Ik sta open voor opbouwende kritiek en voor de rest?
De rest van de kritiek leg ik naast me neer en doe ik niks meer mee.
Alleen de afgelopen 4/5 jaar last van onzekerheid marja...
Ik durf mezelf ook zeker niet lelijk te noemen.quote:Op zondag 13 maart 2011 14:34 schreef Supersoep het volgende:
Ik moet maar steeds denken aan dat fragment bij DWDD waar mensen met zware lichamelijke aandoeningen te gast waren in het kader van ''Beauty and the beast'', iets wat ik niet ken en ook niet verder wil kennen. Daar zat dan zo'n blonde vrouw bij die er maar op bleef hameren dat ze best wel onzeker mag zijn over haar neus die drie millimeter te groot was.
Uit frustratie zapte ik maar weg en dat is ook een beetje het gevoel wat ik soms van dit topic krijg. Ik zie er verre van perfect uit, maar ik durf mezelf geen moment lelijk te noemen. Je ontwikkelt ook wel een zekere zin van apathie tegenover gedachtes als ''zie ik er wel goed genoeg uit" als je maar genoeg meemaakt. En dan is het gewoon wachten, want veel mensen krijgen een relatie wanneer ze het juist niet zien aankomen.
Nee met de tanden ontbloot wil je niet zien.quote:Op zondag 13 maart 2011 14:36 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Precies, wat kan jou het schelen...je hebt toch al een vriendin.![]()
En misschien als je met je tanden bloot voluit lacht ziet het er nog weer anders uit.
Daarom vind ik zo'n opmerking van HetNoorderlicht in zekere zin ook debiel. Alsof mensen met BDD hier het monopolie op delicate feedback hebben en van de rest maar wordt aangenomen dat ze er wel tegen kunnen.quote:Op zondag 13 maart 2011 14:37 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Ik durf mezelf ook zeker niet lelijk te noemen.
Alleen dat gepest is mij stiekem toch niet in de koude kleren gaan zitten.
Daarnaast hoor ik af en toe nog steeds dat ik gewoon ronduit lelijk ben.
Tja... ik ben blij dat ik geen BDD heb.quote:Op zondag 13 maart 2011 14:38 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Daarom vind ik zo'n opmerking van HetNoorderlicht in zekere zin ook debiel. Alsof mensen met BDD hier het monopolie op delicate feedback hebben en van de rest maar wordt aangenomen dat ze er wel tegen kunnen.
Oh....nou ja, dan ben je gewoon een beetje excentriek.quote:Op zondag 13 maart 2011 14:38 schreef Raggingbull het volgende:
[..]
Nee met de tanden ontbloot wil je niet zien.
Das nog veel erger.
Klopt, vooral ook omdat er altijd mensen een negatieve mening hebben en juist die mensen 'm graag laten horen.quote:Op zondag 13 maart 2011 14:41 schreef Raggingbull het volgende:
Ik denk persoonlijk gewoon dat het komt dat mensen als richard de mening van anderen zijn gaan geloven. Wat ik zelf eerst een klein poosje gedaan heb waar ik daarna achter kwam dat als je dat doet gewoon geen leven meer hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |