Ketogeendieet, om te cutten.quote:Op donderdag 17 maart 2011 08:02 schreef Agentperry het volgende:
Hmmm puur uit interesse, wat is keto?
Eet ook genoeg koolhydraten eh, tenminste als je veel wilt aankomen!quote:Op donderdag 17 maart 2011 11:38 schreef stoeltafel het volgende:
Wat zou ik nog meer kunnen eten voor meer eiwitten? Kom niet verder dan een eitje/magere kwark en tonijn. Ben nu 3 weken bezig en twee weken echt serieus maar gewicht is een beetje het zelfde. Had er wel iets meer van verwacht omdat ik echt slecht heb geleefd. Slecht ontbijt, vaak in de avond nog eten. Veel bier ieder weekend en dit heb ik al een tijdje vermeden maar nog geen echte resultaten. Wel lijk ik al een stuk slanker in de spiegel, dat is ook wat waard
Best wel veel hoor, ik eet in de avond een paar handen ongezoute pinda's , die rond de 23 gram eiwitten per 100 gram bevatten.quote:
marinades kan altijd, vooral poeders kunnen wel.. kijk desnoods hoeveel koolhy erin zitten.. van die vloeibare marinades zitten meestal wel bomvol koolhydraten/suikers.quote:Op donderdag 17 maart 2011 12:16 schreef stoeltafel het volgende:
Wil afvallen
Eet nu tonijn icm 2 schijven ananas, vet lekker.
Kwark eet ik in de ochtend icm müsli en in de avond gewoon kaal.
Zal wat meer vlees kopen maar waarmee kan je het eten in de cut?
Heb nu vet goede marinade gehaald voor bij de kip icm rijst en veldsla.
Ja ken ze, van die tataarkes met pepertjes eropquote:Op donderdag 17 maart 2011 13:33 schreef FB-aight het volgende:
duitse biefstukken kan ik echt aanraden, 22 gram eiwitten , 5 gram vet waarvan 2,5 ovz, 1 euro per stuk bij de appie.
elke dag gewone biefstuk kost ook kapitalen.
ja je hebt ze met pepertjes, en alleen met het groene spul erop..quote:Op donderdag 17 maart 2011 13:42 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Ja ken ze, van die tataarkes met pepertjes eropSmaken goed ja
Je kan een weightgainer gebruiken, dit is vaak een makkelijke manier om meer voedsel binnen te krijgen zonder een complete maaltijd extra te hoeven eten.quote:Op donderdag 17 maart 2011 13:45 schreef marinos.. het volgende:
Mooi topic dit! Ik wil het kracht trainen ook weer aanpakken na 2 jaar niks doen, veel drinken, ziek zijn en afgevallen te zijn (10 kilo).
Trainde altijd redelijk intensief, en had ook redelijk wat opgebouwd maar das nu allemaal weg. Hoe kom ik zo snel mogelijk weer op mijn oude niveau en gewicht? Doormiddel van alleen veel eten en trainen, of is het ook mogelijk om hier iets van een weightgainer bij te gebruiken?
Eten is het belangrijkste, maar ook het moeilijkste. Een beetje met die gewichten smijten is niet eens de grootste uitdaging vind ik persoonlijk.quote:Eten is 50% , slapen 25%, trainen 25% .. de verhoudingen om groter te worden... tenminste zo zie ik het. Goed eten is gewoon het belangrijkste.
Klopt.. al is echt correct trainen(de juiste spieren gebruiken) best moeilijk in het begin... echte mind muscle connection is nodig.quote:Op donderdag 17 maart 2011 17:03 schreef Predacore het volgende:
[..]
Eten is het belangrijkste, maar ook het moeilijkste. Een beetje met die gewichten smijten is niet eens de grootste uitdaging vind ik persoonlijk.
Zoiets.quote:Op donderdag 17 maart 2011 20:52 schreef Agentperry het volgende:
Ik slaap goed, eet aardig en train aardig, haal dus maar de helft uit het trainen.
Als ik binnenkort op kamers ga kan ik eindelijk zelf bepalen wat ik eet maar wat ik me af vroeg is, is al dat correcte eten niet fucking duur? Mijn onderhoud is ongeveer 3000 dus zal er 3500 moeten eten maar heb geen idee hoe een schema in elkaar zet ik weet alleen dat brinta, kwark tonijn en kip goed voor je zijn.
Ik gebruik ook elke ochtend een whey shake en 5g creatine.
08:00 Maaltijd 1:
whey(25g eiwit)/creatine+(brinta met melk??)
10:30Maaltijd 2: 4 volkoren boterhammen met kipfilet
13:00 Maaltijd 3: Zilvervliesrijst met kipfilet of tonijn
15:30 Maaltijd 4: 4 volkoren boterhammen met pindakaas met noot
18:00 Maaltijd 5: wat de pot schaft meestal(ook als ik op kamers ga, gezamenlijk koken)
als ik dan moet koken zullen het wssl die duitse biefstukken worden die jullie net aanraadde met zilvervlies rijst
22:00 Maaltijd 6: kwark 500g
Noten tussendoor en chocomelk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Voedingswaardentabel.nl ofzoiets heet die website..quote:Op donderdag 17 maart 2011 22:14 schreef Agentperry het volgende:
Die 13:00 maaltijd gaat dus niet want die moet ik mee kunnen nemen dus dan maar vervangen door brood met kifilet?
en is er iets van een programmatje ofzo waardoor ik kan zien hoeveel calorien dit zijn. Op brood staat bv niet hoeveel calorien het zijn.
Neem wat rijst/noodles/pasta/bruin brood mee.. dat je een uur voordat je gaat trainen opeet.. dan heb je energie genoeg.quote:Op donderdag 17 maart 2011 22:30 schreef Schadenfreude het volgende:
Ook een vraag over voeding.
Ik merk dat als ik op een dag weinig suiker binnenkrijg door mijn voeding (zwarte koffie, brood met kaas/worst, ei) dat ik, wanneer ik 's avonds ga trainen, weinig energie heb. Het voelt alsof mijn spieren enorm snel verzuren en ik voel me ook een beetje flauw. Als ik voor het trainen wat chocola eet heb ik meer energie en houd ik de oefeningen ook makkelijker vol zonder dat mijn spieren verzuren (ik weet trouwens niet zeker of het verzuring is, na een paar keer een oefening met nog weinig gewicht heb ik ineens geen kracht meer in mijn schouders, echt bijna niets).
Gisteren had ik overdag 25 km gefiets, heen en weer naar de uni, en daardoor had ik ook weinig energie. Het voelt echt alsof je geen brandstof meer hebt. Ook dit lost zich op als ik wat zoetigheid neem.
Is dit normaal? En is het de goede oplossing om wat suiker te nemen?
Nog iets anders: ik vind het fijn om vóór de krachttraining eerst te hardlopen, voor 20-30 min op een vrij hoog tempo. Ik voel me daarna energieker en heb ook het gevoel dat ik daardoor meer kracht heb (meer testosteron/adrenaline?). Echter, ik las dat dit niet slim is om te doen omdat je lichaam daarbij alle koolhydraten verbrandt, die je spieren bij de krachttraining nodig hebben.
De reden dat ik dit vraag is dat ik me beter voel als ik voor de training wat zoetigheid neem en op de training zelf begin met stevige inspanning in de vorm van conditietraining en daarna pas de krachttraining. Ik heb echter het idee dat dit misschien contraproductief is.
Dank voor de reacties.
No offence, maar dan zit je hier in het verkeerde topicquote:Op vrijdag 18 maart 2011 13:02 schreef the85mc het volgende:
Mijn doel is dus ook niet veel meer spieren opbouwen.
100% eerst KT en dan cardio. De verbranding is dan veel hoger.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 13:02 schreef the85mc het volgende:
Mijn doel is dus ook niet veel meer spieren opbouwen. Ik heb na een uurtje cardio een soort rush waardoor ik lekkerder krachttraining kan doen.. Mijn krachttraining duurt ook niet zo lang, half uurtje ofzo.. Heb het wel eens andersom gedaan maar ik vind het minder fijn. omdat je in je achterhoofd hebt dat je nog gaat cardio-en ga ik met KT niet helemaal 'los'.
Meer spiermassa verbrand in rust meer vet.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 13:02 schreef the85mc het volgende:
Mijn doel is dus ook niet veel meer spieren opbouwen. Ik heb na een uurtje cardio een soort rush waardoor ik lekkerder krachttraining kan doen.. Mijn krachttraining duurt ook niet zo lang, half uurtje ofzo.. Heb het wel eens andersom gedaan maar ik vind het minder fijn. omdat je in je achterhoofd hebt dat je nog gaat cardio-en ga ik met KT niet helemaal 'los'.
Nee maar alsof die dude ineens super veel meer spieren heeft als hij gewoon vol krachttraining doet naturel zijnde..quote:Op vrijdag 18 maart 2011 13:10 schreef stoeltafel het volgende:
Wat is dan het verschil tussen bb en fitness? Ik doe de bb aanpak voor een fitness lichaam, logisch?
quote:Op vrijdag 18 maart 2011 13:10 schreef stoeltafel het volgende:
Wat is dan het verschil tussen bb en fitness? Ik doe de bb aanpak voor een fitness lichaam, logisch?
http://www.encyclo.nl/begrip/fitnessquote:fitness
Uitspraak: ftns Zelfst. Naamw. lichaamsbeweging met of zonder muziek om je lichaam in conditie te houden, meestal in een sportzaal
http://www.encyclo.nl/begrip/bodybuildingquote:bodybuilding
bo - dy - build - ing [` boddiebilding] (Engels) de -woord (beoogde) verfraaiing van het lichaam door spieroefening
QFT lmaoquote:Op vrijdag 18 maart 2011 13:37 schreef Diabox het volgende:
Fitness is gewoon bodybuilding zonder resultaat.
Haha, nee .. ik doelde meer op die opmerking van "niet te gespierd" worden.. alsof je naar een paar scheppen whey uit je kleren scheurt :'Dquote:Op vrijdag 18 maart 2011 14:28 schreef kidkash19 het volgende:
Hey ben ik ook fitnesser aangezien ik ook geen Whey gebruik?
LOLquote:Fitness is gewoon bodybuilding zonder resultaat.
als je geen bodybuilding doet, wat doe je dan?quote:Op vrijdag 18 maart 2011 14:43 schreef the85mc het volgende:
[..]
LOL
Wil atletischere bouw krijgen. Niet veel breder. Moet nog wel normale maat overhemden kunnen kopen. Vind 115 cm borstomtrek wel prima.
Klopt dat ik geen bodybuilding doe maar hier posten leek me het meest relevant.
Mij n voeding is ongeveer 30% eiwit 50% KH 20% vet. Das wel ongeveer goed toch?
Voor massa tussen de 6-12 herhalingen blijven.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 17:19 schreef mtchel112 het volgende:
ik ga mijn schema aanpassen:
3x per week, op internet stond een leuk voorbeeldje:
Maandag: Benen / schouders
Woensdag: Rug / biceps
zaterdag: Borst / Triceps
en ik zou graag spiermassa willen kweken, wat voor sets en hoeveel zal ik dan pakken?
en voor borst is gewoon de bench press een hele goeie?
oke, die zet ik in mn schema,quote:Op vrijdag 18 maart 2011 17:22 schreef Zyzz het volgende:
[..]
Voor massa tussen de 6-12 herhalingen blijven.
BP is idd een goede oefening, doe naast BP ook nog Fly's en Icline BP
in 1x goedquote:Op vrijdag 18 maart 2011 18:05 schreef mtchel112 het volgende:
misschien een beetje noob vraagik heb nu nog een bierbuikje zoals ik t noem, en zwembandjes
maar ik wil graag in spiermassa aankomen, moet ik dan eerst lekker afvallen en daarna flink eten of niet?
Zal wel iets mentaal zijn.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 18:32 schreef Agentperry het volgende:
Vandaag echt iets raars "gebeurd".
Ik ging vandaag me ub trainen(wilde eigenlijk full body maar benen waren niet hersteld), ik begon dus met bp, eerst opwarmen 40 50 60
daarna werksets 3*6*67,5
Daarna een hele training gedaan(pull up/bor/shrugs/mp/front row)
Toen wilde ik aan het einde van mijn training nog ff incline bench doen.
opwarmen 40 45 55
daarna werkset van 60kg dacht ik, maar dit bleek tot mijn verbazing veel te licht daarna het gewicht naar 65kg gedaan en nog 3*6 gedaan aan het einde van de training.
Dit vond ik heel vaag, eerst zat er veel meer verschil tussen mijn normale en incline press(7,5-10kg) en ik heb al zeker een maand geen incline meer gedaan terwijl ik wel normale deed.
Hoe kan dit? Heb ik niet hard genoeg gepushd op de normale bp?Kunnen mijn upper pecs voorlopen terwijl ze op het oog juist achter lijken te lopen?
Misschien een vaag verhaal maar ik was echt met stomheid geslagen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |