dat moet wel héél diep zitten danquote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:50 schreef Tassie37 het volgende:
Ik denk, dat er diep in Joanna een heel lief, zachtaardig, goudeerlijk meisje huist.![]()
nee ervoor dusquote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:49 schreef Day het volgende:
[..]
Ze mag over iemand lullen, zolang ze 't daarna ook tegen diegene zelf zegt. Zo redeneert ze.
Ik denk eerder een alles verzengend groot gat vol helle vuur en verloren kinderzieltjes!quote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:50 schreef Tassie37 het volgende:
Ik denk, dat er diep in Joanna een heel lief, zachtaardig, goudeerlijk meisje huist.![]()
Er wilden 3 mensen drukken.. dus ben benieuwdquote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:50 schreef Niki.P het volgende:
Gerard gaat drukken dus zo weer SL hoeveel zullen we er krijgen vanavond..
quote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:50 schreef Tassie37 het volgende:
Ik denk, dat er diep in Joanna een heel lief, zachtaardig, goudeerlijk meisje huist.![]()
Heeft ze van so afgekekenquote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:50 schreef SecretStoryWous het volgende:
Joanne doet al alsof ze in haar kist lig.
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:51 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ik denk eerder een alles verzengend groot gat vol helle vuur en verloren kinderzieltjes!
En waarom twitteren wij niet heul veul.. ik vind je ava geil!quote:
Ik vind hem nogal nietzeggend eigenlijk.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:52 schreef Niki.P het volgende:
Ik vind flipje echt geweldig alleen jammer dat hij zoveel met Joanne om gaat,, die irriteert me zo vaak.
Hij is verliefd op Jo, maar die heeft een vriend dus bij gebrek aan laat hij aaf maar ff zijn meeeters uitpulken, vies wijf, die is de hele dag aan iedereen aan t pulken en uitknijpenquote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:52 schreef Niki.P het volgende:
Ik vind flipje echt geweldig alleen jammer dat hij zoveel met Joanne om gaat,, die irriteert me zo vaak.
En ik hoop echt bij god, allah of wat dan ook dat dat niet is omdat je je enorm met haar identificeert!quote:
kom er maar in streamlockquote:
Nou, dan klopt het niet wat ze zegt. Want joanna zegt het altijd pas nadat ze het met iedereen heeft besproken. Alex is een goed voorbeeld. Die heeft ze inderdaad eerlijk gezegf hoe ze over hem dacht, maar wel eerst nadat ze met iedereen over hem geluld had. En dat ziet ze notabene als hem helpen.quote:
Welke? Me ava hier of op Touiteur?quote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:52 schreef versabommie het volgende:
[..]
En waarom twitteren wij niet heul veul.. ik vind je ava geil!
Zekerquote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:53 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Leuk voor je dat je er blij mee bent
die zijn hetzelfdequote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:54 schreef Tassie37 het volgende:
[..]
Welke? Me ava hier of op Touiteur?
quote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:54 schreef MissJ.24 het volgende:
Aafke haar geheim is dat ze een man is.....denkt Gerard.
En die heeft er verstand van.
Zit en geniet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |