quote:Op woensdag 23 maart 2011 14:00 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Lima
Beginnende folk-achtige bandjes
Lima is wel puik.quote:Op woensdag 23 maart 2011 10:06 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Daar wordt ik niet warm of koud van. Alpha, maar vooral Grolsch en Lima namen wil ik horen
HOOR DEZE BAASquote:
Hehe. Zit ik over te twijfelen. Sonar is wel een feit.quote:Op woensdag 23 maart 2011 14:16 schreef Haunter het volgende:
[..]
Dan toch ook maar naar Melt?
en ja, dat rijmt.
Twin Shadow heeft bevestigd aan mij.quote:Op woensdag 23 maart 2011 18:26 schreef LesbianVampireWeekend het volgende:
Darwin Deez, I want my Darwin Deez on lowlands. En Twin Shadow zou ook een aangename verrassing zijn maar die staat zelden op festivals, ik voorspel wel al vast Eefje De Visser.
Preciesquote:Op woensdag 23 maart 2011 18:14 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Grolsch is sfeerloos en op veel plaatsen slecht zicht, zeker buiten de tent. Echt by far mijn minst favoriete.
X-Ray, Bravo
http://lmgtfy.com/?q=blokkenschema+lowlands+2010quote:Op woensdag 23 maart 2011 19:38 schreef PiRANiA het volgende:
Staat het blokkenschema van vorig jaar nog ergens?
Zo makkelijk is het nietquote:Op woensdag 23 maart 2011 19:42 schreef Beaudelaire het volgende:
[..]
http://lmgtfy.com/?q=blokkenschema+lowlands+2010
Iedereen maakt wel eens een foutjequote:Op woensdag 23 maart 2011 20:20 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Toen was ik bij Bloody Beetroots.
quote:
Dude dat was een van de vetste dingen waar ik ben geweest op Lowlands. Heb ze vorig jaar drie keer gezien maar ben nog nooit zo bezweet een tent uitgelopen.quote:
quote:Op woensdag 23 maart 2011 20:40 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
. Meer foutjes gemaakt?
.
Mijn grootste fout was niet naar Mumford and Sons gaan. Ik kende ze toen nog
helemaal niet... Ik denk dat ik toen bij Admiral Freebee was.
Preciesquote:Op woensdag 23 maart 2011 20:47 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Dude dat was een van de vetste dingen waar ik ben geweest op Lowlands. Heb ze vorig jaar drie keer gezien maar ben nog nooit zo bezweet een tent uitgelopen.
Hoe zijn die live? Ik heb één album van ze en die gaat toch een beetje vervelen...quote:Op woensdag 23 maart 2011 20:49 schreef TWP het volgende:
[..]
Mumford & Sons heb ik jammer genoeg ook gemist. Toen stond ik bij Foals, wat ook zeker geen straf was!
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |