Subtext klopt het best, want bij dat plaatje an sich krijg ik vooral zin om die auto er eens overheen te rijden.quote:Op woensdag 9 maart 2011 10:04 schreef HeatWave het volgende:
Flauw om met een plaatje te reageren, maar het klopt wel zo'n beetje.
[ afbeelding ]
Ik vind ze niet lekkerder, wel meer ervaren, minder geremd in bed etc, maar doe mij toch maar een wat jonger exemplaar, ik leer het ze welquote:
Wel een heerlijk ordinaire uitstraling...quote:
Ben ik even blij dat ik haar borsten met rust heb gelaten toen ik haar bareback nam...quote:Op zondag 20 maart 2011 22:54 schreef Sapstengel het volgende:
Ja en een hillbilly vader die je neerschiet met een shotgun wanneer je ook maar 1 vinger op haar borsten legt.
quote:Op zondag 20 maart 2011 14:03 schreef IkHaatRegistrerenOpFora het volgende:
Lekker ruim genomen, iedere leeftijd
Ga maar een bakkie doen met die vent in Amsterdam, met zijn 83-kindervrienden...![]()
Er zijn grenzen...meestal ligt de leeftijd een stuk onder, of juist boven mijn eigen leeftijd (35).
Vrouwen van ronde de dertig zijn mij net iets te gehaaid, weet niet goed hoe ik het uit moet leggen.
Zijn teveel aan het afwegen, kinderen/quarter-life-crisis etc. Te hoog "Sex-in-the-city" gehalte denk ik. Vrouwen die wat jonger zijn >23-24 (tot ca. 28-29 jaar) en >38-39 zijn: -of juist niet op zoek naar kids en willen gewoon 'fun' -of hebben juist een stukje rust en weten wat genieten is...
Heb wel es een ervaring gehad met een oudere vrouw en dat was dus fysiek een enorme afknapper. Hoe moet dat als ik zelf ouder word....quote:Op maandag 21 maart 2011 01:16 schreef trovey het volgende:
Zodra ik zijn moeder zou kunnen zijn is hij te jong is mijn algemene regelmaar ik heb nooit veel gehad met mannen die eruit zien als een tiener, zelfs toen ik tiener was viel ik toch op jongens die qua leeftijd wellicht niet ver van me af lagen maar blijkbaar al wel snel hun babyface kwijt waren.
Even googlen..quote:Op zondag 20 maart 2011 22:14 schreef Sapstengel het volgende:
Miley Cyrus is niet zo bijzonder. Rebecca Black is beter.
Okay dat gaat wel erg ver, ik ben zelf 25 en dat meisje is 13. Mijn vriendin is 19 en dat vind ik wel prima.
Ja, dat mag dus niet hè!quote:
Dat is uiteraard niet de Rebecca Black waar het over gaat;quote:Op woensdag 23 maart 2011 22:07 schreef fs180 het volgende:
[..]
Even googlen..
[ afbeelding ]
13 ?! Fuck!
Bedankt voor de duidelijkheid! Ik vind die éne leuker.quote:
Uiteraard bedoel ik degen boven de foto die net daarboven was gepost...quote:Op woensdag 23 maart 2011 22:13 schreef 2dope het volgende:
Bedankt voor de duidelijkheid! Ik vind die éne leuker.
Dat is Megan Fox.quote:Op woensdag 23 maart 2011 22:07 schreef fs180 het volgende:
[..]
Even googlen..
[ afbeelding ]
13 ?! Fuck!
Wat is die toch lekker als je de plakplaatjes niet ziet...quote:
Dat laatste kan dan weer welquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |