Het ligt bij het gewone rundvlees en het heet geloof ik "extra mager rundvlees" ofzo, maar als je dan op de verpakking kijkt staat er ergens dat het 30% plantaardig is. Er zit ook een sticker op dat het één of andere prijs van het Voedingscentrum heeft gekregen.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 19:20 schreef Blurred86 het volgende:
[..]
en here!
Mini, jij had het toch laatst over vlees met een deel vleesvervanger erin? ik vond dat best interessant dus ik heb eens gekeken in de ah maar ik kon het helemaal niet vinden? waar ligt dat? en zit het ook nog in een speciale verpakking ofzo?
Ja, maar ik woon in Duitsland en het zijn dus Duitse waarden.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 16:39 schreef MevrouwPuff het volgende:
Die van Tink kwam toch uit NL?
In g/dL is 11,5 tot 16 normaal bij vrouwen, lees ik hier uit m'n oxford boekje.
Eet smakelijkquote:Op dinsdag 8 maart 2011 19:35 schreef Mini_rulez het volgende:
Ewelina, ik reageer zo op je PM maar ik moet eerst even eten!
Ik weet wel zeker dat bepaalde deuren gesloten worden voor vrouwen. Ook in Nederland.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 18:20 schreef anna82 het volgende:
[..]
Toch heb ik nooit het idee (gehad) dat ik benadeeld word omdat ik vrouw ben. Ik ben geen banen of promoties misgelopen, word (doorgaans) serieus genomen op mijn werk en krijg geen seksistische opmerkingen naar mijn hoofd geslingerd (kan aan mijn fysiek liggen). Jullie wel?
(daarmee zeg ik niet overigens niet dat de dag niet nodig is, omdat bovenstaande natuurlijk niet geldt voor heel veel vrouwen in heel veel landen van deze wereld)
ah, ik was echt op zoek naar een aparte categorie vlees zegmaar! wel raar eigenlijk, denk je dat je vlees koopt is het 30% plantaardig..quote:Op dinsdag 8 maart 2011 19:29 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Het ligt bij het gewone rundvlees en het heet geloof ik "extra mager rundvlees" ofzo, maar als je dan op de verpakking kijkt staat er ergens dat het 30% plantaardig is. Er zit ook een sticker op dat het één of andere prijs van het Voedingscentrum heeft gekregen.
Volgens mij is dit het:
[ afbeelding ]
ik neem rotondes altijd rechtsom?quote:Op dinsdag 8 maart 2011 20:27 schreef Razztwizzle het volgende:
Puffbalen zeg. Maar als mijn beste vriendin die links en rechts niet uit elkaar kan houden en een rotonde tijdens een rijles ooit rechtsom nam (
) het na 3x proberen tóch kon halen en nu glorieus het land doorkart in d'r Fiat Cinquecento, dan kan jij het ook
!
Jaquote:Op dinsdag 8 maart 2011 20:38 schreef Blurred86 het volgende:
ik raak altijd compleet in de war van schroeven los/vast draaien of kranen open/dicht, dat lukt alleen als ik er niet over nadenk
quote:Op dinsdag 8 maart 2011 20:43 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Ja
En ik moet zo vaak cans losdraaien en ik werk met 100 mannen en 3 vrouwen ofzo en dan krijg ik het ding inderdaad niet los
huu nu ben ik ook in de warquote:Op dinsdag 8 maart 2011 20:41 schreef Razztwizzle het volgende:
Nee wacht! Je gaat naar links! Dus linksom, toch? Ja?
Je komt er rechts op rijden, maar de bocht maak je naar links.
Rotondes zijn dus linksom. Maar die vriendin, die kwam erop en ging rondom naar rechts.
Hier moet ik dus bijvoorbeeld gewoon van huilen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |