http://forum.davidicke.com/showthread.php?t=160678quote:Other than the debatable starting point for the Universal Underworld the following diagram (thanks ambler1980 for finding it!) provides a good summary of the Calleman/Lungold interpretation of the Mayan Calendar and how it relates to the evolution of consciousness:
Klinkt herkenbaar. Ik houd in prive sfeer alleen mijn mond erover. Weet de reacties al.quote:Op woensdag 9 maart 2011 11:04 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Ik heb de laatste drie weken ongeveer een gevoel van ik ben iedereen en iedereen is mij. Het is zo raar. Niemand begrijpt het, mijn moeder denkt dat ik aan de drugs ben.
Bedoel je dan dat ze zich ook bewust worden van de beklemmende foute wereldeconomie?quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:06 schreef Bastard het volgende:
'Ontwaken' hoort bij deze fase, zou mij niet verbazen als steeds meer mensen zich.. anders gaan voelen, andere patronen gaan aannemen zonder echte reden. .
Mijn familie zegt vaak dat ik gestoord ben omdat ik het niet eens ben met deze haatzaaiende maatschappij. Als je ze verteld over hoe fout iedereen bezig is noemen ze je je een doemdenker en niet helemaal normaal.quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:02 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Klinkt herkenbaar. Ik houd in prive sfeer alleen mijn mond erover. Weet de reacties al.
Bewust worden dat we echt de dingen anders zouden moeten kunnen aanpakken. Niet tegen elkaar maar met elkaar, geen onderdrukking of uitoefenen van macht, meer transparantie en openheid.quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:08 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Bedoel je dan dat ze zich ook bewust worden van de beklemmende foute wereldeconomie?
Tijd is geen menselijk verzinsel. Tijd is de 4e dimensie. Je kunt niet 'bewegen' binnen de drie dimensionale ruimte zonder dat er tijd verstrijkt. Tijd uitgedrukt in seconden, minuten, uren, dagen e.d. zijn menselijke verzinsel gebaseerd op onze situatie. Maar ook zonder mensen kost b.v. het vormen van een zonnestelsel 'tijd'.quote:Op woensdag 9 maart 2011 11:04 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Toffe draad.![]()
Of het exact met die data gaat, volgens mij is tijd een menselijk verzinsel, net als andere rare bedenksels van ons en zottigheden als geld, landsgrenzen, waardeloze artikelen die niemand nodig heeft.
Ik heb de laatste drie weken ongeveer een gevoel van ik ben iedereen en iedereen is mij. Het is zo raar. Niemand begrijpt het, mijn moeder denkt dat ik aan de drugs ben.
Hoezo is 'iedereen' fout bezig?quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:10 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Mijn familie zegt vaak dat ik gestoord ben omdat ik het niet eens ben met deze haatzaaiende maatschappij. Als je ze verteld over hoe fout iedereen bezig is noemen ze je je een doemdenker en niet helemaal normaal.
Ruilhandel.quote:Op woensdag 9 maart 2011 13:01 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Tijd is geen menselijk verzinsel. Tijd is de 4e dimensie. Je kunt niet 'bewegen' binnen de drie dimensionale ruimte zonder dat er tijd verstrijkt. Tijd uitgedrukt in seconden, minuten, uren, dagen e.d. zijn menselijke verzinsel gebaseerd op onze situatie. Maar ook zonder mensen kost b.v. het vormen van een zonnestelsel 'tijd'.
Geld is absoluut geen 'zottigheid' en alles behalve overbodig. Het is een universeel ruilmiddel, probeer maar eens te bedenken hoe jij aan je eten gaat komen, ZONDER 'universeel ruilmiddel'.
Geld is dan ook niet het probleem in deze wereld. Het kapitalisme & de menselijke hebzucht zijn het probleem. Gecombineerd met onverschilligheid & egocentrisch denken/handelen.
Door niet te realiseren dat onze welvarende manier van leven ten koste gaat van andere levens.quote:
TRUe inderdaad. Ik ben persoonlijk nogal een fan van the RA material en daar staat ongeveer hetzelfde in, ook dat het dus geen zekerheid is dat we allemaal als totaalpakket in één keer over gegooid worden naar een 4de dimensie oid maar dat de oogst erg gemengd is en de overgrote meerderheid gewoon in de derde blijft deze keer (ook geen probleem overigens). Klik. Hier staat 2011 wel in als globale periode dat het koren van het kaf gescheiden wordt bij het overlijden van een persoon. (die dus niet allemaal tegelijk het loodje leggen, dus) want een overgang naar een andere dimensie gaat niet werken in een levend lichaam.quote:Op woensdag 9 maart 2011 12:36 schreef Trippii het volgende:
Het gaat ook niet om een specifieke datum, zoals bijvoorbeeld de 'eind'-datum van 28-10-2011. Het gaat er meer om dat er in deze tijd een nieuwe energie aanwezig is om spiritueel verder te kunnen groeien. Nieuwe 'tools' als je het zo wilt noemen. Het is dus niet wachten tot het 28 oktober wordt, het is nu de tijd om de spreekwoordelijke deur in jezelf te openen.
Ik denk dat de meeste mensen zich dat wel realiseren, hoor.quote:Op woensdag 9 maart 2011 13:40 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Door niet te realiseren dat onze welvarende manier van leven ten koste gaat van andere levens.
En daar zit de grote fout, door zich nergens meer voor kunnen interesseren.quote:Op woensdag 9 maart 2011 14:39 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Ik denk dat de meeste mensen zich dat wel realiseren, hoor.
Het interesseert ze alleen geen flikker.
Kijk, de manier van leven in de Westerse wereld, kost gewoon levens elders in de wereld, door de scheefgroei van welvaart. Ik denk dat de meeste mensen dat wel begrijpen, vandaar dat er per capita vrij veel ontwikkelingsgeld de kant van de armere landen opgaat, maar de meesten onder ons zullen niet hun eigen levensstijl dermate aan willen passen dat er toch een soort van balans ontstaat.quote:Op woensdag 9 maart 2011 14:41 schreef summer2bird het volgende:
[..]
En daar zit de grote fout, door zich nergens meer voor kunnen interesseren.
En een heleboel mensen realiseren het zich niet eens
quote:
Welnee, in een perfecte wereld help je elkaar gewoon! Daar hoeft dan niks tegenover te staan, natuurlijk.quote:Op woensdag 9 maart 2011 15:00 schreef R0N1N het volgende:
[..]
dat is het ook MET geld.
Probleem is echter hoe krijg jij als b.v. metselaar een stuk brood van de bakker, terwijl die niet op metselwerk zit te wachten ???? Moet je dus EERST op zoek naar een ander die WEL jouw metselwerk wil 'ruilen' voor b.v. vlees, en dat dan weer ruilen voor brood. In de praktijk werkt dat in hedendaagse wereld totaal niet. DAAR is ooit 'geld' voor bedacht !
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |