quote:Op maandag 7 maart 2011 21:42 schreef TimeJumper het volgende:
[..]
Nah dat meen je niet dat ze dat zei.
Ongeloofelijk dat je dat zonder schaamte dan je bek uit kan krijgen, terwijl je urenlang kriebelt![]()
Eruit met dat pokkewijf
wat is een lapo??quote:Op maandag 7 maart 2011 21:48 schreef pullup het volgende:
Donder eens op met dat gejank over die lapo
Ik vind het prima heb liever een snelle nieuwe COSquote:Op maandag 7 maart 2011 21:46 schreef Gert het volgende:
Het gaat er om dat er snel een nieuwe COS komt. Lapo's vergeten het vaak of hebben het niet door. Dus dan wordt de eerste geopende COS opengehouden.
Maakt niet uit verder toch? Als er maar doorgepost kan worden.
Je was me net voor, wat een gezeik om nietsquote:Op maandag 7 maart 2011 21:48 schreef pullup het volgende:
Donder eens op met dat gejank over die lapo
Ik alleen als ik 26 sec. de tijd krijgquote:Op maandag 7 maart 2011 21:48 schreef Stranger het volgende:
Als ik ooit een Lapo heb open ik geen nieuw topic.
Just sayin'
Bedankt voor de herrineringquote:Op maandag 7 maart 2011 21:48 schreef bollokus het volgende:
[..]
ik denk dat jejeweddenschap op je buik kan schrijven
En what a belly that is.............ruimte genoeg rond mijn navel.quote:Op maandag 7 maart 2011 21:48 schreef bollokus het volgende:
[..]
ik denk dat jejeweddenschap op je buik kan schrijven
LAatste POstquote:
na drie bier zijn ze dronken. neem aan dat dat voor de passoa ook zo werktquote:Op maandag 7 maart 2011 21:49 schreef MissJ.24 het volgende:
[..]
Passoa voor Laura......dat is fakking kinderlimonade........ok gooi er een paar flessen in!
Ze dronk alleen malibu en passoa zei ze, nou gooi dat er dan in, NUUUUU!quote:Op maandag 7 maart 2011 21:49 schreef MissJ.24 het volgende:
[..]
Passoa voor Laura......dat is fakking kinderlimonade........ok gooi er een paar flessen in!
Omdat hij zich dan niet serieus genomen voelt...quote:Op maandag 7 maart 2011 21:49 schreef -Strawberry- het volgende:
Waarom mag De Stem niet meer worden nagedaan? Ahhw...
helemaal mee eens kahaarinquote:Op maandag 7 maart 2011 21:50 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Ze dronk alleen malibu en passoa zei ze, nou gooi dat er dan in, NUUUUU!
Idd, oneerlijk voor hem he, guido!quote:Op maandag 7 maart 2011 21:50 schreef -Strawberry- het volgende:
Ze begrijpen nu dat Jurien een missie had en daarom ook genomineerd werd.
Hol liever door van de een naar de volgendequote:Op maandag 7 maart 2011 21:49 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Je was me net voor, wat een gezeik om niets
Dan ga ik een potje jankenquote:Op maandag 7 maart 2011 21:49 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]12 mei gaat ze eruit.. met de eerste prijs!!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |