zit je weer te trollenquote:Op maandag 7 maart 2011 19:57 schreef jitzzzze het volgende:
Ik ben het eens met je vriendin. Wat kan jou dat nou schelen wat er op je kentekenplaathouder staat?
9 van de 10 kleine garages doen dit zonder toestemming. gratis reclame denken ze dan...quote:Op maandag 7 maart 2011 19:46 schreef strontboer het volgende:
Lijkt me wel zo fatsoenlijk dat ze er eerst toestemming voor vragen.
Ik denk juist dat ze weten dat het opvalt, anders heeft het geen nut om reclame te maken...quote:Op dinsdag 8 maart 2011 19:23 schreef tupolev141 het volgende:
Hadden ze bij mij ook gedaan. Ik had een volledig neutrale nummerplaathouder, zonder reclame. Na een beurt heb ik plots een knoert van een houder PLUS op de bumper in witte stickers de naam van de garage.
Denken ze nou echt dat dat mensen niet opvalt??
Dat zou me helemaal te ver gaan. Een beetje stickers op m'n auto gaan plakken, dan hebben ze meteen bonje. Ik betaal ze om dat ding te onderhouden. Als ze reclame willen maken nemen ze maar contact op met het buurtkrantje. Of als ze goed werk leveren, dan zorg ik wel voor mond-tot-mond reclame.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 19:23 schreef tupolev141 het volgende:
Hadden ze bij mij ook gedaan. Ik had een volledig neutrale nummerplaathouder, zonder reclame. Na een beurt heb ik plots een knoert van een houder PLUS op de bumper in witte stickers de naam van de garage.
Denken ze nou echt dat dat mensen niet opvalt??
Is de red-carpet service verlopen?quote:Op maandag 7 maart 2011 20:06 schreef loeki_de_leeuw het volgende:
[..]
In principe niet eens zo veel. Het gaat me vooral om het principe. Ze moeten gewoon met hun poten van mijn spullen afblijven. Ik heb alleen om een APK gevraagd, niet om een nieuwe kentekenplaathouder. What's next? Het Lexus logo van de voorkant slopen en hun eigen logo er op plakken?
Die was inderdaad verlopen, omdat de auto altijd bij de Toyota dealer in onderhoud geweest is.quote:Op woensdag 9 maart 2011 00:07 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Is de red-carpet service verlopen?
Ik vraag me eigenlijk wel af wat voor nut deze reclame heeft... Net of mensen die op zoek zijn naar een auto adhv. zo'n plaatje naar die garage gaanquote:Op dinsdag 8 maart 2011 19:29 schreef FalleNk810i het volgende:
[..]
Ik denk juist dat ze weten dat het opvalt, anders heeft het geen nut om reclame te maken...
Tja net alsof als je een tv gaat kopen eerst een afdaling skiën gaat kijken.quote:Op woensdag 9 maart 2011 15:46 schreef Palomar het volgende:
[..]
Ik vraag me eigenlijk wel af wat voor nut deze reclame heeft... Net of mensen die op zoek zijn naar een auto adhv. zo'n plaatje naar die garage gaan
Enige waarvoor ik het handig vind is als je op vakantie oid bent en kunt zien waar die Nederlander vandaan komtAl klopt dat natuurlijk niet altijd, want op die van mij staat ook een plaats ergens in Twente, terwijl ik daar heel niet woon
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |