Moest even heeeeeeel hard denken hoe die ANOVA van jou ook weer moest!quote:
quote:Op maandag 7 maart 2011 13:12 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Ik zou het houden. Gegeven blijft gegeven.![]()
Teruggeven zou ik zelf eerder zien als een signaal (je maakt je er blijkbaar druk genoeg over om het terug te willen geven).
Eens met Coco. Dat er drama is betekent niet dat het uitgespeeld moet worden met een cadeautje in de hoofdrol. Lekker houden/weggooien whatever en McDick laten weten dat 'ie je heel andere dingen heeft voorgespiegeld dan hoe de zaken er nu voor staan en dat je daar niet lichtjes over denkt.quote:Op maandag 7 maart 2011 13:17 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ze hoeft toch ook helemaal niet de koele kikker te spelen? Ik vind dat hij best mag weten wat hij heeft aangericht.
McDick? Dat lijkt mij heel goed samen te gaan met:quote:Op maandag 7 maart 2011 13:33 schreef loveli het volgende:
[..]
[..]
Eens met Coco. Dat er drama is betekent niet dat het uitgespeeld moet worden met een cadeautje in de hoofdrol. Lekker houden/weggooien whatever en McDick laten weten dat 'ie je heel andere dingen heeft voorgespiegeld dan hoe de zaken er nu voor staan en dat je daar niet lichtjes over denkt.
Wat loveli inderdaad ook al zei, ik zou het niet via een cadeautje spelen.quote:Op maandag 7 maart 2011 13:17 schreef Viking84 het volgende:
Ze hoeft toch ook helemaal niet de koele kikker te spelen? Ik vind dat hij best mag weten wat hij heeft aangericht.
Je moet doen wat voor jou het beste voeltquote:Op maandag 7 maart 2011 14:08 schreef Merel het volgende:
Dat heb ik 'm allemaal gezegd. Verandert niks aan de situtie. Wil ook niet dramatisch doen, gewoon dat het ding op z'n bureau ligt als 'ie morgen op werk komt, als symbool dat 't nu klaar is en dat ik niks meer van 'm wil ofzo. Ik zie wel.
Fuck... die doe ik wel vaker fout. Zwakke taalplek ofzoquote:Op maandag 7 maart 2011 12:47 schreef conleche het volgende:
[..]
Ja, ik vind het zelf ook heul oneerlijk.En dat verhaal dat je 7000 kcals. extra zou moeten eten om een kilo aan te komen: dat vind ik echt klinkklare onzin. Dat gaat bij mij in ieder geval veel rapper.
en nieuwsCHierig?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet meer actief op Fok!
Dat je jezelf toestaat die pijn te voelen, dat is juist sterk. Vind ik.quote:Op maandag 7 maart 2011 14:36 schreef Merel het volgende:
Ik ben niet sterk, ik sta te janken bij de konijntjes in het tuincentrum
Ik hoor ook vaak niks, ook niet als ik er nog achteraan mail. Onbeschoft idd.quote:Op maandag 7 maart 2011 14:47 schreef Razztwizzle het volgende:
Lekker dan Vik. Soms zijn bedrijven qua vacatures en sollicitaties ook maar wat aan het prutsen hè
. M'n moeder heeft nu godzijdank een baan, maar die hoorde ook op de helft van haar sollicitaties gewoon niks terug. Vind het wel zo netjes om dan even terug te bellen dat iemand het niet is geworden.
Staat naast de selleriesalade in het koelvak en volgens mij ook gewoon uit blik maar dat lijkt mij niet zo lekker..quote:Op maandag 7 maart 2011 12:57 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb nog nooit houmous gehad. Volgens Pief is het in de AH te verkrijgen, maar ik zie het echt nooit.
Lijkt me dan weer wel een bijzonder prettig gevoel om te hebben als je binnenkort weer op gesprek mag inderdaad!quote:Op maandag 7 maart 2011 14:51 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Maar ik vind het wel cool dat ik indruk heb gemaakt tijdens het sollicitatiegesprek, want het was best een pittig gesprek, vond ik. Dit is wel weer een boost voor m'n ego.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |