Je kan het volume geheel omlaag brengen, wel balen jaquote:Op zondag 13 maart 2011 22:45 schreef Adelante het volgende:
[..]
Ik had er verdommem nog wel een hoesje van hard plastic omheen en hij valt natuurlijk precies op die knop
Volume knop werkt wel, maar in vergadering wil ik 'm echt stil en niet zachtjes
quote:Op zondag 13 maart 2011 22:46 schreef gohan16 het volgende:
nog een keer laten vallen, maar dan op de luidspreker
Maak daar maar begin augustus van (en dan nog moet je geluk hebben).quote:Op zondag 13 maart 2011 22:40 schreef Adelante het volgende:
Is het nog de moeite waard m'n iphone 3G te laten repareren (trilstand knopje defect, reparatie 100 euro) of kan ik beter enkele maandjes blijven klooien met een paperclip en in juni voor de '5' gaan?
quote:Op zondag 13 maart 2011 22:46 schreef gohan16 het volgende:
nog een keer laten vallen, maar dan op de luidspreker
Serieus? Die dingen worden toch altijd in April aangekondigd en gelaunched in juni ergens?quote:Op zondag 13 maart 2011 23:25 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Maak daar maar begin augustus van (en dan nog moet je geluk hebben).
Volgens wiki:quote:Op zondag 13 maart 2011 23:36 schreef Adelante het volgende:
[..]
Serieus? Die dingen worden toch altijd in April aangekondigd en gelaunched in juni ergens?
Nee, ze worden altijd een maand of wat van tevoren aangekondigd in juni.quote:Op zondag 13 maart 2011 23:36 schreef Adelante het volgende:
[..]
Serieus? Die dingen worden toch altijd in April aangekondigd en gelaunched in juni ergens?
Dat is EDGE, dat zit tussen GPRS en 3G in.quote:Op maandag 14 maart 2011 20:22 schreef TUFKAL het volgende:
Ja 3G natuurlijkHeb nergens aangezeten, gisteren wel een software update gehad...
Je zit in het buitenland of bij de grens?quote:Op maandag 14 maart 2011 19:54 schreef TUFKAL het volgende:
Iemand een idee waarom ik de E van edge in beeld heb en niet 3GS? En kan ik die uitzetten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |