FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Moeten we ons zorgen maken over 'supermaan' op 19 maart?
Infectionvrijdag 4 maart 2011 @ 13:37
quote:
ROTTERDAM - Een aantal astrologen vreest voor apocalyptische toestanden, want op 19 maart staat de maan het dichtst bij de Aarde. Wetenschappers doen het af als nonsens.
Het lunaire perigeum van zaterdag 19 maart wordt de sterkste van de laatste 18 jaar. Op dat moment zal de maan 'slechts' 356.577 km van de Aarde zijn verwijderd. Voor sommigen is dit het voorteken van extreme weersomstandigheden, aardbevingen en vulkaanuitbarstingen, kortom een kleine apocalyps. Maar niet iedereen denkt daar zo over.

Dode vogels en vissen
Volgens Pete Wheeler van het International Centre for Radio Astronomy hoeven we nog niet meteen naar onze schuilkelders te gaan. Ook al vielen er dit jaar al zomaar dode vogels uit de lucht en spoelden duizenden dode vissen aan op het strand. "Er zullen geen aardbevingen noch vulkaanuitbarstingen zijn," zegt hij tegen News.com.au. "Tenzij ze natuurlijk sowieso zouden gebeuren, ook zonder het perigeum van de maan."

Katrina
Wat staat ons dan wel te wachten? "De Aarde zal een lagere eb en een hogere vloed hebben dan gewoonlijk op dat moment. Niets om je zorgen over te maken." Geen boodschap misschien voor wie de orkaan in New England in 1938 meemaakte. Of de overstromingen in Hunter Valley in 1955, meldt News.com.au. Beide gebeurtenissen vonden plaats tijdens lunaire perigea. Ook cycloon Tracy in 1974 en orkaan Katrina in 2005 lieten van zich horen terwijl de Aarde dichtbij de maan stond.

Paranoia
Astronoom David Reneke acht de menselijke paranoia rond deze gebeurtenissen alarmerender dan een werkelijke apocalyps. "Als je maar hard genoeg je best doet, kun je verbanden leggen tussen elke natuurramp en iets in het universum, zoals een komeet, een planeet of de zon."

Aardbevingen
Professor Victor Gostin van de universiteit van Adelaide is iets voorzichtiger. "Er zou een verband kunnen zijn tussen zware aardbevingen rond de evenaar en nieuwe manen of volle manen. Dat komt omdat de getijden van de Aarde, zoals die van de oceanen, weleens finaal de aardbevingen in gang zouden kunnen zetten." We zullen het zien, nog vijftien nachten slapen.
Zal dit weer het zoveelste 'vals-alarm' zijn? :')
zwartemarktplaatsvrijdag 4 maart 2011 @ 13:38
Je weet het nooit,

miss wordt dit wel eindelijk onze dood :C
LoggedInvrijdag 4 maart 2011 @ 13:41
tis nog geen 2012 :P
gebrokenglasvrijdag 4 maart 2011 @ 13:42
Ach welnee. De aarde zou al 300 keer vergaan, volgens wetenschappers.
zwartemarktplaatsvrijdag 4 maart 2011 @ 13:43
Wat voor bagger 'wetenschappers' zijn dat eigenlijk?
FreezePopvrijdag 4 maart 2011 @ 13:47
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 maart 2011 13:38 schreef zwartemarktplaats het volgende:
Je weet het nooit,

miss wordt dit wel eindelijk onze dood :C
Eindelijk? Heb je er zin in ofzo?
#ANONIEMvrijdag 4 maart 2011 @ 13:48
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 maart 2011 13:43 schreef zwartemarktplaats het volgende:
Wat voor bagger 'wetenschappers' zijn dat eigenlijk?
De wetenschappers zeggen nu juist dat het zo'n vaart niet loopt, mischien doe jij op de astrologen? Dat zijn geen wetenschappers, btw.
zwartemarktplaatsvrijdag 4 maart 2011 @ 13:48
Eindelijk, na al die keren dat het mislukte (LHC, Y2K etc.)
Dlocksvrijdag 4 maart 2011 @ 13:49
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 maart 2011 13:43 schreef zwartemarktplaats het volgende:
Wat voor bagger 'wetenschappers' zijn dat eigenlijk?
Waarom zijn het bagger wetenschappers?

quote:
Wetenschappers doen het af als nonsens.
schommelstoelvrijdag 4 maart 2011 @ 13:50
Zal allemaal wel meevallen, dat is namelijk altijd het geval met dit soort berichten.

Of we vliegen allemaal de lucht in omdat de maan de zwaartekracht doet veranderen doordat hij dichterbij is komen te staan. :P
jpg97vrijdag 4 maart 2011 @ 13:50
quote:
Het lunaire perigeum van zaterdag 19 maart
ik las: " Het lunaire perineum van zaterdag 19 maart"

hihihihihi :@
apple_pievrijdag 4 maart 2011 @ 13:51
Astrologen :')
zwartemarktplaatsvrijdag 4 maart 2011 @ 13:55
Te snel gelezen, dacht dat ze die astrologen als wetenschappers classificeerde.
IkHeetJanusvrijdag 4 maart 2011 @ 15:36
geloof mij nou, we gaan allemaal kapot
Eviennevrijdag 4 maart 2011 @ 15:38
Is dat niet rond dezelfde datum dat Elenin ons komt verblijden met haar gezelschap?
HyperVipervrijdag 4 maart 2011 @ 15:40
Dus we krijgen een 2e zon, een supermaan en een totale black-out van het elektriciteitsnet door zonnevlammen? Fuck yea dat wordt een show. Get ready bitches.
Basp1vrijdag 4 maart 2011 @ 16:05
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 maart 2011 13:42 schreef gebrokenglas het volgende:
Ach welnee. De aarde zou al 300 keer vergaan, volgens wetenschappers. charlatans
;)
Maronvrijdag 4 maart 2011 @ 16:17
Zou dit ermee te maken hebben..? Twee zonnen, of de zon en de maan..of...
Eyjafjallajoekullvrijdag 4 maart 2011 @ 16:28
"Het lunaire perigeum van zaterdag 19 maart wordt de sterkste van de laatste 18 jaar."

dus 18 jaar geleden was het minstens of erger dan aankomende 19 maart.

18 jaar geleden verging de wereld niet en was er geen apocalyps

Opgelost, slotje.
Montovvrijdag 4 maart 2011 @ 16:32
Astrologen. :')
Montovvrijdag 4 maart 2011 @ 16:37
Als ik zoek op 356.577 zie ik alleen maar nieuwsberichten zoals in dit topic...
Volgens wikipedia is de dichtstbijzijnde afstand 363.104 km, dus hoe komen ze bij die 356k?
Montovvrijdag 4 maart 2011 @ 16:43
Ah, ik lees dat door de zwaartekracht van andere planeten de afstand van de maan met een paar duizend kilometers kunnen varieren.

Hier is een website met de waarden: http://hemel.waarnemen.com/applets/maanvers.cgi
Perrinvrijdag 4 maart 2011 @ 16:44
Metalen bal door dak TNT Post Ede

Het begint, het begint!

smiley-scared002.gif
Montovvrijdag 4 maart 2011 @ 16:46
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 maart 2011 16:44 schreef Perrin het volgende:
Metalen bal door dak TNT Post Ede

Het begint, het begint!

[ afbeelding ]
En dat terwijl de maan nu bijna (zondag) juist op de maximale afstand staat.
GewoneManvrijdag 4 maart 2011 @ 16:51
alsof iemand er invloed op heeft we zullen het allemaal wel meemaken en als de pleuris uitbreekt is dat klote maar het is niet dat je dat even kan tegenhouden ofzo :{
Montovvrijdag 4 maart 2011 @ 16:53
Hier is een beter overzicht, en ook de plek waar ze het getal 356577 vandaan hebben, vermoed ik:
http://www.fourmilab.ch/earthview/pacalc.html
Asphiasvrijdag 4 maart 2011 @ 19:38
quote:
Een aantal astrologen vreest voor apocalyptische toestanden, want op 19 maart staat de maan het dichtst bij de Aarde. Wetenschappers doen het af als nonsens.
en dat is eigenlijk alles wat je moet weten.
de idioten die elke week je horoscoop opstellen en serieus denken dat er waarheid in schuilt beweren dat er 'apocalyptische toestanden' komen, de wetenschappers zeggen dat dat onzin is, en er alleen een iets hogere vloed en lagere eb komt. wie zullen we geloven in dit scenario?
ozzie91vrijdag 4 maart 2011 @ 23:55
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 maart 2011 19:38 schreef Asphias het volgende:

[..]

en dat is eigenlijk alles wat je moet weten.
de idioten die elke week je horoscoop opstellen en serieus denken dat er waarheid in schuilt beweren dat er 'apocalyptische toestanden' komen, de wetenschappers zeggen dat dat onzin is, en er alleen een iets hogere vloed en lagere eb komt. wie zullen we geloven in dit scenario?
ey G, astrologische horoscopen hebben vaak ookwel gelijk qua gebeurtenissen. Ik vond het wel raar dat er 2 jaar geleden bij leeuw stond dat ik promotie kreeg op werk, en dat het nog echt gebeurde ook. Dusja(niet van deze argument afgeleid:P), ik denk dat we wel wat gaan merken, maar of het nou zo erg is......is de vraag..
TheFreshPrincevrijdag 4 maart 2011 @ 23:57
Als die supermaan er komt dan lost Superman het wel op...
Dlockszaterdag 5 maart 2011 @ 01:18
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 maart 2011 23:57 schreef MaGNeT het volgende:
Als die supermaan er komt dan lost Superman het wel op...
Er is vrijdag bij een bedrijf in Ede een metalen voorwerp van drie kilo door het dak gevallen. Het blok is 5 bij 7 centimeter groot.

metaalbrok_gelderlandmidden.jpg

En de naam van de straat waar dit gebeurde is dus serieus... Kryptonstraat :D

RTL Nieuws: Metalen voorwerp doorboort dak Ede

Als God bestaat dan heeft hij iniedergeval gevoel voor humor. :)
truepositivezaterdag 5 maart 2011 @ 01:39
Interessante fenomenen in OP, maar die hebben volgensmij allemaal niet met de maan te maken :P
rechtsedirectezaterdag 5 maart 2011 @ 01:41
http://predictweather.co.nz/ArticleShow.aspx?ID=339&type=home
Nieuw Zeeland staat een andere aardbeving te wachten volgens Ken Ring aka "the Moon Man"
truepositivezaterdag 5 maart 2011 @ 02:10
HAARP? O-)
Montovzaterdag 5 maart 2011 @ 10:26
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 maart 2011 23:55 schreef ozzie91 het volgende:

[..]

ey G, astrologische horoscopen hebben vaak ookwel gelijk qua gebeurtenissen. Ik vond het wel raar dat er 2 jaar geleden bij leeuw stond dat ik promotie kreeg op werk, en dat het nog echt gebeurde ook.
Wow, iedereen die jarig is tussen 23 juli en 22 augustus heeft 2 jaar geleden promotie gekregen. Oh nee, wacht, waarschijnlijk heeft een aantal van die groep promotie gehad, iets dat op basis van kansberekening vrij normaal is. Maar toch, horoscopen blijken vaag en generiek genoeg om op een significant deel van de lezers betrekking te hebben, hoera! En die dogmatische wetenschappers dergelijk anekdotisch en selectieve bewijsvoering maar negeren, wat een blinden.

Maar jouw promotie verklaart wel wat zaken. Ik dacht 2 jaar geleden nog, he, wat staat daar nu in de ecliptica afgemeten boog vanaf 120 graden tot 150 graden voorbij het lentepunt? Gelukkig heeft men specialisten die dat kunnen vertalen zodat we het begrijpen.

De uiteindelijke conclusie is ook dat jij veel geluk hebt gehad met de stand van de sterren. Ik kan vanaf hier al inschatten dat je geen promotie hebt gehad op basis van intelligentie. Ervaring en hard werken blijkt ook tevergeefs, want die sterren hebben een voorspelbaar patroon. Het zou wel mooier en magischer zijn als hard werken er automagisch voor zorgt dat de sterren anders gaan staan, waarna astrologen weer de juiste boodschap overbrengen naar jou toe. Als we toch al aan het fantaseren zijn op basis van wishful thinking, waarom niet nog mooiere verhalen verzinnen?

Ik vrees voor 19 maart, maar 14 november 2016 wordt nog erger, wanneer de maan nog dichterbij staat. Wellicht kan Jezus dan zijn comeback maken door over te springen vanaf zijn maanbasis, ingeleid door een aantal plagen waar we op de 19e een voorproefje van zien.

Groetjes,
M.
Gulozaterdag 5 maart 2011 @ 10:39
Lijkt me onwaarschijnlijk. Het is immers nog geen 2012 :')
scalefactorzaterdag 5 maart 2011 @ 11:20
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 maart 2011 16:37 schreef Montov het volgende:
Als ik zoek op 356.577 zie ik alleen maar nieuwsberichten zoals in dit topic...
Volgens wikipedia is de dichtstbijzijnde afstand 363.104 km, dus hoe komen ze bij die 356k?
De 363 is de afstand tussen de middelpunten van Aarde en Maan. De 356 ws de minimale afstand tussen de oppervlakken.
Psy-freakzaterdag 5 maart 2011 @ 12:05
Uhm, het helaal staat niet stil enzo. Hoort erbij dit. Ik zie geen verband met rampen.
#ANONIEMzaterdag 5 maart 2011 @ 14:57
Ligt het aan mij of is er tegenwoordig elke week wel iets wat de aarde bedreigt? Dan weer zonnestormen, dan weer een komeet, nu weer dit...

Ik neem het allemaal met een flinke korrel zout.
Asphiaszaterdag 5 maart 2011 @ 18:55
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 maart 2011 23:55 schreef ozzie91 het volgende:

[..]

ey G, astrologische horoscopen hebben vaak ookwel gelijk qua gebeurtenissen. Ik vond het wel raar dat er 2 jaar geleden bij leeuw stond dat ik promotie kreeg op werk, en dat het nog echt gebeurde ook. Dusja(niet van deze argument afgeleid:P), ik denk dat we wel wat gaan merken, maar of het nou zo erg is......is de vraag..
wat zou betekenen dat op de planeet een op de twaalf personen die maand een promotie kreeg op het werk. er staat zoveel in die horoscopen dat er altijd wel iets is wat ongeveer voor jou op gaat, en de rest denk je minder snel aan terug. of wil je soms zeggen dat sinds die 2 jaar geleden jou horoscoop elke maand ongeveer uit kwam?

er zit geen enkele onderbouwing in waarom "als de zon tussen dit en dit sterrenbeeld staat"(wat al een hele rare voorstelling van zake is, aangezien de zon niet van plaats veranderd maar de aarde rondjes draait.), er op aarde iets speciaals zou gebeuren met individuele mensen. en erger nog, hoewel deze sterrenbeelden mooi in een vorm lijken te staan, is dat omdat we het maar 2d zien vanaf hier. als je een paar lichtjaar opschuift dan zien sterrenbeelden er compleet anders uit.

als je hier graag in wilt geloven, hou ik je niet tegen. maar ondertussen is het absoluut niet nieuwswaardig.
vergezochtdinsdag 8 maart 2011 @ 04:36
Het probleem voor de apocalyps-schreeuwers is dat maart geen orkaan seizoen is. Het is namelijk winter :') En in het zuidelijke halfrond komen ze al helemaal niet voor.
truepositivedinsdag 8 maart 2011 @ 04:57
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 maart 2011 10:39 schreef Gulo het volgende:
Lijkt me onwaarschijnlijk. Het is immers nog geen 2012 :')
2012 is onzin, dit jaar gaat er wel heel veel gebeuren daarentegen.
JeMoederdinsdag 8 maart 2011 @ 10:49
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 04:57 schreef truepositive het volgende:

[..]

2012 is onzin, dit jaar gaat er wel heel veel gebeuren daarentegen.
Ja, elk jaar gebeurt er veel. Dat kan ook niet anders, 6 miljard mensen doen nou eenmaal veel.
xenobinoldinsdag 8 maart 2011 @ 10:53
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 maart 2011 16:32 schreef Montov het volgende:
Astrologen. :')
Inderdaad.... total bull shit natuurlijk wat die mensen verkondigen.
vergezochtdinsdag 8 maart 2011 @ 11:13
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 10:53 schreef xenobinol het volgende:

[..]

Inderdaad.... total bull shit natuurlijk wat die mensen verkondigen.
Ja want alle astrologen zijn gelijk. 8)7
xenobinoldinsdag 8 maart 2011 @ 11:19
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 11:13 schreef vergezocht het volgende:

[..]

Ja want alle astrologen zijn gelijk. 8)7
Dat beweer ik niet, maar elke astroloog baseert zijn 'hobby' wel op total bull shit :Y
xenobinoldinsdag 8 maart 2011 @ 11:20
Meestal zijn het ook vrouwen die in astrologie geloven, net als allerlei kaartspelletjes met voorspellende gaven _O-
JeMoederdinsdag 8 maart 2011 @ 11:28
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 11:13 schreef vergezocht het volgende:

[..]

Ja want alle astrologen zijn gelijk. 8)7
Het blijft bullshit.

Of het nu gaat om een paar dobbelstenen gooien, hoe de sterren al miljarden jaren aan de hemel staan of welke richting Britney Spears haar anus opricht, het maakt allemaal niets uit.
RM-rfdinsdag 8 maart 2011 @ 11:30
Dit is natuurlijk wel een uitstekende verklaring voor het gedrag van Charlie Sheen :)
Farenjidinsdag 8 maart 2011 @ 11:53
quote:
Op vrijdag 4 maart 2011 16:28 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
"Het lunaire perigeum van zaterdag 19 maart wordt de sterkste van de laatste 18 jaar."

dus 18 jaar geleden was het minstens of erger dan aankomende 19 maart.

18 jaar geleden verging de wereld niet en was er geen apocalyps

Opgelost, slotje.
QFT.
Asphiasdinsdag 8 maart 2011 @ 12:43
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 11:13 schreef vergezocht het volgende:

[..]

Ja want alle astrologen zijn gelijk. 8)7
actually, ja.
quote:
Astrologie of sterrenwichelarij is een verzamelnaam voor ideeën over het verband tussen het lot van mensen en gebeurtenissen op aarde en de stand van de hemellichamen. .[wiki]
astrologie gaat over welke invloed sterren zouden hebben op of jij een promotie krijgt of je vriendin het uitmaakt.
als er een astrologe is die geen bullshit verkondigd zou ik dat graag willen horen, want het lijkt me quite onmogelijk om geen bullshit te verkondigen, en toch iets te kunnen zeggen over persoonlijke gebeurtenissen van mensen dankzei een ster die net iets anders staat(oeps, ik bedoel de aarde die op een ander plekje om de zon staat.)
xenobinoldinsdag 8 maart 2011 @ 12:54
Misschien dat er een spraakverwarring is met astronomen?
Yu-Keedinsdag 8 maart 2011 @ 14:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 maart 2011 13:51 schreef apple_pie het volgende:
Astrologen :')
Dat inderdaad... :')

Is it a plane? Is it a bird? No, it's Supermaan!
apple_piedinsdag 8 maart 2011 @ 14:25
quote:
1s.gif Op dinsdag 8 maart 2011 11:13 schreef vergezocht het volgende:

[..]

Ja want alle astrologen zijn gelijk. 8)7
Ja, astrologie is belachelijke onzin voor zwakzinnigen.

Astronomie is wetenschap.
stef040dinsdag 8 maart 2011 @ 19:56
quote:
2s.gif Op vrijdag 4 maart 2011 16:28 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
"Het lunaire perigeum van zaterdag 19 maart wordt de sterkste van de laatste 18 jaar."

dus 18 jaar geleden was het minstens of erger dan aankomende 19 maart.

18 jaar geleden verging de wereld niet en was er geen apocalyps

Opgelost, slotje.
Lees die zin gewoon goed...
Montovzaterdag 19 maart 2011 @ 22:07
Knut!! :'(
rechtsedirectezaterdag 19 maart 2011 @ 22:34
Nog een uurtje en dan is de maan op zijn sterkst...Nieuw Zeeland wacht angstvallig op de superbeving welke The Moon Man voorspelt heeft....of toch niet?
Tilboyzondag 20 maart 2011 @ 01:30
De maan zal binnen nu en 3 maanden op ons afkomen en ontploffen.
gebrokenglaszondag 20 maart 2011 @ 07:29
Het is inmiddels zondagochtend 20 maart, en ik leef nog. Niets gemerkt.
StateOfMindzondag 20 maart 2011 @ 08:16
quote:
14s.gif Op zondag 20 maart 2011 07:29 schreef gebrokenglas het volgende:
Het is inmiddels zondagochtend 20 maart, en ik leef nog. Niets gemerkt.
Ik ook.

Ik heb alleen veel meer lichaamsbeharing nu en mijn hoektanden en mijn nagels lijken wat langer en puntiger te zijn.
gebrokenglaszondag 20 maart 2011 @ 08:34
quote:
1s.gif Op zondag 20 maart 2011 08:16 schreef StateOfMind het volgende:

[..]

Ik ook.

Ik heb alleen veel meer lichaamsbeharing nu en mijn hoektanden en mijn nagels lijken wat langer en puntiger te zijn.
Heb je ook al wat oerklanken uitgestoot vanochtend?
StateOfMindzondag 20 maart 2011 @ 08:37
quote:
1s.gif Op zondag 20 maart 2011 08:34 schreef gebrokenglas het volgende:

[..]

Heb je ook al wat oerklanken uitgestoot vanochtend?
Ja, maar dat doe ik sowieso altijd al als ik opsta :Y
stef040zondag 20 maart 2011 @ 11:36
De maan was gister wel heel fel volgens mij?
Niles-Cranezondag 20 maart 2011 @ 12:02
Niks gemerkt. Ik denk dat de supermaan Knut nam, en weer wegging.
StateOfMindzondag 20 maart 2011 @ 12:10
quote:
1s.gif Op zondag 20 maart 2011 11:36 schreef stef040 het volgende:
De maan was gister wel heel fel volgens mij?
Niet feller dan een normale volle maan.

Ik ga trouwens wat lammetjes dood bijten :9~
schommelstoelzondag 20 maart 2011 @ 12:35
nothing_to_see_here.jpg
#ANONIEMzondag 20 maart 2011 @ 18:11
quote:
14s.gif Op zondag 20 maart 2011 07:29 schreef gebrokenglas het volgende:
Het is inmiddels zondagochtend 20 maart, en ik leef nog. Niets gemerkt.
Het wachten is nu op mensen die de supermaan gaan linken aan de aardbeving in Japan, ook al zit er een week verschil tussen.
Enneacanthus_Obesuszondag 20 maart 2011 @ 20:01
quote:
1s.gif Op zondag 20 maart 2011 18:11 schreef Boldface het volgende:

[..]

Het wachten is nu op mensen die de supermaan gaan linken aan de aardbeving in Japan, ook al zit er een week verschil tussen.
Dat was al aan God gelinkt, als wraak voor Pearl Harbor.
Yu-Keezondag 20 maart 2011 @ 20:08
quote:
1s.gif Op zondag 20 maart 2011 20:01 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Dat was al aan God gelinkt, als wraak voor Pearl Harbor.
Nee joh, dat was H.A.A.R.P. en chemtrails!

Sowieso is het antwoord op de topictitel makkelijk te geven, want er zijn nog nooit van dit soort 'voorspellingen' uitgekomen.
Enneacanthus_Obesuszondag 20 maart 2011 @ 20:14
quote:
10s.gif Op zondag 20 maart 2011 20:08 schreef Yu-Kee het volgende:

[..]

Nee joh, dat was H.A.A.R.P. en chemtrails!

Sowieso is het antwoord op de topictitel makkelijk te geven, want er zijn nog nooit van dit soort 'voorspellingen' uitgekomen.
Volgens een column in de spits of de metro was het god.. Maar ok..
Je weet toch wel dat profetieën altijd uitkomen, achteraf? :P
Yu-Keezondag 20 maart 2011 @ 20:31
quote:
1s.gif Op zondag 20 maart 2011 20:14 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Volgens een column in de spits of de metro was het god.. Maar ok..
Je weet toch wel dat profetieën altijd uitkomen, achteraf? :P
Ja, van die mensen inderdaad die zeggen: "Ik voel dat er iets ergs gaat gebeuren op <insert willekeurige datum>!"

En als <willekeurige datum> is gekomen, dan gaan ze het nieuws checken en bij <insert willekeurige ramp of ongeluk>: "Oh, dus dát was wat ik voelde!"

:')

De wereld zal misschien heus wel een keer vergaan (wat dat ook moge betekenen) en zolang die bepaalde groep mensen dat zo'n beetje elke maand blijft roepen, krijgen ze uiteindelijk wel een keer gelijk. Maar is dat dan een voorspelling? Ik vind van niet.
BansheeBoyzondag 20 maart 2011 @ 20:49
quote:
1s.gif Op zondag 20 maart 2011 11:36 schreef stef040 het volgende:
De maan was gister wel heel fel volgens mij?
Vond ik ook, ik vond het niet "normaal." :{

:{²
fokthesystemmaandag 21 maart 2011 @ 00:14
quote:
10s.gif Op zondag 20 maart 2011 20:08 schreef Yu-Kee het volgende:

Nee joh, dat was H.A.A.R.P. en chemtrails!
Sowieso is het antwoord op de topictitel makkelijk te geven, want er zijn nog nooit van dit soort 'voorspellingen' uitgekomen.
Heej jij weer en ook hier :) ?
Toeval bestaat wel/niet? :)

In BNW staat een topic waarin ik een youtube clip link zette van een vrouw die de 'japanse tsunami verwachtte'. Dus vooorrrdat het plaatsvond zette ze die op youtube.
In datzelfde topic een clip van een in de usa beroemde geoloog, die vertelde iets dat ik niet wist voordien:
Er is al vaker vogel- en vis migratie / sterfte, walvissen en dolfijnen op het strand, geweest voor aardbevingen, vulkaan uitbarstingen e.d.
En dat was er wel voordien, recent LA en nu nog, acapulco bijv, vissers kunnen daar zowat over de vissen heen lopen tot op het strand aan toe.
De volgende beving die de 2 verwachtten is voor de USA kust, 'binnenkort'.
En die kracht die aan de ene kant eerst optreed kan de andere kant 'stabiel houden'.
Met andere woorden, juist dan als de 'krachten om de wereld heen, in het heelal' minder worden, de boog wordt losgelaten zogezegd, dAn treed een beving pas daar op.

[ Bericht 7% gewijzigd door fokthesystem op 21-03-2011 10:55:25 ]
fokthesystemmaandag 21 maart 2011 @ 10:58
quote:
15s.gif Op zondag 20 maart 2011 20:49 schreef BansheeBoy het volgende:

Vond ik ook, ik vond het niet "normaal." :{
Prachtig was het. Je moet het zien als een reflector.
De zon die buiten beeld was, stond relatief ook dichtbij, de bleke maan kreeg dus een lekkere intense zonnebank behandeling. Weinig atmosferische troep in de lucht en voila, schaduw op het pad bij het uitlaten van de honden in een "donker" bos.
Of zoals de Bijbel het wel zegt : een licht voor de dag en een licht voor de nacht.
Immers, de maan had en heeft meer lichtend effect op een echt donkere, niet licht vervuilde, aarde.