quote:Op donderdag 3 maart 2011 23:43 schreef MissJ.24 het volgende:
Ik lag dubbel, de tv staat nog aan, moest even terug komen hoor....wat een clown...en wat een slecht acteur............mijn avond is goed...Karim de Kraanvogel.
Haha, die hebben al meer gezien dan hun lief is, dit kan er ook nog wel bijquote:Op donderdag 3 maart 2011 23:44 schreef Flow3r het volgende:
Mo is he-le-maaal gebróken en wil niet dat haar ouders haar zo zien
Gluiperd zijn is de manier om dit spel te winnen. Niet net doen of het een soap is. Alleen Alex en Gerard zijn imo met het spel bezig (Karim en Philip hebben ook wel een idee) De rest zijn te veel met emoties en te bang.quote:Op donderdag 3 maart 2011 23:38 schreef Stranger het volgende:
[..]
Ik vind dat ie op een laffe manier speelt, ik heb het niet op zijn 'cameramomentjes' en hij beschuldigt mensen van dingen die ie zelf net zo hard doet, en het is gewoon een gluiperd. Hij is oneerlijk tegenover zijn eigen pactmaatjes.
volgens mij mogen haar ouders haar nooit zien? Kan ze dan niet beter gewoon een zak over haar hoofd trekken? Zijn wij er ook vanafquote:Op donderdag 3 maart 2011 23:44 schreef Flow3r het volgende:
Mo is he-le-maaal gebróken en wil niet dat haar ouders haar zo zien
Ik had het eerst ook niet op hem, dus misschien slaat het weer om binnenkortquote:Op donderdag 3 maart 2011 23:44 schreef Stranger het volgende:
[..]
Ik weet het, en daarom heb ik het ook niet op Gerard en jij wel
Ik ben ook gebroken.quote:Op donderdag 3 maart 2011 23:45 schreef mootie het volgende:
[..]
Hoe denkt ze dat het voor ons is, uren naar die snotterige neus luisteren en kijken
Misschien zoek ik ook te veel naar het RLS. Ik ben van de BB, niet van DGKquote:Op donderdag 3 maart 2011 23:45 schreef WinBot het volgende:
[..]
Gluiperd zijn is de manier om dit spel te winnen. Niet net doen of het een soap is. Alleen Alex en Gerard zijn imo met het spel bezig (Karim en Philip hebben ook wel een idee) De rest zijn te veel met emoties en te bang.
het overviel hem echt, maar hij heeft het razendsnel gedaanquote:Op donderdag 3 maart 2011 23:45 schreef bollokus het volgende:
ik had verwacht dat karim er beter op zou reagerebn
Ook raar trouwens, in haar hoofd draait het allemaal om haar, alles is persoonlijk en als er iets gebeurd is het haar aangedaan.quote:Op donderdag 3 maart 2011 23:45 schreef Kliertje41 het volgende:
zegt Mo: ik heb geen kans gekregen
Had je je gister maar moeten laten douwen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |