Je bedoelt Öcalan? Leider van de PKK? Die wordt door vrijwel alle Turken uitgekotstquote:Op zaterdag 5 maart 2011 12:44 schreef Muscle.N3rd het volgende:
[..]
Idem.
Wordt Euchalan (typefouten voorbehouden) ook niet als held gezien door vele Turken terwijl het gewoon een misdadiger is?
Ik ken scholen waar ze je alles leren over de Tweede Wereldoorlog, maar helemaal niets over de politionele acties.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 12:56 schreef Herr_Munk het volgende:
Ik ken genoeg Turken die nog nooit gehoord hebben van de slag bij Lepanto. Maar dat is iets typisch Turks, hoogtepunten, hoe klein dan ook, ophemelen en dieptepunten zoals Lepanto en de Armeense genocide doodzwijgen.
Waren de jonge vrouwen meerderjarig? Dan zie ik het probleem niet als je een voorkeur voor jonge vrouwen en drank hebt.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 12:54 schreef EAH5450 het volgende:
Zal ik hem dan maar onderbouwen? Ataturk heeft een 1 partij stelsel opgericht, en iedereen in Turkije gedwongen om naar zijn opvattingen te leven, aardig fascistisch toch?
Verder is het een pubiek geheim dat de vrijgezel Ataturk niet van de jonge vrouwen en drank kon afblijven, hij was Bi! Lees de memoranda van de lijfarts van Ataturk maar eens.
Daarin staan onthullende feitjes over deze er-op-los-neukende-rasfascist a la Hitler.![]()
![]()
Die scholen worden dan ook gerund door jodenknuffelaarsquote:Op zaterdag 5 maart 2011 12:55 schreef Levolution het volgende:
[..]
Ik ken scholen waar ze je alles leren over de Tweede Wereldoorlog, maar helemaal niets over de politionele acties.
quote:Op donderdag 3 maart 2011 23:11 schreef amenth het volgende:
de belangrijkste turk ooit, grondlegger van het modern Turkije en nog zijn er zo veel mensen die geen idee hebben wie het is en wat die allemaal betekent heeft voor de mensheid daar.
Ontwetende
Wat Thessaloniki in Griekenland is, kan het wel het Ottomaanse Rijk zijn, het is Griekenland.quote:
Nu ja. En doet dat ertoe? Als morgen de Friesland de onafhankelijkheid uitroept en Groningen verovert, ben ik dan ineens 'in Friesland' geboren? Natuurlijk niet.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 13:21 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Wat Thessaloniki in Griekenland is, kan het wel het Ottomaanse Rijk zijn, het is Griekenland.
Toen je geboren was, was het geen Friesland dus nee.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 13:24 schreef Igen het volgende:
[..]
Nu ja. En doet dat ertoe? Als morgen de Friesland de onafhankelijkheid uitroept en Groningen verovert, ben ik dan ineens 'in Friesland' geboren? Natuurlijk niet.
Waarom is dat voor Atatürk anders?quote:Op zaterdag 5 maart 2011 13:26 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Toen je geboren was, was het geen Friesland dus nee.
jaquote:Op zaterdag 5 maart 2011 13:09 schreef rubje het volgende:
[..]
Ja,weet de gemiddelde Turk dan ook de belangrijkste feiten van NL dan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sisco Certified
Lul niet man. De gemiddelde Turk heeft nauwelijks geografische kennis. Wellicht dat er een select groepje Turken is in Istanbul wat nog de associatie "hahah Holland hhihihi hookers and weed" kan maken.quote:
Ik dacht dat je het over de turken in nderland had kneusquote:Op zaterdag 5 maart 2011 16:29 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Lul niet man. De gemiddelde Turk heeft nauwelijks geografische kennis. Wellicht dat er een select groepje Turken is in Istanbul wat nog de associatie "hahah Holland hhihihi hookers and weed" kan maken.
Dus nou moet je niet gaan lopen liegen, nepturk.
Heb jij het dan over Nederlanders die in Turkije wonen in je OP?quote:Op zaterdag 5 maart 2011 16:34 schreef amenth het volgende:
[..]
Ik dacht dat je het over de turken in nderland had kneus
Dan weet je ook dat gastarbeiders naar Nederland zijn gehaald met de bedoeling dat het tijdelijk was? In andere woorden rot op...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 26 april 2011 19:51 schreef Allessio het volgende:
KevinMalone is een eindbaas dat wel
Op maandag 30 mei 2011 19:00 schreef RickoKun het volgende:
Kevin's Oma is bazin!
neequote:Op zaterdag 5 maart 2011 16:35 schreef Skazminko het volgende:
[..]
Heb jij het dan over Nederlanders die in Turkije wonen in je OP?
Ten eerste ben ik niet degene die het wel of niet over "Nederlanders met een vage Turkse genetische achtergrond" had of over echte Turken die WEL belasting betalen en deelnemen aan de Turkse maatschappij. In contrast met jou.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 16:34 schreef amenth het volgende:
[..]
Ik dacht dat je het over de turken in nderland had kneus
quote:Op zaterdag 5 maart 2011 16:35 schreef Skazminko het volgende:
[..]
Heb jij het dan over Nederlanders die in Turkije wonen in je OP?
neequote:Op zaterdag 5 maart 2011 16:38 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ten eerste ben ik niet degene die het wel of niet over "Nederlanders met een vage Turkse genetische achtergrond" had of over echte Turken die WEL belasting betalen en deelnemen aan de Turkse maatschappij. In contrast met jou.
En ten tweede:
[..]
waar heb je het nou allemaal overquote:Op zaterdag 5 maart 2011 16:42 schreef SpecialK het volgende:
Het is een rethorische vraag, vrind.
Onderga de zelf-reflectie!
ONDERGA HET!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |