Zo, stoere jongen ben jij zeg.quote:Op donderdag 3 maart 2011 22:24 schreef Green1 het volgende:
[..]
+1
Hij heeft geluk dat ie het tegen zo'n watje als alex heeft.. ik ken genoeg mensen, waaronder ik, die dat echt niet gepikt zouden hebben.
Wordt toch niet uitgezonden op tvquote:Op donderdag 3 maart 2011 22:27 schreef schommelstoel het volgende:
Servio is zichzelf er al aan het uitstemmen, door gedrag te vertonen wat de kijker niet leuk zal vinden.
Sukkel
hear hearquote:Op donderdag 3 maart 2011 22:27 schreef marsje82 het volgende:
Alex had er echt uitgemoeten. Vorige week werd ie hier nog met de grond gelijk gemaakt en kon ie niets goed doen en nu heeft hij opeens de meeste stemmen.
Het is gewoon een arrogante kwal die niets toevoegd aan het spel.
In der daad!quote:Op donderdag 3 maart 2011 22:28 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Wordt toch niet uitgezonden op tv.
quote:Op donderdag 3 maart 2011 22:27 schreef TheVulture het volgende:
Sharon vlucht de slaapkamer uit mer een huilende Mo... die denkt "ik heb niet nog een keer trek in een tsunami"
Dat wordt niet uitgezondenquote:Op donderdag 3 maart 2011 22:27 schreef schommelstoel het volgende:
Servio is zichzelf er al aan het uitstemmen, door gedrag te vertonen wat de kijker niet leuk zal vinden.
Sukkel
Ik heb geen idee, ik kijk het nu voor het eerst via de stream.quote:Op donderdag 3 maart 2011 22:28 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Wordt toch niet uitgezonden op tv.
quote:Op donderdag 3 maart 2011 22:28 schreef Psychecn het volgende:
Sommigen zullen waarschijnlijk door hebben dat het geen nut heeft om Alex de schuld te geven.
Mogelijk dat een groepje gaat opkomen voor Alex..
Hohoho, het is wel de liefde van haar leven! En dat wisten de stemmers niet op waarde te schatten!quote:
nee, hij snapt het niet, zegt ook weer iets over hem, tjezus zeg, ik heb nog nooit iemand gezien met zoveel eigendunkquote:Op donderdag 3 maart 2011 22:27 schreef dasaliz het volgende:
ohoh serpentio..... pist op gerard maar niet in staat een spiegeltje voor jezelf te houden.
hoezo wat werd er gezegd?quote:Op donderdag 3 maart 2011 22:26 schreef beequeen het volgende:
Die pisnicht weet dus wat er vandaag uitgezonden is. Ik heb het al eerder gezegd, hij speelt onder 1 hoedje met het hokje.
Fijne avond allemaal.
quote:Op donderdag 3 maart 2011 22:28 schreef beaverhausen het volgende:
Servio: "Hij impeteert dingen verkeerd"
Ehm.. wat doettie?.
Achterlijke trekvlek.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |