We zijn maar met z'n 2-en (Ik en TFM), dus dat zit wel snorquote:Op donderdag 3 maart 2011 01:21 schreef GoodOldDays het volgende:
yep, wie zegt dat provinciale staten rustige verkiezingen zijn. heb gvdmeer stemmen moeten tellen dan bij de vorige verkiezingen
![]()
overigens sorry voor het zomaar binnen vallen
goede avond allen
knug voor whis
Ook met school kunnen votre parents je helpen (zeggen wat er is, opties bekijken en samen over voor- en nadelen van de opties praten enzo)quote:Op donderdag 3 maart 2011 01:24 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
Ga ik ook wel doen, maar eerst even deze week afmaken en dan kijken wat ik met schOol van plan ben, en dan overleggen met mon parents.
Het gaat hier om de middelbare school (hoop dat je het niet erg vind dat ik dat verklap TFMquote:Op donderdag 3 maart 2011 01:26 schreef GoodOldDays het volgende:
ach mijn oudste is inmiddels met de 4e studie bezig. so don't worry... be happy
overigens heb ook pas op met 47e een studie afgerond
goed met excusses voor mijn lompe binnen banjeren. Ga nog ff naar Ferry M kijkenquote:Op donderdag 3 maart 2011 01:28 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ook met school kunnen votre parents je helpen (zeggen wat er is, opties bekijken en samen over voor- en nadelen van de opties praten enzo)![]()
Weten ze trouwens hoe het met die depressieve vriend van je is? Of probeer je dat helemaal in je eentje te bolwerken??
Maar het is en blijft jouw beslissing natuurlijk
Slaap lekker lieverdquote:Op donderdag 3 maart 2011 01:31 schreef GoodOldDays het volgende:
[..]
goed met excusses voor mijn lompe binnen banjeren. Ga nog ff naar Ferry M kijken
en TFM
Some things in life are bad
They can really make you mad
Other things just make you swear and curse.
When you're chewing on life's gristle
Don't grumble, give a whistle
And this'll help things turn out for the best...
And...always look on the bright side of life...
Always look on the light side of life...
sleep well all
Z'n eigen ouders weten het nog niet eens, nu wordt het echt te gek en daarom ga ik ook contact met ze opnemen. Hij gaat me er wel door haten, maar het is voor z'n eigen bestwil.quote:Op donderdag 3 maart 2011 01:28 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ook met school kunnen votre parents je helpen (zeggen wat er is, opties bekijken en samen over voor- en nadelen van de opties praten enzo)![]()
Weten ze trouwens hoe het met die depressieve vriend van je is? Of probeer je dat helemaal in je eentje te bolwerken??
Maar het is en blijft jouw beslissing natuurlijk
Is niet erg hoor, anders krijg je ook maar een verkeerd beeld van me...quote:Op donderdag 3 maart 2011 01:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het gaat hier om de middelbare school (hoop dat je het niet erg vind dat ik dat verklap TFM)
bedankt, God, en slaap zacht voor straksquote:Op donderdag 3 maart 2011 01:31 schreef GoodOldDays het volgende:
[..]
goed met excusses voor mijn lompe binnen banjeren. Ga nog ff naar Ferry M kijken
en TFM
Some things in life are bad
They can really make you mad
Other things just make you swear and curse.
When you're chewing on life's gristle
Don't grumble, give a whistle
And this'll help things turn out for the best...
And...always look on the bright side of life...
Always look on the light side of life...
sleep well all
In het begin misschien wel ja. Als het beter met hem gaat is hij je dankbaar. Ik vind het heel goed en dapper van je dat je met zijn ouders gaat pratenquote:Op donderdag 3 maart 2011 01:33 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
Z'n eigen ouders weten het nog niet eens, nu wordt het echt te gek en daarom ga ik ook contact met ze opnemen. Hij gaat me er wel door haten, maar het is voor z'n eigen bestwil.
En ik ga ook echt wel met m'n ouders praten, maar eerst even alles stuk voor stuk, dit gaat voor.
lol, ik wordt te oud (je was me voor) knuf en c u soonquote:Op donderdag 3 maart 2011 01:38 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
In het begin misschien wel ja. Als het beter met hem gaat is hij je dankbaar. Ik vind het heel goed en dapper van je dat je met zijn ouders gaat praten![]()
![]()
Maar praat aub ook met je eigen ouders (deed ik overigens ook niet op die leeftijd), want die hebben geen idee van alles wat jij op je bordje hebt liggen. Als ze weten wat er speelt hebben ze meer inzicht in de situatie en ongetwijfeld ook veel meer begrip voor je. Wat ze niet weten, kunnen ze ook niet begrijpen. En je ook niet helpen en/of steunen..
Ik snap het best als je me een zeikerd vind met mijn gezeur over ouders. Ik was ook ooit va jouw leeftijd, en toen had je er bij mij ook niet mee aan moeten komen. Maar ik denk wel dat dat het slimste is om te doen.
Succes lieverd![]()
Ik begon eerder met typen denk ikquote:Op donderdag 3 maart 2011 01:41 schreef GoodOldDays het volgende:
[..]
lol, ik wordt te oud (je was me voor) knuf en c u soon
quote:Op donderdag 3 maart 2011 01:44 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik begon eerder met typen denk ik![]()
Knuf en see you soon! En veel plezier op vakantie![]()
Het moet idd snel gebeuren als ik je zo hoor ja. Dat ben ik met je eens (maar ook je ouders kunnen snel zijn als ze willen hoor). Ik hoop dat je vriend snel geholpen kan worden!quote:Op donderdag 3 maart 2011 01:44 schreef TheFamousMan het volgende:
Jullie zijn toppers, en ik zal met m'n ouders over school praten, maar ik stap toch echt eerst zelf naar z'n ouders. Het moet echt snel gebeuren, anders is het misschien te laat, en besef zelf hoe erg dat klinkt, maar hoe verschikkelIjk het ook is, het is wel waar.
Feestjequote:Op donderdag 3 maart 2011 01:47 schreef GoodOldDays het volgende:
![]()
[..]![]()
kom terug als 50-er en ja feestje komt noglove you
over and out
Symphquote:Op donderdag 3 maart 2011 01:48 schreef Symphonic het volgende:
Damn wat een dag.........
en daar laat ik het ook even bij....
Symphquote:Op donderdag 3 maart 2011 01:48 schreef Symphonic het volgende:
Damn wat een dag.........
en daar laat ik het ook even bij....
Vertel mij watquote:Op donderdag 3 maart 2011 01:58 schreef TheFamousMan het volgende:
Pff, hersenen kunnen zo bizar zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |